Ακύρωση παραγγελιας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9429
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Απρ 2024, 20:14

Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:09
Isildur έγραψε:
19 Απρ 2024, 19:57
Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 19:54
Το 23 ήταν λάθος δικό μου, απλως δεν θυμόμουν το τελικό ποσό της παραγγελίας. Αυτοί δεν μου είπαν "σου κρατάμε αύρα για αυτό το λογο", μου έστειλαν τρία μειλ απανωτά, την ίδια ώρα το πρωί, που το ένα ήταν οι λεπτομέρειες αποστολής και μετά καπάκι η ακύρωση της παραγγελίας. Σε ενα απο αυτα μου ανακοίνωναν ότι θα μου επιστρέψουν 230, αντί 250. Οπότε μόλις επικπινωνησα εγώ, μου είπαν ότι κρατάνε το κόστος των μεταφορικών. Όταν άνοιξα να σω την παραγγελία διαπίστωσα ότι τα μεταφορικά δεν ήταν 20 αλλά 10, οπότε ξαναστειλα μειλ (είμαι εξπέρ στα μειλ όπως καταλαβαίνετε από την Άλλη) και μου είπαν ότι τα έξτρα δεκάρικο ευρώ είναι πολιτική της εταιρίας τους.
Mail με tracking number σού στείλανε ποτέ; Ή απλά σού είπαν ότι το παραδώσανε στην courier και τίποτα άλλο;
Νομίζω στο ένα έγραφαν και το tracking αλλά δεν μπήκα να σω αν είναι valid. Τους είπα να μου στείλουν σκαναρισμενα τα στοιχεία αποστολής και δεν τα προωθησαν.
Αν έχεις το tracking number το βλέπεις όποτε θες, ακόμα και τώρα. Μπαίνεις στο site της courier και βλέπεις μέχρι πού έχει φτάσει. Αν έχει ένδειξη μόνο κάτι του τύπου "εκτύπωση δελτίου από αποστολέα" (ή ό,τι λεκτικό χρησιμοποιεί η κάθε courier), σημαίνει ότι δεν το παραδώσανε ποτέ. Αν η ένδειξη είναι μόνο "κλείσιμο" από το σημείο παραλαβής, μετά έχει να κάνει με την ίδια την courier και τι σχέση έχει με το μαγαζί, για το αν την χρεώσανε ή όχι. Αν όμως έχει φύγει από εκεί, ακόμα και για το πρώτο κέντρο διαλογής που μπορεί να είναι στην ίδια πόλη, οπότε πρέπει να ζητήσουν να επιστραφεί, τότε η χρέωση έχει γίνει κανονικότατα, ξεφεύγει από το τοπικό κατάστημα της κούριερ το πράμα.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22925
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 19 Απρ 2024, 20:16

αν ζητήσουν εκεινοι να επιστραφεί θα το χρεωθούν εκείνοι, πρέπει να το ζητήσει ο πελάτης. Δεν το εστειλαν ποτε στην ιστορία μας, ηταν φανερο νομιζω απο την αρχή.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9429
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Απρ 2024, 20:18

Καραμελίτσα έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:59
Ασέβαστος έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:23
Καραμελίτσα έγραψε:
19 Απρ 2024, 16:03


Πολύ πολύ περίεργο. Το να κάνεις ότι ξεχνάς, ή ότι δεν αντιλήφθηκες που έφτασε το πράγμα, είναι κλασική βρώμικη αντρική τακτική.

Οι γυναίκες θα πρέπει να ξέρουν καλύτερα από το να τις υιοθετούν.
οχι, δεν ειναι.
Χμμμ.
"Νόμιζα ότι δεν το είχαμε κάνει αυτό. Όχι, δεν το θέλω το παιδί."
"Ααα, δεν κατάλαβα ότι δεν είχα σηκώσει το καπάκι της τουαλέτας. Ουπς"
"Ααα, δεν κατάλαβα ότι δεν είχα καθαρίσει το νιπτήρα μετά το ξύρισμα. Νόμιζα ότι το είχα κάνει."
Και μετά απορείς γιατί σε λένε Άλκη κάθε τόσο...

3 παραδείγματα έδωσες, και τα 3 είναι σαν να τα είπα (πχ) εγώ παριστάνοντας τη γυναίκα. :lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 19 Απρ 2024, 20:34

Isildur έγραψε:
19 Απρ 2024, 19:22
Ερμής έγραψε:
19 Απρ 2024, 15:00
Isildur έγραψε:
19 Απρ 2024, 13:46

Βρε άκου που σου λέω, κατάργηση. Και σου το λέω εγώ, που ακόμα και σήμερα και με τόση άνοδο στην κάρτα, οι μισές παραγγελίες μου περίπου συνεχίζουν να είναι με αντικαταβολή*. Και που δεν έχω τις επιστροφές (λόγω μη παραλαβής) που έχουν άλλοι συνάδελφοι, κυριολεκτικά είναι μονοψήφιος ή χαμηλά διψήφιος ο αριθμός ετησίως. Αλλά ακόμα κι αυτές μού την δίνουν στο κρανίο γιατί σχεδόν πάντα είναι χοντρές πουστιές.


* εννοείται ότι φταίει το αντικείμενο και το τάργκετ γκρουπ μου, έτσι; Για τις δε μη παραλαβές, όλως τυχαίως παραπάνω απ' τις μισές είναι από γυναίκες. Οι οποίες είναι χοντρικά ένα 10-15% των πελατών μου, οπότε καταλαβαίνεις...
Δε ξερω τι παίζει στο θέμα απο τη μεριά της εταιρείας, ξέρω όμως τι μαλακία δέρνει τον μέσο καταναλωτή λιανικής. Ο θεός με έχει φυλάξει που ασχολούμαι μόνο με τη χονδρική.
Την καλύτερη δουλειά έκανες, να ξες. Γάγγραινα η λιανική... σκέψου ότι μετράω τις μέρες πότε θα βγω στη σύνταξη να ησυχάσω, κι ας έχω καμμιά δεκαετία και παραπάνω που δεν ασχολούμαι και τόσο πολύ (όσο παλιότερα) με τον κόσμο.
Καλα και η χονδρική έχει τα δικά της, απλά δε χρειάζεται να χαμογελάς στον κάθε έναν που έχει ένα καράβι ψυχολογικά
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8949
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 19 Απρ 2024, 20:35

Isildur έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:18
Καραμελίτσα έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:59
Ασέβαστος έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:23


οχι, δεν ειναι.
Χμμμ.
"Νόμιζα ότι δεν το είχαμε κάνει αυτό. Όχι, δεν το θέλω το παιδί."
"Ααα, δεν κατάλαβα ότι δεν είχα σηκώσει το καπάκι της τουαλέτας. Ουπς"
"Ααα, δεν κατάλαβα ότι δεν είχα καθαρίσει το νιπτήρα μετά το ξύρισμα. Νόμιζα ότι το είχα κάνει."
Και μετά απορείς γιατί σε λένε Άλκη κάθε τόσο...

3 παραδείγματα έδωσες, και τα 3 είναι σαν να τα είπα (πχ) εγώ παριστάνοντας τη γυναίκα. :lol:
Θα τα έλεγες εσύ, επειδή είναι κλισέ να υποθέσω; Και ότι ακόμα και άντρες τα αντιλαμβάνονται;
Z

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9429
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Απρ 2024, 20:39

Καραμελίτσα έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:35
Isildur έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:18
Καραμελίτσα έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:59


Χμμμ.
"Νόμιζα ότι δεν το είχαμε κάνει αυτό. Όχι, δεν το θέλω το παιδί."
"Ααα, δεν κατάλαβα ότι δεν είχα σηκώσει το καπάκι της τουαλέτας. Ουπς"
"Ααα, δεν κατάλαβα ότι δεν είχα καθαρίσει το νιπτήρα μετά το ξύρισμα. Νόμιζα ότι το είχα κάνει."
Και μετά απορείς γιατί σε λένε Άλκη κάθε τόσο...

3 παραδείγματα έδωσες, και τα 3 είναι σαν να τα είπα (πχ) εγώ παριστάνοντας τη γυναίκα. :lol:
Θα τα έλεγες εσύ, επειδή είναι κλισέ να υποθέσω; Και ότι ακόμα και άντρες τα αντιλαμβάνονται;
Το πρώτο, κλισεδιές που λέμε ακόμα κι οι άντρες "παριστάνοντας" τις γυναίκες μας.

Το δεύτερο, αποτυχημένη προσπάθεια.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9429
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Απρ 2024, 20:42

Ερμής έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:34
Isildur έγραψε:
19 Απρ 2024, 19:22
Ερμής έγραψε:
19 Απρ 2024, 15:00


Δε ξερω τι παίζει στο θέμα απο τη μεριά της εταιρείας, ξέρω όμως τι μαλακία δέρνει τον μέσο καταναλωτή λιανικής. Ο θεός με έχει φυλάξει που ασχολούμαι μόνο με τη χονδρική.
Την καλύτερη δουλειά έκανες, να ξες. Γάγγραινα η λιανική... σκέψου ότι μετράω τις μέρες πότε θα βγω στη σύνταξη να ησυχάσω, κι ας έχω καμμιά δεκαετία και παραπάνω που δεν ασχολούμαι και τόσο πολύ (όσο παλιότερα) με τον κόσμο.
Καλα και η χονδρική έχει τα δικά της, απλά δε χρειάζεται να χαμογελάς στον κάθε έναν που έχει ένα καράβι ψυχολογικά
Εννοείται, κι απ' αυτήν την φάση έχω περάσει (όχι αποκλειστικά χονδρική βέβαια, ούτε και ήταν ποτέ το κύριο κομμάτι του τζίρου μου) και έχει τους δικούς της νταλκάδες κι αυτή. Και μιλάω για χονδρική προϊόντων εισαγωγής μας, όχι απλά να το παίζω ενδιάμεσος σε ντόπιους (κι αυτό το έκανα, αλλά σε ακόμα μικρότερη, πολύ μικρότερη κλίμακα)
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 19 Απρ 2024, 20:44

Το καλύτερο ολων είναι να έχεις μια καλή αντιπροσωπεία η να δουλεύεις ως μεσάζοντας με ποσοστά για μια μεγάλη εταιρία . Καθάρισες.
Οποίοι μπλέκουμε και στην παραγωγη/μεταποίηση/επεξεργασία τον έχουμε πιει.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9429
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Απρ 2024, 20:54

Ερμής έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:44
Το καλύτερο ολων είναι να έχεις μια καλή αντιπροσωπεία η να δουλεύεις ως μεσάζοντας με ποσοστά για μια μεγάλη εταιρία . Καθάρισες.
Οποίοι μπλέκουμε και στην παραγωγη/μεταποίηση/επεξεργασία τον έχουμε πιει.
Κι οι αντιπρόσωποι περάσανε καλή κρίση τα προηγούμενα χρόνια και δεν είναι λίγοι αυτοί που κλείσανε, αλλάξανε ρότα κλπ. Εγώ έχω αρκετούς που είτε καταλήξανε πωλητές πρώην πελατών τους (προμηθευτών μας δηλαδή) ή το γυρίσανε στην εμπορία ή αλλάξανε εντελώς καριέρα. Όχι όλοι φυσικά, κάποιοι παραμείνανε και σε κάποιους τομείς είναι απαραίτητοι ακόμα (κι αυτοί θεριέψανε κιόλας), αλλά οι περισσότεροι. Σε πολλές περιπτώσεις έχουν κοπεί διάφοροι ενδιάμεσοι, κυρίως λόγω της μεγαλύτερης ευχέρειας που υπάρχει πλέον στην επαφή της πρώτης βαθμίδας με την προ-τελευταία (πχ από εργοστάσιο έως κατάστημα λιανικής), κυρίως σε εγχώριο επίπεδο φυσικά. Βγάζουν έναν πωλητή που οργώνει την Ελλάδα απλά για την πρώτη επαφή ή μια αραιά και που "υπενθύμιση", στέλνουν σε σταθερή βάση με email νέα προϊόντα κλπ, έχουν οργανώσει σημαντικά και αρκετοί απ' αυτούς διάφορα B2B που κάνουν τις παραγγελίες παιχνιδάκι, για τις εισπράξεις δεν το συζητάμε καν αφού είναι στην συντριπτική τους πλειοψηφία ηλεκτρονικές πλέον, οπότε πολλοί αντιπρόσωποι έχουν βγει σε αχρηστία.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 19 Απρ 2024, 20:58

enaon έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:11
Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:07
Δεν αφορούσε αυτή
την παράτησες τοσο γρήγορα, ακομα δεν χάθηκε η μυρωδιά απο το εσώρουχο και αγοράζεις πραγματα για αλλους ε; Κατι ηξερε που δεν σε εμπιστεύτηκε.
Αφού πια το παίζει φίρμα τι να κανω; Τουλάχιστον πρώτα υπήρχε το στοιχείο του θαυμασμού από τη μεριά της προς εμένα. Τώρα να τρέχω από πίσω της ενώ αυτή το παίζει όνομα και την κυνηγάνε μεγαλύτερα ονόματα στο χώρο του βιβλίου, θα ήταν απλως ταπεινωτικο για μένα να συνεχίσω.
Υπάρχουν βέβαια πολλά ακόμα που έχει κάνει η Κυρία. Σε μια συνεντευξη που έδωσε έκλεψε ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ απόψεις. Μέχρι και τον αγαπημένο μου συγγραφέα. Φταίω εγώ που της έμαθα τόσα πράγματα και την εμπιστεύτηκα. Άσε που έχει ένα σωρό γραπτά μου στην κατοχή της,ανέκδοτα μάλιστα. Μέχρι και φράσεις μου έχω δει να χρησιμοποιεί και σε κριτικές της.

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15663
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 19 Απρ 2024, 21:03

Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:58
enaon έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:11
Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:07
Δεν αφορούσε αυτή
την παράτησες τοσο γρήγορα, ακομα δεν χάθηκε η μυρωδιά απο το εσώρουχο και αγοράζεις πραγματα για αλλους ε; Κατι ηξερε που δεν σε εμπιστεύτηκε.
Αφού πια το παίζει φίρμα τι να κανω; Τουλάχιστον πρώτα υπήρχε το στοιχείο του θαυμασμού από τη μεριά της προς εμένα. Τώρα να τρέχω από πίσω της ενώ αυτή το παίζει όνομα και την κυνηγάνε μεγαλύτερα ονόματα στο χώρο του βιβλίου, θα ήταν απλως ταπεινωτικο για μένα να συνεχίσω.
Υπάρχουν βέβαια πολλά ακόμα που έχει κάνει η Κυρία. Σε μια συνεντευξη που έδωσε έκλεψε ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ απόψεις. Μέχρι και τον αγαπημένο μου συγγραφέα. Φταίω εγώ που της έμαθα τόσα πράγματα και την εμπιστεύτηκα. Άσε που έχει ένα σωρό γραπτά μου στην κατοχή της,ανέκδοτα μάλιστα. Μέχρι και φράσεις μου έχω δει να χρησιμοποιεί και σε κριτικές της.
Νσ της ζητήσεις πίσω τα γραπτά, τα ανέκδοτα.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22925
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 19 Απρ 2024, 21:04

Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:58
Σε μια συνεντευξη που έδωσε έκλεψε ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ απόψεις. Μέχρι και τον αγαπημένο μου συγγραφέα. Φταίω εγώ που της έμαθα τόσα πράγματα και την εμπιστεύτηκα. Άσε που έχει ένα σωρό γραπτά μου στην κατοχή της,ανέκδοτα μάλιστα. Μέχρι και φράσεις μου έχω δει να χρησιμοποιεί και σε κριτικές της.
σου στέλνει μηνύματα προφανώς, προσπαθει να σου πει οτι ελπιζει ακόμα, θα στα πει και η καραμελίτσα αυτα, καλα δεν θα στα πει ισως για να μην προδώσει τα μυστικά, και ισως καλώς, δεν σταθηκες ανταξιος της εμπιστοσύνης της.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14700
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Απρ 2024, 21:06

Ασέβαστος έγραψε:
19 Απρ 2024, 19:11
Feindflug έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:50
Να φτιάξετε τα δόντια σας στα Σκόπια και να πάρετε αλκοόλ από Βουλγαρία, μην ξεχάσετε, τύπισσες και τύποι.
λαδι μηχανης απο γερμανια να παρουμε, η δε γκζερουν αφτοι;
Παρ' τα όλα, δικέ μου!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 19 Απρ 2024, 21:06

aLiCat έγραψε:
19 Απρ 2024, 21:03
Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:58
enaon έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:11


την παράτησες τοσο γρήγορα, ακομα δεν χάθηκε η μυρωδιά απο το εσώρουχο και αγοράζεις πραγματα για αλλους ε; Κατι ηξερε που δεν σε εμπιστεύτηκε.
Αφού πια το παίζει φίρμα τι να κανω; Τουλάχιστον πρώτα υπήρχε το στοιχείο του θαυμασμού από τη μεριά της προς εμένα. Τώρα να τρέχω από πίσω της ενώ αυτή το παίζει όνομα και την κυνηγάνε μεγαλύτερα ονόματα στο χώρο του βιβλίου, θα ήταν απλως ταπεινωτικο για μένα να συνεχίσω.
Υπάρχουν βέβαια πολλά ακόμα που έχει κάνει η Κυρία. Σε μια συνεντευξη που έδωσε έκλεψε ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ απόψεις. Μέχρι και τον αγαπημένο μου συγγραφέα. Φταίω εγώ που της έμαθα τόσα πράγματα και την εμπιστεύτηκα. Άσε που έχει ένα σωρό γραπτά μου στην κατοχή της,ανέκδοτα μάλιστα. Μέχρι και φράσεις μου έχω δει να χρησιμοποιεί και σε κριτικές της.
Νσ της ζητήσεις πίσω τα γραπτά, τα ανέκδοτα.

Ήταν σε μειλ, πώς να της τα ζητήσω πισω; Να της πω να τα εκτυπωσει και να μου τα στειλει ή να μου στειλει αποδεικτικο βιντεο που τα διαγραφει; Εχει ολόκληρα κεφάλαια.
Θα γράψω νουβέλα για το θέμα, κάποια στιγμή. Έχω ήδη στο μυσλο μου ένα βασικό στορυ.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ακύρωση παραγγελιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 19 Απρ 2024, 21:07

enaon έγραψε:
19 Απρ 2024, 21:04
Kappa έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:58
Σε μια συνεντευξη που έδωσε έκλεψε ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ απόψεις. Μέχρι και τον αγαπημένο μου συγγραφέα. Φταίω εγώ που της έμαθα τόσα πράγματα και την εμπιστεύτηκα. Άσε που έχει ένα σωρό γραπτά μου στην κατοχή της,ανέκδοτα μάλιστα. Μέχρι και φράσεις μου έχω δει να χρησιμοποιεί και σε κριτικές της.
σου στέλνει μηνύματα προφανώς, προσπαθει να σου πει οτι ελπιζει ακόμα, θα στα πει και η καραμελίτσα αυτα, καλα δεν θα στα πει ισως για να μην προδώσει τα μυστικά, και ισως καλώς, δεν σταθηκες ανταξιος της εμπιστοσύνης της.
Ότι στέλνει, στέλνει. Δεν σας είπα βέβαια πως με ξαναμπλοκαρε σε άλλο λογαριασμό που ήξερε πώς ήταν δικός μου. Αλλά και πάλι, δεν με μπλοκαρε εξολοκλήρου, με μπλοκαρε μόνο στα στορις, ενώ της είχα ζητήσει σε μειλ να με μπλοκαρει :102: Και στο Spotify με κρατάει ακόμη ενώ της το γνωστοποιησα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών