Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7818
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 04 Νοέμ 2018, 13:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:25
Πιθανόν να τρολάρεις :lol: αλλά επειδή μπλέκεις πολλά άσχετα μεταξύ τους θέματα, προτείνω κάτι απλό.

Να πεις στο φίλο της ότι είσαι χρυσαυγίτης. Και απλώς περίμενε αντιδράσεις.
Καλά αν είναι το λέω στην ίδια. Έχω χρησιμοποιήσει χρυσαυγίτικη ρητορική μπροστά της και μου φάνηκε σοκαρισμένη αλλά δεν είπε τίποτα.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

νύχτα

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 04 Νοέμ 2018, 13:18

Juno έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:14

Με μουστάκι; Γυναικάρα μουστακαλού;
αν πίστεψες ποτέ ότι δεν σε λάτρεψαν λόγω του χνουδιού
σου στο άνω χείλος, έκανες λάθος αγαπητή μου, άλλο έφταιγε

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7818
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 04 Νοέμ 2018, 13:19

Kostis έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:34
Φωτογραφία της κοπέλας; Ηλικία;
Εγώ είμαι 34 κι εκείνη είναι αρκετά μικρότερη αλλά δε θυμάμαι πόσο είναι ακριβώς. Φωτογραφία μην περιμένεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γάταρος την 04 Νοέμ 2018, 13:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14825
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Νοέμ 2018, 13:20

Γάταρος έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:17
Η κοπέλα κάποιου γνωστού μου μού την πέφτει. Ας μη χάσουμε χρόνο πάνω σε αυτό σε μια προσπάθεια να ερμηνεύσουμε τις κινήσεις της, είναι γεγονός ότι με γουστάρει και μου το δείχνει. Μου αρέσει αλλά προς το παρόν κάνω πως δεν καταλαβαίνω και δεν της δίνω σημασία επειδή λυπάμαι τον φίλο της που είναι ένα ευγενικό παιδί χαμηλών τόνων. Κάθε μέρα που περνάει τη γουστάρω όλο και πιο πολύ και φαίνεται ότι θα φτάσω σε σημείο όπου ο πόθος μου για εκείνη θα είναι μεγαλύτερος από τη λύπη που νιώθω για τον φίλο της. Δε θα μ' ενδιέφερε να κάνω σχέση μαζί της, αλλά θα επιθυμούσα να συνευρεθούμε σεξουαλικά.

Προσέξτε τώρα γιατί τα πράγματα μπερδεύονται. Όπως ανακάλυψα από το fb της η τύπισσα είναι κομμουνίστρια και οπαδός του κκε. Ο φίλος της αν και καλό παιδάκι σε μια συζήτηση πέταξε κάτι αντιφασιστικές μαλακίες, ίσως για να με γλείψει. Ναί, σας το είπα ότι τα πράγματα μπερδεύονται. Εγώ κάποια στιγμή, πριν την είσοδο της Χρυσής Αυγής στη Βουλή, είχα τσακωθεί με τον Μπούκουρα. Εκείνο τον καιρό ήμουν υποστηρικτής του ΛΑ.Ο.Σ. αλλά ο τσακωμός μου με τον Μπούκουρα δεν είχε απολύτως καμία σχέση με πολιτικά ζητήματα και για την ακρίβεια ούτε εγώ γνώριζα ότι είναι Χρυσαυγίτης ούτε εκείνος γνώριζε πως ήμουν Λαοσίτης. Ο φίλος της ξέρει ότι εγώ έχω τσακωθεί με τον Μπούκουρα (χωρίς να γνωρίζει τον λόγο) και γι' αυτό ίσως θεωρεί ότι είμαι αντιχρυσαυγίτης. Αν θεωρεί κάτι τέτοιο ο φίλος της είναι πιθανό να το πιστεύει και η ίδια. Σκέφτομαι πως εκείνη ως κομμουνίστρια, ίσως γοητεύεται από την ιδέα ότι είμαι αντιχρυσαυγίτης.

Τώρα τα δεδομένα είναι τα εξής: Με γουστάρει και τη γουστάρω. Αν την κλέψω από τον φίλο της θα νιώθω τύψεις.

Αν της πω εδώ και τώρα ότι είμαι Χρυσαυγίτης ίσως απομακρυνθεί από εμένα και τότε δε θα νιώθω τύψεις αφού σε αυτή την περίπτωση δε θα την κλέψω από τον φίλο της. Εδώ το πρόβλημα είναι ότι τη γουστάρω.

Μια επιλογή που έχω είναι το να συνευρεθώ μαζί της σεξουαλικά και μετά να της αποκαλύψω ότι είμαι Χρυσαυγίτης (ή κατά τη διάρκεια της επαφής και στο σημείο της κορύφωσης :8) ). Σε αυτή την περίπτωση θα αισθάνομαι τύψεις για τον φίλο της.

Βρίσκομαι σε δίλημμα.
ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΓΚΙΝΓΚ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7818
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 04 Νοέμ 2018, 13:21

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:55
Δηλαδη τοσο καιρο ΚΡΥΒΕΙΣ απο τον γνωστο σου και απο την κοπελα που γνωρισες οτι εισαι χρυσαβγουλο.
Και εγω στην θεση το ιδιο θα κανα.
Θα ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ .
Μα δε συζητάμε για πολιτικά. Υποτίθεται πως ούτε εγώ ξέρω τι είναι αυτή.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16947
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 04 Νοέμ 2018, 13:24

νύχτα έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:18
Juno έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:14

Με μουστάκι; Γυναικάρα μουστακαλού;
αν πίστεψες ποτέ ότι δεν σε λάτρεψαν λόγω του χνουδιού
σου στο άνω χείλος, έκανες λάθος αγαπητή μου, άλλο έφταιγε
Ότι δεν ήταν κνίτες, αλλά δεν με ενδιαφέρει και πολύ. Και δεν θυμάμαι πότε είχα χνούδι, έφυγε σχετικά αμέσως.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69552
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Νοέμ 2018, 13:24

Γάταρος έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:15
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:25
Πιθανόν να τρολάρεις :lol: αλλά επειδή μπλέκεις πολλά άσχετα μεταξύ τους θέματα, προτείνω κάτι απλό.

Να πεις στο φίλο της ότι είσαι χρυσαυγίτης. Και απλώς περίμενε αντιδράσεις.
Καλά αν είναι το λέω στην ίδια. Έχω χρησιμοποιήσει χρυσαυγίτικη ρητορική μπροστά της και μου φάνηκε σοκαρισμένη αλλά δεν είπε τίποτα.
Έβαλα το φίλο της στο πλαίσιο, επειδή τον έβαλες και συ ενώ στην ουσία δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. :lol:

Οπότε, πες το στην ίδια, θα έχει πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον.


Κατά τα άλλα, δεν ξέρω από που έχει βγει το συμπέρασμα ότι στα αμιγώς ερωτικά θέματα, παίζει ρόλο η πολιτική ιδεολογία. :lol:
Κατά τη γνώμη μου οι αντιθέσεις σ' αυτό το θέμα έχουν είτε μηδαμινές είτε αφροδισιακές επιπτώσεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Νοέμ 2018, 13:25

νύχτα έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:18
Juno έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:14

Με μουστάκι; Γυναικάρα μουστακαλού;
αν πίστεψες ποτέ ότι δεν σε λάτρεψαν λόγω του χνουδιού
σου στο άνω χείλος, έκανες λάθος αγαπητή μου, άλλο έφταιγε
Μπορεί να μην είχε σκέτο χνούδι. Να είχε μουστάκι κανονικό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 04 Νοέμ 2018, 13:27

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:24
Γάταρος έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:15
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:25
Πιθανόν να τρολάρεις :lol: αλλά επειδή μπλέκεις πολλά άσχετα μεταξύ τους θέματα, προτείνω κάτι απλό.

Να πεις στο φίλο της ότι είσαι χρυσαυγίτης. Και απλώς περίμενε αντιδράσεις.
Καλά αν είναι το λέω στην ίδια. Έχω χρησιμοποιήσει χρυσαυγίτικη ρητορική μπροστά της και μου φάνηκε σοκαρισμένη αλλά δεν είπε τίποτα.
Έβαλα το φίλο της στο πλαίσιο, επειδή τον έβαλες και συ ενώ στην ουσία δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. :lol:

Οπότε, πες το στην ίδια, θα έχει πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον.


Κατά τα άλλα, δεν ξέρω από που έχει βγει το συμπέρασμα ότι στα αμιγώς ερωτικά θέματα, παίζει ρόλο η πολιτική ιδεολογία. :lol:
Κατά τη γνώμη μου οι αντιθέσεις σ' αυτό το θέμα έχουν είτε μηδαμινές είτε αφροδισιακές επιπτώσεις.
Να πηδήξει θέλει όχι να κάνει σχέση... και περιμένει να του πουν πήδα τη και μετά πες της το. Δεν ξέρω αν με πιάνεις.
the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 04 Νοέμ 2018, 13:27

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:24
Γάταρος έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:15
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:25
Πιθανόν να τρολάρεις :lol: αλλά επειδή μπλέκεις πολλά άσχετα μεταξύ τους θέματα, προτείνω κάτι απλό.

Να πεις στο φίλο της ότι είσαι χρυσαυγίτης. Και απλώς περίμενε αντιδράσεις.
Καλά αν είναι το λέω στην ίδια. Έχω χρησιμοποιήσει χρυσαυγίτικη ρητορική μπροστά της και μου φάνηκε σοκαρισμένη αλλά δεν είπε τίποτα.
Έβαλα το φίλο της στο πλαίσιο, επειδή τον έβαλες και συ ενώ στην ουσία δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. :lol:

Οπότε, πες το στην ίδια, θα έχει πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον.


Κατά τα άλλα, δεν ξέρω από που έχει βγει το συμπέρασμα ότι στα αμιγώς ερωτικά θέματα, παίζει ρόλο η πολιτική ιδεολογία. :lol:
Κατά τη γνώμη μου οι αντιθέσεις σ' αυτό το θέμα έχουν είτε μηδαμινές είτε αφροδισιακές επιπτώσεις.
:g030:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69552
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Νοέμ 2018, 13:31

Πάνας έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:27

Να πηδήξει θέλει όχι να κάνει σχέση... και περιμένει να του πουν πήδα τη και μετά πες της το. Δεν ξέρω αν με πιάνεις.
Εγώ σε πιάνω αλλά αν κάνει έτσι για το πήδημα, για σχέση θα έστελνε προξενήτρα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7818
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 04 Νοέμ 2018, 13:34

Πάνας έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:59
Nero έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:53
Πάνας έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:48
Να μη κάνεις τίποτα.

Εσείς οι χρυσαυγήτες δεν υποτίθεται ότι έχετε ήθος;
Νια αλλά όπως μας λέει συχνά,είναι απόγονος συμμοριτών. Ο σπόρος είναι ισχυρός
Άρα κάπου υπάρχει πρόβλημα. Δεν μπορείς να μιλάς για ήθος και αξίες και μετά να σκέφτεσαι να πηδήξεις την γυναίκα άλλου.
Το ότι η κοπέλα έχει σχέση δεν είναι κάτι απαγορευτικό για εμένα ακόμα κι αν ήταν παντρεμένη αφού η οποιαδήποτε σύμβαση αφορά το ζευγάρι, όχι εμένα. Ο άλλος δεν είναι ούτε αδερφός μου ούτε φίλος μου. Θα αισθανόμουν τύψεις αν του έκλεβα την κοπέλα λόγω του χαρακτήρα του, όχι λόγω της αναμεταξύ μας σχέσης. Είναι ένα ευγενικό παιδάκι και το λυπάμαι.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Νοέμ 2018, 13:35

Γάταρος έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:17
Η κοπέλα κάποιου γνωστού μου μού την πέφτει. Ας μη χάσουμε χρόνο πάνω σε αυτό σε μια προσπάθεια να ερμηνεύσουμε τις κινήσεις της, είναι γεγονός ότι με γουστάρει και μου το δείχνει. Μου αρέσει αλλά προς το παρόν κάνω πως δεν καταλαβαίνω και δεν της δίνω σημασία επειδή λυπάμαι τον φίλο της που είναι ένα ευγενικό παιδί χαμηλών τόνων. Κάθε μέρα που περνάει τη γουστάρω όλο και πιο πολύ και φαίνεται ότι θα φτάσω σε σημείο όπου ο πόθος μου για εκείνη θα είναι μεγαλύτερος από τη λύπη που νιώθω για τον φίλο της. Δε θα μ' ενδιέφερε να κάνω σχέση μαζί της, αλλά θα επιθυμούσα να συνευρεθούμε σεξουαλικά.

Προσέξτε τώρα γιατί τα πράγματα μπερδεύονται. Όπως ανακάλυψα από το fb της η τύπισσα είναι κομμουνίστρια και οπαδός του κκε. Ο φίλος της αν και καλό παιδάκι σε μια συζήτηση πέταξε κάτι αντιφασιστικές μαλακίες, ίσως για να με γλείψει. Ναί, σας το είπα ότι τα πράγματα μπερδεύονται. Εγώ κάποια στιγμή, πριν την είσοδο της Χρυσής Αυγής στη Βουλή, είχα τσακωθεί με τον Μπούκουρα. Εκείνο τον καιρό ήμουν υποστηρικτής του ΛΑ.Ο.Σ. αλλά ο τσακωμός μου με τον Μπούκουρα δεν είχε απολύτως καμία σχέση με πολιτικά ζητήματα και για την ακρίβεια ούτε εγώ γνώριζα ότι είναι Χρυσαυγίτης ούτε εκείνος γνώριζε πως ήμουν Λαοσίτης. Ο φίλος της ξέρει ότι εγώ έχω τσακωθεί με τον Μπούκουρα (χωρίς να γνωρίζει τον λόγο) και γι' αυτό ίσως θεωρεί ότι είμαι αντιχρυσαυγίτης. Αν θεωρεί κάτι τέτοιο ο φίλος της είναι πιθανό να το πιστεύει και η ίδια. Σκέφτομαι πως εκείνη ως κομμουνίστρια, ίσως γοητεύεται από την ιδέα ότι είμαι αντιχρυσαυγίτης.

Τώρα τα δεδομένα είναι τα εξής: Με γουστάρει και τη γουστάρω. Αν την κλέψω από τον φίλο της θα νιώθω τύψεις.

Αν της πω εδώ και τώρα ότι είμαι Χρυσαυγίτης ίσως απομακρυνθεί από εμένα και τότε δε θα νιώθω τύψεις αφού σε αυτή την περίπτωση δε θα την κλέψω από τον φίλο της. Εδώ το πρόβλημα είναι ότι τη γουστάρω.

Μια επιλογή που έχω είναι το να συνευρεθώ μαζί της σεξουαλικά και μετά να της αποκαλύψω ότι είμαι Χρυσαυγίτης (ή κατά τη διάρκεια της επαφής και στο σημείο της κορύφωσης :8) ). Σε αυτή την περίπτωση θα αισθάνομαι τύψεις για τον φίλο της.

Βρίσκομαι σε δίλημμα.

Με συγκίνησε ρε μπαγάσα η ιστορία σου. Θυμήθηκα τα δικά μου. Εμείς κλεφτήκαμε, μιλάμε για ξεδιαντροπιά. Ήταν διακοπές με το δικό της που τον γνώρισα εκεί όπως κι αυτήν κι ένα πρωι την κάναμε μαζί και εξαφανιστήκαμε.
Κοίτα όμως. Εγώ δεν ήμουν χρυσαυγίτητς ούτε αυτή. Ότι ήτνα πούστικη η συμπεριφορά μας (τεχνικά οριζόμενη), ναι ήταν. Αλλά δεν είμασταν χρυσαυγίτες σου λέω οπότε δεν μας ένοιαζε. Ηθικό πλεονέκτημα.





(Ελπίζω να βοήθησα)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

νύχτα

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 04 Νοέμ 2018, 13:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:24

Κατά τα άλλα, δεν ξέρω από που έχει βγει το συμπέρασμα ότι στα αμιγώς ερωτικά θέματα, παίζει ρόλο η πολιτική ιδεολογία. :lol:
Κατά τη γνώμη μου οι αντιθέσεις σ' αυτό το θέμα έχουν είτε μηδαμινές είτε αφροδισιακές επιπτώσεις.
στα ερωτικά φυσικά και παίζει

στα αμιγώς σεξουαλικά, όχι

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Πότε να της πω ότι είμαι Χρυσαυγίτης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 04 Νοέμ 2018, 13:40

Γάταρος έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 13:34
Πάνας έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:59
Nero έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 12:53


Νια αλλά όπως μας λέει συχνά,είναι απόγονος συμμοριτών. Ο σπόρος είναι ισχυρός
Άρα κάπου υπάρχει πρόβλημα. Δεν μπορείς να μιλάς για ήθος και αξίες και μετά να σκέφτεσαι να πηδήξεις την γυναίκα άλλου.
Το ότι η κοπέλα έχει σχέση δεν είναι κάτι απαγορευτικό για εμένα ακόμα κι αν ήταν παντρεμένη αφού η οποιαδήποτε σύμβαση αφορά το ζευγάρι, όχι εμένα. Ο άλλος δεν είναι ούτε αδερφός μου ούτε φίλος μου. Θα αισθανόμουν τύψεις αν του έκλεβα την κοπέλα λόγω του χαρακτήρα του, όχι λόγω της αναμεταξύ μας σχέσης. Είναι ένα ευγενικό παιδάκι και το λυπάμαι.
Επανάληψη .
Συνηθισμενο φαινόμενο (αυτο ουσιαστικά θελεις να πεις με την ιστοριούλα ) - γουστάρουν οι αριστερες αλλά στο παράλληλο και κρυφά απο τον κυκλο τους κ τον μονιμο συντροφο .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών