Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Νοέμ 2019, 20:27

Οθωμανέλλην έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 20:16
Το νήμα είναι προφανώς τρολια και μάλιστα πολύ κακή. Παρόλα αυτά θέλω να πω ότι γνωρίζω προσωπικά πως πολλές Ελληνίδες τις εξιτάρει να έχουν εραστή από αυτές τις χώρες και μάλιστα να έχει έρθει στην χώρα παράνομα. Μάλιστα μια γνωστή μου είχε σχέση με αφγανο ενώ ήξερε ότι είναι παντρεμενος.
:g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 12 Νοέμ 2019, 20:30

και επειδή η φιλη του γιωργη ειχε γκομενο αφγανο...
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Νοέμ 2019, 20:33

Eνδιαφέρον έχει οτι συχνά όταν κάποιος λέει μια ιστορία για έναν "φίλο του" "φίλη του", στην πραγματικότητα εννοεί τον εαυτό του. :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Ορέστης 35

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Νοέμ 2019, 21:44

Juno έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 19:55
Ορέστης 35 έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:44
Juno έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:33

Διάδοχε Κιμ, Οθωμανέλην, Γιωργη και από όποιο άλλο profile γράφεις, δεν μας πείραξε.
Έχω δει εγώ κάτι θεόχοντρες, κατηγορία θωρηκτό, με μακρύ αραιό μαλλί αγκαζέ με μαύρους, τι να λέει; Την πρώτη φορά μάλιστα, είχα μείνει και μετά γέλασα και ο μαύρος με αγριοκοίταξε. Όπως φάνηκε αγγαρεία το έκανε ο κακομοίρης.
Eιναι η αποψη σου οτι μονο μπαζα πανε με μαυρους;
Μαύρους λαθρομετανάστες, ναι! Μόνον μπάζα! Για τους υπόλοιπους μαύρους δεν ξέρω, δεν με ενδιαφέρει αφού δεν με ενοχλούν.
Σόρρυ πάντως, έχεις δίκιο που το μπέρδεψες, ξέχασα να διευκρινίσω πως δεν ήταν τίποτα τουρίστες, εργαζόμενοι που τους έστειλαν οι εταιρείες τους κλπ. Λαθρομετανάστες ήταν. Και υποθέτω πως ήταν όλοι μαύροι επειδή τα μπάζα φοβούνται τους υποψήφιους τζιχαντιστές.

Εσύ τι λες για τους Κινέζους;
Δεν εχω δει κινεζο με λευκη γυναικα στη ζωη μου, χωρις να αμφισβητω οτι θα υπαρχουν καποια λιγα τετοια ζευγαρια. Το μεγεθος του πεους ειναι σημαντικο για τις γυναικες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών