Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 17 Νοέμ 2018, 01:36

Απορώ πως τα φτιάχνουν με πακιστανούς...οι περισσότεροι είναι χάλι μαύρο...κοντοί και άσχημοι

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Νοέμ 2018, 01:58

ο γιωργης ειναι η φωνη της συνειδησης της μεσης ελληνιδας

ειναι ολα αυτα που δεν ομολογει αλλα επιδιωκει
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Γιωργης

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 17 Νοέμ 2018, 10:02

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
17 Νοέμ 2018, 01:34
Γιωργης έγραψε:
16 Νοέμ 2018, 15:32
Εχει παρει ασυλο στην ελλαδα. Εχει ςρωτευτει τη χωρα και τωρα θελει να φερει και την οικογενεια του. Μπορει ως προσφυγας να καλεσει την οικογενεια του στην ελλαδα? Αν ναι, μεχρι ποσα μελη? Μου λεει ειναι μεγαλο σοι και εχουν ψηθει πανω απο 15 δικοι του. Οι διαφορες με πακισταν δεν ειναι πολλες και οι λαοι μοιάζουν πανω κατω. Για πειτε οσοι ξερετε. Πλιζ εντ θενκ γιου
Πες του να μην έρθει στην Ελλάδα γιατί υπάρχουν καλύτερα και ομορφότερα μέρη για αυτον και το σόι του, οπως πχ Αλβανία ή αιγυπτος ή τουρκια που θα του αρεσουν πιο πολυ.

Ειναι σιγουρα ομορφοτερα του το ειπα και εγω, αλλα μου λεει θελει καπου οπου να μοιαζουν και οι κουλτουρες, οποτε τι να πω, η ελλαδα μου φαινεται και εμενα καλυτερη επιλογη.

Άβαταρ μέλους
Saliveros
Δημοσιεύσεις: 4884
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
Phorum.gr user: Saliveros
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 17 Νοέμ 2018, 10:22

    Tι τη θες να τη φέρεις την οικογένεια ρε Γιώργη

    άστους εκεί που βρίσκονται κι έλα μόνος, ν' αρχίσεις καινούρια ζωή τώρα μάλιστα που μπήκαμε σε φουλ ανάπτυξη mode.
      Σας κάναμε ανθρώπους.
      Πάνος Σκουρλέτης

      Άβαταρ μέλους
      Ελβετός Τραπεζίτης
      Δημοσιεύσεις: 4557
      Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
      Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 17 Νοέμ 2018, 10:41

      Γιωργης έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 10:02
      Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 01:34
      Γιωργης έγραψε:
      16 Νοέμ 2018, 15:32
      Εχει παρει ασυλο στην ελλαδα. Εχει ςρωτευτει τη χωρα και τωρα θελει να φερει και την οικογενεια του. Μπορει ως προσφυγας να καλεσει την οικογενεια του στην ελλαδα? Αν ναι, μεχρι ποσα μελη? Μου λεει ειναι μεγαλο σοι και εχουν ψηθει πανω απο 15 δικοι του. Οι διαφορες με πακισταν δεν ειναι πολλες και οι λαοι μοιάζουν πανω κατω. Για πειτε οσοι ξερετε. Πλιζ εντ θενκ γιου
      Πες του να μην έρθει στην Ελλάδα γιατί υπάρχουν καλύτερα και ομορφότερα μέρη για αυτον και το σόι του, οπως πχ Αλβανία ή αιγυπτος ή τουρκια που θα του αρεσουν πιο πολυ.

      Ειναι σιγουρα ομορφοτερα του το ειπα και εγω, αλλα μου λεει θελει καπου οπου να μοιαζουν και οι κουλτουρες, οποτε τι να πω, η ελλαδα μου φαινεται και εμενα καλυτερη επιλογη.
      Πες του δεν ταιριάζει καθολου η κουλτούρα, εμείς γουστάρουμε γυναίκες με κολάν, σουβλάκι χοιρινό και γελάμε με τον προφήτη- θα στεναχωρηθεί που θα μαθει που δεν ταιριαζουμε.
      Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

      Athos
      Δημοσιεύσεις: 4044
      Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
      Phorum.gr user: Athos

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 17 Νοέμ 2018, 10:46

      Γιωργης έγραψε:
      16 Νοέμ 2018, 15:32
      Εχει παρει ασυλο στην ελλαδα. Εχει ςρωτευτει τη χωρα και τωρα θελει να φερει και την οικογενεια του. Μπορει ως προσφυγας να καλεσει την οικογενεια του στην ελλαδα? Αν ναι, μεχρι ποσα μελη? Μου λεει ειναι μεγαλο σοι και εχουν ψηθει πανω απο 15 δικοι του. Οι διαφορες με πακισταν δεν ειναι πολλες και οι λαοι μοιάζουν πανω κατω. Για πειτε οσοι ξερετε. Πλιζ εντ θενκ γιου
      μωρή πουτάνα ο Διάδοχος είσαι ;; :lol:

      αλλα για να νοιάζεσαι για την οικογένεια του Πακιστανού γκόμενου της φίλης σου, σημαίνει ότι δε νοιάζεσαι για τη φίλη σου ...

      αλλά για τον ίδιο τον Πάκι .. σου γεμίζει τη σούφρα καλά ;
      θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

      Γιωργης

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 17 Νοέμ 2018, 11:01

      Δεν ειμαι ο διαδοχος. Λιγο τον ειχα παρακολουθησει στο παλιό. Δεν θυμάμαι να ελεγε τα ιδια. Πακιστανοι ελληνες ειναι ο ιδιος λαος σε θεμα κουλτουρας. Ουσιαστικα οριενταλ λαοι ειναι η διαφορα ειναι οτι οι ελληνες μισουν τους ευρωπαιους και τους λευκους περισσοτερο.

      Άβαταρ μέλους
      Πάνας
      Δημοσιεύσεις: 13769
      Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 17 Νοέμ 2018, 11:02

      Τουλάχιστον δεν βρωμάμε.
      the end

      Άβαταρ μέλους
      Antares
      Δημοσιεύσεις: 7852
      Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
      Phorum.gr user: Ακταία

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Νοέμ 2018, 11:05

      Souvlatzis έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 01:36
      Απορώ πως τα φτιάχνουν με πακιστανούς...οι περισσότεροι είναι χάλι μαύρο...κοντοί και άσχημοι
      Αυτό λέω και εγώ. Συμφωνώ μαζί σου gay. Δεν με ενδιαφέρουν απαραιτήτως οι Έλληνες αλλά και λευκοί από Ευρώπη ή ΗΠΑ.
      Πάντως εμένα με είχαν για Πακιστανό. Τόσα χρόνια ζω και συντηρούμαι μόνη, ούτε αρσενικό κουνούπι που να μ' αρέσει δεν έχουν αφήσει να περάσει. Πραγματικά δεν το κάνω εγώ. Πάντα ήμουν ανοιχτή σε προτάσεις από αυτούς που μου άρεσαν. Ίσως δεν αρέσω, αλλά δεν είμαι σίγουρη πάλι. Γίνεται μια σπίλωση προσωπικότητας τόσο στο οικογενειακό όσο και στο επαγγελματικό περιβάλλον. Τώρα αντί για συνοδό για ποτό, πληρώνω συνοδό σε νοσοκομεία.

      Άβαταρ μέλους
      Antares
      Δημοσιεύσεις: 7852
      Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
      Phorum.gr user: Ακταία

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Νοέμ 2018, 11:07

      Γιωργης έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 11:01
      Δεν ειμαι ο διαδοχος. Λιγο τον ειχα παρακολουθησει στο παλιό. Δεν θυμάμαι να ελεγε τα ιδια. Πακιστανοι ελληνες ειναι ο ιδιος λαος σε θεμα κουλτουρας. Ουσιαστικα οριενταλ λαοι ειναι η διαφορα ειναι οτι οι ελληνες μισουν τους ευρωπαιους και τους λευκους περισσοτερο.
      Τι λες μωρέ; Υπάρχουν κάτι παίδαροι Έλληνες. Μήπως εσύ βγήκες με μογγολικά γονίδια;

      Γιωργης

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 17 Νοέμ 2018, 11:15

      Συγγνώμη, το να ειναι καποιος Πακιστανός σημαινει οτι ειναι άσχημος ? :smt017

      Το ότι οι ελληνες ειναι ανακατεμενοι με μεσαανατολίτες αλβανους και σλαβους εγω το λεψ τιμητικα. Εχω πει πανω απο 100 φορες οτι ακριβως για αυτο το λογο οι ελληνες είναι απο τους πιο ομορφους λαους παγκσοσμιος.

      Άβαταρ μέλους
      Kostis
      Δημοσιεύσεις: 2221
      Εγγραφή: 20 Σεπ 2018, 22:16

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kostis » 17 Νοέμ 2018, 11:17

      Souvlatzis έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 01:36
      Απορώ πως τα φτιάχνουν με πακιστανούς...οι περισσότεροι είναι χάλι μαύρο...κοντοί και άσχημοι
      Ενώ οι Ινδοί είναι κούκλοι, έτσι;

      Άβαταρ μέλους
      Antares
      Δημοσιεύσεις: 7852
      Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
      Phorum.gr user: Ακταία

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Νοέμ 2018, 12:12

      Γιωργης έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 11:15
      Συγγνώμη, το να ειναι καποιος Πακιστανός σημαινει οτι ειναι άσχημος ? :smt017

      Το ότι οι ελληνες ειναι ανακατεμενοι με μεσαανατολίτες αλβανους και σλαβους εγω το λεψ τιμητικα. Εχω πει πανω απο 100 φορες οτι ακριβως για αυτο το λογο οι ελληνες είναι απο τους πιο ομορφους λαους παγκσοσμιος.
      Εντάξει δεν φθάνουν και τους αρχαίους Θεούς όπως τους βλέπουμε στα αγάλματα, αλλά έχουν επιβιώσει και εδώ και παρά την ανίερη κατάκτηση από λαούς μιάσματα πολύ ωραίοι άνθρωποι σε μεγάλο ποσοστό.
      Επίσης όπως σου προείπαν δεν έχουμε την ίδια κουλτούρα. Η γλώσσα μας είναι ωραία, δεν είναι σαν τις βάρβαρες και αντιερωτικές ισλαμικές. Οι gay είναι ελεύθεροι. Οι γυναίκες επίσης. Θέλουμε να βλέπουμε σόρτς και τιραντάκια. Κάτω από την Ακρόπολη ταιριάζει ο γυμνός Ερμής του Πραξιτέλη όχι η μπούργκα του αγαρηνού. Είμαστε Αμερικανοί και Ευρωπαίοι στην κουλτούρα (οι κληρονόμοι του αρχαίου μας πολιτισμού) με τα δικά μας ιδιαίτερα χαρακτηριστικά λόγω θρησκείας που δεν είναι η μουσουλμανική.

      Ορέστης 35

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 18 Νοέμ 2018, 02:15

      Γιωργης έγραψε:
      16 Νοέμ 2018, 16:19
      Τοσο πολυ σας πειραξε που μια ελληνιδα λατρευει εναν πακιστανο? Στον 21ο αιωνα ζουμε ο κοσμος ειναι ελευθερος ξερετε. Δε περιμενα τετοιο εμετο απο ανιρωπους που αυτοχαρακτηρίζονται προοδευτικοί...

      Καληνύχτα κεμαλ Ατατούρκ, αυτος ο κοσμος δεν θα αλλάξει ποτέ
      Ειδα πακιστανο με ελληνιδα που μου εμοιαζαν για ζευγαρακι. Εχω αρχισει να σε πιστευω μετα απι αυτο. Ακομα ομως θεωρουνται πατος ταξικα οι πακιστανοι και προτιμουνται οι μαυροι, ειδικα οι αθλητες.

      Ορέστης 35

      Re: Ο πακιστανος γκόμενος ελληνιδας φιλης μου

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 18 Νοέμ 2018, 02:17

      Antares έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 12:12
      Γιωργης έγραψε:
      17 Νοέμ 2018, 11:15
      Συγγνώμη, το να ειναι καποιος Πακιστανός σημαινει οτι ειναι άσχημος ? :smt017

      Το ότι οι ελληνες ειναι ανακατεμενοι με μεσαανατολίτες αλβανους και σλαβους εγω το λεψ τιμητικα. Εχω πει πανω απο 100 φορες οτι ακριβως για αυτο το λογο οι ελληνες είναι απο τους πιο ομορφους λαους παγκσοσμιος.
      Εντάξει δεν φθάνουν και τους αρχαίους Θεούς όπως τους βλέπουμε στα αγάλματα, αλλά έχουν επιβιώσει και εδώ και παρά την ανίερη κατάκτηση από λαούς μιάσματα πολύ ωραίοι άνθρωποι σε μεγάλο ποσοστό.
      Επίσης όπως σου προείπαν δεν έχουμε την ίδια κουλτούρα. Η γλώσσα μας είναι ωραία, δεν είναι σαν τις βάρβαρες και αντιερωτικές ισλαμικές. Οι gay είναι ελεύθεροι. Οι γυναίκες επίσης. Θέλουμε να βλέπουμε σόρτς και τιραντάκια. Κάτω από την Ακρόπολη ταιριάζει ο γυμνός Ερμής του Πραξιτέλη όχι η μπούργκα του αγαρηνού. Είμαστε Αμερικανοί και Ευρωπαίοι στην κουλτούρα (οι κληρονόμοι του αρχαίου μας πολιτισμού) με τα δικά μας ιδιαίτερα χαρακτηριστικά λόγω θρησκείας που δεν είναι η μουσουλμανική.
      Ο Σωκρατης και ο Διογενης ηταν πολυ ασχημοι.

      Απάντηση


      • Παραπλήσια Θέματα
        Απαντήσεις
        Προβολές
        Τελευταία δημοσίευση

      Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

      Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών