ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
relativer777
Δημοσιεύσεις: 4145
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:11
Phorum.gr user: relativer777
Τοποθεσία: Χαλκηδόνα

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από relativer777 » 20 Απρ 2020, 21:28

enterprise-psi έγραψε:
23 Αύγ 2019, 20:11
Εκρηκτική βραδιά, ή σκατοθύελλα ?
Η ζωή είναι ωραία γι'αυτούς που ξέρουν να την ομορφαίνουν

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 20 Απρ 2020, 21:47

enterprise-psi έγραψε:
01 Σεπ 2019, 22:34
https://www.iflscience.com/health-and-m ... ssal-poop/

Thoughts and prayers 🙏❤️
Λολ

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12531
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 16 Ιούλ 2020, 07:13

People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
sting
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 08:45

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sting » 18 Ιούλ 2020, 20:51

Yochanan έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 22:48
sting έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 09:40
Επίσης για το σπιτικό σπρέι πιπεριού, αυτό για το κρυολόγημα, αν βρεις ποικιλία τσιλι “carolina reaper” το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ρίξε και λίγο έξτρα για να ανοίξει τελείως ο λαιμός και η μύτη σου:
[img]https://i.postimg.cc/QCwrnYQQ/ghos ... .jpg[/img]
εξαιρετική ποικιλία καυτερής πιπεριάς. Παίρνει το χαρακτηριστικό της όνομα από αυτό που γίνεται στο μπάνιο κάποια ώρα αφού τη φας
Πάντα μου άρεσαν τα καυτερά φαγητά φίλε Yochanan. Έτσι όταν ανακάλυψα ότι βγήκε μια σάλτσα που περιείχε τις τρεις πιο καυτερές πιπεριές του κόσμου την παρήγγειλα χωρίς δεύτερη σκέψη. Τα 2 εκατομμύρια Scoville δε με πτοήσαν και έτσι τη δοκίμασα περήφανος στο γραφείο βουτώντας μισό κριτσίνι μέσα, μιας και ανυπομονούσα. Η αρχική αίσθηση είναι σαν να δαγκώνεις μια πυρωμένη μαντεμένια σχάρα. Στο στόμα και το φάρυγγα καίνε σαν γαργάρες με οξύ. Όλα καλά όμως, αυτά διαρκούν μερικά δευτερόλεπτα.

Ξαφνικά ένιωσα μια μικρή ενόχληση στο στομάχι μου που δυνάμωσε σε γουργουρητό. Ακολούθησε ένας βαθύς βρυχηθμός από τα βάθη των εντέρων που μετατράπηκε αστραπιαία σε μια αφηνιασμένη νυφίτσα που μου σκίζει τα σωθικά. Χωρίς να το σκεφτώ πάω σφαίρα στην κουζίνα πηδώντας τα διαχωριστικά και φτάνοντας στο ψυγείο αδειάζω τρία λίτρα γάλα και 6 παγωτά. Ωραία! Σκούπισα τον ιδρώτα με σιγουριά, βέβαιος ότι “δεν ήταν δα και τόσο άσχημα” και πεπεισμένος ότι τα χειρότερα παρήλθαν ετοιμάστηκα για τη δεύτερη μπουκιά. Δεν πρόλαβα όμως.

Ο “Χάροντας της Καρολίνα” η “Έχιδνα της Ναγκα” και η “Πιπεριά-Φάντασμα”, επανεμφανίστηκαν δριμύτεροι με τη μορφή των δράκων της Ντενέρις κοντά στην έξοδο του σώματος μου, οργώνοντας το παχύ μου έντερο, στριφογυρίζοντας στα τοιχώματα του προστάτη μου και σπρώχνοντας μανιωδώς τα αιχμηρά και άσχημα κεφάλια τους προς την μικροσκοπική μου κερκοπορτα. Κρύος ιδρώτας έλουσε το κορμί μου. Η αδρεναλίνη κυρίευσε το σώμα μου. Ο χρόνος σταμάτησε…

Είμαι στην τουαλέτα και απλώνω το χέρι για να ανοίξω την πόρτα του παραβάν. Δεν θυμάμαι πως έφτασα εδώ από το γραφείο μου. Όσο το προσεγγίζω όμως, τόσο απομακρύνεται. Η σωληνοειδής μου όραση έπαιζε διαβολικά παιχνίδια. Γυρίζω και κοιτάζω στον καθρέφτη. Οι κόρες των ματιών μου μίκρυναν όσο το κεφάλι της καρφίτσας. Βλέπω τα Παιδιά του Δάσους να γελούν ξέφρενα, οι φωνές τους μου τρυπούν τ΄ αυτιά.

Έκατσα στο κατουρημένο κάθισμα και έμεινα προσκολλημένος στο σκοτεινό άπειρο των ματόκλαδών μου, αποφεύγοντας να ΤΟ σκέφτομαι και περιμένοντας την κρίση των κρίσεων. Αλλιώς είχα ονειρευτεί το θάνατο μου: Χορτάτος, πιωμένος και με συντροφιά μια εξωτική καλλονή να απομυζεί το ερωτικό μου νέκταρ και στο πρόσωπο μου το χαμόγελο του παραδείσου.
Εκείνη τη στιγμή ικέτεψα όλους τους θεους, τους νεους και τους παλιους, να με πάρουν από το μάταιο τούτο κόσμο, λυτρώνοντας την ψυχή και το κορμί μου από αυτό το μαρτυριο. Μια ασταμάτητη λιωμένη λάβα περνάει από την πίσω πόρτα μου και ξεχύνεται στον ωκεανό…

H Μητέρα Θεά άκουσε τις δεήσεις μου και ανέρχομαι εις τους ουρανούς αφήνοντας το κατάκοιτο κορμί μου να κάθεται έρημο στην αφιλόξενη τουαλέτα, βορά των λιμασμένων θηρίων. Επιτέλους βρήκα τη γαλήνη μου μπροστά στην Πύλη της Κρίσεως. “Δεν ήρθε η ώρα σου ακόμα”, λέει ο Πατέρας θεός, “πήγαινε τώρα πίσω”…

Η γαστρονομική μου φώτιση ήταν γεγονός
When I was a young fellow I was knocked down plenty. I wanted to stay down, but I couldn't. I had to get up and win those two dollars. I was one of those hungry fighters. When you haven't eaten for three days you'll understand.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 18 Ιούλ 2020, 21:25

:smt005::smt005::smt005:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 18 Ιούλ 2020, 21:25

γαμάτο ποστ! κοντράρει στα ίσα το χεσιμο στο γραφειο του ποντικα και το γκρην τεξτ στην παραλια του πσι
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 18 Ιούλ 2020, 21:28

Namrail έγραψε:
20 Απρ 2020, 21:47
enterprise-psi έγραψε:
01 Σεπ 2019, 22:34
https://www.iflscience.com/health-and-m ... ssal-poop/

Thoughts and prayers 🙏❤️
Λολ
θυμαμαι τις πρωτες μερες στο στρατο. αφου τη γλυτωσαμε τοτε.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 18 Ιούλ 2020, 21:42

sting έγραψε:
18 Ιούλ 2020, 20:51
Yochanan έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 22:48
sting έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 09:40
Επίσης για το σπιτικό σπρέι πιπεριού, αυτό για το κρυολόγημα, αν βρεις ποικιλία τσιλι “carolina reaper” το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ρίξε και λίγο έξτρα για να ανοίξει τελείως ο λαιμός και η μύτη σου:
[img]https://i.postimg.cc/QCwrnYQQ/ghos ... .jpg[/img]
εξαιρετική ποικιλία καυτερής πιπεριάς. Παίρνει το χαρακτηριστικό της όνομα από αυτό που γίνεται στο μπάνιο κάποια ώρα αφού τη φας
Πάντα μου άρεσαν τα καυτερά φαγητά φίλε Yochanan. Έτσι όταν ανακάλυψα ότι βγήκε μια σάλτσα που περιείχε τις τρεις πιο καυτερές πιπεριές του κόσμου την παρήγγειλα χωρίς δεύτερη σκέψη. Τα 2 εκατομμύρια Scoville δε με πτοήσαν και έτσι τη δοκίμασα περήφανος στο γραφείο βουτώντας μισό κριτσίνι μέσα, μιας και ανυπομονούσα. Η αρχική αίσθηση είναι σαν να δαγκώνεις μια πυρωμένη μαντεμένια σχάρα. Στο στόμα και το φάρυγγα καίνε σαν γαργάρες με οξύ. Όλα καλά όμως, αυτά διαρκούν μερικά δευτερόλεπτα.

Ξαφνικά ένιωσα μια μικρή ενόχληση στο στομάχι μου που δυνάμωσε σε γουργουρητό. Ακολούθησε ένας βαθύς βρυχηθμός από τα βάθη των εντέρων που μετατράπηκε αστραπιαία σε μια αφηνιασμένη νυφίτσα που μου σκίζει τα σωθικά. Χωρίς να το σκεφτώ πάω σφαίρα στην κουζίνα πηδώντας τα διαχωριστικά και φτάνοντας στο ψυγείο αδειάζω τρία λίτρα γάλα και 6 παγωτά. Ωραία! Σκούπισα τον ιδρώτα με σιγουριά, βέβαιος ότι “δεν ήταν δα και τόσο άσχημα” και πεπεισμένος ότι τα χειρότερα παρήλθαν ετοιμάστηκα για τη δεύτερη μπουκιά. Δεν πρόλαβα όμως.

Ο “Χάροντας της Καρολίνα” η “Έχιδνα της Ναγκα” και η “Πιπεριά-Φάντασμα”, επανεμφανίστηκαν δριμύτεροι με τη μορφή των δράκων της Ντενέρις κοντά στην έξοδο του σώματος μου, οργώνοντας το παχύ μου έντερο, στριφογυρίζοντας στα τοιχώματα του προστάτη μου και σπρώχνοντας μανιωδώς τα αιχμηρά και άσχημα κεφάλια τους προς την μικροσκοπική μου κερκοπορτα. Κρύος ιδρώτας έλουσε το κορμί μου. Η αδρεναλίνη κυρίευσε το σώμα μου. Ο χρόνος σταμάτησε…

Είμαι στην τουαλέτα και απλώνω το χέρι για να ανοίξω την πόρτα του παραβάν. Δεν θυμάμαι πως έφτασα εδώ από το γραφείο μου. Όσο το προσεγγίζω όμως, τόσο απομακρύνεται. Η σωληνοειδής μου όραση έπαιζε διαβολικά παιχνίδια. Γυρίζω και κοιτάζω στον καθρέφτη. Οι κόρες των ματιών μου μίκρυναν όσο το κεφάλι της καρφίτσας. Βλέπω τα Παιδιά του Δάσους να γελούν ξέφρενα, οι φωνές τους μου τρυπούν τ΄ αυτιά.

Έκατσα στο κατουρημένο κάθισμα και έμεινα προσκολλημένος στο σκοτεινό άπειρο των ματόκλαδών μου, αποφεύγοντας να ΤΟ σκέφτομαι και περιμένοντας την κρίση των κρίσεων. Αλλιώς είχα ονειρευτεί το θάνατο μου: Χορτάτος, πιωμένος και με συντροφιά μια εξωτική καλλονή να απομυζεί το ερωτικό μου νέκταρ και στο πρόσωπο μου το χαμόγελο του παραδείσου.
Εκείνη τη στιγμή ικέτεψα όλους τους θεους, τους νεους και τους παλιους, να με πάρουν από το μάταιο τούτο κόσμο, λυτρώνοντας την ψυχή και το κορμί μου από αυτό το μαρτυριο. Μια ασταμάτητη λιωμένη λάβα περνάει από την πίσω πόρτα μου και ξεχύνεται στον ωκεανό…

H Μητέρα Θεά άκουσε τις δεήσεις μου και ανέρχομαι εις τους ουρανούς αφήνοντας το κατάκοιτο κορμί μου να κάθεται έρημο στην αφιλόξενη τουαλέτα, βορά των λιμασμένων θηρίων. Επιτέλους βρήκα τη γαλήνη μου μπροστά στην Πύλη της Κρίσεως. “Δεν ήρθε η ώρα σου ακόμα”, λέει ο Πατέρας θεός, “πήγαινε τώρα πίσω”…

Η γαστρονομική μου φώτιση ήταν γεγονός
Τα σέβη Μου!!!

:smt005:
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 18 Ιούλ 2020, 21:44

sting έγραψε:
18 Ιούλ 2020, 20:51
Yochanan έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 22:48
sting έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 09:40
Επίσης για το σπιτικό σπρέι πιπεριού, αυτό για το κρυολόγημα, αν βρεις ποικιλία τσιλι “carolina reaper” το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ρίξε και λίγο έξτρα για να ανοίξει τελείως ο λαιμός και η μύτη σου:
[img]https://i.postimg.cc/QCwrnYQQ/ghos ... .jpg[/img]
εξαιρετική ποικιλία καυτερής πιπεριάς. Παίρνει το χαρακτηριστικό της όνομα από αυτό που γίνεται στο μπάνιο κάποια ώρα αφού τη φας
Πάντα μου άρεσαν τα καυτερά φαγητά φίλε Yochanan. Έτσι όταν ανακάλυψα ότι βγήκε μια σάλτσα που περιείχε τις τρεις πιο καυτερές πιπεριές του κόσμου την παρήγγειλα χωρίς δεύτερη σκέψη. Τα 2 εκατομμύρια Scoville δε με πτοήσαν και έτσι τη δοκίμασα περήφανος στο γραφείο βουτώντας μισό κριτσίνι μέσα, μιας και ανυπομονούσα. Η αρχική αίσθηση είναι σαν να δαγκώνεις μια πυρωμένη μαντεμένια σχάρα. Στο στόμα και το φάρυγγα καίνε σαν γαργάρες με οξύ. Όλα καλά όμως, αυτά διαρκούν μερικά δευτερόλεπτα.

Ξαφνικά ένιωσα μια μικρή ενόχληση στο στομάχι μου που δυνάμωσε σε γουργουρητό. Ακολούθησε ένας βαθύς βρυχηθμός από τα βάθη των εντέρων που μετατράπηκε αστραπιαία σε μια αφηνιασμένη νυφίτσα που μου σκίζει τα σωθικά. Χωρίς να το σκεφτώ πάω σφαίρα στην κουζίνα πηδώντας τα διαχωριστικά και φτάνοντας στο ψυγείο αδειάζω τρία λίτρα γάλα και 6 παγωτά. Ωραία! Σκούπισα τον ιδρώτα με σιγουριά, βέβαιος ότι “δεν ήταν δα και τόσο άσχημα” και πεπεισμένος ότι τα χειρότερα παρήλθαν ετοιμάστηκα για τη δεύτερη μπουκιά. Δεν πρόλαβα όμως.

Ο “Χάροντας της Καρολίνα” η “Έχιδνα της Ναγκα” και η “Πιπεριά-Φάντασμα”, επανεμφανίστηκαν δριμύτεροι με τη μορφή των δράκων της Ντενέρις κοντά στην έξοδο του σώματος μου, οργώνοντας το παχύ μου έντερο, στριφογυρίζοντας στα τοιχώματα του προστάτη μου και σπρώχνοντας μανιωδώς τα αιχμηρά και άσχημα κεφάλια τους προς την μικροσκοπική μου κερκοπορτα. Κρύος ιδρώτας έλουσε το κορμί μου. Η αδρεναλίνη κυρίευσε το σώμα μου. Ο χρόνος σταμάτησε…

Είμαι στην τουαλέτα και απλώνω το χέρι για να ανοίξω την πόρτα του παραβάν. Δεν θυμάμαι πως έφτασα εδώ από το γραφείο μου. Όσο το προσεγγίζω όμως, τόσο απομακρύνεται. Η σωληνοειδής μου όραση έπαιζε διαβολικά παιχνίδια. Γυρίζω και κοιτάζω στον καθρέφτη. Οι κόρες των ματιών μου μίκρυναν όσο το κεφάλι της καρφίτσας. Βλέπω τα Παιδιά του Δάσους να γελούν ξέφρενα, οι φωνές τους μου τρυπούν τ΄ αυτιά.

Έκατσα στο κατουρημένο κάθισμα και έμεινα προσκολλημένος στο σκοτεινό άπειρο των ματόκλαδών μου, αποφεύγοντας να ΤΟ σκέφτομαι και περιμένοντας την κρίση των κρίσεων. Αλλιώς είχα ονειρευτεί το θάνατο μου: Χορτάτος, πιωμένος και με συντροφιά μια εξωτική καλλονή να απομυζεί το ερωτικό μου νέκταρ και στο πρόσωπο μου το χαμόγελο του παραδείσου.
Εκείνη τη στιγμή ικέτεψα όλους τους θεους, τους νεους και τους παλιους, να με πάρουν από το μάταιο τούτο κόσμο, λυτρώνοντας την ψυχή και το κορμί μου από αυτό το μαρτυριο. Μια ασταμάτητη λιωμένη λάβα περνάει από την πίσω πόρτα μου και ξεχύνεται στον ωκεανό…

H Μητέρα Θεά άκουσε τις δεήσεις μου και ανέρχομαι εις τους ουρανούς αφήνοντας το κατάκοιτο κορμί μου να κάθεται έρημο στην αφιλόξενη τουαλέτα, βορά των λιμασμένων θηρίων. Επιτέλους βρήκα τη γαλήνη μου μπροστά στην Πύλη της Κρίσεως. “Δεν ήρθε η ώρα σου ακόμα”, λέει ο Πατέρας θεός, “πήγαινε τώρα πίσω”…

Η γαστρονομική μου φώτιση ήταν γεγονός

ΑΞΙΟΣ

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23242
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 18 Ιούλ 2020, 22:25

Υπάρχουν αναπάντητα ερωτήματα όμως που προκύπτουν από το έπος του στινγκ
Τι αντίκρισε μόλις βγήκε από το θρονο;
Τι συνέβη με την υπόλοιπη καλύτερη σάλτσα.
Πώς είδε τη ζωή μετά από όλο αυτο;
Και φυσικά το σικουελ όταν έκανε ξανά την απόπειρα να αντιμετωπίσει τα millions of scoville
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12531
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 28 Ιούλ 2020, 12:45

Αν είδα μακρύτερα, είναι επειδή στάθηκα στους ώμους γιγάντων

People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 30 Ιούλ 2020, 09:31

Τί ατομάρες ρε μλκ :smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12531
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 15 Αύγ 2020, 13:03

People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 15 Αύγ 2020, 14:29

Για σκεφτείτε να έχεζε κάποιος Τούρκος στις τουαλέτες της Τουρκικής φρεγάτας την ώρα που της τον ακούμπησε η Ελληνική φρεγάτα.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4999
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: ΧΕΣΙΜΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 15 Αύγ 2020, 14:33

Μηχανικός έγραψε:
15 Αύγ 2020, 14:29
Για σκεφτείτε να έχεζε κάποιος Τούρκος στις τουαλέτες της Τουρκικής φρεγάτας την ώρα που της τον ακούμπησε η Ελληνική φρεγάτα.

και να ήταν και gay

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών