Το μεγαλο σας ονειρο

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Δεκ 2018, 13:52

μη επανδρωμένη σέλφι έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:48
Naida έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:46
μη επανδρωμένη σέλφι έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:42


Να πεφτει το ξεκατίνιασμα του αιώνα ε; χαχα
Ποτέ δεν μιλάμε στον οδηγό :smt018 αλλά αν είχες βγάλει επιτέλους το δίπλωμα θα το ήξερες.
Οδηγεί η παπαδιά φιλη σου;
Η φίλη μου; Δε ξέρω. Οδηγεί; Εγώ πάντως οδηγώ;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 02 Δεκ 2018, 13:54

Να κάνω μια ευτυχισμένη οικογένεια και να είμαι πάντα τουλάχιστον στην κατάσταση που είμαι τώρα σε θέματα υγείας,Οικονομικών, ηρεμίας, ευτυχίας.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

μη επανδρωμένη σέλφι
Δημοσιεύσεις: 395
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2018, 17:08

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μη επανδρωμένη σέλφι » 02 Δεκ 2018, 13:57

Naida έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:52
μη επανδρωμένη σέλφι έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:48
Naida έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:46


Ποτέ δεν μιλάμε στον οδηγό :smt018 αλλά αν είχες βγάλει επιτέλους το δίπλωμα θα το ήξερες.
Οδηγεί η παπαδιά φιλη σου;
Η φίλη μου; Δε ξέρω. Οδηγεί; Εγώ πάντως οδηγώ;
Γιαγιάδες, θόρυβοι, ψυθυροι, κουτσομπόλα, ελπίδα, οδηγώ

Τσεκάρετε την σωστή λεξη/λεξεις και κερδίζετε
Naida έγραψε:
08 Δεκ 2018, 09:08
Δε μ' αρέσει η φάτσα της.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 02 Δεκ 2018, 15:08

Ερμής έγραψε:
02 Δεκ 2018, 13:54
Να κάνω μια ευτυχισμένη οικογένεια και να είμαι πάντα τουλάχιστον στην κατάσταση που είμαι τώρα σε θέματα υγείας,Οικονομικών, ηρεμίας, ευτυχίας.
:bravo::bravo::+1::+1::goodpost::goodpost:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32120
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2018, 08:40

Εσθήρ έγραψε:
02 Δεκ 2018, 11:20
Σε νημα μαγειρικης ειμαι; :hammer:
Λοιπον,το μεγαλο μου ονειρο που δεν υπαρχει περιπτωση να πραγματοποιηθει,αλλα παραμενει ονειρο..θα ηταν με καποιον τροπο να μην εχω αναγκη δουλειας,οχι επειδη δεν μου αρεσει να δουλευω,αλλα επειδη θα μπορουσα να πραγματοποιησω το ονειρο μου,εκτος και αν εκανα μια δουλεια που θα μπορουσε να γινει ταυτοχρονα,δηλαδη να ταξιδευω συνεχεια σε ολο τον κοσμο,παντου..να γνωρισω αυτον τον πλανητη,και γιατι οχι...να μπορεσω να βγω και στο διαστημα να δω και την γη απο ψηλα.
Δεν θα με χαλαγαν και τα ξενοδοχεια,αλλα θα μου αρεσε και αυτο το μικρο,ταπεινο τροχοσπιτο.
Εικόνα:003:


Η αληθεια,χωρια την πλακα ειναι οτι ακριβως αυτο ειναι το ονειρο μου,αλλα σαφως δεν θα χρειαζομουν και αυτο το συγκεκρκιμενο τροχοσπιτο,θα αρκουμουν και με πολυ λιγοτερο.Αλλα μιας και ειναι ονειρο,ειπα να το τερματισω. :romance-hearteyes:
αυτο, καποια στιγμη θα το κανω. εχω βεβαια προτιμηση σε αλλα μεσα μεταφορας (ιστιοπλοικο η μοτοσικλετα) αλλα αμα δε βαστανε τα κοτσια μου στην οποια ηλικια το παρω αποφαση, και με αυτοκινουμενο βολευομαι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Last Veteran
Δημοσιεύσεις: 789
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 11:30

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Last Veteran » 03 Δεκ 2018, 08:46

Θα ήθελα να είμαι αειζωος και με ένα διαστημόπλοιο να ταξιδεύω με σκουληκοτρυποτάξιδα σε άλλα αστρικά συστήματα και να μελετω τα πάντα. Να γνωρίσω δλδ οοολα τα μυστήρια του σύμπαντος.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Το μεγαλο σας ονειρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 03 Δεκ 2018, 10:12

Ασέβαστος έγραψε:
03 Δεκ 2018, 08:40
Εσθήρ έγραψε:
02 Δεκ 2018, 11:20
Σε νημα μαγειρικης ειμαι; :hammer:
Λοιπον,το μεγαλο μου ονειρο που δεν υπαρχει περιπτωση να πραγματοποιηθει,αλλα παραμενει ονειρο..θα ηταν με καποιον τροπο να μην εχω αναγκη δουλειας,οχι επειδη δεν μου αρεσει να δουλευω,αλλα επειδη θα μπορουσα να πραγματοποιησω το ονειρο μου,εκτος και αν εκανα μια δουλεια που θα μπορουσε να γινει ταυτοχρονα,δηλαδη να ταξιδευω συνεχεια σε ολο τον κοσμο,παντου..να γνωρισω αυτον τον πλανητη,και γιατι οχι...να μπορεσω να βγω και στο διαστημα να δω και την γη απο ψηλα.
Δεν θα με χαλαγαν και τα ξενοδοχεια,αλλα θα μου αρεσε και αυτο το μικρο,ταπεινο τροχοσπιτο.
Εικόνα:003:


Η αληθεια,χωρια την πλακα ειναι οτι ακριβως αυτο ειναι το ονειρο μου,αλλα σαφως δεν θα χρειαζομουν και αυτο το συγκεκρκιμενο τροχοσπιτο,θα αρκουμουν και με πολυ λιγοτερο.Αλλα μιας και ειναι ονειρο,ειπα να το τερματισω. :romance-hearteyes:
αυτο, καποια στιγμη θα το κανω. εχω βεβαια προτιμηση σε αλλα μεσα μεταφορας (ιστιοπλοικο η μοτοσικλετα) αλλα αμα δε βαστανε τα κοτσια μου στην οποια ηλικια το παρω αποφαση, και με αυτοκινουμενο βολευομαι.

τα αυτοκινουμενα ειναι τα πιο γαματα οχηματα που υπαρχουν αλλα απο οτι ξερω αμα τα εχεις πεφτει χοντρο μαμησι φορολογικα
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών