Σας αρέσει η δουλειά σας;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 17 Μαρ 2019, 11:49

περαστικά σε όλους

Μπορώ να κλάψω λίγο τώρα, κυριακάτικα ή ειναι αργά; :e040:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9846
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 17 Μαρ 2019, 12:01

Ορέστης 35 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:51
-71 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:41
Ορέστης 35 έγραψε:
16 Μαρ 2019, 23:12

Ολοι την κονομα κοιτανε φιλε. Δεν υπαρχουν σωτηρες.
Μ'ενοχλεί αυτή η ισοπέδωση και πρώτα απ'όλα εσένα τον ίδιο χαλάει.
Ισως γιατι με βασανισε προσφατα το πληρωμα του ΕΚΑΒ που επεμενε να με μεταφερει στο νοσοκομειο για το καλο μου και τα αυτια μου κανουν ιουιουιουιιου. Τα βασανιστηρια εχουν καποιο ψυχολογικο αντικτυπο στον ανθρωπο, δε νομιζεις;
Φίλε κι εμένα κάποια στιγμή κάνανε, τελικά είχα πίεση γιατί είχα πάρει κιλά. Έχασα τα κιλά και πέρασε και η πίεση και το βουητό.
Αλλά θυμάμαι όταν είχα πάει αρχικά σε ΩΡΛ (Αυστραλία) για το βουητό ουσιαστικά μου είπε "καληνύχτα, μπορεί να είναι οτιδήποτε, ξεκίνα ψάχνε τώρα και αν το βρεις σε κανα χρόνο είσαι τυχερός" :-?
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

-71
Δημοσιεύσεις: 1251
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2018, 21:53

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από -71 » 17 Μαρ 2019, 15:00

Chilloutbuddy έγραψε:
17 Μαρ 2019, 12:01
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:51
-71 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:41


Μ'ενοχλεί αυτή η ισοπέδωση και πρώτα απ'όλα εσένα τον ίδιο χαλάει.
Ισως γιατι με βασανισε προσφατα το πληρωμα του ΕΚΑΒ που επεμενε να με μεταφερει στο νοσοκομειο για το καλο μου και τα αυτια μου κανουν ιουιουιουιιου. Τα βασανιστηρια εχουν καποιο ψυχολογικο αντικτυπο στον ανθρωπο, δε νομιζεις;
Φίλε κι εμένα κάποια στιγμή κάνανε, τελικά είχα πίεση γιατί είχα πάρει κιλά. Έχασα τα κιλά και πέρασε και η πίεση και το βουητό.
Αλλά θυμάμαι όταν είχα πάει αρχικά σε ΩΡΛ (Αυστραλία) για το βουητό ουσιαστικά μου είπε "καληνύχτα, μπορεί να είναι οτιδήποτε, ξεκίνα ψάχνε τώρα και αν το βρεις σε κανα χρόνο είσαι τυχερός" :-?
Ετσι είναι.Επισκέφτηκα 2 ΩΡΛ για εμβοές και παλαιότερα είχα επισκεφτεί και τρίτο.Δεν ξέρει κανείς από τι προκύπτουν και απλά σου αραδιάζουν διάφορους λόγους.Σε σένα ήταν το παραπανίσιο βάρος που έκανε το πρόβλημα,στον Ορέστη ίσως είναι η ψυχική ένταση ή η κακή ψυχολογική κατάσταση.Από περιέργεια,είχες δοκιμάσει να κάνεις καθαρισμό με αναρρόφηση;

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9846
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 17 Μαρ 2019, 15:06

-71 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 15:00
Chilloutbuddy έγραψε:
17 Μαρ 2019, 12:01
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:51

Ισως γιατι με βασανισε προσφατα το πληρωμα του ΕΚΑΒ που επεμενε να με μεταφερει στο νοσοκομειο για το καλο μου και τα αυτια μου κανουν ιουιουιουιιου. Τα βασανιστηρια εχουν καποιο ψυχολογικο αντικτυπο στον ανθρωπο, δε νομιζεις;
Φίλε κι εμένα κάποια στιγμή κάνανε, τελικά είχα πίεση γιατί είχα πάρει κιλά. Έχασα τα κιλά και πέρασε και η πίεση και το βουητό.
Αλλά θυμάμαι όταν είχα πάει αρχικά σε ΩΡΛ (Αυστραλία) για το βουητό ουσιαστικά μου είπε "καληνύχτα, μπορεί να είναι οτιδήποτε, ξεκίνα ψάχνε τώρα και αν το βρεις σε κανα χρόνο είσαι τυχερός" :-?
Ετσι είναι.Επισκέφτηκα 2 ΩΡΛ για εμβοές και παλαιότερα είχα επισκεφτεί και τρίτο.Δεν ξέρει κανείς από τι προκύπτουν και απλά σου αραδιάζουν διάφορους λόγους.Σε σένα ήταν το παραπανίσιο βάρος που έκανε το πρόβλημα,στον Ορέστη ίσως είναι η ψυχική ένταση ή η κακή ψυχολογική κατάσταση.Από περιέργεια,είχες δοκιμάσει να κάνεις καθαρισμό με αναρρόφηση;
Eγώ; ναι αλλά όχι τώρα, πολύ μικρός γιατί είχα πάντα προβλήματα με μύτη/στραβό διάφραγμα/αυτιά/αμυγδαλές/δε συμμαζεύεται.
Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ήταν μια τρομερά ευχάριστη αίσθηση με χλιαρό νερό που γύρναγε μέσα στο αυτί μου σαν πλυντήριο, χλουτς-χλουτς :003:
Δε θυμάμαι καθόλου τι έγινε μετά όμως
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Μαρ 2019, 15:07

hellegennes έγραψε:
17 Μαρ 2019, 05:05
Ερμής έγραψε:
12 Φεβ 2019, 09:54
Η καλύτερη δουλειά είναι αυτή που αποφέρει το μεγαλύτερο κέρδος.
Ελεύθερη πόρνη; Σεΐχης; Αυτοκράτορας;
:smt018

Μοντέλο.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

-71
Δημοσιεύσεις: 1251
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2018, 21:53

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από -71 » 17 Μαρ 2019, 15:15

Chilloutbuddy έγραψε:
17 Μαρ 2019, 15:06
-71 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 15:00
Chilloutbuddy έγραψε:
17 Μαρ 2019, 12:01

Φίλε κι εμένα κάποια στιγμή κάνανε, τελικά είχα πίεση γιατί είχα πάρει κιλά. Έχασα τα κιλά και πέρασε και η πίεση και το βουητό.
Αλλά θυμάμαι όταν είχα πάει αρχικά σε ΩΡΛ (Αυστραλία) για το βουητό ουσιαστικά μου είπε "καληνύχτα, μπορεί να είναι οτιδήποτε, ξεκίνα ψάχνε τώρα και αν το βρεις σε κανα χρόνο είσαι τυχερός" :-?
Ετσι είναι.Επισκέφτηκα 2 ΩΡΛ για εμβοές και παλαιότερα είχα επισκεφτεί και τρίτο.Δεν ξέρει κανείς από τι προκύπτουν και απλά σου αραδιάζουν διάφορους λόγους.Σε σένα ήταν το παραπανίσιο βάρος που έκανε το πρόβλημα,στον Ορέστη ίσως είναι η ψυχική ένταση ή η κακή ψυχολογική κατάσταση.Από περιέργεια,είχες δοκιμάσει να κάνεις καθαρισμό με αναρρόφηση;
Eγώ; ναι αλλά όχι τώρα, πολύ μικρός γιατί είχα πάντα προβλήματα με μύτη/στραβό διάφραγμα/αυτιά/αμυγδαλές/δε συμμαζεύεται.
Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ήταν μια τρομερά ευχάριστη αίσθηση με χλιαρό νερό που γύρναγε μέσα στο αυτί μου σαν πλυντήριο, χλουτς-χλουτς :003:
Δε θυμάμαι καθόλου τι έγινε μετά όμως
Ρώτησα να έκανες καθαρισμό λόγω εμβοών,μιας και το πρότεινα σους ΩΡΛάδες αλλά όλοι είπαν ότι δεν έχουν κερί τα αυτιά μου.Μόνο μία εξ αυτών είπε ότι ίσως βοηθούσε μιας και οι άλλοι το ξέκοψαν από την αρχή ότι δεν θα ασχοληθούν,μιας και τα κάνουν στα δικά τους ιατρεία για 50-70€ τα απογεύματα.

Ορέστης 35

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Μαρ 2019, 20:45

Chilloutbuddy έγραψε:
17 Μαρ 2019, 12:01
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:51
-71 έγραψε:
17 Μαρ 2019, 02:41


Μ'ενοχλεί αυτή η ισοπέδωση και πρώτα απ'όλα εσένα τον ίδιο χαλάει.
Ισως γιατι με βασανισε προσφατα το πληρωμα του ΕΚΑΒ που επεμενε να με μεταφερει στο νοσοκομειο για το καλο μου και τα αυτια μου κανουν ιουιουιουιιου. Τα βασανιστηρια εχουν καποιο ψυχολογικο αντικτυπο στον ανθρωπο, δε νομιζεις;
Φίλε κι εμένα κάποια στιγμή κάνανε, τελικά είχα πίεση γιατί είχα πάρει κιλά. Έχασα τα κιλά και πέρασε και η πίεση και το βουητό.
Αλλά θυμάμαι όταν είχα πάει αρχικά σε ΩΡΛ (Αυστραλία) για το βουητό ουσιαστικά μου είπε "καληνύχτα, μπορεί να είναι οτιδήποτε, ξεκίνα ψάχνε τώρα και αν το βρεις σε κανα χρόνο είσαι τυχερός" :-?
Εμενα χειροτερευουν οταν ξαπλωνω ή οταν ασκουμαι, αλλα ειναι μονιμες. Ξεκινησαν απο ενα χαπι που δεν εχει διερευνηθει πληρως ο μηχανισμος με τον οποιο μπορει να προκαλεσει εμβοες. Σε μια επιβεβαιωμενη περιπτωση ασθενη δημιουργησε cochlear hydrops που ειναι κατι σαν συγκεντρωση υγρου. Κανονικα επρεπε να μου δωσουν καποια θεραπεια και να με στειλουν για μαγνητικη αλλα δεν... Αυτα πριν εναμιση χρονο. Πριν μιαμιση εβδομαδα προκληθηκε επιδεινωση στις εμβοες μετα απο εκθεση σε υπερβολικα δυνατο θορυβο. Ακουω ιουιουιου. Ενας ΩΡΛ μου εδωσε κορτιζονες αλλα δεν βλεπω να βοηθανε. Σημερα μαλιστα ξυπνησα λιγο χειροτερα απο χτες. Ολα κρεμονται απο την αυριανη ημερα που εχω ραντεβου για θεραπεια υπερβαρικου οξυγονου. Αν δεν παθω χειροτερη ζημια, μπορει να γινω καλυτερα.

χριςς
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 04 Απρ 2019, 01:50

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από χριςς » 07 Απρ 2019, 19:48

Dasein έγραψε:
12 Φεβ 2019, 16:28
Είναι μια δουλειά που δεν γνωρίζω για ποιους εργάζομαι, δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς κάνω, δεν πληρώνομαι μέσω τραπέζης, αλλά ειδοποιούμαι πως υπάρχει φάκελος σε διαφορετικούς, κάθε φορά, πάγκους μικροπωλητών σε διάφορες περιοχές της Αθήνας, προωθώντας προϊόντα που δεν απευθύνονται σε κανενός είδους καταναλωτικού κοινού.
Νομίζω ότι μου αρέσει η δουλειά μου και είμαι καλός σε αυτό που κάνω.
ΤΙ ΦΑΣΗ Ο DASEIN γενικα

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 17 Απρ 2019, 14:21

Από τη νέα χρονιά σκοπεύω να δουλεύω πολύ πάντως. Θα αφήνω τα γυναικόπαιδα σε άλλους (τη σκυλίτσα μου βασικά) και θα εργάζομαι για το κοινό καλό.
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 21 Απρ 2019, 13:20

Εχω δουλέψει σε δουλειές που το αφεντικό δε μας άφηνε να σηκώσουμε κεφάλι. Κάτω το κεφάλι και μέτραγε μέχρι και τις ανάσες μας. Και αυτό με έχει κάνει λίγο ανασφαλή...
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Απρ 2019, 16:55

Cloud87 έγραψε:
22 Απρ 2019, 15:43
Σκέτο ακροβάτης και σκέτο μισθοφόρος είναι επικίνδυνα. Ακροβάτης μισθοφόρος όμως είναι και ακίνδυνο και κουλ. Το έχει αποδείξει πολλές φορές ο Τομ Κρουζ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Απρ 2019, 16:57

Chilloutbuddy έγραψε:
17 Μαρ 2019, 15:06
Eγώ; ναι αλλά όχι τώρα, πολύ μικρός γιατί είχα πάντα προβλήματα με μύτη/στραβό διάφραγμα/αυτιά/αμυγδαλές/δε συμμαζεύεται.
Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ήταν μια τρομερά ευχάριστη αίσθηση με χλιαρό νερό που γύρναγε μέσα στο αυτί μου σαν πλυντήριο, χλουτς-χλουτς :003:
Δε θυμάμαι καθόλου τι έγινε μετά όμως
Σε έβαλαν σε απλώστρα και στέγνωσαν.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 22 Απρ 2019, 18:21

hellegennes έγραψε:
22 Απρ 2019, 16:55
Cloud87 έγραψε:
22 Απρ 2019, 15:43
Σκέφτομαι να γίνω ακροβάτης. Η μισθοφόρος. Θα προσπαθώ να σκοτώσω άλλους ανθρώπους. Οπως τ ακούς. Δε πιστεύω να παίζει κανάς κίνδυνος;
Σκέτο ακροβάτης και σκέτο μισθοφόρος είναι επικίνδυνα. Ακροβάτης μισθοφόρος όμως είναι και ακίνδυνο και κουλ. Το έχει αποδείξει πολλές φορές ο Τομ Κρουζ.
Ετσι όπως τα λες είναι.
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14882
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 22 Απρ 2019, 18:30

Την απεχθονομαι ως προς το διοικητικο-αξιοκρατικο κομματι.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Σας αρέσει η δουλειά σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 25 Απρ 2019, 09:43

Cloud87 έγραψε:
22 Απρ 2019, 15:43
Σκέφτομαι να γίνω ακροβάτης. Η μισθοφόρος. Θα προσπαθώ να σκοτώσω άλλους ανθρώπους. Οπως τ ακούς. Δε πιστεύω να παίζει κανάς κίνδυνος;
Βέβαια δεν ξέρω αν θα μένει πολύς χρόνος για διασκέδαση. Ασε που θα είμαι απασχολημένος μη με δαγκώσει η κόμπρα μου.
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών