Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
axilmar
Δημοσιεύσεις: 8343
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 01 Μαρ 2020, 11:31

Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:28
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:24
Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:23

Θα καταλάβω ποιον δείχνεις στη φωτογραφία;
εναν μαλακα σαν και εσενα.
Γυναίκα είμαι και στέκομαι δίπλα στη δικιά σου με τον γκόμενό της. Αν βλέπεις εμένα και δεν βλέπεις τι κάνει αυτή, καλά να πάθεις. :lol:
Πωπω με ταπωσες τωρα. Εθνικο σπορ το ταπωμα στο διαδικτυο, και οι Ελληνες πρωταθλητες. Μεχρι να σας το κοψουν τα μουσλιμια (το ιντερνετ).

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16972
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Μαρ 2020, 11:36

axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:31
Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:28
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:24


εναν μαλακα σαν και εσενα.
Γυναίκα είμαι και στέκομαι δίπλα στη δικιά σου με τον γκόμενό της. Αν βλέπεις εμένα και δεν βλέπεις τι κάνει αυτή, καλά να πάθεις. :lol:
Πωπω με ταπωσες τωρα. Εθνικο σπορ το ταπωμα στο διαδικτυο, και οι Ελληνες πρωταθλητες. Μεχρι να σας το κοψουν τα μουσλιμια (το ιντερνετ).
Μόλις σου απάντησα και αλλού, όπου λες πως δεν θα γίνουμε σαν αυτούς που δεν δέχονται λαθρομετανάστες.
Πιο πριν είχε πει πως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι να τους εμποδίσουμε άρα να τους χαρίσουμε τη Θράκη και όταν σου είπαμε τι κάνουν οι άλλοι, ε δεν θα γίνουμε σαν αυτούς. Ο ορισμός του προδότη και μάλιστα του ηλιθιου προδότη, ούτε να το κάνεις σωστά δεν ξέρεις και καρφώνεσαι.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8343
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 01 Μαρ 2020, 11:48

Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:36
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:31
Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:28

Γυναίκα είμαι και στέκομαι δίπλα στη δικιά σου με τον γκόμενό της. Αν βλέπεις εμένα και δεν βλέπεις τι κάνει αυτή, καλά να πάθεις. :lol:
Πωπω με ταπωσες τωρα. Εθνικο σπορ το ταπωμα στο διαδικτυο, και οι Ελληνες πρωταθλητες. Μεχρι να σας το κοψουν τα μουσλιμια (το ιντερνετ).
Μόλις σου απάντησα και αλλού, όπου λες πως δεν θα γίνουμε σαν αυτούς που δεν δέχονται λαθρομετανάστες.
Πιο πριν είχε πει πως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι να τους εμποδίσουμε άρα να τους χαρίσουμε τη Θράκη και όταν σου είπαμε τι κάνουν οι άλλοι, ε δεν θα γίνουμε σαν αυτούς. Ο ορισμός του προδότη και μάλιστα του ηλιθιου προδότη, ούτε να το κάνεις σωστά δεν ξέρεις και καρφώνεσαι.
Δεν θα πρεπει να κανουμε βαρβαροτητες λεω. Δεν ειπα οτι θα πρεπει να δεχομαστε λαθρομεταναστες.

Οτι ναναι καταλαβαινεις, τυφλωμενη απο τα συναισθηματα σου.

Αμα εσυ θες να λερωσεις τα χερια σου με αιμα, με γεια σου με χαρα σου. Εγω δεν θελω.

Αμα θεωρεις προδοτικο να μην θελω να λερωσω τα χερια μου με αιμα αθωων ανθρωπων, τι να πω. Εκει εχουμε φτασει, για μια σπιθαμη γης...

Ανδρέας

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανδρέας » 01 Μαρ 2020, 11:55

axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48

Αμα θεωρεις προδοτικο να μην θελω να λερωσω τα χερια μου με αιμα αθωων ανθρωπων, τι να πω. Εκει εχουμε φτασει, για μια σπιθαμη γης...
2 ερωτησούλες...μπορώ;
1) Ποιων "αθώων";
2) Αυτή η "σπιθαμή γης" ξέρεις με πόσο (και ποιων) αίμα έχει ποτιστεί για να την "διαπραγματεύεσαι" εσύ σήμερα;

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16972
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Μαρ 2020, 11:58

axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:36
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:31


Πωπω με ταπωσες τωρα. Εθνικο σπορ το ταπωμα στο διαδικτυο, και οι Ελληνες πρωταθλητες. Μεχρι να σας το κοψουν τα μουσλιμια (το ιντερνετ).
Μόλις σου απάντησα και αλλού, όπου λες πως δεν θα γίνουμε σαν αυτούς που δεν δέχονται λαθρομετανάστες.
Πιο πριν είχες πει πως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι να τους εμποδίσουμε άρα να τους χαρίσουμε τη Θράκη και όταν σου είπαμε τι κάνουν οι άλλοι, ε δεν θα γίνουμε σαν αυτούς. Ο ορισμός του προδότη και μάλιστα του ηλιθιου προδότη, ούτε να το κάνεις σωστά δεν ξέρεις και καρφώνεσαι.
Δεν θα πρεπει να κανουμε βαρβαροτητες λεω. Δεν ειπα οτι θα πρεπει να δεχομαστε λαθρομεταναστες.
Θα τους απομακρύνουμε με ομοιοπαθητική, αγιουβέρδα και κρυσταλλοθεραπεία.


axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Οτι ναναι καταλαβαινεις, τυφλωμενη απο τα συναισθηματα σου.
Ο χαρακτήρας μου είναι αλέγκρος μεσογειακός, γεμάτος δυνατά συναισθήματα.


axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Αμα εσυ θες να λερωσεις τα χερια σου με αιμα, με γεια σου με χαρα σου. Εγω δεν θελω.
Τους μαντραχαλάδες που έριχναν τα καπνόγονα και είχαν λοστούς στα χέρια, να τους ρίξουμε για όχι;
Αν όχι τι τα θέλουμε τα όπλα, να τα καταργήσουμε και να στείλουμε στρατό και αστυνομία σπίτια τους.


axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Αμα θεωρεις προδοτικο να μην θελω να λερωσω τα χερια μου με αιμα αθωων ανθρωπων, τι να πω. Εκει εχουμε φτασει, για μια σπιθαμη γης...

Άρα να τη βγάλουμε σε πλειστηριασμό.

Εικόνα
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8343
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 01 Μαρ 2020, 12:01

Ανδρέας έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:55
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48

Αμα θεωρεις προδοτικο να μην θελω να λερωσω τα χερια μου με αιμα αθωων ανθρωπων, τι να πω. Εκει εχουμε φτασει, για μια σπιθαμη γης...
2 ερωτησούλες...μπορώ;
1) Ποιων "αθώων";
2) Αυτή η "σπιθαμή γης" ξέρεις με πόσο (και ποιων) αίμα έχει ποτιστεί για να την "διαπραγματεύεσαι" εσύ σήμερα;
1) οταν οι λαθρομεταναστες γινονται εκατονταδες χιλιαδες ή και εκατομμυρια, δεν μπορεις να πεις οτι ολοι αυτοι εκτελουν πολιτικες εντολες. Προφανως εφυγαν απο τους τοπους τους για να επιβιωσουνε.

2) ολες οι σπιθαμες γης εχουνε ποτιστει με αιμα. Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει εις το διηνεκες να χυνεται αιμα. Καποια στιγμη μπορει να ειναι και το δικο σου...

Nero

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 01 Μαρ 2020, 12:02

Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:58
Ο χαρακτήρας μου είναι αλέγκρος μεσογειακός, γεμάτος δυνατά συναισθήματα.
:hebit::g094::hebit:

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8343
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 01 Μαρ 2020, 12:05

Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:58
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:36

Μόλις σου απάντησα και αλλού, όπου λες πως δεν θα γίνουμε σαν αυτούς που δεν δέχονται λαθρομετανάστες.
Πιο πριν είχες πει πως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι να τους εμποδίσουμε άρα να τους χαρίσουμε τη Θράκη και όταν σου είπαμε τι κάνουν οι άλλοι, ε δεν θα γίνουμε σαν αυτούς. Ο ορισμός του προδότη και μάλιστα του ηλιθιου προδότη, ούτε να το κάνεις σωστά δεν ξέρεις και καρφώνεσαι.
Δεν θα πρεπει να κανουμε βαρβαροτητες λεω. Δεν ειπα οτι θα πρεπει να δεχομαστε λαθρομεταναστες.
Θα τους απομακρύνουμε με ομοιοπαθητική, αγιουβέρδα και κρυσταλλοθεραπεία.


axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Οτι ναναι καταλαβαινεις, τυφλωμενη απο τα συναισθηματα σου.
Ο χαρακτήρας μου είναι αλέγκρος μεσογειακός, γεμάτος δυνατά συναισθήματα.


axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Αμα εσυ θες να λερωσεις τα χερια σου με αιμα, με γεια σου με χαρα σου. Εγω δεν θελω.
Τους μαντραχαλάδες που έριχναν τα καπνόγονα και είχαν λοστούς στα χέρια, να τους ρίξουμε για όχι;
Αν όχι τι τα θέλουμε τα όπλα, να τα καταργήσουμε και να στείλουμε στρατό και αστυνομία σπίτια τους.


axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48
Αμα θεωρεις προδοτικο να μην θελω να λερωσω τα χερια μου με αιμα αθωων ανθρωπων, τι να πω. Εκει εχουμε φτασει, για μια σπιθαμη γης...

Άρα να τη βγάλουμε σε πλειστηριασμό.

Εικόνα
Οπως ακριβως θες εσυ να σκοτωθουν καποιοι για να διατηρησεις τα συμφεροντα σου, ετσι και καποιοι πιο ισχυροι απο εσενα θα θελουν να σε ξεφορτωθουν για να διατηρησουν και αυτοι τα συμφεροντα τους.

Η επιλογη της βαρβαροτητας ως λυσης για τα προβληματα σου θα σου γυρισει μπουμεραγκ καποια στιγμη.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Μαρ 2020, 12:06

Η επιλογη της βαρβαροτητας ως λυσης για τα προβληματα σου θα σου γυρισει μπουμεραγκ καποια στιγμη.
Διαχρονικά, τα κράτη με τη βία λύνουν τα προβλήματά τους.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Ανδρέας

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανδρέας » 01 Μαρ 2020, 12:07

axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 12:01
Ανδρέας έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:55
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:48

Αμα θεωρεις προδοτικο να μην θελω να λερωσω τα χερια μου με αιμα αθωων ανθρωπων, τι να πω. Εκει εχουμε φτασει, για μια σπιθαμη γης...
2 ερωτησούλες...μπορώ;
1) Ποιων "αθώων";
2) Αυτή η "σπιθαμή γης" ξέρεις με πόσο (και ποιων) αίμα έχει ποτιστεί για να την "διαπραγματεύεσαι" εσύ σήμερα;
1) οταν οι λαθρομεταναστες γινονται εκατονταδες χιλιαδες ή και εκατομμυρια, δεν μπορεις να πεις οτι ολοι αυτοι εκτελουν πολιτικες εντολες. Προφανως εφυγαν απο τους τοπους τους για να επιβιωσουνε.

2) ολες οι σπιθαμες γης εχουνε ποτιστει με αιμα. Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει εις το διηνεκες να χυνεται αιμα. Καποια στιγμη μπορει να ειναι και το δικο σου...
1) Δεν μίλησα για πολιτικές εντολές εγώ, αν και υπάρχουν ενδείξεις (ή και αποδείξεις) πως οι ηλικίας 18-25 ετών που "πολιορκούν" τα σύνορά μας και εισβάλουν στη χώρα μας μόνο "απελπισμένοι" πρόσφυγες δεν είναι! Επίσης...όταν χειμαδιάζει και κατεβαίνουν οι λύκοι στα χωριά μας (μανιάτης είμαι) δεν τους καλοδεχόμαστε αλλά τους πυροβολούμε (όχι στο ψαχνό) για να τους απομακρύνουμε...αλλιώς χαθήκαμε!
2) Θα σου φανεί αστείο (έως γελοίο) αλλά θα σου θυμίσω πως ο Κωνσταντίνος Παλαιολόγος θα μπορούσε να παραδώσει την Πόλη αμαχητί και να βασιλεύει στον Μυστρά έως τον θάνατό του και μετά από αυτόν οι απόγονοί του αλλά απάντησε..."Δεν είναι δική μου η Πόλη για να την παραδώσω"! Ότι αυτό σου λέει...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16972
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Μαρ 2020, 12:08

axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 12:05
Οπως ακριβως θες εσυ να σκοτωθουν καποιοι για να διατηρησεις τα συμφεροντα σου, ετσι και καποιοι πιο ισχυροι απο εσενα θα θελουν να σε ξεφορτωθουν για να διατηρησουν και αυτοι τα συμφεροντα τους.

Η επιλογη της βαρβαροτητας ως λυσης για τα προβληματα σου θα σου γυρισει μπουμεραγκ καποια στιγμη.
Για την ώρα όλη η Ευρώπη τους βρίζει στο web, νομίζω πως στέκεσαι στη λάθος πλευρά της ιστορίας.

Nero έγραψε:
01 Μαρ 2020, 12:02
Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:58
Ο χαρακτήρας μου είναι αλέγκρος μεσογειακός, γεμάτος δυνατά συναισθήματα.
:hebit::g094::hebit:
Έλεος. Άντε να βρεις μια καλή κοπέλα στην ηλικία σου.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16972
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Μαρ 2020, 12:10

Ανδρέας έγραψε:
01 Μαρ 2020, 12:07
axilmar έγραψε:
01 Μαρ 2020, 12:01
Ανδρέας έγραψε:
01 Μαρ 2020, 11:55


2 ερωτησούλες...μπορώ;
1) Ποιων "αθώων";
2) Αυτή η "σπιθαμή γης" ξέρεις με πόσο (και ποιων) αίμα έχει ποτιστεί για να την "διαπραγματεύεσαι" εσύ σήμερα;
1) οταν οι λαθρομεταναστες γινονται εκατονταδες χιλιαδες ή και εκατομμυρια, δεν μπορεις να πεις οτι ολοι αυτοι εκτελουν πολιτικες εντολες. Προφανως εφυγαν απο τους τοπους τους για να επιβιωσουνε.

2) ολες οι σπιθαμες γης εχουνε ποτιστει με αιμα. Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει εις το διηνεκες να χυνεται αιμα. Καποια στιγμη μπορει να ειναι και το δικο σου...
1) Δεν μίλησα για πολιτικές εντολές εγώ, αν και υπάρχουν ενδείξεις (ή και αποδείξεις) πως οι ηλικίας 18-25 ετών που "πολιορκούν" τα σύνορά μας και εισβάλουν στη χώρα μας μόνο "απελπισμένοι" πρόσφυγες δεν είναι! Επίσης...όταν χειμαδιάζει και κατεβαίνουν οι λύκοι στα χωριά μας (μανιάτης είμαι) δεν τους καλοδεχόμαστε αλλά τους πυροβολούμε (όχι στο ψαχνό) για να τους απομακρύνουμε...αλλιώς χαθήκαμε!
2) Θα σου φανεί αστείο (έως γελοίο) αλλά θα σου θυμίσω πως ο Κωνσταντίνος Παλαιολόγος θα μπορούσε να παραδώσει την Πόλη αμαχητί και να βασιλεύει στον Μυστρά έως τον θάνατό του και μετά από αυτόν οι απόγονοί του αλλά απάντησε..."Δεν είναι δική μου η Πόλη για να την παραδώσω"! Ότι αυτό σου λέει...
Μιλάς στον axilmar για τον Παλαιολόγο. Σαν να λες στον Εφιάλτη "να δες τον Λεωνίδα".
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16972
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Μαρ 2020, 12:12

Αρχαία πχορουμική συνήθεια: το βγάλαμε εκτός θέματος.

axilmar

Εικόνα
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Μαρ 2020, 12:12

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Ανδρέας

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανδρέας » 01 Μαρ 2020, 12:15

Juno έγραψε:
01 Μαρ 2020, 12:10

Μιλάς στον axilmar για τον Παλαιολόγο. Σαν να λες στον Εφιάλτη "να δες τον Λεωνίδα".
Ξέρω σε ποιον "μιλάω"... :lol: τον "γνωρίζω" όσα χρόνια "γνωρίζω" κι εσένα...και είναι πάνω από 10 (μη πω 15)! :003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών