Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
- Casper -

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 02 Μάιος 2021, 21:58

Ναι εντάξει :) ούτε εγώ είχα πάρε δώσε αλλά με μισούν. Ζήλευαν που ζούσα με τους παππούδες μου και ήξεραν καλά τον λόγο. Τα έχουν βάλει με την οικογένειά μου και με μένα, λένε ψέματα στον παππού μου για να τον στείλουν μια ώρα αρχύτερα χωρίς να νοιάζονται για την υγεία του, έχουν τρελάνει την γιαγιά μου για να της πάρουν την περιουσία. Δεν νοιάζονται ούτε για γονείς, ούτε καν για τα ίδια τους τα παιδιά. Είναι οι χειρότεροι άνθρωποι που γνώρισα ποτέ στην ζωή μου. Τους σιχαίνομαι. Σόρρυ το βάρυνα απότομα αλλά δεν είμαι στα καλά μου. Ανακατεύτηκα από το άγχος και την θλίψη γιατί τους είδα νωρίτερα στον παππού μου.

- Casper -

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 02 Μάιος 2021, 22:07

Η μάνα μου φοβάται τις ίδιες της τις αδερφές. Συνέχεια μιλάει για εκείνες και καθημερινά καπνίζει το σπίτι γιατί κάθε μέρα θα γίνεται και κάτι που μαθαίνουμε ότι λένε και κάνουν. Η γιαγιά μου επίσης τις τρέμει, δεν μπορεί να τους πει το παραμικρό και όταν ήταν ο παππούς μου νοσοκομείο του είπε πως φοβάται να την αφήσει μόνη της με εκείνες. Και επειδή μπορώ να μιλάω μέχρι αύριο και δεν μου κάνει καλό, σταματάω εδώ.

the comet the course the tail

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 02 Μάιος 2021, 22:12

- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 21:58
Ναι εντάξει :) ούτε εγώ είχα πάρε δώσε αλλά με μισούν. Ζήλευαν που ζούσα με τους παππούδες μου και ήξεραν καλά τον λόγο. Τα έχουν βάλει με την οικογένειά μου και με μένα, λένε ψέματα στον παππού μου για να τον στείλουν μια ώρα αρχύτερα χωρίς να νοιάζονται για την υγεία του, έχουν τρελάνει την γιαγιά μου για να της πάρουν την περιουσία. Δεν νοιάζονται ούτε για γονείς, ούτε καν για τα ίδια τους τα παιδιά. Είναι οι χειρότεροι άνθρωποι που γνώρισα ποτέ στην ζωή μου. Τους σιχαίνομαι. Σόρρυ το βάρυνα απότομα αλλά δεν είμαι στα καλά μου. Ανακατεύτηκα από το άγχος και την θλίψη γιατί τους είδα νωρίτερα στον παππού μου.
κατάλαβα. :e040:

για περιουσιακά θέματα γίνονται οι περισσότερες παρεξηγήσεις στις οικογένειες. έχω ζήσει στο παρελθόν τέτοιες καταστάσεις, με αδικίες, πατριαρχικής φύσης. :e040:

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 02 Μάιος 2021, 22:13

Casper κ ο παππους της

Εικόνα

- Casper -

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 02 Μάιος 2021, 22:16

Paris έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:13
Casper κ ο παππους της

Εικόνα
Bingo :)

Δεν θα βρίσω. Κρατιέμαι πολύ να ξέρεις.

- Casper -

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 02 Μάιος 2021, 22:35

the comet the course the tail έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:12
- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 21:58
Ναι εντάξει :) ούτε εγώ είχα πάρε δώσε αλλά με μισούν. Ζήλευαν που ζούσα με τους παππούδες μου και ήξεραν καλά τον λόγο. Τα έχουν βάλει με την οικογένειά μου και με μένα, λένε ψέματα στον παππού μου για να τον στείλουν μια ώρα αρχύτερα χωρίς να νοιάζονται για την υγεία του, έχουν τρελάνει την γιαγιά μου για να της πάρουν την περιουσία. Δεν νοιάζονται ούτε για γονείς, ούτε καν για τα ίδια τους τα παιδιά. Είναι οι χειρότεροι άνθρωποι που γνώρισα ποτέ στην ζωή μου. Τους σιχαίνομαι. Σόρρυ το βάρυνα απότομα αλλά δεν είμαι στα καλά μου. Ανακατεύτηκα από το άγχος και την θλίψη γιατί τους είδα νωρίτερα στον παππού μου.
κατάλαβα. :e040:

για περιουσιακά θέματα γίνονται οι περισσότερες παρεξηγήσεις στις οικογένειες. έχω ζήσει στο παρελθόν τέτοιες καταστάσεις, με αδικίες, πατριαρχικής φύσης. :e040:
Δεν είναι μόνο θέμα παρεξήγησης. Φαίνεται καθαρά η ποιότητα των ανθρώπων. Κάποιους τους ήξερες από πριν, φαίνονταν. Σε άλλους, πέφτουν απλά οι μάσκες και βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να σοκάρεσαι και από εκείνους που τους ήξερες γιατί στο μέχρι πού μπορούν να φτάσουν δεν έχουν όρια τελικά.

the comet the course the tail

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 02 Μάιος 2021, 22:43

- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:35
the comet the course the tail έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:12
- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 21:58
Ναι εντάξει :) ούτε εγώ είχα πάρε δώσε αλλά με μισούν. Ζήλευαν που ζούσα με τους παππούδες μου και ήξεραν καλά τον λόγο. Τα έχουν βάλει με την οικογένειά μου και με μένα, λένε ψέματα στον παππού μου για να τον στείλουν μια ώρα αρχύτερα χωρίς να νοιάζονται για την υγεία του, έχουν τρελάνει την γιαγιά μου για να της πάρουν την περιουσία. Δεν νοιάζονται ούτε για γονείς, ούτε καν για τα ίδια τους τα παιδιά. Είναι οι χειρότεροι άνθρωποι που γνώρισα ποτέ στην ζωή μου. Τους σιχαίνομαι. Σόρρυ το βάρυνα απότομα αλλά δεν είμαι στα καλά μου. Ανακατεύτηκα από το άγχος και την θλίψη γιατί τους είδα νωρίτερα στον παππού μου.
κατάλαβα. :e040:

για περιουσιακά θέματα γίνονται οι περισσότερες παρεξηγήσεις στις οικογένειες. έχω ζήσει στο παρελθόν τέτοιες καταστάσεις, με αδικίες, πατριαρχικής φύσης. :e040:
Δεν είναι μόνο θέμα παρεξήγησης. Φαίνεται καθαρά η ποιότητα των ανθρώπων. Κάποιους τους ήξερες από πριν, φαίνονταν. Σε άλλους, πέφτουν απλά οι μάσκες και βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να σοκάρεσαι και από εκείνους που τους ήξερες γιατί στο μέχρι πού μπορούν να φτάσουν δεν έχουν όρια τελικά.
ναι, και αυτό. και το εντυπωσιακό είναι να βλέπεις αδέρφια που μεγάλωσαν στην ίδια οικογένεια, υποτίθεται με κοινές αρχές και πρότυπα, να έχουν εντελώς διαφορετική συμπεριφορά και αντιμετώπιση σε τέτοια θέματα. :102:

- Casper -

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 02 Μάιος 2021, 22:48

Εντελώς όμως. Μέρα με νύχτα.

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 02 Μάιος 2021, 22:58

ολα για το χρημα γινονται - ολοι θελουν να βαλουν χερι στην περιουσια και ολοι θεωρουν ολους τους αλλους κακους
δεν εχω γνωρισει κανεναν ακομα που να πει '' παρτε εσεις την περιουσια κ θα φροντισω εγω τους γονεις ''

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 02 Μάιος 2021, 22:58

- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:48
Εντελώς όμως. Μέρα με νύχτα.
Φαντάσου τώρα, τύπισσα, να υπάρχει χρήστης μέρα που να είναι εντελώς ψυχρή, ειρωνική και να κάνει αναρτήσεις στην μουσική με eurodance και διάφορα κιτς!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

- Casper -

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 02 Μάιος 2021, 23:08

Paris έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:58
ολα για το χρημα γινονται - ολοι θελουν να βαλουν χερι στην περιουσια και ολοι θεωρουν ολους τους αλλους κακους
δεν εχω γνωρισει κανεναν ακομα που να πει '' παρτε εσεις την περιουσια κ θα φροντισω εγω τους γονεις ''
Δηλαδή όταν δεν έχεις ανάγκη έναν άνθρωπο τον παρατάς στο έλεος του θεού. Τον φροντίζεις μόνο όταν έχεις συμφέρον. Ανθρωπιά level 130%. Ο παππούς μου μου δίνει λεφτά και δεν τα παίρνω, υπόψην. Και εγώ τον πείθω να δίνει στους άλλους που δεν θέλουν να τον δουν μπροστά τους. Η μάνα μου είναι η μοναδική που από ΠΑΝΤΑ τους έτρεχε. Τώρα τις έπιασε "ο πόνος" και τις άλλες να δείξουν καλό πρόσωπο αλλά φυσικά χωρίς ταυτόχρονα να στριμωχτούν. Ούτε κοπέλα για έξτρα βοήθεια δεν δέχονται να πάρουν γιατί θα τους κόψουν χρήματα, 50+ χρονών γαϊδούρες. Σιχάματα. Αλλά εσύ λες πως εγώ και η μάνα μου νοιαζόμαστε για τα λεφτά τους. Έχει χαθεί εντελώς το νόημα σ' αυτό τον κόσμο.

Feindflug έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:58
- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 22:48
Εντελώς όμως. Μέρα με νύχτα.
Φαντάσου τώρα, τύπισσα, να υπάρχει χρήστης μέρα που να είναι εντελώς ψυχρή, ειρωνική και να κάνει αναρτήσεις στην μουσική με eurodance και διάφορα κιτς!
Ναι ναι ναι! Η τέλεια παρομοίωση!

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9962
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 03 Μάιος 2021, 00:32

- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 21:28
vagabondo έγραψε:
02 Μάιος 2021, 21:26
- Casper - έγραψε:
02 Μάιος 2021, 21:23


Από την μέρα που "τσακωθήκαμε" με συγγενείς και δεν αναγκαζόμαστε να κάνουμε αυτά τα καραγκιοζιλίκια, ησυχάσαμε κάπως ΚΑΙ από αυτό το έξτρα βάσανο.
Όπου καραγκιοζιλικια;
Αν θέλεις εξήγηση τότε έχεις μια χαρά οικογένεια. Δεν χρειάζεται να σου εξηγώ. Οι θειούλες μου είναι οχιές που δεν νοιάζονται ούτε για τους γονείς τους. Τους λες καλημέρα και από την ζήλια τους δεν σου απαντάνε :wave:
Τι σχέση έχει η οικογένειά μου και οι θειούλες σου, ποια είναι τα καραγκιοζιλίκια ρώτησα. Ήμαρτον πχια!
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29095
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 06 Μάιος 2021, 22:15


Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29095
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 15 Μάιος 2021, 20:22


Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29095
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 15 Μάιος 2021, 20:25

John Brown Gun Club
ΑΙΣΧΟΣ ΧΩΡΙΣ ΜΑΣΚΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΩΡΗ....
:011:

Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών