Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 28 Ιαν 2020, 23:18

Naida έγραψε:
28 Ιαν 2020, 23:17
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
28 Ιαν 2020, 23:15
Ναιδα γουσταρεις suv? :smt047
Δεν σου απαντάω γιατί κάτι άλλο θα σημαίνει το suv.
γιατι με φοβασαι? :a040:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 28 Ιαν 2020, 23:32

Nero έγραψε:
28 Ιαν 2020, 23:17


μεταξύ μας είμαστε ντε, αυτό λέω. Δε βλέπεις που όλος ο κόσμος έχει μαζωχτεί απέναντι; :lol:

Εχουμε κάνει πρόοδο :lol:
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
28 Ιαν 2020, 23:18
Naida έγραψε:
28 Ιαν 2020, 23:17
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
28 Ιαν 2020, 23:15
Ναιδα γουσταρεις suv? :smt047
Δεν σου απαντάω γιατί κάτι άλλο θα σημαίνει το suv.
γιατι με φοβασαι? :a040:
Γιατί είσαι αλεπουδελης.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 30 Ιαν 2020, 03:33

Εφυγα απ το σπιτι ετοιμος να σκασω! Εχει μαθει τωρα ποτε φευγω και μού παταει την ενεση λιγο πριν φυγω. Σου λεει οπου και να πηγαινεις θα σε στειλω σκασμενο. Τα ιδια μου εκανε το καλοκαιρι του 12. Μολις αντιλαμβανοταν οτι παω να ξεμυτισω ξεκιναγε, γερο γερο, που πας γερο, τωρα θυμηθηκες να βρεις γυναικα, εσυ φταις που δεν παντρευεται ο αδελφος σου γιατι δεν θελει η νυφη τον τρελο αδελφο. Εβγαινα και ενιωθα δηλητηριασμενος, σα να μου βγαζουν το στομαχι απ το στομα. Τις μισες φορες με εκανε να μη βγω καν. Μια φορα βγηκα με το ποδηλατο τρεμοντας, εχασα την ισορροπια μου τρεις φορες. Ανεβηκα στο Λυκαβηττο μεχρι την εκκλησια και μετα εχασα τον ελεγχο στην κατηφορα και εσπασα το χερι μου. Θα μπορουσα να ειχα σκοτωθει. Μετα απο τρεις μηνες κατεληξα με μονιμη ταχυκαρδια και δε μπορουσα να σηκωθω απ το κρεβατι. Κατι τετοια εκανε και στον πατερα μου που την εδερνε και την κερατωνε. Την εβαζε να του σιδερωσει τα σωβρακα για να βγει με τη γκομενα. Αυτη εκανε καποια γκρινια με σκοπο να εκνευριστει ο πατερας μου, να τη χτυπησει και μετα να παει στη γκομενα σκασμενος. Αυτα τα κολπα μετα τα εκανε και σε μενα, λες και εγω εφταιγα που παντρευτηκε τον πατερα μου!
Σημερα στο μαθημα ηταν σα να μη πηγα. Σκεφτομουν ολη την ωρα αυτα που μου κανει η μανα μου. Γινοταν το σωσε γιατι ειχαμε θεμα σχετικο με ραντεβου και ερωτες και ολες οι κοπελες ηταν σε κατασταση ευθυμιας,. Τα αλλα αγορια απουσιαζαν σημερα απ το μαθημα. Ολο γελαγανε και κανανε σχολια με την καθηγητρια αλλα δε μπορουσα ουτε να συμμετασχω, ουτε να παρακολουθησω τι ελεγαν. Καθομουν με το κεφαλι κατεβασμενο και αισθανομουν απαισια. Σε μια φαση η καθηγητρια ειπε τα αγορια δεν εχετε παραπονο, σας εχουμε μπουμπουκια και εγω επειδη σκεφτομουν άλλα καταλαβα οτι εννοουσε οτι εμεις ειμαστε τα μπουμπουκια και μου ξεφυγε ενα αυτοειρωνικο γελιο σαν του τζοκερ. Αμεσως παρεξηγηθηκαν και μου ειπαν τι γελιο ηταν αυτο. Δεν ηξερα τι να πω. Μετα η καθηγητρια μας εβαλε να περιγραψουμε τον/την αγαπημενη μας ή το ατομο που θα θελαμε να ειμαστε μαζι. Περιμενα οτι θα ρωταγε εμενα. Περιεγραψα μια κοπελα που ξερω. Αμεσως αρχισαν οι πληρωμενες απαντησεις απο τα κοριτσια. Που την ξερεις; Απο τη δουλεια απανταει μια (ξερουν οτι ειμαι ανεργος). Σειστηκε το συμπαν. :lol: Ειναι απο το χωριο λεει η αλλη. Γελια δυνατα. Εχουν πολυ χιουμορ και τωρα που τα σκεφτομαι γελαω αλλα εκεινη την ωρα ειχα τοσο δηλητηριο στις φλεβες μου που δεν με ξεκουναγε τιποτα. Καθομουν ανεκφραστος με το κεφαλι κατεβασμενο. Οταν σχολασαμε αγορασα αλκοολ και ανεβηκα σε ενα λοφο και εκατσα πολλες ωρες μονος μου. Αυτα θα γινονται συνεχεια τωρα, δεν ειναι να πεις με τσιμπησε μια σφηκα οπως πηγαινα στο μαθημα, τι να κανουμε, ετυχε.
Η καθηγητρια ειπε οτι ειμαι ενα πολυ καλο παιδι, αλλα αυτο δεν ειναι αληθεια. Ειμαι ενας κακος ανθρωπος χωρις προσωπικοτητα.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 30 Ιαν 2020, 03:48

Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:33
Εφυγα απ το σπιτι ετοιμος να σκασω! Εχει μαθει τωρα ποτε φευγω και μού παταει την ενεση λιγο πριν φυγω. Σου λεει οπου και να πηγαινεις θα σε στειλω σκασμενο. Τα ιδια μου εκανε το καλοκαιρι του 12. Μολις αντιλαμβανοταν οτι παω να ξεμυτισω ξεκιναγε, γερο γερο, που πας γερο, τωρα θυμηθηκες να βρεις γυναικα, εσυ φταις που δεν παντρευεται ο αδελφος σου γιατι δεν θελει η νυφη τον τρελο αδελφο. Εβγαινα και ενιωθα δηλητηριασμενος, σα να μου βγαζουν το στομαχι απ το στομα. Τις μισες φορες με εκανε να μη βγω καν. Μια φορα βγηκα με το ποδηλατο τρεμοντας, εχασα την ισορροπια μου τρεις φορες. Ανεβηκα στο Λυκαβηττο μεχρι την εκκλησια και μετα εχασα τον ελεγχο στην κατηφορα και εσπασα το χερι μου. Θα μπορουσα να ειχα σκοτωθει. Μετα απο τρεις μηνες κατεληξα με μονιμη ταχυκαρδια και δε μπορουσα να σηκωθω απ το κρεβατι. Κατι τετοια εκανε και στον πατερα μου που την εδερνε και την κερατωνε. Την εβαζε να του σιδερωσει τα σωβρακα για να βγει με τη γκομενα. Αυτη εκανε καποια γκρινια με σκοπο να εκνευριστει ο πατερας μου, να τη χτυπησει και μετα να παει στη γκομενα σκασμενος. Αυτα τα κολπα μετα τα εκανε και σε μενα, λες και εγω εφταιγα που παντρευτηκε τον πατερα μου!
Σημερα στο μαθημα ηταν σα να μη πηγα. Σκεφτομουν ολη την ωρα αυτα που μου κανει η μανα μου. Γινοταν το σωσε γιατι ειχαμε θεμα σχετικο με ραντεβου και ερωτες και ολες οι κοπελες ηταν σε κατασταση ευθυμιας,. Τα αλλα αγορια απουσιαζαν σημερα απ το μαθημα. Ολο γελαγανε και κανανε σχολια με την καθηγητρια αλλα δε μπορουσα ουτε να συμμετασχω, ουτε να παρακολουθησω τι ελεγαν. Καθομουν με το κεφαλι κατεβασμενο και αισθανομουν απαισια. Σε μια φαση η καθηγητρια ειπε τα αγορια δεν εχετε παραπονο, σας εχουμε μπουμπουκια και εγω επειδη σκεφτομουν άλλα καταλαβα οτι εννοουσε οτι εμεις ειμαστε τα μπουμπουκια και μου ξεφυγε ενα αυτοειρωνικο γελιο σαν του τζοκερ. Αμεσως παρεξηγηθηκαν και μου ειπαν τι γελιο ηταν αυτο. Δεν ηξερα τι να πω. Μετα η καθηγητρια μας εβαλε να περιγραψουμε τον/την αγαπημενη μας ή το ατομο που θα θελαμε να ειμαστε μαζι. Περιμενα οτι θα ρωταγε εμενα. Περιεγραψα μια κοπελα που ξερω. Αμεσως αρχισαν οι πληρωμενες απαντησεις απο τα κοριτσια. Που την ξερεις; Απο τη δουλεια απανταει μια (ξερουν οτι ειμαι ανεργος). Σειστηκε το συμπαν. :lol: Ειναι απο το χωριο λεει η αλλη. Γελια δυνατα. Εχουν πολυ χιουμορ και τωρα που τα σκεφτομαι γελαω αλλα εκεινη την ωρα ειχα τοσο δηλητηριο στις φλεβες μου που δεν με ξεκουναγε τιποτα. Καθομουν ανεκφραστος με το κεφαλι κατεβασμενο. Οταν σχολασαμε αγορασα αλκοολ και ανεβηκα σε ενα λοφο και εκατσα πολλες ωρες μονος μου. Αυτα θα γινονται συνεχεια τωρα, δεν ειναι να πεις με τσιμπησε μια σφηκα οπως πηγαινα στο μαθημα, τι να κανουμε, ετυχε.
Η καθηγητρια ειπε οτι ειμαι ενα πολυ καλο παιδι, αλλα αυτο δεν ειναι αληθεια. Ειμαι ενας κακος ανθρωπος χωρις προσωπικοτητα.
Ρε φιλε ορθερφαϊφ.. μην τα παιρνεις ολα τοσο σοβαρα..αρχισε να τα γραφεις στα κακαλα σου και κοιτα να απολαυσεις αυτα που εχεις (ο,τι κι αν ειναι αυτο).
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 30 Ιαν 2020, 03:49

Δε με αφηνουν. Μου τα στερουν ολα.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 30 Ιαν 2020, 03:53

Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:49
Δε με αφηνουν. Μου τα στερουν ολα.
Ρε συ φιλε..προσπαθησε με το που ανοιγεις την πορτα κ βγαινεις οξω να ξεχνας αυτο που συμβαινει μεσα,οσο δυσκολο κι αν ειναι.

Και στην τελικη ρε φιλε,κανε λιγη υπομονη και σε λιγο καιρο οταν καταφερεις να πετυχεις καποιους στοχους σου να φυγεις (να ησυχασεις) και να ανεξαρτητοποιηθεις ..

Εν ολιγοις γραψ ´τους στα ΚΑΚΑΛΑ σου ΡΕΙ!!!!
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 30 Ιαν 2020, 03:57

Pedro έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:53
Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:49
Δε με αφηνουν. Μου τα στερουν ολα.
Ρε συ φιλε..προσπαθησε με το που ανοιγεις την πορτα κ βγαινεις οξω να ξεχνας αυτο που συμβαινει μεσα,οσο δυσκολο κι αν ειναι.

Αυτο δε μπορει να το κανει κανεις Πετρο. Αν σου πω εγω τωρα μη σκεφτεις μια μελιτζανα, θα το καταφερεις ή θα σκεφτεις τη μελιτζανα; Δε γινεται να σου κανουν καυγα στην πορτα και να μην τον κουβαλησεις μαζι σου.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 30 Ιαν 2020, 04:00

Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:57
Pedro έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:53
Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:49
Δε με αφηνουν. Μου τα στερουν ολα.
Ρε συ φιλε..προσπαθησε με το που ανοιγεις την πορτα κ βγαινεις οξω να ξεχνας αυτο που συμβαινει μεσα,οσο δυσκολο κι αν ειναι.

Αυτο δε μπορει να το κανει κανεις Πετρο. Αν σου πω εγω τωρα μη σκεφτεις μια μελιτζανα, θα το καταφερεις ή θα σκεφτεις τη μελιτζανα; Δε γινεται να σου κανουν καυγα στην πορτα και να μην τον κουβαλησεις μαζι σου.
Για ενα δεπτορολεπτο σκεπτηκα την μελιτζανα,αλλα επειδη προτιμαω τις πατατες τηγανιτες. Ακομη αυτες σκεφτομαι.

Δεν θα μου χαλασεις εσυ τις βραδινες λιγουρες..κτλβς; :smt018
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Ιαν 2020, 04:03

Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:33
Εφυγα απ το σπιτι ετοιμος να σκασω! Εχει μαθει τωρα ποτε φευγω και μού παταει την ενεση λιγο πριν φυγω. Σου λεει οπου και να πηγαινεις θα σε στειλω σκασμενο. Τα ιδια μου εκανε το καλοκαιρι του 12. Μολις αντιλαμβανοταν οτι παω να ξεμυτισω ξεκιναγε, γερο γερο, που πας γερο, τωρα θυμηθηκες να βρεις γυναικα, εσυ φταις που δεν παντρευεται ο αδελφος σου γιατι δεν θελει η νυφη τον τρελο αδελφο. Εβγαινα και ενιωθα δηλητηριασμενος, σα να μου βγαζουν το στομαχι απ το στομα. Τις μισες φορες με εκανε να μη βγω καν. Μια φορα βγηκα με το ποδηλατο τρεμοντας, εχασα την ισορροπια μου τρεις φορες. Ανεβηκα στο Λυκαβηττο μεχρι την εκκλησια και μετα εχασα τον ελεγχο στην κατηφορα και εσπασα το χερι μου. Θα μπορουσα να ειχα σκοτωθει. Μετα απο τρεις μηνες κατεληξα με μονιμη ταχυκαρδια και δε μπορουσα να σηκωθω απ το κρεβατι. Κατι τετοια εκανε και στον πατερα μου που την εδερνε και την κερατωνε. Την εβαζε να του σιδερωσει τα σωβρακα για να βγει με τη γκομενα. Αυτη εκανε καποια γκρινια με σκοπο να εκνευριστει ο πατερας μου, να τη χτυπησει και μετα να παει στη γκομενα σκασμενος. Αυτα τα κολπα μετα τα εκανε και σε μενα, λες και εγω εφταιγα που παντρευτηκε τον πατερα μου!
Σημερα στο μαθημα ηταν σα να μη πηγα. Σκεφτομουν ολη την ωρα αυτα που μου κανει η μανα μου. Γινοταν το σωσε γιατι ειχαμε θεμα σχετικο με ραντεβου και ερωτες και ολες οι κοπελες ηταν σε κατασταση ευθυμιας,. Τα αλλα αγορια απουσιαζαν σημερα απ το μαθημα. Ολο γελαγανε και κανανε σχολια με την καθηγητρια αλλα δε μπορουσα ουτε να συμμετασχω, ουτε να παρακολουθησω τι ελεγαν. Καθομουν με το κεφαλι κατεβασμενο και αισθανομουν απαισια. Σε μια φαση η καθηγητρια ειπε τα αγορια δεν εχετε παραπονο, σας εχουμε μπουμπουκια και εγω επειδη σκεφτομουν άλλα καταλαβα οτι εννοουσε οτι εμεις ειμαστε τα μπουμπουκια και μου ξεφυγε ενα αυτοειρωνικο γελιο σαν του τζοκερ. Αμεσως παρεξηγηθηκαν και μου ειπαν τι γελιο ηταν αυτο. Δεν ηξερα τι να πω. Μετα η καθηγητρια μας εβαλε να περιγραψουμε τον/την αγαπημενη μας ή το ατομο που θα θελαμε να ειμαστε μαζι. Περιμενα οτι θα ρωταγε εμενα. Περιεγραψα μια κοπελα που ξερω. Αμεσως αρχισαν οι πληρωμενες απαντησεις απο τα κοριτσια. Που την ξερεις; Απο τη δουλεια απανταει μια (ξερουν οτι ειμαι ανεργος). Σειστηκε το συμπαν. :lol: Ειναι απο το χωριο λεει η αλλη. Γελια δυνατα. Εχουν πολυ χιουμορ και τωρα που τα σκεφτομαι γελαω αλλα εκεινη την ωρα ειχα τοσο δηλητηριο στις φλεβες μου που δεν με ξεκουναγε τιποτα. Καθομουν ανεκφραστος με το κεφαλι κατεβασμενο. Οταν σχολασαμε αγορασα αλκοολ και ανεβηκα σε ενα λοφο και εκατσα πολλες ωρες μονος μου. Αυτα θα γινονται συνεχεια τωρα, δεν ειναι να πεις με τσιμπησε μια σφηκα οπως πηγαινα στο μαθημα, τι να κανουμε, ετυχε.
Η καθηγητρια ειπε οτι ειμαι ενα πολυ καλο παιδι, αλλα αυτο δεν ειναι αληθεια. Ειμαι ενας κακος ανθρωπος χωρις προσωπικοτητα.
πρεπει να ξανασκεφτεις αν ζεις σε μια μικρογραφια της γκοθαμ σιτι :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Φεβ 2020, 20:47

Τέλεια μέρα, πήγα το πρωί βόλτα στο κέντρο. Λεω με ενθουσιασμό πάμε στην Ματονελα κάνει τέλειο μπανοφι και γλυκά ταψιού και εκείνο και τ' άλλο. Πάμε εκεί κλειστό.
Λέει πάμε στα σερμπετοσπιτο της Νάνσυ. Δεν ήθελα εγώ εκεί λέω όχι πάμε στα σερμπετια του Ψυρρή. Αντε πάμε εκεί βρίσκουμε ένα τραπέζι στον δρόμο. Πέρναγαν ξυστά τ' αυτοκίνητα.
Πάμε μέσα να δούμε γλυκά, μέσα στην ξινιλα η υπάλληλος. Την ρώτησα κάτι δεν μου απάντησε καθόλου. Ρωτάει ο αλλος για τον μπακλαβάς, του λέει είναι χθεσινός. Μου έφτιαξε νεύρα η ξινιλα της, δεν ήθελα και πολύ, λέω δεν παίρνω τίποτα.
Καθόμαστε έξω, έρχεται το άλλο το ξωανο να πάρει παραγγελία. Παίρνει ο άλλος τον χθεσινό μπακλαβάς και μια αλμυρή πίτα. Εγώ ένα καφέ. Της λέω μπορείς να μου βάλεις την ζάχαρη όταν τον φτιάχνετε. Οχι μου λέει θα σας φέρω φακελάκι. Μα λέω.. Δεν γίνεται λέει (ποτέ δεν μου έχουν πει όχι σε μαγαζι) το προσπερνάω κι αυτό. Είχα δει όμως ένα καροτ κέικ και στριφογύρναγε στο μυαλό μου. Μου πέρασαν λιγο τα νεύρα λέω θα το πάρω. Το παραγγέλνω στην άλλη. Το φέρνει και δεν χωρούσε πάνω στο τραπέζι. Της λέω δεν χωράει εδώ, μου το δίνει και μου λέει εγώ πρέπει να σας το αφήσω και μου το δίνει και φεύγει. Και μένω μαλακάς να κρατάω το πιάτο στο χέρι. Λέω στον άλλο θα της το γυρίσω πίσω και αν μου πει και τίποτα θα της το φέρω στο κεφάλι. Γυάλισε το μάτι μου.
Την φωνάζω και μέχρι να έρθει, ο άλλος έχει μπουκωθεί με την υπόλοιπη πίτα να αδειάσει το πιάτο του και της δίνει το δικό του το άδειο, για ν'αδειασει το τραπέζι :smt005:
δεν ήξερα αν ήθελα να γελάσω ή να την βρίσω. Ωραίο όμως το καροτ κέικ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Nero

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 02 Φεβ 2020, 20:52

Naida έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:47
πάμε στην Ματονελα κάνει τέλειο μπανοφι
διάβασα μπαφόνι.....

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Φεβ 2020, 20:53

Nero έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:52
Naida έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:47
πάμε στην Ματονελα κάνει τέλειο μπανοφι
διάβασα μπαφόνι.....
Ελπίζω τυχαίο :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Nero

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 02 Φεβ 2020, 20:56

Naida έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:53
Nero έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:52
Naida έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:47
πάμε στην Ματονελα κάνει τέλειο μπανοφι
διάβασα μπαφόνι.....
Ελπίζω τυχαίο :lol:
Μάλλον. Αλλά όπως θα έλεγε και ο φίλτατος Kauldronας, δεν έχουμε μπανόφι και τέτοια στο χωριό, δεν τα ξέρουμε αυτά τα εξωτικά στον κάμπο οπότε δεν θα μπορούσε να είναι η πρώτη μου σκέψη

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Φεβ 2020, 21:00

Nero έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:56
Naida έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:53
Nero έγραψε:
02 Φεβ 2020, 20:52


διάβασα μπαφόνι.....
Ελπίζω τυχαίο :lol:
Μάλλον. Αλλά όπως θα έλεγε και ο φίλτατος Kauldronας, δεν έχουμε μπανόφι και τέτοια στο χωριό, δεν τα ξέρουμε αυτά τα εξωτικά στον κάμπο οπότε δεν θα μπορούσε να είναι η πρώτη μου σκέψη
Α η πρώτη σου σκέψη σου πήγε σε αυτό που έχετε στο χωριό σας δηλαδή :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 02 Φεβ 2020, 21:44

Ορέστης 35 έγραψε:
30 Ιαν 2020, 03:49
Δε με αφηνουν. Μου τα στερουν ολα.
Στο χω ξαναπεί μην το παλεύεις με το σενάριο. Ή αν το θες τόσο πολύ, προσπάθησε να το κάνεις σωστά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών