Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 03 Δεκ 2022, 23:08

νύχτα έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:02

πολύ αναζωογονητικό :D
Αυτό ακριβώς!
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Δεκ 2022, 18:35

Πήγαμε με την φίλη μου σε ένα τεράστιο παζάρι χαζέψαμε,πήραμε και μαλακιούλες και μετά πήγαμεγια καφέ και ψυχολογοαναλύσεις :romance-hearteyes:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 04 Δεκ 2022, 19:16

Naida έγραψε:
04 Δεκ 2022, 18:35
Πήγαμε με την φίλη μου σε ένα τεράστιο παζάρι χαζέψαμε,πήραμε και μαλακιούλες και μετά πήγαμεγια καφέ και ψυχολογοαναλύσεις :romance-hearteyes:
... και λουκουμάδες!
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Δεκ 2022, 19:21

Airman68 έγραψε:
04 Δεκ 2022, 19:16
Naida έγραψε:
04 Δεκ 2022, 18:35
Πήγαμε με την φίλη μου σε ένα τεράστιο παζάρι χαζέψαμε,πήραμε και μαλακιούλες και μετά πήγαμεγια καφέ και ψυχολογοαναλύσεις :romance-hearteyes:
... και λουκουμάδες!
Οι λουκουμάδες και ο χαλβάς Φαρσάλων είναι αυτονόητα :lol: στο τσακ ήμουν να πάρω και μαλλί της γριάς αλλά δεν μ άφησε η φίλη μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Casp
Δημοσιεύσεις: 2882
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 08 Δεκ 2022, 23:47

Λοιπόν, θέλω να μοιραστώ την ευτυχία μου για να πολλαπλασιαστεί (ή έτσι νιώθω τέλος πάντων).

Σήμερα ήταν μια από τις πιο όμορφες μέρες του 2022. Ήρεμη, χαρούμενη, γεμάτη. Ξεκινήσαμε το πρωί με τον καφέ στο χέρι, όμορφη μέρα με ήλιο ΚΑΙ σύννεφα που μας αρέσουν, εγώ συνοδηγός, να κρατάμε χέρια και να τα φιλάει κάθε τόσο, να απολαμβάνουμε την πράσινη διαδρομή προς Λεμεσό, να δοκιμάζω την καινούρια εφαρμογή που εξαφανίζει τις κινήσεις των αυτοκινήτων στο κινητό του (και να πετυχαίνω και την φώτο μου που του έστειλα χθες από το εξοχικό επειδή με αποθήκευσε :lol: ), να ακούμε μουσική, να συζητάμε και να σταματάμε μετά σε ένα πανέμορφο σημείο ψηλά, με άσπρους βράχους, λίγο πριν μπούμε Λεμεσό, και να πετάμε μαζί το drone. Με έβαλε να το κρατήσω εγώ και να το «οδηγήσω», τράβηξα φωτογραφίες (μας τράβηξα ΚΑΙ εμάς όπως είμασταν αγκαλιά, από ψηλά) και μετά του το έδωσα να τραβήξει video και λίγο πριν το κατεβάσει τραβήξαμε και μία κοντινή (βγήκαμε πολύ cute :hebit: ). Μετά πήγαμε στην μαρίνα της Λεμεσού, περπατήσαμε, πήγαμε για φαγητό, κάτσαμε αρκετή ώρα και με πείραζε λίγο στον κόσμο και του έκανα «παρατήρηση» (είχα κάτσει πολύ κοντά μου και με αγκάλιαζε και δεν ήθελα να μας κοιτάνε, ας ήταν και άκυροι, επειδή δεν είμασταν μόνοι μας) και μετά γυρίσαμε πίσω κατά το ηλιοβασίλεμα. Γελάσαμε και περάσαμε όμορφα, και το ευχαριστηθήκαμε επειδή είμασταν πολύ περισσότερο χρόνο μαζί. Με ρώτησε πότε θα ξαναβρεθούμε και του είπα ότι θα μπορώ Κυριακή αλλά αυτός θα πάει έξτρα δουλειά και μου λέει θα μπορώ μόλις σχολάσω. Και με ρωτάει τι ώρα πάω την Δευτέρα δουλειά (αν πηγαίνω ξημερώματα να ξέρει αν βολεύει) και πάω να δω το πρόγραμμα και του λέω τι είναι την Δευτέρα; 12; Και μου λέει «ωπ, ναι! Άρα Κυριακή είναι 11! Σίγουρα θα βρεθούμε Κυριακή!» και έκανα κάποια δευτερόλεπτα να κάνω και εγώ το κλικ ότι στις 11 κλείνουμε ένα μήνα μαζί :lol::hebit: Και επίσης του είπα την Τρίτη που θα είμαστε και οι 2 ρεπό, να οδηγήσω εγώ και να πάμε στο εξοχικό του παππού μου που ήθελε και εκείνος, να πετάξουμε και εκεί το drone που θα είναι πάλι ωραία η θέα και μετά να πάμε να φάμε.


(Και μιλώντας για το σημερινό highlight, με το που γύρισα σπίτι θα πήγαινε η μάνα μου με μια φίλη της έξω και επειδή την είχα πεθυμήσει ΞΑΝΑΒΓΗΚΑ μαζί τους. Και με ρώτησε που ήμουν τόσες ώρες και φυσικά δεν έδωσα λογαριασμό και το συνήθισε που πάντα λείπω για ώρες και δεν κάθομαι. Και γύρισα σπίτι κατά τις 21:00 και έκανα 10 χλμ ελλειπτικό και νιώθω ακόμη μεγαλύτερη ευφορία :lol: )

Έκανα edits για να γίνουν λίγο πιο dark και του γούστου μου οι φωτος από το drone, αλλά θα ανεβάσω λίγες από τις original μόνο.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

(vagabondo, για σένα οι photos από το drone :lol: )
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9968
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 09 Δεκ 2022, 02:04

Ωωωω! Μου αρέσει η πρώτη και η τελευταία. :D
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2882
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 09 Δεκ 2022, 08:36

vagabondo έγραψε:
09 Δεκ 2022, 02:04
Ωωωω! Μου αρέσει η πρώτη και η τελευταία. :D
Yeap, η τελευταία είναι θεϊκή! Βλέπαμε το χρώμα του νερού καθώς κατευθύναμε το drone και είμασταν σε φάση wow!
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Δεκ 2022, 20:48

Τα γλυκούλια μου :klino:


Και τι ωραίες φώτο!!!
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Δεκ 2022, 21:23

Εγώ σήμερα μπαίνω στο γραφείο του προ και ήταν εκεί ο καφετζηςαχ και μόλις του είχε αφήσει τον καφέ και ένα νερό και τον πλήρωνε ο προ. Του άφηνε κάτι φακέλους στο γραφείο του και παίρνω το μπουκάλι με το νερό. Και μου λέει ο μαναρος που το πας αυτό είναι του προ. Και του λεω δε πειράζει βάζει από τον ψύκτη αυτός. Και μου λέει εσύ δεν βάζεις από τον ψύκτη; λέω βάζω αλλά μ αρέσει πιο πολύ αυτό. Και λέει ο προ "τα βλέπεις ποιος κάνει κουμάντο εδώ μέσα ;" και του ξαναλέει θα τη πάρω μεταγραφή στο μαγαζί. Και λέει, ρώτησε τη έρχεται; λέω γω μπα. Σε φοβάμαι εσένα. Και γέλαγε το μανάριαχ και λέει "και καλά κάνεις και με φοβάσαι". Και πάει να φύγει και πάω να φύγω και ψιλοπέσαμε ο ένας πάνω στον άλλο και τον κοίταξα μέσα στα μάτια. Ανατσουτσουριασα ολόκληρη. Τι κούκλος, τι μάτια, τι χαμόγελο. Πωωωω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 09 Δεκ 2022, 21:29

Naida έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:23
Εγώ σήμερα μπαίνω στο γραφείο του προ και ήταν εκεί ο καφετζηςαχ και μόλις του είχε αφήσει τον καφέ και ένα νερό και τον πλήρωνε ο προ. Του άφηνε κάτι φακέλους στο γραφείο του και παίρνω το μπουκάλι με το νερό. Και μου λέει ο μαναρος που το πας αυτό είναι του προ. Και του λεω δε πειράζει βάζει από τον ψύκτη αυτός. Και μου λέει εσύ δεν βάζεις από τον ψύκτη; λέω βάζω αλλά μ αρέσει πιο πολύ αυτό. Και λέει ο προ "τα βλέπεις ποιος κάνει κουμάντο εδώ μέσα ;" και του ξαναλέει θα τη πάρω μεταγραφή στο μαγαζί. Και λέει, ρώτησε τη έρχεται; λέω γω μπα. Σε φοβάμαι εσένα. Και γέλαγε το μανάριαχ και λέει "και καλά κάνεις και με φοβάσαι". Και πάει να φύγει και πάω να φύγω και ψιλοπέσαμε ο ένας πάνω στον άλλο και τον κοίταξα μέσα στα μάτια. Ανατσουτσουριασα ολόκληρη. Τι κούκλος, τι μάτια, τι χαμόγελο. Πωωωω.
Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Δεκ 2022, 21:31

Αγις έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:29
Naida έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:23
Εγώ σήμερα μπαίνω στο γραφείο του προ και ήταν εκεί ο καφετζηςαχ και μόλις του είχε αφήσει τον καφέ και ένα νερό και τον πλήρωνε ο προ. Του άφηνε κάτι φακέλους στο γραφείο του και παίρνω το μπουκάλι με το νερό. Και μου λέει ο μαναρος που το πας αυτό είναι του προ. Και του λεω δε πειράζει βάζει από τον ψύκτη αυτός. Και μου λέει εσύ δεν βάζεις από τον ψύκτη; λέω βάζω αλλά μ αρέσει πιο πολύ αυτό. Και λέει ο προ "τα βλέπεις ποιος κάνει κουμάντο εδώ μέσα ;" και του ξαναλέει θα τη πάρω μεταγραφή στο μαγαζί. Και λέει, ρώτησε τη έρχεται; λέω γω μπα. Σε φοβάμαι εσένα. Και γέλαγε το μανάριαχ και λέει "και καλά κάνεις και με φοβάσαι". Και πάει να φύγει και πάω να φύγω και ψιλοπέσαμε ο ένας πάνω στον άλλο και τον κοίταξα μέσα στα μάτια. Ανατσουτσουριασα ολόκληρη. Τι κούκλος, τι μάτια, τι χαμόγελο. Πωωωω.
Εικόνα
Τζάμπα τα έβαλες. Αυτό ήταν το highlight.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 10 Δεκ 2022, 12:07

Naida έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:31
Αγις έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:29
Naida έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:23
Εγώ σήμερα μπαίνω στο γραφείο του προ και ήταν εκεί ο καφετζηςαχ και μόλις του είχε αφήσει τον καφέ και ένα νερό και τον πλήρωνε ο προ. Του άφηνε κάτι φακέλους στο γραφείο του και παίρνω το μπουκάλι με το νερό. Και μου λέει ο μαναρος που το πας αυτό είναι του προ. Και του λεω δε πειράζει βάζει από τον ψύκτη αυτός. Και μου λέει εσύ δεν βάζεις από τον ψύκτη; λέω βάζω αλλά μ αρέσει πιο πολύ αυτό. Και λέει ο προ "τα βλέπεις ποιος κάνει κουμάντο εδώ μέσα ;" και του ξαναλέει θα τη πάρω μεταγραφή στο μαγαζί. Και λέει, ρώτησε τη έρχεται; λέω γω μπα. Σε φοβάμαι εσένα. Και γέλαγε το μανάριαχ και λέει "και καλά κάνεις και με φοβάσαι". Και πάει να φύγει και πάω να φύγω και ψιλοπέσαμε ο ένας πάνω στον άλλο και τον κοίταξα μέσα στα μάτια. Ανατσουτσουριασα ολόκληρη. Τι κούκλος, τι μάτια, τι χαμόγελο. Πωωωω.
Εικόνα
Τζάμπα τα έβαλες. Αυτό ήταν το highlight.
Σταζουν τα τριγλυκεριδια σου για νεο ''ρομαντζο ''' κ φρεσκο κρεας - σε εφτιαξε το ...στορυ της Κασπ
Εχω λιωσει στα γελια - να σαι καλα να μου προσφερεις διασκεδαση
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Δεκ 2022, 12:29

Αγις έγραψε:
10 Δεκ 2022, 12:07
Naida έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:31
Αγις έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:29


Εικόνα
Τζάμπα τα έβαλες. Αυτό ήταν το highlight.
Σταζουν τα τριγλυκεριδια σου για νεο ''ρομαντζο ''' κ φρεσκο κρεας - σε εφτιαξε το ...στορυ της Κασπ
Εχω λιωσει στα γελια - να σαι καλα να μου προσφερεις διασκεδαση
Ποιο νέο ρομάντζο καλέ; με τον θεομορφο; ε όχι. Τόσο καιρό τον βλεπω. Δεν υπάρχει ρομάντζο. Μόνο να τον χαζεύεις είναι αυτός ο άντρας και να παραλύεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 10 Δεκ 2022, 12:34

Naida έγραψε:
10 Δεκ 2022, 12:29
Αγις έγραψε:
10 Δεκ 2022, 12:07
Naida έγραψε:
09 Δεκ 2022, 21:31


Τζάμπα τα έβαλες. Αυτό ήταν το highlight.
Σταζουν τα τριγλυκεριδια σου για νεο ''ρομαντζο ''' κ φρεσκο κρεας - σε εφτιαξε το ...στορυ της Κασπ
Εχω λιωσει στα γελια - να σαι καλα να μου προσφερεις διασκεδαση
Ποιο νέο ρομάντζο καλέ; με τον θεομορφο; ε όχι. Τόσο καιρό τον βλεπω. Δεν υπάρχει ρομάντζο. Μόνο να τον χαζεύεις είναι αυτός ο άντρας και να παραλύεις.
Δεν ειναι αυτο το θεμα
Λυσσαξες να σου παρουν κινητο ακριβο (γιατι οι αλλες δεν ειναι καλυτερες να τους κανουν δωρο αι φον ) κ τωρα θες κ νεο λαβ στορυ (γιατι δεν ειναι καλυτερη η Κασπ να ζει το αρλεκιν )
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Δεκ 2022, 12:43

Αγις έγραψε:
10 Δεκ 2022, 12:34
Naida έγραψε:
10 Δεκ 2022, 12:29
Αγις έγραψε:
10 Δεκ 2022, 12:07


Σταζουν τα τριγλυκεριδια σου για νεο ''ρομαντζο ''' κ φρεσκο κρεας - σε εφτιαξε το ...στορυ της Κασπ
Εχω λιωσει στα γελια - να σαι καλα να μου προσφερεις διασκεδαση
Ποιο νέο ρομάντζο καλέ; με τον θεομορφο; ε όχι. Τόσο καιρό τον βλεπω. Δεν υπάρχει ρομάντζο. Μόνο να τον χαζεύεις είναι αυτός ο άντρας και να παραλύεις.
Δεν ειναι αυτο το θεμα
Λυσσαξες να σου παρουν κινητο ακριβο (γιατι οι αλλες δεν ειναι καλυτερες να τους κανουν δωρο αι φον ) κ τωρα θες κ νεο λαβ στορυ (γιατι δεν ειναι καλυτερη η Κασπ να ζει το αρλεκιν )
Τώρα διασκεδάζεις εσύ εμένα :lol: ποιες άλλες έχουν iPhone και λυσσαξα να πάρω ακριβό κινητό και σε ποιον λυσσαξα; από μόνος του μου το πήρε.
Η κασπ ζει όντως το λαβ στόρι με τον γλυκούλη της, εγώ ποιο νέο λαβ στόρι θέλω; με τον μάναρομαναρο; αφού αυτόν τον βλεπω τόσο καιρό και τον χαζεύω. Ούτε λαβ στόρι έχουμε ούτε τίποτα. Μόνο χααααζι :hebit:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών