Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Μάιος 2022, 21:50

aLiCat έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:30

:g094: Είσαι τέλεια κορίτσι μου, μη μασάς. Και πάντα έτσι να περνάς. :smt023

SpoilerShow
Εικόνα
:P
Καλέ ναι, δε μπα να λένε. Είναι ποτισμένη ως το κόκαλο με σταρχιδίνη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Εθνικονταζεϊστής
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 01 Μάιος 2022, 01:43

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εθνικονταζεϊστής » 21 Μάιος 2022, 03:03

Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:09
Γιατί γελάς μου λέει ο δικός μου. Έτσι του λέω απαγορεύεται; και μου κάνει φσσστ με το χέρι στο λαιμό. Φσστ εσύ του λέω. Και μου δείχνει 4 δάχτυλα στην αρχή ομολογώ δεν κατάλαβα τι εννοούσε πήγε αλλού το μυαλό μου :oops: αυτός μου έλεγε 4η και εγώ του έλεγα τι τέσσερα με γουρλωμένα ματιά.
Και μου λέει θα είσαι η 4η και καλά γυναικοκτονία.
aLiCat έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:30

Εικόνα

:078::078::078::078:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν βρακί με το παντελόνι τους'' Jim Pordison

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 12:53

Εθνικονταζεϊστής έγραψε:
21 Μάιος 2022, 03:03
Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:09
Γιατί γελάς μου λέει ο δικός μου. Έτσι του λέω απαγορεύεται; και μου κάνει φσσστ με το χέρι στο λαιμό. Φσστ εσύ του λέω. Και μου δείχνει 4 δάχτυλα στην αρχή ομολογώ δεν κατάλαβα τι εννοούσε πήγε αλλού το μυαλό μου :oops: αυτός μου έλεγε 4η και εγώ του έλεγα τι τέσσερα με γουρλωμένα ματιά.
Και μου λέει θα είσαι η 4η και καλά γυναικοκτονία.
aLiCat έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:30

Εικόνα

:078::078::078::078:
Ωωω καλώς τον. Τι φάση και μας ξανάρθες; τελείωσαν τα σχολεία;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 21 Μάιος 2022, 19:11

Εκανα δώρο στην :romance-hearteyes: Μητέρα της συντρόφου μια τσερέπα - που ήθελε για να θυμηθεί τα νιάτα της κ τα φαγητά που εφτιαχνε κ για να με ευχαριστήσει εψησε μπουζοπούλα κομματιασμένη για να την εγκαινιάσει
ΚΟΟΟΛΛΛΑΑΑΑΣΣΣΣΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιουν 2022, 19:11

Χθες πήγαμε για καφέ θάλασσα και είχε χαρά Θεού. Κάποιοι έκαναν και μπάνιο. Μέσα σε λίγη ώρα αρχισε να μαζεύει μαυρίλα ο ουρανός. Λέμε οκ θα πέρασει. Βάζει και αέρα, ξεκινάει και να ρίχνει σταλες. Οκ λέμε πάμε πιο μέσα. Μέχρι να πάμε στο υποστεγακι να έχει γίνει ο ουρανός κατάμαυρος και να ρίχνει αστραπές και κεραυνούς στο βάθος και η θάλασσα να φωτίζει όλοκληρη. Απίστευτο θέαμα. Αν δεν ήμουν φοβιτσιαρα με τους κεραυνούς θα έβγαζα τις πιο ωραίες φώτο της ζωής μου. Αλλά γέμισε το μυαλό εικόνες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 14 Ιουν 2022, 13:38

Εχμμ , συνήθως βάζω το ξυπνητήρι στις 6. Σήμερα ο μάλαξ το έκλεισα και ξανακοιμήθηκα.Πέταγομαι ξαφνικά κατά τις 6.30. Δίπλα η Στύγαινα ροχάλιζε κανονικά :011:
Αλαφιασμένος, ακάλτσωτος και αξύριστος ,πετάγομαι καθ' οδόν να πάρω καφέ Μικέλ, μπλιαχχ.
Ντάξει ,το επιμύθιον είναι ότι "έχωσα" τον εφεδρικό για κάνα μισάωρο. :smt124

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιουν 2022, 22:50

Είμασταν στην αποθήκη καθότι την τελειώνουμε. Έχει έρθει ο φίλος του που τον συμπαθώ παααααρα πολύ (αρκουδινος :hebit:) και βοηθάει να πάρει κάτι πράγματα και άλλος ένας. Εγώ μάζευα πραγματάκια, τα ξεσκονίζα και τα έκλεινα σε κούτες. Ότι τελείωνα του έλεγα του άλλου, έλα παρτα και του έλεγα βάλτο ετσι, αλλιώς αλλιώς εκείνο τ άλλο.
Λέει ο αρκουδινος στον δικό μου "μλκ αυτή καμιά μέρα θα σε ξυπνήσει με κανένα στραπον;"
"δεν θα προλάβει" λέει ο δικός μου.
"να τος ο άντρας της σχέσης"
Εν τω μεταξύ εγω δεν είχα κάποιο καημό να τους λέω τι να κάνουν απλά ο άλλος χαζολογαγε και ήθελα να τελειώσουμε και τον πήγαινα λίγο από κοντά. Φεύγει αυτός με κάτι κούτες.
Του λέω του δικού μου για μια λάμπα , μην την βάζεις εκεί θα στριμωχτεί και θα σπάσει. Τίποτα αυτός. Την βάζει, σπάει.
Του λέει ο αρκουδινος "στο 'πε η κυρά σου αλλά δεν ακούς" :smt005:
"είδες η κυρά μου; έχει μυαλό" του λεγε ο δικός μου.
Αμα έλεγα εγώ τίποτα, του έλεγε "και μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις"
"βρίσκεις έχει θράσος η μικρά ε;"
Μετά πέρναγε δίπλα του που ήταν ανεβασμένος σε μια σκάλα και μου έκανε και καλά ότι τον σπρώχνει και μου έλεγε" αν θες να ξεμπερδέψεις μαζί του τώρα είναι η ευκαιρία, θα κάνω πως δεν βλέπω και μετά θα το σκάσουμε μαζί"
" έτσι ε; "του λέει ο δικός μου
" πριγκίπισσα θα την εχω ρε, όχι σαν εσένα που την έχεις μέσα στις σκόνες και τα σαράβαλα. Έχω λεφτά εγώ ρε μλκ"
Εγώ δεν μίλαγα καθόλου. Γυρίζει μου λέει
" εσύ δεν μιλάς άτιμη μοιχαλιδα; "
" Εγώ τι να πω..."
" άμα κατέβω κάτω θα δεις τι θα πεις.."
"μην απειλείς την γυναίκα ρε, κάτσε εκεί που είσαι"
" δεν ξέρεις τι κάθαρμα είναι η γυναίκα μου" του λέει ο δικός μου έτσι χαλαρά. Αμηχανία εγώ με το γυναίκα μου. Το καταλαβαίνει έρχεται μου λέει
" τρόπος του λέγειν, δεν θα σε δώσουμε σε αυτόν τον κρετίνο" φεύγει και ξανάρχεται
" Αλλά εσύ μη του πας κόντρα δεν θα μας πάρει σουβλάκια να φάμε. " και να κάνει κάτι εκφράσεις σαν παιδάκι, να λιώνεις
Και να μου λέει ότι θα του πούμε θέλουμε να φάμε και θα μας πει όχι και το πήγαινε σαν το ανέκδοτο με το γρύλο.
Τόσο να γελάω εγώ
Να ρωτάει ο δικός μου
"Τι της λες ρε μλκ"
" να εδώ σχολιάζουμε τις ερωτικές σου επιδόσεις"
Κατεβαίνει κάτω. Με κοιτάει, εγώ να μην μπορώ να σταματήσω να γελάω, να τον αγκαλιάζω και να γελάω και να με ξεκολλάει και να με ρωτάει τι λέμε, να με κοιτάει ο αρκουδινος να γελάει κι αυτός να μας έχει πιάσει νευρικό γέλιο. Πες του να μου λέει.
Να σκέφτομαι αυτό που μου πε για τα σουβλάκια, να είναι ο άλλος μες στις σκόνες και τον ιδρώτα και με τα κατσαβίδια στα χέρια και του λεω
"να πα να γαμηθεις και εσύ και τα σουβλάκια σου" και να έχει πέσει ο άλλος να γελάει κάτω. Τι της έδωσες ρε, να λέει ο δικός μου. Να μην μπορούμε να πάρουμε ανάσα από το γέλιο. Εκνευρίζεται παίρνει το σακίδιο μου, το κινητό μου με τραβάει από το χέρι να βγω έξω, εγώ να γελάω ο άλλος να λέει
" μη, μην την παίρνεις. Την αγαπώ ". Με βάζει ο αλλος στο αμάξι και να ψέλνει. Τι καραγκιοζιλικια είναι αυτά, και δεν θέλω κολλητιλικια με τους φίλους μου και εγώ να γελάω. Του εξήγησα βέβαια μετά αλλά δεν του φάνηκαν αστεία :-? Πραγματικά και εγώ δεν ξέρω τι με έπιασε, ήταν κι ο άλλος γαμησε τα όπως τα έλεγε και γέλασα τόσο πολύ. Μου είπε αύριο να μην πάω. Πέθανα όμως, άξιζε ο κόπος, είχα μέρες να γελάσω έτσι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29755
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 25 Ιουν 2022, 22:57

Naida έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:50
Είμασταν στην αποθήκη καθότι την τελειώνουμε. Έχει έρθει ο φίλος του που τον συμπαθώ παααααρα πολύ (αρκουδινος :hebit:) και βοηθάει να πάρει κάτι πράγματα και άλλος ένας. Εγώ μάζευα πραγματάκια, τα ξεσκονίζα και τα έκλεινα σε κούτες. Ότι τελείωνα του έλεγα του άλλου, έλα παρτα και του έλεγα βάλτο ετσι, αλλιώς αλλιώς εκείνο τ άλλο.
Λέει ο αρκουδινος στον δικό μου "μλκ αυτή καμιά μέρα θα σε ξυπνήσει με κανένα στραπον;"
"δεν θα προλάβει" λέει ο δικός μου.
"να τος ο άντρας της σχέσης"
Εν τω μεταξύ εγω δεν είχα κάποιο καημό να τους λέω τι να κάνουν απλά ο άλλος χαζολογαγε και ήθελα να τελειώσουμε και τον πήγαινα λίγο από κοντά. Φεύγει αυτός με κάτι κούτες.
Του λέω του δικού μου για μια λάμπα , μην την βάζεις εκεί θα στριμωχτεί και θα σπάσει. Τίποτα αυτός. Την βάζει, σπάει.
Του λέει ο αρκουδινος "στο 'πε η κυρά σου αλλά δεν ακούς" :smt005:
"είδες η κυρά μου; έχει μυαλό" του λεγε ο δικός μου.
Αμα έλεγα εγώ τίποτα, του έλεγε "και μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις"
"βρίσκεις έχει θράσος η μικρά ε;"
Μετά πέρναγε δίπλα του που ήταν ανεβασμένος σε μια σκάλα και μου έκανε και καλά ότι τον σπρώχνει και μου έλεγε" αν θες να ξεμπερδέψεις μαζί του τώρα είναι η ευκαιρία, θα κάνω πως δεν βλέπω και μετά θα το σκάσουμε μαζί"
" έτσι ε; "του λέει ο δικός μου
" πριγκίπισσα θα την εχω ρε, όχι σαν εσένα που την έχεις μέσα στις σκόνες και τα σαράβαλα. Έχω λεφτά εγώ ρε μλκ"
Εγώ δεν μίλαγα καθόλου. Γυρίζει μου λέει
" εσύ δεν μιλάς άτιμη μοιχαλιδα; "
" Εγώ τι να πω..."
" άμα κατέβω κάτω θα δεις τι θα πεις.."
"μην απειλείς την γυναίκα ρε, κάτσε εκεί που είσαι"
" δεν ξέρεις τι κάθαρμα είναι η γυναίκα μου" του λέει ο δικός μου έτσι χαλαρά. Αμηχανία εγώ με το γυναίκα μου. Το καταλαβαίνει έρχεται μου λέει
" τρόπος του λέγειν, δεν θα σε δώσουμε σε αυτόν τον κρετίνο" φεύγει και ξανάρχεται
" Αλλά εσύ μη του πας κόντρα δεν θα μας πάρει σουβλάκια να φάμε. " και να κάνει κάτι εκφράσεις σαν παιδάκι, να λιώνεις
Και να μου λέει ότι θα του πούμε θέλουμε να φάμε και θα μας πει όχι και το πήγαινε σαν το ανέκδοτο με το γρύλο.
Τόσο να γελάω εγώ
Να ρωτάει ο δικός μου
"Τι της λες ρε μλκ"
" να εδώ σχολιάζουμε τις ερωτικές σου επιδόσεις"
Κατεβαίνει κάτω. Με κοιτάει, εγώ να μην μπορώ να σταματήσω να γελάω, να τον αγκαλιάζω και να γελάω και να με ξεκολλάει και να με ρωτάει τι λέμε, να με κοιτάει ο αρκουδινος να γελάει κι αυτός να μας έχει πιάσει νευρικό γέλιο. Πες του να μου λέει.
Να σκέφτομαι αυτό που μου πε για τα σουβλάκια, να είναι ο άλλος μες στις σκόνες και τον ιδρώτα και με τα κατσαβίδια στα χέρια και του λεω
"να πα να γαμηθεις και εσύ και τα σουβλάκια σου" και να έχει πέσει ο άλλος να γελάει κάτω. Τι της έδωσες ρε, να λέει ο δικός μου. Να μην μπορούμε να πάρουμε ανάσα από το γέλιο. Εκνευρίζεται παίρνει το σακίδιο μου, το κινητό μου με τραβάει από το χέρι να βγω έξω, εγώ να γελάω ο άλλος να λέει
" μη, μην την παίρνεις. Την αγαπώ ". Με βάζει ο αλλος στο αμάξι και να ψέλνει. Τι καραγκιοζιλικια είναι αυτά, και δεν θέλω κολλητιλικια με τους φίλους μου και εγώ να γελάω. Του εξήγησα βέβαια μετά αλλά δεν του φάνηκαν αστεία :-? Πραγματικά και εγώ δεν ξέρω τι με έπιασε, ήταν κι ο άλλος γαμησε τα όπως τα έλεγε και γέλασα τόσο πολύ. Μου είπε αύριο να μην πάω. Πέθανα όμως, άξιζε ο κόπος, είχα μέρες να γελάσω έτσι.
1. Νευρικός ο δικός σου και με σημάδια βιαιότητας
2. Έπρεπε να παίξει σεξ με τον άλλο μέσα στην αποθήκη στα γρήγορα. Η περιγραφή σου ήταν κλασικό σενάριο Brazzers


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιουν 2022, 23:03

Otto Weininger έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:57


1. Νευρικός ο δικός σου και με σημάδια βιαιότητας
2. Έπρεπε να παίξει σεξ με τον άλλο μέσα στην αποθήκη στα γρήγορα. Η περιγραφή σου ήταν κλασικό σενάριο Brazzers

1.Ειναι νευρικός ισχύει . Βίαιος δεν είναι. Ούτε προς εμένα, ούτε γενικά. Έχει μεγάλη αυτοσυγκράτηση.
2.Ο άλλος είναι γύρω στα 50 με δυνατό θέμα κιλών. Πόσο brazzers λες να μπορούσε να γίνει; :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29755
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 25 Ιουν 2022, 23:05

Naida έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:03
Otto Weininger έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:57


1. Νευρικός ο δικός σου και με σημάδια βιαιότητας
2. Έπρεπε να παίξει σεξ με τον άλλο μέσα στην αποθήκη στα γρήγορα. Η περιγραφή σου ήταν κλασικό σενάριο Brazzers

1.Ειναι νευρικός ισχύει . Βίαιος δεν είναι. Ούτε προς εμένα, ούτε γενικά. Έχει μεγάλη αυτοσυγκράτηση.
2.Ο άλλος είναι γύρω στα 50 με δυνατό θέμα κιλών. Πόσο brazzers λες να μπορούσε να γίνει; :lol:
1. Για να το λες, σε πιστεύω.
2. Θέληση να υπάρχει και καλός σκηνοθέτης


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιουν 2022, 23:07

Otto Weininger έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:05
Naida έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:03
Otto Weininger έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:57


1. Νευρικός ο δικός σου και με σημάδια βιαιότητας
2. Έπρεπε να παίξει σεξ με τον άλλο μέσα στην αποθήκη στα γρήγορα. Η περιγραφή σου ήταν κλασικό σενάριο Brazzers

1.Ειναι νευρικός ισχύει . Βίαιος δεν είναι. Ούτε προς εμένα, ούτε γενικά. Έχει μεγάλη αυτοσυγκράτηση.
2.Ο άλλος είναι γύρω στα 50 με δυνατό θέμα κιλών. Πόσο brazzers λες να μπορούσε να γίνει; :lol:
1. Για να το λες, σε πιστεύω.
2. Θέληση να υπάρχει και καλός σκηνοθέτης
1. :D
2. Και ένα νοσοκομειακό από δίπλα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Ιούλ 2022, 17:37

ψηναμε - τρωγαμε πιναμε μιας κ συναντηθηκαμε μετα απο πολυ καιρο - ριχναμε κ τις πενιες μας - οι ναυτικοι -μηχανικος κιθαρα - υποπλοιαρχος μπαγλαμα κ εγω μπαζουκι :003: για ωρες
ευχαριστη νοτα τα τζαμπατζιδικα-τρακαδορικα κατσαπλιαδοκομθουνια γειτονες που περναγαν συνεχως να μας μιλησουν - μην τυχον κ τους καλεσουμε - φυσικα πηραν τα αρχιδια μας - αποοολααααυσσσσσση
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Ιούλ 2022, 21:31

Είχα έξοδο σήμερα με την κολλητή μου και πήγα στην δουλειά βαμμένη, φόρεσα το λουλουδάτο το μπλουζάκι από το shein με το ωραίο το μπούστο, άφησα μαλλί κάτω , έβαλα σκουλαρίκια κρίκους, το 212 το άρωμα. Όλοι μου έκαναν κοπλιμέντα αλλά ο προ μου είπε το καλύτερο και δεν το είχα ξανακούσει. Μου είπε
Πωωωω black label είσαι σήμερα. Ποσοοοο πολύ μ άρεσε σαν φράση :hebit:
Και το αποκορύφωμα, το λέω στον λεγάμενο ανακατασκευασμενο κιόλας να μην αρχίσει και μου κάνει "σιγά ρε τον φτηνιαρη" :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιούλ 2022, 00:24

Πήρα την κολλητή μου, πήραμε λεμονάδες σε μεγάλα ποτήρια γεμάτο πάγο και κάτσαμε κάτω από ένα δέντρο στην απόλυτη ησυχία. Μόνο τα ψουψου μας και τα γέλια μας ακουγόταν. Θάψαμε τους πάντες,, συμφωνήσαμε να βάψουμε τα μαλλιά μας και να πάμε σε εκείνη την ταράτσα. Α και βα ψωνίσουμε από το shein.Νιώθω ότι για λίγες ώρες συμπλήρωθηκα και τώρα που λείπει πάλι το άλλο μου μισό. Θα ήθελα να μένουμε μαζί ρε γμτ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

akoma mia fora agamise me
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2022, 22:06

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akoma mia fora agamise me » 26 Ιούλ 2022, 00:38

Naida έγραψε:
22 Ιούλ 2022, 21:31
Είχα έξοδο σήμερα με την κολλητή μου και πήγα στην δουλειά βαμμένη, φόρεσα το λουλουδάτο το μπλουζάκι από το shein με το ωραίο το μπούστο, άφησα μαλλί κάτω , έβαλα σκουλαρίκια κρίκους, το 212 το άρωμα. Όλοι μου έκαναν κοπλιμέντα αλλά ο προ μου είπε το καλύτερο και δεν το είχα ξανακούσει. Μου είπε
Πωωωω black label είσαι σήμερα. Ποσοοοο πολύ μ άρεσε σαν φράση :hebit:
Και το αποκορύφωμα, το λέω στον λεγάμενο ανακατασκευασμενο κιόλας να μην αρχίσει και μου κάνει "σιγά ρε τον φτηνιαρη" :smt005:
Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών