Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιούλ 2022, 06:42

akoma mia fora agamise me έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 00:38
Naida έγραψε:
22 Ιούλ 2022, 21:31
Είχα έξοδο σήμερα με την κολλητή μου και πήγα στην δουλειά βαμμένη, φόρεσα το λουλουδάτο το μπλουζάκι από το shein με το ωραίο το μπούστο, άφησα μαλλί κάτω , έβαλα σκουλαρίκια κρίκους, το 212 το άρωμα. Όλοι μου έκαναν κοπλιμέντα αλλά ο προ μου είπε το καλύτερο και δεν το είχα ξανακούσει. Μου είπε
Πωωωω black label είσαι σήμερα. Ποσοοοο πολύ μ άρεσε σαν φράση :hebit:
Και το αποκορύφωμα, το λέω στον λεγάμενο ανακατασκευασμενο κιόλας να μην αρχίσει και μου κάνει "σιγά ρε τον φτηνιαρη" :smt005:
Εικόνα
Ουστουυυυυδιουλουυυ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 04 Αύγ 2022, 18:19

παρελαβα δυο Ιρλανδεζικες φλογερες που μου εστειλε μια πολυ καλη μου φιλη απο το γουοτερφορντ
καλο ηχο βγαζουν - ευκαιρια να προσπαθησω να παιξω τα ποιμενικα σαν γνησιος καραβλαχος οταν σαλαγαω τα προβατα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 8553
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 05 Αύγ 2022, 10:10

Ξεκίνησα road trip από Αγγλία με προορισμό Βερολίνο και επιστροφή.
Πόσο γουστάρω!!!
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Αύγ 2022, 10:49

συναντηση πριν το χαραμα για ψαρεμα με τον ξανθο αγγελο
βουτιες για κολυμπι μετα - κ μια ανακαλυψη - ενα αστραφτερο μαργαριταρι να αναπαυεται στη καθαρια ροζ σαρκα ενος ανοιγμενου διαπλατα στρειδιου και

δεν συνεχιζεται
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11460
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 05 Αύγ 2022, 10:54

Αγις έγραψε:
05 Αύγ 2022, 10:49
συναντηση πριν το χαραμα για ψαρεμα με τον ξανθο αγγελο
βουτιες για κολυμπι μετα - κ μια ανακαλυψη - ενα αστραφτερο μαργαριταρι να αναπαυεται στη καθαρια ροζ σαρκα ενος ανοιγμενου διαπλατα στρειδιου και

δεν συνεχιζεται
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Αύγ 2022, 11:04

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
05 Αύγ 2022, 10:54
Αγις έγραψε:
05 Αύγ 2022, 10:49
συναντηση πριν το χαραμα για ψαρεμα με τον ξανθο αγγελο
βουτιες για κολυμπι μετα - κ μια ανακαλυψη - ενα αστραφτερο μαργαριταρι να αναπαυεται στη καθαρια ροζ σαρκα ενος ανοιγμενου διαπλατα στρειδιου και

δεν συνεχιζεται
θα εγραφα κ ποιηση αλλα εχω πλακωσει κατι κομματια παστιτσιο που φυλαξα απο χθες - να παρω δυναμεις - μετα απο την ακρως κουραστικη πορεια μου αναμεσα στις συμπληγαδες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 05 Αύγ 2022, 11:33

Airman68 έγραψε:
05 Αύγ 2022, 10:10
Ξεκίνησα road trip από Αγγλία με προορισμό Βερολίνο και επιστροφή.
Πόσο γουστάρω!!!
Για πες μας λεπτομερειες!
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 8553
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 05 Αύγ 2022, 23:05

Η επίσημη δικαιολογία είναι ότι η κόρη μου επιστρέφει από το Βερολίνο στην Αγγλία μετά από ένα χρόνο που έκατσε εκεί λόγω πανεπιστημίου.
Σιγονταρησα στην βαρεμάρα της ότι πού να κανονίζει το παιδί για μεταφορική, θα πάω με το αυτοκίνητο να την φέρω πίσω μαζί με τα πράγματα της.
Κι έτσι ξεκίνησα πρωί πρωί σήμερα για να αποφύγω τις μεγάλες ουρές στο Dover λόγω Brexit (τους μλκς!!!)
Πέρασα από Γαλλία, Βέλγιο, στάση στο Αϊντχόβεν και διανυκτέρευση σε μια μικρή πόλη/χωριό έξω από το Ανόβερο. Χαλαρή οδήγηση μόνος μου με τα τραγούδια που είχα ήδη προεπιλεξει και ένα κάρο σνακς! Απόλαυση! Βραδινό σε μια γερμανική μπυραρία, έπιασα κουβεντουλα με την μπαργουμαν που μπέρδεψε την παραγγελία μου αλλά τελικά το πιάτο που με σέρβιρε ήταν πάρα πολύ καλό. Με εξέπληξε όταν είπε ότι η μπύρα μου ήταν κερασμενη λόγω του λάθους (δεν έχω τέτοια εμπειρία από Γερμανούς)!
Αύριο φτάνω Βερολίνο. Δύο διανυκτερεύσεις, πακετάρισμα και τη Δευτέρα επιστροφή με μια διανυκτέρευση στο Dortmund.
Λατρεύω να οδηγάω μεγάλες αποστάσεις!
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Αύγ 2022, 21:56

Πήγα σε παραδεισενιο μέρος. Ένα μικρό σπιτάκι στη μέση ας πούμε του πουθενά, με κούνια κάτω από μια μουριά, με δυο συκιές γεμάτες ολογλυκα σύκα, κληματαριά με τσαμπιά σταφύλια, τζιτζίκια ασταμάτητα, δροσερό αεράκι, 2 γλυκύτατοι, φιλόξενοι, απίστευτοι άνθρωποι (φίλοι του λεγάμενου) που μας περίμεναν με τσιπούρες στα κάρβουνα (κρέας από τοπική ταβερνα για μένα) μπύρες παγωμένες και ψωμί που μόλις είχε βγει. Και μετά λουκούμια, καριόκες και ελληνικό καφέ. Απιστευτα χαμόγελα.
Στα ας πούμε μελανά σημεία μια πορεία περίπου 1.5 ώρας σε χωματόδρομο για να βγούμε στον πολιτισμό και την θάλασσα. Που ο λεγαμενος είχε την φαεινή ιδέα να το κάνουμε πεζοί(μου βγήκε λίγο η πσχουλα στην επιστροφή ) μαζεύοντας κι άλλα σύκα στο δρόμο. Μπορούσα να μείνω όλη μου την άδεια, εκεί σε εκείνη την κούνια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 09 Αύγ 2022, 11:28

αυτη την φορα ηταν δυο τουριστριες (γερμανιδες ) που με πλησιασαν κ ηθελαν να βγαλουμε φωτογραφιες γιατι επιτελους συναντησαν καποιον που ειναι σαν αρχαιος Ελληνας θεος (Διας ) οπως ειπαν
καθημερινο φαινομενο - εχει γινει ρουτινα - ισως να μην εχει θεση στα χαιλαιτς
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Αύγ 2022, 17:52

Ήρθε χθες το αμόρε τελικά και πήγαμε βόλτα στα μαγαζιάνα πάρει παπούτσια, δεν βρήκε και όλως τυχαίως καταλήξαμε hondos :smt061 πήγαμε και για ποτό.Γυρίζουμε αργά, μου λέει μπαίνω για μπάνιο. Είχα ξεχάσει ανοιχτό το παράθυρο της κουζίνας. Βλέπω στον νεροχύτη μια τεράστια κατσαρίδα. Γαμώτο λέω δεν μπορούσε να την δει πριν μπει για μπάνιο. Παίρνω μια κολόνια από αυτές τις απομιμήσεις που έχω. Hypnotic poison του dior παρακαλώ. Την ψεκάζω αλύπητα να ζαλιστεί. Γυρίζει γύρω-γύρω μέσα στο νεροχύτη, συνεχίζω την ψεκάζω και την βρίζω. Να μου φώναζει ο άλλος από μέσα τι είπες και τι ειπες και σε ποιον μιλάς. Δεν λιποθυμάει. Με εκνευρίζει. Παίρνω ποτήρι και την καπακωνω και την εγκλωβίζω. Βγαίνει ο άλλος από το μπάνιο. Τι γίνεται μου λέει;τι βρωμάει έτσι; (το άρωμα εννοούσε :cry)τον πιάνει βήχας. Του δείχνω. Παίρνει χαρτί, την λιώνει την πετάει. Μου ήρθε να βγάλω τα σκώτια μου. Μου λέει αχρηστες οι γάτες σου. Λέω μπήκε από αλλού εκτός σημείου ελέγχου τους. Πέταξα και το ποτήρι. Αφού τελείωσε το όλο θέμα, μου λέει να σε ρωτήσω κάτι; λέω ναι. Με το άρωμα γιατί την ψέκαζες; να ψοφήσει ήθελες ή να της βρεις γκομενο; :smt005:
Σήμερα ξεκινήσαμε μια συζήτηση, εγώ δηλαδή για να τον πείραζω. Τον τσιγκλησα λιγάκι, φεύγει χωρίς φιλί. Με παίρνει και μου λέει, δεν με φιλησες.
Λέω εσύ φόρεσες το κράνος και έφυγες.
Ξαναγυρίζει.
Δεν θα φεύγω χωρίς να με φιλήσεις. Οφείλεις να με φιλάς. Δεν σκοτώνω τζάμπα τις κατσαρίδες και φορτώνω το ιστορικό μου στην κόλαση :smt005:
Η δολοφονία της κατσαριδας ήρθε για να μείνει. Εν τω μεταξύ μόνος του την σκότωσε, εγώ την παγίδευσα να πεθάνει από μόνη της.
Α και άλλο highlight ότι βρήκα μια κρέμα σώματος που μυρίζει ακριβώς όπως το άρωμα που έχω του dior το rose n roses. Αν το πάρω από dior θα χει κάνα 40e το λιγότερο και αν υπάρχει. Με 8€ πήρα της seventeen και νιώθω περήφανη :8)
Α και 3ο highlight που το θυμήθηκα, μου έστειλε ο μπαμπάς μου ψητό αρνί και κοκορέτσι και η μάνα μου πίτα και μπακλαβά :003:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9008
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 17 Αύγ 2022, 19:50

Naida έγραψε:
17 Αύγ 2022, 17:52
Ήρθε χθες το αμόρε τελικά και πήγαμε βόλτα στα μαγαζιάνα πάρει παπούτσια, δεν βρήκε και όλως τυχαίως καταλήξαμε hondos :smt061 πήγαμε και για ποτό.Γυρίζουμε αργά, μου λέει μπαίνω για μπάνιο. Είχα ξεχάσει ανοιχτό το παράθυρο της κουζίνας. Βλέπω στον νεροχύτη μια τεράστια κατσαρίδα. Γαμώτο λέω δεν μπορούσε να την δει πριν μπει για μπάνιο. Παίρνω μια κολόνια από αυτές τις απομιμήσεις που έχω. Hypnotic poison του dior παρακαλώ. Την ψεκάζω αλύπητα να ζαλιστεί. Γυρίζει γύρω-γύρω μέσα στο νεροχύτη, συνεχίζω την ψεκάζω και την βρίζω. Να μου φώναζει ο άλλος από μέσα τι είπες και τι ειπες και σε ποιον μιλάς. Δεν λιποθυμάει. Με εκνευρίζει. Παίρνω ποτήρι και την καπακωνω και την εγκλωβίζω. Βγαίνει ο άλλος από το μπάνιο. Τι γίνεται μου λέει;τι βρωμάει έτσι; (το άρωμα εννοούσε :cry)τον πιάνει βήχας. Του δείχνω. Παίρνει χαρτί, την λιώνει την πετάει. Μου ήρθε να βγάλω τα σκώτια μου. Μου λέει αχρηστες οι γάτες σου. Λέω μπήκε από αλλού εκτός σημείου ελέγχου τους. Πέταξα και το ποτήρι. Αφού τελείωσε το όλο θέμα, μου λέει να σε ρωτήσω κάτι; λέω ναι. Με το άρωμα γιατί την ψέκαζες; να ψοφήσει ήθελες ή να της βρεις γκομενο; :smt005:
Σήμερα ξεκινήσαμε μια συζήτηση, εγώ δηλαδή για να τον πείραζω. Τον τσιγκλησα λιγάκι, φεύγει χωρίς φιλί. Με παίρνει και μου λέει, δεν με φιλησες.
Λέω εσύ φόρεσες το κράνος και έφυγες.
Ξαναγυρίζει.
Δεν θα φεύγω χωρίς να με φιλήσεις. Οφείλεις να με φιλάς. Δεν σκοτώνω τζάμπα τις κατσαρίδες και φορτώνω το ιστορικό μου στην κόλαση :smt005:
Η δολοφονία της κατσαριδας ήρθε για να μείνει. Εν τω μεταξύ μόνος του την σκότωσε, εγώ την παγίδευσα να πεθάνει από μόνη της.
Α και άλλο highlight ότι βρήκα μια κρέμα σώματος που μυρίζει ακριβώς όπως το άρωμα που έχω του dior το rose n roses. Αν το πάρω από dior θα χει κάνα 40e το λιγότερο και αν υπάρχει. Με 8€ πήρα της seventeen και νιώθω περήφανη :8)
Α και 3ο highlight που το θυμήθηκα, μου έστειλε ο μπαμπάς μου ψητό αρνί και κοκορέτσι και η μάνα μου πίτα και μπακλαβά :003:
Χωρισμενοι οι γονεις σου Δαναη;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Αύγ 2022, 19:59

Bazoomba έγραψε:
17 Αύγ 2022, 19:50

Χωρισμενοι οι γονεις σου Δαναη;
Όχι καλέ. Τις πίτες τις έφτιαξε η μάνα μου το ψτο ο πατέρας μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Αύγ 2022, 16:11

εφεραν ξιφια - φρεσκο ΚΟΛΑΑΣΗΗΗΗ - εβαλα το κρασι - Γραμμουσας κ φυσικα το ψησιμο του (με την απαραμιλλη τεχνη μου )
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 18 Αύγ 2022, 18:10

Περιποιήθηκα λίγο τα νυχάκια στα χεράκια μου, είχαν μεγαλώσει αρκετά αλλά είμαι τυχερή γιατί ποτέ δεν χάνουν το σχήμα τους, δεν χρειάζονται ποτέ μανικιούρ, ούτε πετσάκια ούτε τίποτα, οπότε απλώς τα ακόνισα λίγο για να κόβουν ακόμα πιο βαθειά και ομοιόμορφα, μούρλια, μια ζωγραφιά! :romance-hearteyes:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών