Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 12 Νοέμ 2018, 23:58

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Νοέμ 2018, 23:52
bluerose έγραψε:
12 Νοέμ 2018, 23:44
Πήγα να κάνω τα ψώνια της πεθεράς, με απόδειξη και τα ρέστα πίσω, όπως πάντα
Μου λέει κρέατα δε θέλω(αραίωσε το μαγείρεμα) παρρηγειλε σοκολατάκια, χλωρινη, μαλακτικό,φρυγανιές,γιαούρτια,κουλουρακια, λαδι (λίτρο, ύποπτο αυτό πλέον δε θέλει να μαγειρεύει ούτε για χόμπυ), χαλβά,φέτα, κτλ

Μου λέει..Ποτέ να έρθω; :003: Τι να πάρω μαζί μου;

Σύντομα ιστοριες με τη πεθερά

Εμ..ήταν που δεν ήθελε ήταν περιφανή λέγαν, ήταν που μας έχει πέρα δώθε και της είπα έλα σε μένα κι είπε όχι άσε μας, φεύγει ο γέρος απ' το σπίτι του; Ήταν που μαρσαρει μαζί με το μπαστούνι να κάνει δύο βήματα, δεν ακούει( λόγω εγκεφαλικού) δε βλέπει λόγω ωχρά κηλίδα, κατά τα άλλα συντηρούνταν αλλά να..της τοπα

Και τώρα τι θα κάνω;
Αγαπη.

Και χιούμορ. Όταν της πάω κότα και λέει τι είναι; Κάνω τη κότα και γελάει. Δλ κάνω τα χέρια μου ως φτερά

Όταν ήταν να της πάρω λεφτά για τον ΕΝΦΙΑ της έφτιαχνα σχήμα σπιτάκι....και μου έλεγε...κάηκε η λάμπα;

Πλάκα εχει

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 13 Νοέμ 2018, 00:03

Τον δικό της ΕΝΦΙΑ μη παρεξηγηθω

Το άσπρο πορτοφόλι το κρατάει σφικτά, δε της παίρνεις με τίποτε τα 338 ευρώ σύνταξη, τα οποία φυσικά αν αφαιρέσεις ένα γιαούρτι που τρώει την ημέρα εξήντα ευρώ, τα άλλα τα δίνει σε τηλ, πενήντα, σε ρεύμα ογδόντα πέντε, σε πετρέλαιο πέρσυ έκαψε οκτακόσια

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12514
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 13 Νοέμ 2018, 18:36

κλαιω

People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 15 Νοέμ 2018, 20:16

Ψωνισα δυο ροδια απο το σουπερ. Γυριζοντας καποιος κατι εκανε στο μηχανακι του που ειχε παρκαρει εξω απο την εισοδο μου. Καποια μαλακια θα γινει σκεφτηκα. Οντως την ωρα που εμπαινα ενεργοποιηθηκε ο συναγερμος και μου τρυπησε τ αυτια.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 15 Νοέμ 2018, 20:58

Εφαγα ωραια μπουγατσα σημερα.
Χθες μιλφειγ.
Για να δουμε αυριο που θα πεσει ο κληρος.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 24 Νοέμ 2018, 15:12

Εφαγα ενα ωριμο μανγκο. Ηταν μαλακο και ανοστο σα νερο. Τωρα ολο το στομα μου εχει γινει τραχυ και με ποναει. Τι να φαω να περασει;

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 04 Δεκ 2018, 20:23

Πηγα στο little kook στου ψηρρη. Ειναι γεματο λαμπιονια. Αυριο θα σας βαλω φωτογραφιες.

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Δεκ 2018, 21:09

Εισεπνευσα ενα ντουμανι χασις οπως ερχομουν και με επιασε τετοια ζαλαδα που με δυσκολια εφτασα σπιτι. Τωρα που γραφω νιωθω το κεφαλι μου αδειο. Τι ευχαριστηση βρισκουν οι ανθρωποι σε αυτο το πραγμα;

the comet the course the tail

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 10 Δεκ 2018, 21:13

Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:09
Εισεπνευσα ενα ντουμανι χασις οπως ερχομουν και με επιασε τετοια ζαλαδα που με δυσκολια εφτασα σπιτι. Τωρα που γραφω νιωθω το κεφαλι μου αδειο. Τι ευχαριστηση βρισκουν οι ανθρωποι σε αυτο το πραγμα;
σκανκ θα ήταν. :o

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Δεκ 2018, 21:21

the comet the course the tail έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:13
Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:09
Εισεπνευσα ενα ντουμανι χασις οπως ερχομουν και με επιασε τετοια ζαλαδα που με δυσκολια εφτασα σπιτι. Τωρα που γραφω νιωθω το κεφαλι μου αδειο. Τι ευχαριστηση βρισκουν οι ανθρωποι σε αυτο το πραγμα;
σκανκ θα ήταν. :o
Δεν ξερω φιλε νιωθω σα να με χτυπησαν με τηγανι στο κεφαλι. Θα ψηφισω ΝΔ στις εκλογες μονο με την ελπιδα να μαζεψουν τους χασικληδες. Απο το 15 και μετα εχει γινει αφορητη η κατασταση. Περπαταω στο πεζοδρομιο και ξαφνικα εισπνεω ντουμανι.που αιωρειται στην ατμοσφαιρα. Σε αντιθεση με τον καπνο του τσιγαρου ο χασισοκαπνος κανει πολυ ωρα να διαλυθει.

the comet the course the tail

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 10 Δεκ 2018, 21:53

Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:21
the comet the course the tail έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:13
Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:09
Εισεπνευσα ενα ντουμανι χασις οπως ερχομουν και με επιασε τετοια ζαλαδα που με δυσκολια εφτασα σπιτι. Τωρα που γραφω νιωθω το κεφαλι μου αδειο. Τι ευχαριστηση βρισκουν οι ανθρωποι σε αυτο το πραγμα;
σκανκ θα ήταν. :o
Δεν ξερω φιλε νιωθω σα να με χτυπησαν με τηγανι στο κεφαλι. Θα ψηφισω ΝΔ στις εκλογες μονο με την ελπιδα να μαζεψουν τους χασικληδες. Απο το 15 και μετα εχει γινει αφορητη η κατασταση. Περπαταω στο πεζοδρομιο και ξαφνικα εισπνεω ντουμανι.που αιωρειται στην ατμοσφαιρα. Σε αντιθεση με τον καπνο του τσιγαρου ο χασισοκαπνος κανει πολυ ωρα να διαλυθει.
μόνο το κκε είναι ενάντια σε όλα τα ναρκωτικά. με την νδ και τον σύριζα θα έρθουν πολυεθνικές που θα καλλιεργούν φούντα σε θερμοκήπια, τάχα για ιατρική χρήση. αλλά το σχέδιο είναι να αποχαυνώσουν την νεολαία και να φέρουν κι άλλους λαθρομετανάστες για να δουλεύουν στις φυτείες. :smt018

νύχτα

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 10 Δεκ 2018, 22:27

Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:09
Τι ευχαριστηση βρισκουν οι ανθρωποι σε αυτο το πραγμα;
Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:09
το κεφαλι αδειο.

νύχτα

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 10 Δεκ 2018, 22:30

σήμερα η σαλονίκη είχε το πιο υπέροχο απογευματινό φως
που έχω δει ποτέ σ αυτή τη πόλη

όλα έγραφαν πανέμορφα

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Δεκ 2018, 23:19

νύχτα έγραψε:
10 Δεκ 2018, 22:30
σήμερα η σαλονίκη είχε το πιο υπέροχο απογευματινό φως
που έχω δει ποτέ σ αυτή τη πόλη

όλα έγραφαν πανέμορφα
Δεν εβγαλες φωτο.

the comet the course the tail έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:53
Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:21
the comet the course the tail έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:13
σκανκ θα ήταν. :o
Δεν ξερω φιλε νιωθω σα να με χτυπησαν με τηγανι στο κεφαλι. Θα ψηφισω ΝΔ στις εκλογες μονο με την ελπιδα να μαζεψουν τους χασικληδες. Απο το 15 και μετα εχει γινει αφορητη η κατασταση. Περπαταω στο πεζοδρομιο και ξαφνικα εισπνεω ντουμανι.που αιωρειται στην ατμοσφαιρα. Σε αντιθεση με τον καπνο του τσιγαρου ο χασισοκαπνος κανει πολυ ωρα να διαλυθει.
μόνο το κκε είναι ενάντια σε όλα τα ναρκωτικά. με την νδ και τον σύριζα θα έρθουν πολυεθνικές που θα καλλιεργούν φούντα σε θερμοκήπια, τάχα για ιατρική χρήση. αλλά το σχέδιο είναι να αποχαυνώσουν την νεολαία και να φέρουν κι άλλους λαθρομετανάστες για να δουλεύουν στις φυτείες. :smt018
Δυσττυχως χρησιμοποιουν τη νομιμοποιηση της φαρμακευτικης και της κλωστικης καναβης σαν αλλοθι για τη νομιμοποιηση της χασισοκουλτουρας.

νύχτα

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 10 Δεκ 2018, 23:23

Ορέστης 35 έγραψε:
10 Δεκ 2018, 23:19
νύχτα έγραψε:
10 Δεκ 2018, 22:30
σήμερα η σαλονίκη είχε το πιο υπέροχο απογευματινό φως
που έχω δει ποτέ σ αυτή τη πόλη

όλα έγραφαν πανέμορφα
Δεν εβγαλες φωτο.
οδηγούσα

έβγαλα αλλά κουνημένες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών