Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Μαρ 2020, 23:57

Περπαταγαμε με τον έτσι μου στο κέντρο σε κακόφημη περιοχή. Μπροστά μας σε κάποια απόσταση ήταν ένας μεθυσμένος; τρελός;.ναρκομανης; όλα αυτά μαζί; παραμιλουσε δυνατά, έβγαζε ουρλιαχτά, έκανε κινήσεις με τα χέρια του κτλ. Κάνει ο άλλος μια κίνηση για να με βάλει από την μέσα μεριά.
Του λέω έλα βρε σιγά,τι με πέρασες κορίτσοπουλο; το 'χω.
Σταματάει. Μου λέει "πήγαινε εσύ και σε ακολουθώ τότε. "
"δεν έχω πρόβλημα κανένα" λέω.
Οκ. Λέει ραντεβού στην άλλη γωνία
Συνεχίζω προς τα κάτω. Γυρίζω πίσω να δω πουθενά αυτός.
Πλησίαζα στο σημείο που ήταν ο μεθυσμένος και σηκώνεται. Κι άρχισε να μου μιλάει από μακριά, αν έχω τσιγάρο και να έρχεται προς το μέρος μου.Βλέπω άλλους 2 στα σκαλιά λίγο πιο κάτω κοίταγαν και δεν τους είχα δει.
Ω ρε φίλε κόπηκαν τα πόδια μου. Κάνω επιτόπου μεταβολή και περπατάω προς τα πάνω με βήμα ταχύ.
Και μου πετάγεται ο άλλος από μια εσοχή πολυκατοικίας. Πρέπει να ακούστηκα σε όλο το κέντρο.
Και μου λέει ποιον ψάχνεις κουτσαβάκι; και είχε λιώσει στο γελιο :cry
Μετά περάσαμε κάτω, έδωσε και τσιγάρο στον μεθυσμένο. Και όλο μου την έλεγε και έλεγε έπρεπε να δεις τη φάτσα σου και τέτοια :-?
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Μαρ 2020, 09:05

Naida έγραψε:
04 Μαρ 2020, 23:57
Περπαταγαμε με τον έτσι μου στο κέντρο σε κακόφημη περιοχή. Μπροστά μας σε κάποια απόσταση ήταν ένας μεθυσμένος; τρελός;.ναρκομανης; όλα αυτά μαζί; παραμιλουσε δυνατά, έβγαζε ουρλιαχτά, έκανε κινήσεις με τα χέρια του κτλ. Κάνει ο άλλος μια κίνηση για να με βάλει από την μέσα μεριά.
Του λέω έλα βρε σιγά,τι με πέρασες κορίτσοπουλο; το 'χω.
Σταματάει. Μου λέει "πήγαινε εσύ και σε ακολουθώ τότε. "
"δεν έχω πρόβλημα κανένα" λέω.
Οκ. Λέει ραντεβού στην άλλη γωνία
Συνεχίζω προς τα κάτω. Γυρίζω πίσω να δω πουθενά αυτός.
Πλησίαζα στο σημείο που ήταν ο μεθυσμένος και σηκώνεται. Κι άρχισε να μου μιλάει από μακριά, αν έχω τσιγάρο και να έρχεται προς το μέρος μου.Βλέπω άλλους 2 στα σκαλιά λίγο πιο κάτω κοίταγαν και δεν τους είχα δει.
Ω ρε φίλε κόπηκαν τα πόδια μου. Κάνω επιτόπου μεταβολή και περπατάω προς τα πάνω με βήμα ταχύ.
Και μου πετάγεται ο άλλος από μια εσοχή πολυκατοικίας. Πρέπει να ακούστηκα σε όλο το κέντρο.
Και μου λέει ποιον ψάχνεις κουτσαβάκι; και είχε λιώσει στο γελιο :cry
Μετά περάσαμε κάτω, έδωσε και τσιγάρο στον μεθυσμένο. Και όλο μου την έλεγε και έλεγε έπρεπε να δεις τη φάτσα σου και τέτοια :-?
νομιζω σου εχω ξαναπει οτι ο ετσι σου μου ειναι συμπαθης. να τον κρατησεις. :smt023
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2020, 09:20

Ασέβαστος έγραψε:
05 Μαρ 2020, 09:05

νομιζω σου εχω ξαναπει οτι ο ετσι σου μου ειναι συμπαθης. να τον κρατησεις. :smt023
Ναι και εγώ τον συμπαθω :lol: εγώ να τον κρατήσω, αυτός δεν βλέπω να με κρατάει :cry
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Μαρ 2020, 09:34

Naida έγραψε:
05 Μαρ 2020, 09:20
Ασέβαστος έγραψε:
05 Μαρ 2020, 09:05

νομιζω σου εχω ξαναπει οτι ο ετσι σου μου ειναι συμπαθης. να τον κρατησεις. :smt023
Ναι και εγώ τον συμπαθω :lol: εγώ να τον κρατήσω, αυτός δεν βλέπω να με κρατάει :cry
ενταξει η αληθεια ειναι οτι χρειαζεσαι στρωσιμο, αλλα του εχω εμπιστοσυνη, θα σε στρωσει. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2020, 10:23

Ασέβαστος έγραψε:
05 Μαρ 2020, 09:34
Naida έγραψε:
05 Μαρ 2020, 09:20
Ασέβαστος έγραψε:
05 Μαρ 2020, 09:05

νομιζω σου εχω ξαναπει οτι ο ετσι σου μου ειναι συμπαθης. να τον κρατησεις. :smt023
Ναι και εγώ τον συμπαθω :lol: εγώ να τον κρατήσω, αυτός δεν βλέπω να με κρατάει :cry
ενταξει η αληθεια ειναι οτι χρειαζεσαι στρωσιμο, αλλα του εχω εμπιστοσυνη, θα σε στρωσει. :003:
Οπωσδήποτε θα με στρώσει :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2020, 21:50

Ήρθε στη δουλειά σήμερα ένας συνεργάτης που τον είδα πρώτη φορά. Είχε μια θετική ενέργεια, πολύ έντονα ζεστό βλέμμα και χαμόγελο εκπληκτικό, ίσως το πιο ωραιο που έχω δει σε άντρα.
Έκατσε να περιμένει τον προϊστάμενο και πιάσαμε συζήτηση. Και όπως το έφερε η συζήτηση μου είπε για ένα συμβάν στη ζωή του που τον έφερε μεταξύ ζωής και θανάτου και τον ταρακούνησε. Του άφησε πολλά προβλήματα υγείας σοβαρά και εκτοτε άλλαξε στάση στη ζωή.
Μου έμεινε αυτή έντονα αυτή η ηρεμία που έβγαζε. Λες και τον έλουζε μια λάμψη, Ξέρω δεν τον έλουζε καμία λάμψη αλλά έτσι μου έμεινε στο μυαλό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Μαρ 2020, 20:04

τα μουτρα του γιου μου οταν του ειπα οτι δεν θα εχει σχολειο για τις επομενες 15 μερες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Μαρ 2020, 23:03

Γυρνούσα από τη δουλειά σήμερα και πήρα 2 φακελάκια τροφή για τα γατιά και ένα γάλα. Όπως προχωρούσα στο δρόμο έρχεται ένα γατί μεγάλο δίπλα μου, σταματάω να περάσει μη μπλεχτεί στα πόδια μου, ερχόταν και τριβοταν. Το χαϊδεύω λίγο και συνεχίζω προχωράω, από κοντά αυτό. Είχε κανένα 5λεπτο με ακολουθούσε. Βγάζω ένα φακελάκι και του το βαζω δίπλα σε ένα κάδο. Για πότε το καθάρισε δε λέγεται. Που κατάλαβε το γατομπαλο ότι είχα τροφή για γατιά και ερχόταν από κοντά, δε ξέρω. Πάντως πολύ το χάρηκα :hebit:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Μαρ 2020, 22:51

Χθες κοιμήθηκαμε μαζί με τον έτσι . Αυτός δηλαδή, εγώ δε μπορούσα γιατί με είχε ασφυκτικά πιασμενη και δε μπορούσα να βγω. Και είχα το κινητό στο χέρι και ήθελα να βγάλω φώτο να του τη δείξω να καταλαβει πως με έχει και ότι εγώ έτσι δεν κοιμάμαι καθολου. Βγάζω τη πρώτη σελφι και ήταν ψιλοσκοτεινη αλλά φαινομουν εγώ με τα μάτια ανοιχτά κι αυτός με τα μάτια κλειστά. Βγάζω τη 2η όχι σελφι για να είναι πιο φωτεινή , και όπως γύρναω το κινητό να τη δω βλέπω στη φώτο να με κοιτάει . Χεστηκα πάνω μου :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Απρ 2020, 22:34

Πάτησα χιόνι!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Απρ 2020, 18:09

Άργησα σήμερα το πρωί 20' και με περίμενε ο συνάδελφος που πάμε παρέα και αργησαμε. Του λέω "μην ανησυχείς θα πως εγώ πως άργησα". Μόλις φτάσαμε κοιτάω στο πάρκινγκ, πουθενά το αυτοκίνητο του προϊστάμενου. Ωραια λεω γλιτώσαμε τη μουρμουρα.
Τσακιζομαι να ανεβω πάνω, μπαίνω με φόρα στο γραφείο και ήταν ήταν μέσα :smt005:
Δεν με κοιτάει καν και μου λέει σιγά ρε σίφουνα θα σκοτωθείς. Πάω να πω εκεί τα σχετικά, εγώ φταίω κτλ με κόβει μου λέει "άνοιξε τώρα να κάνουμε δουλειά και θα τα πούμε μετά" δεν το ξανασχολίασε :g094:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 01 Μάιος 2020, 20:23

Αφου τον ξύπνησα με καλό τρόπο και όμορφα καο σκεφτόμουν ωραία ξύπνησε θα κάνω τα δικά μου, θα μου σηκώσει και τον καναπέ να τραβήξω την ρημαδομοκετα με πιάνει τανάλια και μου λέει ελα να κοιμηθούμε λίγο.
Μα δεν νυστάζω
Να μου κάνεις παρέα.
Παρέα στον υπνο;
Σςςς λίγο. Και κοιμάται ρε φίλε και οποτε παω να κουνήθώ με τραβαει και σφίγγει πιο πολύ. Και με τα χίλια ζόρια βγήκα από εκεί μέσα και πήγα κατευθείαν σε αναμέτρηση με τον καναπέ.
Τελικά τον χάλασα στην προσπάθεια μου να τον σηκώσω και σηκώθηκε κιόλας και μου λέει "γιατί δεν μου είπες εμένα βρε χαζουλα"
Μπορω και μόνη μου λέω.
Το βλέπω λέει.
Το καλό είναι το τεράστιο κομματι κέικ σοκολάτας με φυστικοβουτυρο και σνικερς που πήγε και πηρε. Μου κρατάει κρυφό από που τα παίρνει αυτά τα θεϊκά γλυκά αλλά το κουτί κάτι μου θυμίζει. Θα το ανακαλύψω.
Βέβαια σίγουρα κάτι έφαγε αυτός κρυφά και δεν τρώει αρακά αλλά δεν πειράζει είπε θα φάει αύριο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Μάιος 2020, 10:24

Περπατάω νωρίς το πρωί να πάω στο σημείο συνάντησης για αναχώρηση. Φοράω μπλουζα με αβυσσαλέο ντεκολτέ με δαντελες σουπαμουπες. Αισθάνομαι το ενα κοριτσι μου να μην αισθάνεται άνετα. Θέλει τακτοποίηση. Ψυχή δεν υπάρχει στο δρόμο οπότε κι εγώ
Εικόνα

Μέσα από την μπλούζα βέβαια. Περπατάω λίγα βήματα και πλησιάζω σε ένα φορτηγό και βλέπω ενα χερι να κρέμεται έξω από το παράθυρο με το τσιγάρο. κοιτάζω πάνω και βλέπω τον οδηγό φάση
Εικόνα

Πρέπει να άφησα σημάδια στην ασφαλτο από την επιτάχυνση :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 07 Μάιος 2020, 12:11

ε τον θες τον άγη σου

mpiftekopoiimeno burger
Δημοσιεύσεις: 534
Εγγραφή: 02 Μάιος 2020, 19:58

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mpiftekopoiimeno burger » 07 Μάιος 2020, 12:15

Naida έγραψε:
07 Μάιος 2020, 10:24
Αισθάνομαι το ενα κοριτσι μου
Τι φάση
Σαν 17χρονος που αποκαλεί το πεος του με ονόματα/κωδικες ονομασίες: Τάκαρος,Μητσαρας, να αρμέξω την σαύρα μου :102:

Πολύ λούμπεν φάση τυπισσα
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Μάιος 2020, 23:04
ο πελάτης είναι παθητικός και ο επαγγελματίας χρησιμοποιεί τα χέρια του και κάποια εργαλεία της δουλειάς, τα οποία μπορούν πανεύκολα να απολυμανθούν μετά τη χρήση

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών