Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Casp
Δημοσιεύσεις: 2890
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 28 Ιαν 2023, 11:41

Είχα πτήση πάλι σήμερα το ξημέρωμα (κοιμήθηκα μισάωρο και ήρθα :lol: ) με την αντιπρόσωπο που γράφω στο πιο πάνω ποστ, που με λατρεύει. Με στέλνει στο gate σε μια φάση και μου λέει "επειδή στο συγκεκριμένο υπάρχει μόνο ένα reader, θέλω να κάνεις εσύ την επιβίβαση επειδή είσαι γρήγορη". Και ήμουνα με 2 συναδέλφους που είναι αρκετά χρόνια στην εταιρία :lol: ήτανε πίσω μου στο gate και παρακολουθούσε και με το που κλείσαμε κάναμε την πλάκα μας και πήγαμε να φάμε. Πάμε μετά στο check in της επόμενης πτήσης και με πέτυχε η αντιπρόσωπος μόνη μου και μου λέει "Θέλω να σου δείξω κάτι αλλά να μου υποσχεθείς πως δεν θα το πεις πουθενά, ειδικά σε συναδέλφους". Και της λέω εννοείται. Και μου δείχνει το report της πρωινής πτήσης που είχε γράψει το ονοματεπώνυμό μου μόνο για συγχαρητήρια (και στους υπόλοιπους απρόσωπα) και ότι με θέλει στις πτήσεις της :lol: συγκινούμαι εγώ, της λέω χίλια ευχαριστώ και την ρωτάω ποιός θα τα δει αυτά και μου λέει "Ο διευθυντής της αερογραμμής, και θα το πει στην εταιρία σας για να σε βάζουν πιο συχνά. Δεν σε ρώτησα κιόλας αν σε χαλάει :lol: " και της λέω "καθόλου δεν με χαλάει, τιμή μου, χίλια ευχαριστώ", και όντως απολαμβάνω την πτήση και όλους τους rep της :lol: μετά σαν έκανα check in έπρεπε να γίνει waive μια χρέωση σε βαλίτσα επιβάτη που μόνο η υπογραφή των rep ή των supervisors μας μπορεί να το κάνει και πήγε και έδωσε το username μου στον διευθυντή της αερογραμμής για να μου δώσει καινούριο κωδικό και πιο δυνατή υπογραφή για να μπορώ κι' εγώ να το κάνω :lol: και άρχισε να μου λέει "δεν είναι μόνο το ότι είσαι γρήγορη, είσαι ταυτόχρονα ευγενική και καλή και ό,τι σου πω δεν λες δεν με νοιάζει ούτε πεισμώνεις και δεν ακούς". :lol: αυτά ήταν τα highlights :hebit:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 28 Ιαν 2023, 11:42

εισαι 29 και δεν εχεις γεφτει πουλακι, χεσε μας

Casp
Δημοσιεύσεις: 2890
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 28 Ιαν 2023, 11:48

Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:42
εισαι 29 και δεν εχεις γεφτει πουλακι, χεσε μας
Πρόβλημα φίλος;
Ξυδάκι :lol:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 28 Ιαν 2023, 12:24

Casp έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:48
Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:42
εισαι 29 και δεν εχεις γεφτει πουλακι, χεσε μας
Πρόβλημα φίλος;
Ξυδάκι :lol:
τι ξυδακι?
βρε δε μπα να φτασεις στα 49 χωρις τσουτσουνα και να λιωνεις εδω μεσα μεσα με την ιντερνετικη μαμα σου την ΓΑΛΗ? κλαιν
απλα, ενα πραμα.... ξερεις οτι ΟΤΙ γραφεις εδω μεσα το βλεπουν 10.000 και πλεον ανθρωπες?

και οτι καποια στιγμη θα το δει και ο κοντουλης παρθενος?

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9073
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 28 Ιαν 2023, 13:07

Casp έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:41
Είχα πτήση πάλι σήμερα το ξημέρωμα (κοιμήθηκα μισάωρο και ήρθα :lol: ) με την αντιπρόσωπο που γράφω στο πιο πάνω ποστ, που με λατρεύει. Με στέλνει στο gate σε μια φάση και μου λέει "επειδή στο συγκεκριμένο υπάρχει μόνο ένα reader, θέλω να κάνεις εσύ την επιβίβαση επειδή είσαι γρήγορη". Και ήμουνα με 2 συναδέλφους που είναι αρκετά χρόνια στην εταιρία :lol: ήτανε πίσω μου στο gate και παρακολουθούσε και με το που κλείσαμε κάναμε την πλάκα μας και πήγαμε να φάμε. Πάμε μετά στο check in της επόμενης πτήσης και με πέτυχε η αντιπρόσωπος μόνη μου και μου λέει "Θέλω να σου δείξω κάτι αλλά να μου υποσχεθείς πως δεν θα το πεις πουθενά, ειδικά σε συναδέλφους". Και της λέω εννοείται. Και μου δείχνει το report της πρωινής πτήσης που είχε γράψει το ονοματεπώνυμό μου μόνο για συγχαρητήρια (και στους υπόλοιπους απρόσωπα) και ότι με θέλει στις πτήσεις της :lol: συγκινούμαι εγώ, της λέω χίλια ευχαριστώ και την ρωτάω ποιός θα τα δει αυτά και μου λέει "Ο διευθυντής της αερογραμμής, και θα το πει στην εταιρία σας για να σε βάζουν πιο συχνά. Δεν σε ρώτησα κιόλας αν σε χαλάει :lol: " και της λέω "καθόλου δεν με χαλάει, τιμή μου, χίλια ευχαριστώ", και όντως απολαμβάνω την πτήση και όλους τους rep της :lol: μετά σαν έκανα check in έπρεπε να γίνει waive μια χρέωση σε βαλίτσα επιβάτη που μόνο η υπογραφή των rep ή των supervisors μας μπορεί να το κάνει και πήγε και έδωσε το username μου στον διευθυντή της αερογραμμής για να μου δώσει καινούριο κωδικό και πιο δυνατή υπογραφή για να μπορώ κι' εγώ να το κάνω :lol: και άρχισε να μου λέει "δεν είναι μόνο το ότι είσαι γρήγορη, είσαι ταυτόχρονα ευγενική και καλή και ό,τι σου πω δεν λες δεν με νοιάζει ούτε πεισμώνεις και δεν ακούς". :lol: αυτά ήταν τα highlights :hebit:
Well done! :smt023
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 28 Ιαν 2023, 13:21

σημερα σηκωθηκα το πρωι, δεν ηθελα να σηκωθω αλλα σηκωθηκα
επλυνα τα μουτρα μου και εκανα κακα, αφου σκουπηστικα εκαμνα μπανιο
μετα πηγα στην δουλεια....
φυσικα στην δουλεια δεν εγινε τιποτα διοτι η δουλεια ειναι δουλεια

μετα γυρισα στο σπιτι, ξαναεχεσα, και, πριν κοιμηθω (ανευ σεξ) ξαναδιαβασα τις περιπετειες των ναιδα και κασπ

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9969
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 28 Ιαν 2023, 14:56

Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 13:21
σημερα σηκωθηκα το πρωι, δεν ηθελα να σηκωθω αλλα σηκωθηκα
επλυνα τα μουτρα μου και εκανα κακα, αφου σκουπηστικα εκαμνα μπανιο
μετα πηγα στην δουλεια....
φυσικα στην δουλεια δεν εγινε τιποτα διοτι η δουλεια ειναι δουλεια

μετα γυρισα στο σπιτι, ξαναεχεσα, και, πριν κοιμηθω (ανευ σεξ) ξαναδιαβασα τις περιπετειες των ναιδα και κασπ
Ούτε φτερνίστηκες, ούτε έκλασες;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 28 Ιαν 2023, 18:26

Ήθελε να δει έναν φίλο και θα πήγαινε για καφέ. Του λέω θα με πάρεις και μένα. Μου λέει τι θα κάνεις εσύ εκεί; θα μιλήσουμε για δουλειά, κάτσε να μαγειρέψεις(μεταξύ σοβαρού και αστείου επειδή δεν μαγειρεύω καθόλου μου την ψιλοείπε). Θα έρθω να πιω καφέ του λέω. Απο τα να μου σπάσεις τα @@ άντε μου λέει έλα.
Πήγαμε ήρθε ο φίλος του, μιλούσαν εγώ χάζευα εδώ. Είπαν τις μαλακίες τους, έρχονται άλλοι δύο φίλοι του. Τον παρατηρούσα στην παρέα του, δεν τον είχα ξαναπαρατηρησει, ήταν σοβαρός γενικά δεν μίλαγε πολύ και οι άλλοι του μιλούσαν περισσότερο και του έκαναν χιούμορ. Και τον κοίταζα και με είδε και μου λέει γιατί με κοιτάς; και του λεω στην παρέα σου δεν είσαι όπως είσαι με μένα. Πως δηλαδή; μου λέει. Τσίρκο Μεντρανο του λέω. Μου δίνει μια τσιμπιά εκεί που δεν πρέπει γιατί ξέρει έχω πρόβλημα.
Φύγαμε μετά από ώρα και του λεω πάμε να πάρουμε γλυκό; πάμε. Του πατάω μια δαγκωσιά στο μπράτσο αλλά δεν ήταν γερή γιατί είχε το μπουφάν.
μου λέει από που προέκυψε αυτό λυσσασμενο; στο χρώσταγα του λέω.
Και έρχεται μια κυρία δίπλα μας με τη φίλη της. Μεγάλες σε ηλικία. Μου θύμισε αυτή από τα Πρινου. Η οποία κυρία φαινόταν ότι είναι από άλλη κατηγορία, υψηλής κοινωνίας. Και μοσχοβολαγε ένα απίστευτο μα απίστευτο άρωμα. Μου ήρθε κατευθείαν με το που ήρθε δίπλα μας. Με έτρωγε να μάθω ποιο είναι. Γυρίζω και της λέω, συγνώμη αλλά φοράτε υπέροχο άρωμα. Μου χαμόγελαει μου λέει "είσαι γλυκύτατη, σ ευχαριστώ"
Μου λέει ο δικός μου στο αυτί, εγώ είμαι το τσίρκο ε;
Ξαναγυρίζω στην κυρία της λέω συγνώμη αλλά ποιο είναι; μου το λέει στα γαλλικά με προφορά, δεν κατάλαβα τίποτα. Αλλά δεν ήθελα και να την ξαναρωτήσω. Ήρθε η σειρά μας, πήραμε τα γλυκά φύγαμε. Του λέω μήπως κατάλαβες πως το είπε το άρωμα; και να γελάει :011: λέω κάτι ντεφεεντρρρ ήταν και να γελάει περισσότερο. Και στέκομαι πιο πέρα και το έλεγα στο μικρόφωνακι μπας και μου το βγάλει. Τίποτα. Και πέρναγε η κυρία δίπλα και είδε που προσπαθούσα να το πω και μου λέει όχι έτσι και το ξαναλέει(πάλι δεν το κατάλαβα) και μου λέει Σανέλ. Και είδε τον άλλο που γέλαγε και του χαμόγελαει και του λέει "τα νιάτα" και του κάνει νεύμα και δείχνει εμένα και συμπληρώνει "να της το χαρίσεις, είναι γλυκύτατη" . Του κόπηκε το γέλιο ααααηηηηη.
Τελικά μάλλον είναι το de tendre.

Όταν είναι στις καλές του είναι ο πιο υπέροχος άνθρωπος.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 28 Ιαν 2023, 18:30

Casp έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:41
Είχα πτήση πάλι σήμερα το ξημέρωμα (κοιμήθηκα μισάωρο και ήρθα :lol: ) με την αντιπρόσωπο που γράφω στο πιο πάνω ποστ, που με λατρεύει. Με στέλνει στο gate σε μια φάση και μου λέει "επειδή στο συγκεκριμένο υπάρχει μόνο ένα reader, θέλω να κάνεις εσύ την επιβίβαση επειδή είσαι γρήγορη". Και ήμουνα με 2 συναδέλφους που είναι αρκετά χρόνια στην εταιρία :lol: ήτανε πίσω μου στο gate και παρακολουθούσε και με το που κλείσαμε κάναμε την πλάκα μας και πήγαμε να φάμε. Πάμε μετά στο check in της επόμενης πτήσης και με πέτυχε η αντιπρόσωπος μόνη μου και μου λέει "Θέλω να σου δείξω κάτι αλλά να μου υποσχεθείς πως δεν θα το πεις πουθενά, ειδικά σε συναδέλφους". Και της λέω εννοείται. Και μου δείχνει το report της πρωινής πτήσης που είχε γράψει το ονοματεπώνυμό μου μόνο για συγχαρητήρια (και στους υπόλοιπους απρόσωπα) και ότι με θέλει στις πτήσεις της :lol: συγκινούμαι εγώ, της λέω χίλια ευχαριστώ και την ρωτάω ποιός θα τα δει αυτά και μου λέει "Ο διευθυντής της αερογραμμής, και θα το πει στην εταιρία σας για να σε βάζουν πιο συχνά. Δεν σε ρώτησα κιόλας αν σε χαλάει :lol: " και της λέω "καθόλου δεν με χαλάει, τιμή μου, χίλια ευχαριστώ", και όντως απολαμβάνω την πτήση και όλους τους rep της :lol: μετά σαν έκανα check in έπρεπε να γίνει waive μια χρέωση σε βαλίτσα επιβάτη που μόνο η υπογραφή των rep ή των supervisors μας μπορεί να το κάνει και πήγε και έδωσε το username μου στον διευθυντή της αερογραμμής για να μου δώσει καινούριο κωδικό και πιο δυνατή υπογραφή για να μπορώ κι' εγώ να το κάνω :lol: και άρχισε να μου λέει "δεν είναι μόνο το ότι είσαι γρήγορη, είσαι ταυτόχρονα ευγενική και καλή και ό,τι σου πω δεν λες δεν με νοιάζει ούτε πεισμώνεις και δεν ακούς". :lol: αυτά ήταν τα highlights :hebit:
Τύπισσα, επειδή έχω μπερδευτεί, εδώ θα έχουμε τα νέα από το αεροδρόμιο και στο άλλο νήμα τα ερωτικά νέα;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11530
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 28 Ιαν 2023, 18:48

Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:42
εισαι 29 και δεν εχεις γεφτει πουλακι, χεσε μας
Ποτές; :smt017
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 18:51

Εδώ γράφουμε αναλυτικά τι μας συνέβη μέσα στην μέρα;

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 28 Ιαν 2023, 18:55

Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:24
Casp έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:48
Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:42
εισαι 29 και δεν εχεις γεφτει πουλακι, χεσε μας
Πρόβλημα φίλος;
Ξυδάκι :lol:
τι ξυδακι?
βρε δε μπα να φτασεις στα 49 χωρις τσουτσουνα και να λιωνεις εδω μεσα μεσα με την ιντερνετικη μαμα σου την ΓΑΛΗ? κλαιν
απλα, ενα πραμα.... ξερεις οτι ΟΤΙ γραφεις εδω μεσα το βλεπουν 10.000 και πλεον ανθρωπες?

και οτι καποια στιγμη θα το δει και ο κοντουλης παρθενος?
Το σεξ είναι υπερτιμημένο. Γω στα 54 και μετά από 4 παιδιά, δεν έχω όρεξη , δε θέλω λέμε, ούτε καν τσόντα να δω, πολλώ δε μάλλον να μαμήσω.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 18:57

Στύγιος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 18:55
Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:24
Casp έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:48


Πρόβλημα φίλος;
Ξυδάκι :lol:
τι ξυδακι?
βρε δε μπα να φτασεις στα 49 χωρις τσουτσουνα και να λιωνεις εδω μεσα μεσα με την ιντερνετικη μαμα σου την ΓΑΛΗ? κλαιν
απλα, ενα πραμα.... ξερεις οτι ΟΤΙ γραφεις εδω μεσα το βλεπουν 10.000 και πλεον ανθρωπες?

και οτι καποια στιγμη θα το δει και ο κοντουλης παρθενος?
Το σεξ είναι υπερτιμημένο. Γω στα 54 και μετά από 4 παιδιά, δεν έχω όρεξη , δε θέλω λέμε, ούτε καν τσόντα να δω, πολλώ δε μάλλον να μαμήσω.
Κλασική δικαιολογία όλων όσων δεν τους σηκώνεται πια.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 28 Ιαν 2023, 18:59

Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 18:57
Στύγιος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 18:55
Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:24


τι ξυδακι?
βρε δε μπα να φτασεις στα 49 χωρις τσουτσουνα και να λιωνεις εδω μεσα μεσα με την ιντερνετικη μαμα σου την ΓΑΛΗ? κλαιν
απλα, ενα πραμα.... ξερεις οτι ΟΤΙ γραφεις εδω μεσα το βλεπουν 10.000 και πλεον ανθρωπες?

και οτι καποια στιγμη θα το δει και ο κοντουλης παρθενος?
Το σεξ είναι υπερτιμημένο. Γω στα 54 και μετά από 4 παιδιά, δεν έχω όρεξη , δε θέλω λέμε, ούτε καν τσόντα να δω, πολλώ δε μάλλον να μαμήσω.
Κλασική δικαιολογία όλων όσων δεν τους σηκώνεται πια.
Εντάξει ΓΓ.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 28 Ιαν 2023, 18:59

στύγιε πρέπει να είοαι γαμώ τους εκπαιδευτικούς.μιλάμε θυμάμαι τα παντα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών