Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 21 Απρ 2024, 03:46

Bazoomba έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:45
Fata_Morgana έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:36
Έχουμε πάει κέντρο. Περπατώντας συζητάμε χαλαρά κι ωραία. Περνάει μπροστα μας και συνεχίζει τπ δρόμο της μια γυναίκα πάνω από 55, απλής εμφάνισης και με σωματοτυπο σαν το δικό μου. Και τον βλέπω τσεκάρει τον κώλο της. Καλά του λεω κοιταζες τον κωλο της γυναίκας;
Μου λέει "αυτός με κοίταξε πρώτος." Του λέω είναι μεγάλη γυναίκα βρε ανωμαλάρα. Μου το ρίχνει στη φύση του άντρα να ψάχνει το μάτι του τη καμύλη και για αυτό τα ακριβά αυτοκίνητα είναι με "καμπύλες" να θυμίζουν γυναικείο σώμα. Κτλ
και όλες οι καμπύλες τραβούν το μάτι Με έπηξε στη παπάτζα γιατί τον είδα που τσέκαρε τον κώλο της αλληνής :smt005:
Kαλά στα είπε και κακώς διέκοψες την ιεροτελεστία.
:011:
Αγις έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:57
Fata_Morgana έγραψε:
20 Απρ 2024, 22:36
Έχουμε πάει κέντρο. Περπατώντας συζητάμε χαλαρά κι ωραία. Περνάει μπροστα μας και συνεχίζει τπ δρόμο της μια γυναίκα πάνω από 55, απλής εμφάνισης και με σωματοτυπο σαν το δικό μου. Και τον βλέπω τσεκάρει τον κώλο της. Καλά του λεω κοιταζες τον κωλο της γυναίκας;
Μου λέει "αυτός με κοίταξε πρώτος." Του λέω είναι μεγάλη γυναίκα βρε ανωμαλάρα. Μου το ρίχνει στη φύση του άντρα να ψάχνει το μάτι του τη καμύλη και για αυτό τα ακριβά αυτοκίνητα είναι με "καμπύλες" να θυμίζουν γυναικείο σώμα. Κτλ
και όλες οι καμπύλες τραβούν το μάτι Με έπηξε στη παπάτζα γιατί τον είδα που τσέκαρε τον κώλο της αλληνής :smt005:
το ευχαριστο ειναι πως διαθετει εξαιρετικη ευρυγωνια οραση

Ναι έχει και αυτόματο ζουμ.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 13:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:56
Casp έγραψε:
18 Απρ 2024, 11:08
Andromachi έγραψε:
18 Απρ 2024, 07:35


μπράβο ρε συ!!
καλα να περνάτε με τον Μούκι! ειναι όμορφος!!!
Ευχαριστώ :D
Καλώς ήρθες στο κλαμπ. :g030:
Thanks :vp5:

Με τις τρίχες τι κάνετε;;
Έχουμε πάρει ρολό που τις αφαιρεί από τα ρούχα και ένα άλλο πιο μεγάλο από τα jumbo, αυτό κατακρίβειαν:

Εικόνα

Εικόνα

κυρίως για τον καναπέ. Αλλά είναι too much οι τρίχες και πρέπει να καθαρίζω συνεχώς (+ σκούπισμα σφουγγάρισμα :lol: ). Έχουμε και την ρομποτική σκούπα αλλά δεν την βάζουμε ακόμα για να μην τρομάξει.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70217
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Απρ 2024, 13:22

Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:56
Casp έγραψε:
18 Απρ 2024, 11:08


Ευχαριστώ :D
Καλώς ήρθες στο κλαμπ. :g030:
Thanks :vp5:

Με τις τρίχες τι κάνετε;;
Έχουμε πάρει ρολό που τις αφαιρεί από τα ρούχα και ένα άλλο πιο μεγάλο από τα jumbo, αυτό κατακρίβειαν:

Εικόνα

Εικόνα

κυρίως για τον καναπέ. Αλλά είναι too much οι τρίχες και πρέπει να καθαρίζω συνεχώς (+ σκούπισμα σφουγγάρισμα :lol: ). Έχουμε και την ρομποτική σκούπα αλλά δεν την βάζουμε ακόμα για να μην τρομάξει.
Αρχικώς, μην αρχίσετε και παίρνετε ό,τι σας προτείνουν τα πετσοπ, γιατί σας βλέπω πολύ ενθουσιώδεις. :lol:

Αναφορικά με τις τρίχες, ρολο για τα ρούχα, μία απλή σκληρή βούρτσα καθαρισμού για καναπέδες. Στο πάτωμα, βάλε τη ρομποτική και ας τρομάξει (που δεν το βλέπω).
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 13:27

ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:22
Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Απρ 2024, 18:56


Καλώς ήρθες στο κλαμπ. :g030:
Thanks :vp5:

Με τις τρίχες τι κάνετε;;
Έχουμε πάρει ρολό που τις αφαιρεί από τα ρούχα και ένα άλλο πιο μεγάλο από τα jumbo, αυτό κατακρίβειαν:

Εικόνα

Εικόνα

κυρίως για τον καναπέ. Αλλά είναι too much οι τρίχες και πρέπει να καθαρίζω συνεχώς (+ σκούπισμα σφουγγάρισμα :lol: ). Έχουμε και την ρομποτική σκούπα αλλά δεν την βάζουμε ακόμα για να μην τρομάξει.
Αρχικώς, μην αρχίσετε και παίρνετε ό,τι σας προτείνουν τα πετσοπ, γιατί σας βλέπω πολύ ενθουσιώδεις. :lol:

Αναφορικά με τις τρίχες, ρολο για τα ρούχα, μία απλή σκληρή βούρτσα καθαρισμού για καναπέδες. Στο πάτωμα, βάλε τη ρομποτική και ας τρομάξει (που δεν το βλέπω).
Την συγκεκριμένη βούρτσα (την μπλε, γιατί έχει πιο μικρή σε κόκκινο χρώμα) μας την πρότεινε η κοπέλα που τον φρόντιζε, που έχει και αυτή γάτο στο σπίτι, και όντως κάνει δουλειά! Λογικά θα έχει και καλύτερες, αν κρίνω ότι αυτή είναι από τα jumbo. Ή σκέφτομαι να πάρω και καμιά χούβερ σε κάποια φάση, θα μας χρειαστεί :oops:

Θα δοκιμάσω να την ξεκινήσω τώρα πριν σφουγγαρίσω και Θεός βοηθός :lol:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22909
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Απρ 2024, 13:31

Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:27
Θα δοκιμάσω να την ξεκινήσω τώρα πριν σφουγγαρίσω και Θεός βοηθός :lol:
ελπίζω να μην εχεις απο εκεινες με το lidar, δεν τα βολευει καλα, οταν ανεβαινουν πανω της κρύβουν την ορατότητα του λασερ και δεν τα παει καλα βολτα σε ολο το σπίτι.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 13:32

enaon έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:31
Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:27
Θα δοκιμάσω να την ξεκινήσω τώρα πριν σφουγγαρίσω και Θεός βοηθός :lol:
ελπίζω να μην εχεις απο εκεινες με το lidar, δεν τα βολευει καλα, οταν ανεβαινουν πανω της κρύβουν την ορατότητα του λασερ και δεν τα παει καλα βολτα σε ολο το σπίτι.
Xiaomi είναι :lol:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 13:37

Εικόνα


Εικόνα

Γούρλωσε τα μάτια και πριν την κοιτούσε με ύφος έκπληξης και απορίας :smt005:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22909
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Απρ 2024, 13:42

Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:32
Xiaomi είναι :lol:
πολυ μετριο αυτοκινητάκι για γατες η χιομι δυστυχώς, δεν το καταλαβαινει οτι ειναι πανω, νομιζει οτι ειναι καμια κουρτίνα και παει μπρος πισω, σαν το ταύρο που ειχε παλια στα λουναπαρκ. Να παρεις και μια που δεν εχει λιδαρ, δεν θα σκουπιζει καλα βεβαια αλλα αυτο ειναι δευτερεύων πλεον, σιγά.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 13:44

enaon έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:42
Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:32
Xiaomi είναι :lol:
πολυ μετριο αυτοκινητάκι για γατες η χιομι δυστυχώς, δεν το καταλαβαινει οτι ειναι πανω, νομιζει οτι ειναι καμια κουρτίνα και παει μπρος πισω, σαν το ταύρο που ειχε παλια στα λουναπαρκ. Να παρεις και μια που δεν εχει λιδαρ, δεν θα σκουπιζει καλα βεβαια αλλα αυτο ειναι δευτερεύων πλεον, σιγά.
Κλαίω ρε :smt005:

Προς το παρόν την φοβάται πάντως. Πήγε και κρύφτηκε κάτω από τον καναπέ και δεν βγαίνει. Θα τον δω τι θα κάνει μόλις η σκούπα πλησιάσει τον καναπέ.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22909
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Απρ 2024, 13:48

Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:44
Κλαίω ρε :smt005:

Προς το παρόν την φοβάται πάντως. Πήγε και κρύφτηκε κάτω από τον καναπέ και δεν βγαίνει. Θα τον δω τι θα κάνει μόλις η σκούπα πλησιάσει τον καναπέ.
ειναι και απατεώνες, εχουν στο κανάλι τους ενα γατι που ανεβαινει πανω και κανει βολτες, ψεμα, δεν το παει βολτες, μπρος πισω το παει. :011:


Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8767
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 21 Απρ 2024, 14:06

Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:37
Εικόνα


Εικόνα

Γούρλωσε τα μάτια και πριν την κοιτούσε με ύφος έκπληξης και απορίας :smt005:
κούκλος, να είναι τυχερούλης

ρίξε μια ματιά αν θέλεις σε αυτό το άρθρο
https://www.topetmou.gr/gata/giati-den- ... -gata-sas/
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22909
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Απρ 2024, 14:09

ναι το κουδουνακι να φυγει νομιζω και εγω, και κανε και κατι ακομα, βγαλε το λουρακι απο το γατί, βαλε το κλιπ στην θεση του, και βαλε δύναμη να ελευθερώσεις το κλιπ, καντο 20-30 φορές αυτό μεχρι να μαλακώσει το πλαστικό και να βγαίνει σχετικά ευκολα, να μην μπορει να κρεμαστεί απο το λουρί, να ελευθερώνει με το βαρος της.

ή αν δεν βγαινει εξω και δεν εχεις αγχος μην την μαζεψει κανενας εθελοντης να την παει στον δημο για το καλό της, βγάλε το λουρί εντελώς, χαλάει και το τρίχωμα, δεν νομιζω να εχει νοημα.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 21 Απρ 2024, 14:38

Πανέμορφη μουσούδα έιναι :hebit:

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 16:58

νύχτα έγραψε:
21 Απρ 2024, 14:06
Casp έγραψε:
21 Απρ 2024, 13:37
Εικόνα


Εικόνα

Γούρλωσε τα μάτια και πριν την κοιτούσε με ύφος έκπληξης και απορίας :smt005:
κούκλος, να είναι τυχερούλης

ρίξε μια ματιά αν θέλεις σε αυτό το άρθρο
https://www.topetmou.gr/gata/giati-den- ... -gata-sas/
Ευχαριστώ!

Δεν είχα ιδέα, thanks για το άρθρο!
Του το βάλαμε επειδή συνεχώς μας τρέχει από πίσω και δεν θέλουμε να τον πατήσουμε. Τουλάχιστον να ξέραμε πού είναι. Αλλά θα του το βγάλω.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 21 Απρ 2024, 16:58

Fata_Morgana έγραψε:
21 Απρ 2024, 14:38
Πανέμορφη μουσούδα έιναι :hebit:
:g094::g094:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών