Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Φεβ 2023, 15:09

Επιστροφή στα highlights λοιπόν! Είμαι ξανά χαρούμενη!

Ήμουνα δουλειά 04:15-08:15 και πήρα μαζί μου ρούχα να αλλάξω για να πάμε μετά με συναδέλφους για τρέξιμο στην αλυκή. Είχα και μια ώρα διάλειμμα (η πτήση μου έφευγε στις 07:00 και κλείσαμε 06:45) και πήγα γραφείο, έφαγα το κουλούρι μου, ήπια τον καφέ μου και πήγα χαλαρή να αλλάξω. Με ρωτούσαν όλοι γιατί είμαι «εξωσχολική» και με έβγαζαν τρελή που δεν θα πάω κατευθείαν για ύπνο και που θα πάω για τρέξιμο μες το κρύο. Στις 4 το πρωί το αμάξι έδειχνε 6 βαθμούς και ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΜΕΤΑ με το που μπήκα στο parking του αεροδρομίου έπεσε στους 3, και εκείνη την ώρα μου έβγαλε ειδοποίηση στο αμάξι για ice και drive safe. Λόγω της υγρασίας μάλλον επειδή το αεροδρόμιο είναι εντελώς δίπλα στην θάλασσα. Τεσπα ευτυχώς σχόλασα και δεν έβρεχε, είχε και ήλιο. Με έστησαν όλοι και πήγα μόνη μου τελικά και ευτυχώς δηλαδή για να απολαύσω το τρέξιμο με τον δικό μου ρυθμό. Ήμουνα με μια μπλουζίτσα μόνο επειδή άφησα επίτηδες το μπουφάν στο αμάξι (ποιος τρελός τρέχει με μπουφάν;) και μετά το τρέξιμο πήρα και τον χωματόδρομο μετά το τέλος του μονοπατιού όπου δημιουργήθηκε λίμνη χιλιομέτρων λόγω της βροχής :hebit: και τα σύννεφα και τα δέντρα καθρεφτίζονταν στην λιμνούλα, και ο αέρας ήταν παγωμένος, και τα πουλάκια πετούσαν και κάθονταν στα δέντρα, και οι πάπιες και τα flamingos ήταν εντελώς έξω και τα πάντα ήταν ολοπράσινα. Και γενικά, ΜΑΓΕΙΑ :romance-hearteyes::hebit::lol: εννοείται τράβηξα αρκετές φωτογραφίες και εκτός από το τρέξιμο περπατούσα και φωτογράφιζα για 1.5 ώρα περίπου μέχρι που έφτασα την μπαταρία στο 25%.

Γυρισα σπίτι, πήγαμε καταστήματα με την μάνα μου για να πάρω φόρεμα για αρραβώνες και ξανά επέστρεψα σπίτι και άρχισα τα edits. Πριν λίγο άρχισε να βρέχει ΔΥΝΑΤΑ και να ρίχνει χαλάζι και εγώ ΜΟΛΙΣ ξάπλωσα και σας γράφω στα ζεστά μου, λίγο πριν κλείσω τα μάτια… :romance-hearteyes: και το λέω στην λατρεία μου (μου έστειλε ότι βρέχει και video που ήταν έξω για 5λεπτο διάλειμμα και του λέω το ξέρω, μπες μέσαααα, κανόνισε να μου αρρωστήσεις!) ότι είναι ό,τι καλύτερο να ακούω την βροχή στο κρεβάτι έτοιμη να κοιμηθώ και μου στέλνει την φατσούλα του με τον σκούφο και το σακάκι καλυμμένος και μου λέει πως είναι εξοπλισμένος και ότι το καλύτερο θα ήταν να άκουγα την βροχή στην αγκαλιά του και ότι ανυπομονεί για απόψε :lol: οπότε το άλλο highlight της μέρας είναι ότι, βρέξει χιονίσει, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΜΩΣ, θα δω την λατρεία μου :lol: και θα του πάω και το δώρο της μάνας μου.

Και επειδή μιλούσαμε για μαξιλάρια, του είπα πως αύριο θα πάω jumbo να μας πάρω για το αμάξι (αυτός έδωσε την ιδέα, λίγες μέρες πριν) και μου είπε να πάμε μαζί το πρωί πριν να πάει δουλειά (εγώ έχω ρεπό το ΣΚ :003: ). Και την Κυριακή μου είπε να κανονίσουμε κάτι (κανα road trip) και είπα ναι, αλλά χθες με πήρε τηλ ο συνάδελφος που χειροτονήθηκε και το πρωί θα πάω στην λειτουργία με την φίλη της μάνας μου στο χωριό που λειτουργεί και θα πάμε και για καφέ στην πλατεία με τον συνάδελφο, την γυναίκα και το μωράκι τους και δεν ξέρω τι ώρα θα γυρίσουμε πίσω γμτ. Και προτιμούσα να βγαίναμε το πρωί με την λατρεία για βόλτα κάπου εκτός και να τρώγαμε μαζί το μεσημέρι και τώρα δεν ξέρω πώς θα το βολέψουμε. (Αυτά είναι προβλήματα :003: )

Θα έβαζα και φωτογραφίες από την πρωινή εξόρμηση, αλλά είναι πολλές και βαριέμαι να διαλέξω :102:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 05 Φεβ 2023, 23:53

Vag ψήφισα ναι. Τα σβήνω γιατί έβλεπα εφιάλτη χθες ότι η λατρεία έκανε account εδώ, τα είδε, σας απαντούσε και σταμάτησε να μου στέλνει καλημέρα, καληνύχτα και γενικά μου κρατούσε μούτρα και είμασταν στα όρια χωρισμού :-?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Casp την 06 Φεβ 2023, 11:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 06 Φεβ 2023, 03:03

Εικόνα
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 06 Φεβ 2023, 06:49

Casp έγραψε: και επίσης είχαμε εκλογές
Ψήφισες? :roll:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 06 Φεβ 2023, 11:31

Θα σε ακούσω γιατί θορυβήθηκα!
vagabondo έγραψε:
06 Φεβ 2023, 06:49
Casp έγραψε: και επίσης είχαμε εκλογές
Ψήφισες? :roll:
Vag ψήφισα ναι. Τα σβήνω γιατί έβλεπα εφιάλτη χθες ότι η λατρεία έκανε account εδώ, τα είδε, σας απαντούσε και σταμάτησε να μου στέλνει καλημέρα, καληνύχτα και γενικά μου κρατούσε μούτρα και είμασταν στα όρια χωρισμού :-?
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 06 Φεβ 2023, 20:08

Casp έγραψε:
05 Φεβ 2023, 23:53
Vag ψήφισα ναι. Τα σβήνω γιατί έβλεπα εφιάλτη χθες ότι η λατρεία έκανε account εδώ, τα είδε, σας απαντούσε και σταμάτησε να μου στέλνει καλημέρα, καληνύχτα και γενικά μου κρατούσε μούτρα και είμασταν στα όρια χωρισμού :-?
γράφεται ένα μέλος ανά μήνα και ένας στους τρεις εξ αυτών προχωράει σε ποστ, οπότε μάλλον είναι μικρή η πιθανότητα :102:
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 11 Φεβ 2023, 19:31

Τον κουβάλησα τον άνθρωπο στους γκρεμούς και στην παγωνιά, φυσούσε και πάρα πολύ, κοντέψαμε να πάθουμε κρυοπάγημα, ΑΛΛΑ… δεν μου λέει όχι το μωρό μου. Τον ξαναρώτησα τι θα κάνουμε, ενδιάμεσα της μέρας, επειδή μου είπε πως φυσούσε υπερβολικά και θα αρρωστήσω, και μου απάντησε απλά «πάμε αγάπη μου!». Και είχε λίμνες και λάσπες και πάρκαρα πάλι στην παραλία και του είπα «δεν στο είπα αλλά… ο γκρεμός είναι στην άλλη άκρη, θα περπατήσουμε και δεν ξέρω αν έχει λάσπη!», και φορούσαμε και οι 2 λευκά αθλητικά και μου την είπε (για πλάκα) που δεν του είπα να βάλει μποτάκια, αλλά μου έκανε το χατήρι και ανεβήκαμε στον γκρεμό (χωρίς να λερωθούμε τελικά), πετάξαμε το drone, τράβηξε timelapse το ηλιοβασίλεμα με την gopro και γενικά ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ γιατί φωτογραφίζαμε και κοιτούσαμε το κόκκινο ηλιοβασίλεμα αγκαλιά. :hebit:

Και γύρισα σπίτι πριν κανα μισάωρο και πρέπει να ετοιμαστώ στα γρήγορα να πάω σε ταβέρνα με συναδέλφους :hebit:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 11 Φεβ 2023, 19:41

Casp έγραψε:
11 Φεβ 2023, 19:31
Και γύρισα σπίτι πριν κανα μισάωρο και πρέπει να ετοιμαστώ στα γρήγορα να πάω σε ταβέρνα με συναδέλφους :hebit:
Μμμμμασαμπούκα;
Θα έχουμε και κριτικές για τα πιάτα; :vp12:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 12 Φεβ 2023, 00:39

vagabondo έγραψε:
11 Φεβ 2023, 19:41
Casp έγραψε:
11 Φεβ 2023, 19:31
Και γύρισα σπίτι πριν κανα μισάωρο και πρέπει να ετοιμαστώ στα γρήγορα να πάω σε ταβέρνα με συναδέλφους :hebit:
Μμμμμασαμπούκα;
Θα έχουμε και κριτικές για τα πιάτα; :vp12:
Μεζέδες ήταν, και live μουσική! Καλούτσικο το φαγητό!

Οι άλλοι προχώρησαν για club αλλά εγώ το ξενέρωτο τους είπα καληνύχτα και έφυγα :lol:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 12 Φεβ 2023, 11:41

Casp έγραψε:
11 Φεβ 2023, 19:31
Τον κουβάλησα τον άνθρωπο στους γκρεμούς και στην παγωνιά, φυσούσε και πάρα πολύ, κοντέψαμε να πάθουμε κρυοπάγημα, ΑΛΛΑ… δεν μου λέει όχι το μωρό μου. Τον ξαναρώτησα τι θα κάνουμε, ενδιάμεσα της μέρας, επειδή μου είπε πως φυσούσε υπερβολικά και θα αρρωστήσω, και μου απάντησε απλά «πάμε αγάπη μου!». Και είχε λίμνες και λάσπες και πάρκαρα πάλι στην παραλία και του είπα «δεν στο είπα αλλά… ο γκρεμός είναι στην άλλη άκρη, θα περπατήσουμε και δεν ξέρω αν έχει λάσπη!», και φορούσαμε και οι 2 λευκά αθλητικά και μου την είπε (για πλάκα) που δεν του είπα να βάλει μποτάκια, αλλά μου έκανε το χατήρι και ανεβήκαμε στον γκρεμό (χωρίς να λερωθούμε τελικά), πετάξαμε το drone, τράβηξε timelapse το ηλιοβασίλεμα με την gopro και γενικά ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ γιατί φωτογραφίζαμε και κοιτούσαμε το κόκκινο ηλιοβασίλεμα αγκαλιά. :hebit:
Και όπως καθόμασταν αγκαλιασμένοι και χαμένοι στον έρωτά μας, χαζεύοντας τον ήλιο που έκανε τις τελευταίες του προσπάθειες να ζεστάνει τα χέρια και τις καρδιές μας πριν αφήσει τη νύχτα να αναλάβει την δική της βάρδια, το μάτι μου έπεσε σε ένα μικρό, πανέμορφο λουλουδάκι που φύτρωνε, κόντρα σε αντιξοότητες και λογική, μισό μέτρο περίπου κάτω από την άκρη του γκρεμού.

Δεν είπα τίποτα, επειδή ήξερα ότι ο καλός μου ήταν ικανός να κάνει τα πάντα μόνο και μόνο για να δει ένα χαμόγελο να φωτίζει το πρόσωπό μου, αλλά με ξέρει τόσο μα τόσο καλά που δεν χρειάστηκε καν να μιλήσω. Άρπαξε το φευγαλέο βλέμμα μου στον αέρα, με τον ίδιο τρόπο που άρπαζε τα εικονικά φιλιά που του έστελνα από μακρυά όταν κατέβαινα από το λεωφορείο και χωρίζαμε τα βράδια για λίγες ώρες μέχρι να ξαναβρεθούμε, και πετάχτηκε πάνω σαν ελατήριο.

Οι προσπάθειές μου να τον σταματήσω έπεσαν στο κενό. Με δυο γρήγορες δρασκελιές έφτασε στην άκρη του γκρεμού, γονάτισε, έβαλε το αριστερό του χέρι για στήριξη και άρχισε να τεντώνει το δεξί προς τα κάτω για να πιάσει το λουλούδι. Δεν το έφτανε όμως όσο κι αν προσπαθούσε, οπότε αποφάσισε να κατέβει λίγο πιο κάτω, πατώντας σε μια μεγάλη πέτρα που προεξείχε δίπλα στο λουλούδι. Κατεβαίνοντας, είδε ότι τελικά ήταν δύο τα λουλουδάκια κι όχι ένα όπως μου φάνηκε στην αρχή. Τα έκοψε, μου τα έδειξε όλο υπερηφάνεια και γύρισε για να ανέβει.

Όμως η μοίρα έμελλε να παίξει το δικό της παιχνίδι. Η πέτρα στην οποία πατούσε άρχισε να ξεκολλά από τον κύριο όγκο του χώματος. Εγώ έντρομη άρχισα να κινούμαι προς το μέρος του για να τον βοηθήσω, εκείνος κατάλαβε ότι αν τον έπιανα θα πέφταμε κι οι δυο μαζί και προτίμησε να με σώσει. Έδωσε μια και έπεσε στο κενό, πετώντας μου τα λουλούδια και φωνάζοντάς μου "Κλέλιααα, εεεε...Κάααασπ, παρ' τα με τις ρίζεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....ς"

Έχουν περάσει 30 χρόνια από τότε, κι ακόμα δεν μπορώ να βγάλω απ' το μυαλό μου, ότι αν τον είχα προειδοποιήσει για τις λάσπες θα είχε φορέσει κάτι άλλο, φόρμα εργασίας, ολόσωμο αδιάβροχο, στολή βατραχανθρώπου... κάτι. Και αντί να γονατίσει θα ξάπλωνε όταν προσπαθούσε να το κόψει, χωρίς να φοβάται μην λερώσει το Lacoste πουκάμισό του και μπορεί να είχαν έρθει αλλιώς τα πράματα. Θα είχε ζήσει και θα μάθαινα επιτέλους ποια στο διάλο ήταν αυτή η Κλέλια.






ΥΓ. Κασπ, καμμιά διάθεση ειρωνίας, ΟΚ; Απλά μια σαχλαμαρίτσα - (παύλα) προσπάθεια αποφόρτισης της κατάστασης, με ολίγη από Ξενόπουλο. :lol:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 12 Φεβ 2023, 14:33

Κλαίωωωω :smt005::smt005:

Θεούλης!

Έχουμε ταλέντα στο φόρουμ!
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Φεβ 2023, 11:41

Casp έγραψε:
12 Φεβ 2023, 14:33
Κλαίωωωω :smt005::smt005:

Θεούλης!

Έχουμε ταλέντα στο φόρουμ!
Θενκς. Που το πήρες στην πλάκα εννοώ, όπως και ήταν.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Φεβ 2023, 18:47

Σήμερα μας έφερε καφέδες ο υπερκαβλαρος, ο ερωτας ο ίδιος και έφερε και μια σοκολάτα και την κράταγε. Και μπαίνει ο προ και πάει να τον πληρώσει και την δίνει σ αυτόν και του λέει ο προ "ιεεεεεπ τι είναι αυτά ρε, όξω " και του λέει ο καβλαρος για τα κορίτσια είναι ρε, προσφορά του καταστήματος και του λέει ο προ και γιατί δεν τη δίνεις σε αυτές και την δίνεις σε μένα; και του απαντάει εε τώρα μην την δώσω στη μία και παρεξηγηθεί η άλλη. Και όταν έφυγε έκοψε την μισή ο προ την παίρνει και μου αφήνει την άλλη και λέει μοιράστηκε δίκαια, φάτε την υπόλοιπη :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Casp
Δημοσιεύσεις: 2818
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 23 Φεβ 2023, 08:00

Τα χθεσινά highlights στα Λεύκαρα :hebit:
Τριγυρνούσα στα πάνω και κάτω Λεύκαρα επί 2 ώρες τραβώντας φωτογραφίες και ψάχνοντας για ΜΙΑ καφετέρεια για να κάτσω να χαλαρώσω και να πιω τον καφέ μου και ήταν όλα κλειστά. Έβρισκα ανοιχτά ΜΟΝΟ καφενεία με γέρους. Μου στέλνει μήνυμα η κολλητή μου ότι σχόλασε και θα ξεκινήσει σε λίγο, επειδή της είπα να βρεθούμε για καφέ και για να πάρω δώρο σε άλλη φίλη που είχε γενέθλια, και με το που το είδα, βλέπω μπροστά μου ένα κοσμηματοπωλείο (φημίζονται για τα ασημικά τους). Μπαίνω μέσα, μου πιάνει την κουβέντα η γυναίκα (θα έκλεινε κιόλας σε 10 λεπτά) για την κλειστοφοβία που έχει με τα αεροπλάνα (επειδή όλοι πρέπει να μου λένε τα ψυχολογικά τους :lol: ), αγοράζω 2 ζευγάρια σκουλαρίκια (το ένα δικό μου, για ενθύμιο, και το άλλο για δώρο) και παίρνω τον δρόμο του γυρισμού με τα χρώματα της δύσης του ήλιου. :romance-hearteyes:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 24 Φεβ 2023, 08:41

- Casper - έγραψε:
26 Αύγ 2019, 13:44
Αυτό που δεν καταλαβαίνει είναι πως γράφει σε δημόσιο φόρουμ και αν κάτι μας ενοχλεί, έχουμε ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ το δικαίωμα να αντιδράσουμε και να σχολιάσουμε ό,τι θέλουμε.


Αυτό ξαναπέστο :giggle:
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών