Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 20 Αύγ 2019, 02:53

sibylic έγραψε:
19 Αύγ 2019, 20:02
Ασέβαστος έγραψε:
19 Αύγ 2019, 14:36
sibylic έγραψε:
15 Αύγ 2019, 04:27
Αγ. Μαρίνα γύρω στίς 12,30π.μ βούτηξα(μέ λάμπα) γιά χταπόδια τίποτα τζίφος, είδα μονο ένα μουγκρί μου ξεφυγε..
μέ κάτι φίλους πιάσαμε μερικά κοκάλια,ενώ ένας τύπος παραδίπλα έπιασε σάλπες μέ ένα δόλωμα άπαιχτο

Εικόνα

θά κοιταξω γιά μιά act cam νά προβάλω καί βυθό λιγο
ε ρε λιμεναρχειο που σου χρειαζεται :011:
γιά τή λάμπα; τίποτα ελάχιστα, πήγα λίγο μέσα γιά νά αφήσω μιά καλαθούνα γύρω στίς 01 καί τή πήρα
στίς 05, τά καλύτερα ψαρεματα εδώ γυρω είναι αυτες τίς ώρες,έχουνε πέσει πολλές ζαργάνες,σαλπες,στείρες αλλά καί κοκάλια
μιλάμε στή περιοχή βάρκιζα έως σούνιο.....καί μέ πολυάγκιστρα από βράχια
όπως γκαζόνεις έτσι νά προσέχεις μή πάρεις κανα κεφάλι γιατί χάνονται πολλοί κάθε χρόνο
περιτό νά σού πώ ότι έχω άδεια αλιείας από βάρκα, τή δικιά μου τή πούλησα, τώρα μέ βαρκάκι φίλου βγαίνουμε
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 20 Αύγ 2019, 03:00

Ορέστης 35 έγραψε:
20 Αύγ 2019, 02:19
Ουφ δε μπορω να κοιμηθω απ το βουητο...
εμείς δεν κανονίσαμε νά πάμε πουθενά ακόμη, μού τύχανε καταστάσεις......μού έχει πεί καί ό ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ, θά τό δούμε...
κοιμήσου τώρα, καινούργια μέρα καινούργιο κισμέτ :wave:
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 20 Αύγ 2019, 03:21

sibylic έγραψε:
20 Αύγ 2019, 03:00
Ορέστης 35 έγραψε:
20 Αύγ 2019, 02:19
Ουφ δε μπορω να κοιμηθω απ το βουητο...
εμείς δεν κανονίσαμε νά πάμε πουθενά ακόμη, μού τύχανε καταστάσεις......μού έχει πεί καί ό ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ, θά τό δούμε...
κοιμήσου τώρα, καινούργια μέρα καινούργιο κισμέτ :wave:
Οταν μπορεσω θα κοιμηθω. Να σαι καλα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2019, 10:28

sibylic έγραψε:
19 Αύγ 2019, 20:02
Ασέβαστος έγραψε:
19 Αύγ 2019, 14:36
sibylic έγραψε:
15 Αύγ 2019, 04:27
Αγ. Μαρίνα γύρω στίς 12,30π.μ βούτηξα(μέ λάμπα) γιά χταπόδια τίποτα τζίφος, είδα μονο ένα μουγκρί μου ξεφυγε..
μέ κάτι φίλους πιάσαμε μερικά κοκάλια,ενώ ένας τύπος παραδίπλα έπιασε σάλπες μέ ένα δόλωμα άπαιχτο

Εικόνα

θά κοιταξω γιά μιά act cam νά προβάλω καί βυθό λιγο
ε ρε λιμεναρχειο που σου χρειαζεται :011:
γιά τή λάμπα; τίποτα ελάχιστα, πήγα λίγο μέσα γιά νά αφήσω μιά καλαθούνα γύρω στίς 01 καί τή πήρα
στίς 05, τά καλύτερα ψαρεματα εδώ γυρω είναι αυτες τίς ώρες,έχουνε πέσει πολλές ζαργάνες,σαλπες,στείρες αλλά καί κοκάλια
μιλάμε στή περιοχή βάρκιζα έως σούνιο.....καί μέ πολυάγκιστρα από βράχια
όπως γκαζόνεις έτσι νά προσέχεις μή πάρεις κανα κεφάλι γιατί χάνονται πολλοί κάθε χρόνο
δεν ειναι σαφες τι ψαρεμα κανεις. αν ειναι ψαροτουφεκο, απαγορευεται δια ροπαλου τη νυχτα. αν ειναι αγκιστρια, κιουρτοι κλπ ειναι οκ, αν και αμα σε δει λιμενικος νυχτα να βουτας με φως το πιθανοτερο ειναι να στη φορεσει, πιστευοντας οτι κανεις ψ/τ και ισως εχεις πεταξει το οπλο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 20 Αύγ 2019, 19:21

Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Αύγ 2019, 19:50

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Τι λες τώρα :o
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 20 Αύγ 2019, 20:44

Naida έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:50
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Τι λες τώρα :o
Ότι και να πω, αυτοί τα είπαν καλύτερα, περιέγραψαν μια κατάσταση ακριβώς με το ονομα της

Αποφάσισα αν και είναι γαμώ τα κινητά, να μην ξαναγοράσω Xiaomi. Εμφανώς είναι γκαντέμικα. Όσοι έχετε σπίτι τέτοιες συσκευες, ξεφορτωθείτε τις, πριν πάθετε κανένα σοβαρότερο κακό!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Αύγ 2019, 20:50

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 20:44
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:50
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Τι λες τώρα :o
Ότι και να πω, αυτοί τα είπαν καλύτερα, περιέγραψαν μια κατάσταση ακριβώς με το ονομα της

Αποφάσισα αν και είναι γαμώ τα κινητά, να μην ξαναγοράσω Xiaomi. Εμφανώς είναι γκαντέμικα. Όσοι έχετε σπίτι τέτοιες συσκευες, ξεφορτωθείτε τις, πριν πάθετε κανένα σοβαρότερο κακό!

Τι λες ρε συ τώρα. Τι να πω, λυπάμαι :cry
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Αύγ 2019, 05:15

Με παρενοχλουσε η αστυνομια ολη νυχτα. Συνεχεια αναβαν τους προβολεις στα ματια μου. Δε με αφηνουν να κυκλοφορησω στο ιστορικο κεντρο! Αναγκαστηκα να ανεβω σε μια πλαγια να ξεφυγω. Εκατσα εκει. Σε λιγο ηρθε ενα παιδι με ενα φακο και εψαχνε. Μπουκαλια μαζευεις φιλε; Ναι, εχεις; Οχι δυστυχως. Μπραβο στα παιδια σκεφτηκα, μαζευουν τα μπουκαλια που πετανε οι καφροι. Θα μπορουσα να το κανω κι εγω αυτο, περπαταω ετσι κι αλλιως τοσες ωρες, κατι θα εβγαζα. Ποσο να πωλειται το μπουκαλι; Σε λιγο ηρθε ενας Πακιστανος. Εχεις τσιγαρο; Δεν καπνιζω. Δεν πειραζει, ευχαριστω. Χεν εχω δουλεια, δεν εχω σπιτι. Εδω κοιμαμαι. Κλεψια κακο πραγμα. Οποιος κλεψει παει μεσα. Οπως τα λες φιλε. Μαζευω μπουκαλι 10 λεπτα. Τρωω πινω νερο καλα ειμαι. Εσυ που κοιμασαι; Κι εγω εδω πιο κατω κοιμαμαι. Ουτε δουλεια εχω, ουτε σπιτι. Δεν ηταν και τελειως ψεμα αυτο που του ειπα. Βολευτηκα καπου και κοιταζα τα αστρα και ετσι οπως με φυσαγε το αερακι σχεδον με πηρε ο υπνος.

Ηθελα να κατσω οσο γινεται οερισσοτερο στη φυση. Αν γινοταν να κοιμομουν εκει και να εοεστρεφα το πρωι στο σπιτι. Μονο η φυση μπορει να γιατρεψει τ αυτια μου! Τιποτε αλλο! :c040:

Σκεφτηκα ομως οτι θα ανησυχησει η μανα μου και πηρα το δρομο της επιστροφης κατα τις τρεις. Ψιλοχαθηκα στο σκοταδι, βγηκα σε ενα ενα γκρεμο, μετα σε ενα φραχτη. Μου φανηκε ειδα καποια νεαρα στο δρομο να κατεβαζει γρηγορα το φορεμα της. Ελεος με αυτους τους επιδειξιες!

Εφτασα σε μια αριστοκρατικη γειτονια. Πετροχτιστα σπιτια πανεμορφα και ησυχια. Ε ρε κατι υπνους τρικουβερτους που θα ριχνουν αυτοι εδω μεσα! Με επιασε ομως και ενα σφιξιμο γιατι ξερω οτι στις αριστοκρατικες συνοικιες οι κατοικοι δεν γουσταρουν να περπατουν ξενοι εξω απ τα σπιτια τους.

Κοντοσταθηκα σε εναν πεζοδρομο. Δεξια ή αριστερα να παω; Βλεπω μηχανες της αστυνομιας σταματημενες στην κατηφορα - δεχονται ειδοποιηση απ τον ασυρματο. Οι μηχανες κανουν γκαν γκαν γκαν. Ωχ θα μαρσαρουν οι μαλακες και θα με ξεκουφανουν. Γρηγορα τις ωτασπιδες μου. Βγαζω μαντηλακια για τα δαχτυλα, δεν προλαβαινω να τα ανοιξω. Με περικυκλωνουν. Γιατι στεκεσαι εσυ εδω; Περιμενεις κανεναν; Οχι μια βολτα ειχα βγει και γυριζα σπιτι μου. Γυρνα να σε ψαξουμε. Μου ψαχουλεψαν τα πραγματα - μικροβια. Με κοιτανε βλοσυρα και περπατανε σα συγκαμενοι, λογω στολης μαλλον. Ταυτοτητα. Δεν εχω. Βγαζει το σμαρτφον, ανοιγει απ, με ρωταει το ονομα, και τσουπ εμφανιζεται φωτογραφια της ταυτοτητας μου. Γιατι δεν παιρνεις ταυτοτητα. Ξερεις τη διαδικασια; Εχει πολυ αστυνομια το κεντρο! Εχει πολυ αστυνομια! Εκανα το κοροιδο να μην με τραβανε στο τμημα. Συγνωμη, δεν θα ξαναγινει. Αλλα καποια μερα δεν θα κρατηθω και θα τους τα πω. Ποια αστυνομια εχει στη γειτονια μου; Ουτε για δειγμα αστυνομικος! Δεν ελεγχεται ποτε κανεις! Απο Μεταξουργειο μεχρι Πατησια ξαναεγινε γκετο οπως επι Καραμανλη. Εχουν τραβηξει ολη την αστυνομια να φυλαει την Πλακα και τα σπιτια των πλουσιων. Και δεν εχω προβλημα με τον ελεγχο, αλλα με τι δικαιωμα με παρενοχλεις και με στραβωνεις με φωτα επειδη περπαταω στο δρομο μονος μου. Ειμαι ενας αρρωστος ανθρωπος, δε μπορω ουτε σε μπαρ να παω, ουτε καφετεριες. Αυτη ειναι η μονη μου διεξοδος. Με ποιο δικαιωμα με καταδιωκετε; Οι δρομοι ειναι δημοσιοι. Ολοι οι δρομοι. Οι πλατειες, τα παρκα, ειναι ανοιχτα σε ολους, ολες τις ωρες. Αν θελει ο προνομιουχος που κατοικει εδω μπορει να ερθει και να κατσει στη γειτονια μου. Δεν θα τον διωξει κανεις.Οποτε εγω χρειαστηκα την αμεσο δραση με ειρωνευτηκαν.

Τη στιγμη που οι αστυνομικοι εχουν σμαρτφον, τι εξυπηρετει η ταυτοτητα; Η οθονη μπορει να σκαναρει το δαχτυλικο αποτυπωμα και να εξακριβωθει η ταυτοτητα χωρις φοβο πλαστογραφιας. Αν χασω την ταυτοτητα ή αν μου την κλεψουν δεν θα ταλαιπωρηθω λιγο να την ξαναβγαλω.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 21 Αύγ 2019, 06:08

Μαλιστα..
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Αύγ 2019, 11:08

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Πως στο πηρανε φιλε;

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 21 Αύγ 2019, 16:43

Ορέστης 35 έγραψε:
21 Αύγ 2019, 11:08
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Πως στο πηρανε φιλε;
Κατέβηκα για την δουλειά μου κέντρο, μέσα στο 14 μάλλον, στο οποίο στοιβάζονται άνθρωποι σαν ζώα, μέσα από το τσαντάκι, το οποίο τα ξαναέκλεισαν κι όλας :D προφανώς για να μην το πάρω γραμμή και ακινητοποιήσω το αστικο.
Καλλιτέχνες, δεν μπορώ να πω. Γεμισε η Ελλάδα εισαγόμενα ταλέντα.

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Αύγ 2019, 22:08

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
21 Αύγ 2019, 16:43
Ορέστης 35 έγραψε:
21 Αύγ 2019, 11:08
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Πως στο πηρανε φιλε;
Κατέβηκα για την δουλειά μου κέντρο, μέσα στο 14 μάλλον, στο οποίο στοιβάζονται άνθρωποι σαν ζώα, μέσα από το τσαντάκι, το οποίο τα ξαναέκλεισαν κι όλας :D προφανώς για να μην το πάρω γραμμή και ακινητοποιήσω το αστικο.
Καλλιτέχνες, δεν μπορώ να πω. Γεμισε η Ελλάδα εισαγόμενα ταλέντα.
Ρε γαμωτο κι εγω στο τσαντακι τα βαζω ολα. Να κοντυνεις το λουρι και να το εχεις κατω απο το στηθος. Κι εγω ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα μου το κλεψουν στις διακοπες γι αυτο αγορασα ναυλον θηκη που βουτας με αυτη στο νερο. Ας καταφερω να παω βεβαια και να περασω νορμαλ και χαλαλι τους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Αύγ 2019, 22:12

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
21 Αύγ 2019, 16:43
Ορέστης 35 έγραψε:
21 Αύγ 2019, 11:08
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Αύγ 2019, 19:21
Δευτερο κινητό Xiaomi που μου κλεβουν φέτος! Στην αρχή μου βγήκε ένα συναίσθημα που είσαι Γιώργη Παπαδόπουλε και μακάρι να είναι ο Κασιδιάρης ο επόμενος πρωθυπουργος της Ελλάδας, να πάρει τον πούλο αυτός ο υπόκοσμος που μας κατσικώθηκε.
Μετά ένιωσα την ηρεμία του βρεγμένου που δεν φοβάται την βροχή.
Δε γαμείς, εμείς να μαστε καλά.
Πως στο πηρανε φιλε;
Κατέβηκα για την δουλειά μου κέντρο, μέσα στο 14 μάλλον, στο οποίο στοιβάζονται άνθρωποι σαν ζώα, μέσα από το τσαντάκι, το οποίο τα ξαναέκλεισαν κι όλας :D προφανώς για να μην το πάρω γραμμή και ακινητοποιήσω το αστικο.
Καλλιτέχνες, δεν μπορώ να πω. Γεμισε η Ελλάδα εισαγόμενα ταλέντα.
Πάντα το τσαντάκι σου μπροστά σου και να το κρατάς με το χέρι σου. Και ποτέ πορτοφόλια,κινητά σε κωλοτσεπες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Αύγ 2019, 22:18

Και στις στασεις κλεβουν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών