Highlights της ημερας μας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Ορέστης 35

Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Απρ 2018, 23:29

Αποψε επισκεφθηκα καποιους παλιους φιλους:

Εικόνα

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ορέστης 35 την 22 Απρ 2018, 01:30, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Απρ 2018, 00:00

ξου!


έντιτ..
ανεβασες φωτό!
το παίρνω πίσω!
:oops:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης την 22 Απρ 2018, 01:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 01:37

Συνεχεια

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ορέστης 35 την 22 Απρ 2018, 01:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Απρ 2018, 01:39

ρε συ τι καλουλια ειναι αυτα;;;
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 01:42

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Απρ 2018, 00:00
ξου!


έντιτ..
ανεβασες φωτό!
το παίρνω πίσω!
:oops:
Με πληγωσες. :c005:


Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Απρ 2018, 01:47

Ορέστης 35 έγραψε:
22 Απρ 2018, 01:42
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Απρ 2018, 00:00
ξου!


έντιτ..
ανεβασες φωτό!
το παίρνω πίσω!
:oops:
Με πληγωσες. :c005:
είπα ξου γιατι δεν εγραψες τιποτα!!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 02:30

Βιαστικη. :P:

Που λετε πηγα αποψε στην εκθεση vintage toys που συνεχιζεται και αυριο. Ηταν πολυ ωραια αν και οχι τοσο καλη οσο η περσινη.

Μετα πηγα σε ενα σουβλατζιδικο, μπουχλης, μουχλης, καπως ετσι. Εχω μηνες να φαω κρεας αλλα ειδα τον κοσμο που ετρωγε και ζηλεψα. Μπαινω μεσα, μουσικη στη διαπασων απο ηχεια η/υ, πανζουρλισμος στους παγκους, βρωμια, τους επεφταν εξω οι πατατες, τις ξαναβαζαν μεσα. Μπουρδελο. Ερχονται δυο γριες βαμμενες και παρφουμαρισμενες και μπαινουν μπροστα μου για να μου φανε τη σειρα. Δεν ειπα τιποτα και απλα περιμενα υπομενετικα τη σειρα μου. Ερχεται ενας χοντρος με μουσια και γκρι ποδια σαν αυτους στο μαστερ σεφ. Φωναζε δεξια, φωναζε αριστερα, στο τελος μου ετοιμαζει το σουβλακι μου, μου το δινει και μου λεει μαγκικα "παρτο και σε καλη μερια!". Λυθηκαν οι γριες στο γελιο γιατι ηταν σα να μου ελεγε "βαλτο στον πατο σου". Προφανως το βρισκουν αστειο να μιλαει ετσι ενας υπαλληλος στον πελατη. Ειδε ο μουσιας εναν κακομοιρακο να αγοραζει ενα σουβλακι μονος του σαββατοβραδο και ξεσπασε επανω του τα νευρα απο την πιεση της δουλειας. Σου λεει, τι μπορει να κανει, θα βγαλει το σκασμο και θα φυγει. Γιατι δε νομιζω να μιλαει ετσι σε ολους τους πελατες, δε θα ελεγε σε μια παρεα απο ντερεκια "σε καλη μερια τα σουβλακια". Δε ειναι μαγκια ομως αυτο που εκανε, ειναι πουστριλικι. Θρασυδειλια.

Το βρωμοσουβλακο το πεταξα και ειπα στον εαυτο μου καλα να παθω, ηταν δικαια η τιμωρια μου, πρωτον γιατι πηγα να χαλασω τη χορτοφαγια, δευτερον γιατι ξοδεψα λεφτα στο βουρκο του γκαζιου, εκει που συγκεντρωνεται η ελλεινοτερη μορφη διαδκεδασης, και τριτον γιατι εξακολουθω να ζω στην Ελλαδα.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Απρ 2018, 02:48

Ορέστης 35 έγραψε:
22 Απρ 2018, 02:30
Βιαστικη. :P:

Που λετε πηγα αποψε στην εκθεση vintage toys που συνεχιζεται και αυριο. Ηταν πολυ ωραια αν και οχι τοσο καλη οσο η περσινη.

Μετα πηγα σε ενα σουβλατζιδικο, μπουχλης, μουχλης, καπως ετσι. Εχω μηνες να φαω κρεας αλλα ειδα τον κοσμο που ετρωγε και ζηλεψα. Μπαινω μεσα, μουσικη στη διαπασων απο ηχεια η/υ, πανζουρλισμος στους παγκους, βρωμια, τους επεφταν εξω οι πατατες, τις ξαναβαζαν μεσα. Μπουρδελο. Ερχονται δυο γριες βαμμενες και παρφουμαρισμενες και μπαινουν μπροστα μου για να μου φανε τη σειρα. Δεν ειπα τιποτα και απλα περιμενα υπομενετικα τη σειρα μου. Ερχεται ενας χοντρος με μουσια και γκρι ποδια σαν αυτους στο μαστερ σεφ. Φωναζε δεξια, φωναζε αριστερα, στο τελος μου ετοιμαζει το σουβλακι μου, μου το δινει και μου λεει μαγκικα "παρτο και σε καλη μερια!". Λυθηκαν οι γριες στο γελιο γιατι ηταν σα να μου ελεγε "βαλτο στον πατο σου". Προφανως το βρισκουν αστειο να μιλαει ετσι ενας υπαλληλος στον πελατη. Ειδε ο μουσιας εναν κακομοιρακο να αγοραζει ενα σουβλακι μονος του σαββατοβραδο και ξεσπασε επανω του τα νευρα απο την πιεση της δουλειας. Σου λεει, τι μπορει να κανει, θα βγαλει το σκασμο και θα φυγει. Γιατι δε νομιζω να μιλαει ετσι σε ολους τους πελατες, δε θα ελεγε σε μια παρεα απο ντερεκια "σε καλη μερια τα σουβλακια". Δε ειναι μαγκια ομως αυτο που εκανε, ειναι πουστριλικι. Θρασυδειλια.

Το βρωμοσουβλακο το πεταξα και ειπα στον εαυτο μου καλα να παθω, ηταν δικαια η τιμωρια μου, πρωτον γιατι πηγα να χαλασω τη χορτοφαγια, δευτερον γιατι ξοδεψα λεφτα στο βουρκο του γκαζιου, εκει που συγκεντρωνεται η ελλεινοτερη μορφη διαδκεδασης, και τριτον γιατι εξακολουθω να ζω στην Ελλαδα.
για το πρώτο δεν έχω άποψη!
για το δεύτερο καλά να πάθεις..ας πρόσεχες. τόσα στέκια προτείνουν τα παιδιά εδώ μέσα.
για το τρίτο διαφωνώ,
να σκέφτεσαι ότι έχει ακόμα λίγη ομορφιά γιατί υπάρχεις κι εσύ. ♥
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 03:00

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Απρ 2018, 02:48
Ορέστης 35 έγραψε:
22 Απρ 2018, 02:30
Βιαστικη. :P:

Που λετε πηγα αποψε στην εκθεση vintage toys που συνεχιζεται και αυριο. Ηταν πολυ ωραια αν και οχι τοσο καλη οσο η περσινη.

Μετα πηγα σε ενα σουβλατζιδικο, μπουχλης, μουχλης, καπως ετσι. Εχω μηνες να φαω κρεας αλλα ειδα τον κοσμο που ετρωγε και ζηλεψα. Μπαινω μεσα, μουσικη στη διαπασων απο ηχεια η/υ, πανζουρλισμος στους παγκους, βρωμια, τους επεφταν εξω οι πατατες, τις ξαναβαζαν μεσα. Μπουρδελο. Ερχονται δυο γριες βαμμενες και παρφουμαρισμενες και μπαινουν μπροστα μου για να μου φανε τη σειρα. Δεν ειπα τιποτα και απλα περιμενα υπομενετικα τη σειρα μου. Ερχεται ενας χοντρος με μουσια και γκρι ποδια σαν αυτους στο μαστερ σεφ. Φωναζε δεξια, φωναζε αριστερα, στο τελος μου ετοιμαζει το σουβλακι μου, μου το δινει και μου λεει μαγκικα "παρτο και σε καλη μερια!". Λυθηκαν οι γριες στο γελιο γιατι ηταν σα να μου ελεγε "βαλτο στον πατο σου". Προφανως το βρισκουν αστειο να μιλαει ετσι ενας υπαλληλος στον πελατη. Ειδε ο μουσιας εναν κακομοιρακο να αγοραζει ενα σουβλακι μονος του σαββατοβραδο και ξεσπασε επανω του τα νευρα απο την πιεση της δουλειας. Σου λεει, τι μπορει να κανει, θα βγαλει το σκασμο και θα φυγει. Γιατι δε νομιζω να μιλαει ετσι σε ολους τους πελατες, δε θα ελεγε σε μια παρεα απο ντερεκια "σε καλη μερια τα σουβλακια". Δε ειναι μαγκια ομως αυτο που εκανε, ειναι πουστριλικι. Θρασυδειλια.

Το βρωμοσουβλακο το πεταξα και ειπα στον εαυτο μου καλα να παθω, ηταν δικαια η τιμωρια μου, πρωτον γιατι πηγα να χαλασω τη χορτοφαγια, δευτερον γιατι ξοδεψα λεφτα στο βουρκο του γκαζιου, εκει που συγκεντρωνεται η ελλεινοτερη μορφη διαδκεδασης, και τριτον γιατι εξακολουθω να ζω στην Ελλαδα.
για το πρώτο δεν έχω άποψη!
για το δεύτερο καλά να πάθεις..ας πρόσεχες. τόσα στέκια προτείνουν τα παιδιά εδώ μέσα.
για το τρίτο διαφωνώ,
να σκέφτεσαι ότι έχει ακόμα λίγη ομορφιά γιατί υπάρχεις κι εσύ. ♥
Ωχ τωρα σωθηκατε.

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 03:02

Κουλουρακι μια μερα θα ανεβω Θεσσαλονικη να φαω μπουγατσα. :g030:

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Απρ 2018, 03:03

να ανέβεις ρε συ!!
αλλά εγώ δε τρώω μπουγάτσα..
πίνω φραπέ!
:-) ;-)
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 03:09

Θα ανεβασω φωτο απο τη μπουγατσα σε αυτο το θρεντ και θα τη δεις πινοντας φραπε. :smt005::bored:

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Απρ 2018, 03:12

Ορέστης 35 έγραψε:
22 Απρ 2018, 03:09
Θα ανεβασω φωτο απο τη μπουγατσα σε αυτο το θρεντ και θα τη δεις πινοντας φραπε. :smt005::bored:
μέσα!!!
:wave::wave:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Highlights της ημερας μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Απρ 2018, 03:15

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Απρ 2018, 03:12
Ορέστης 35 έγραψε:
22 Απρ 2018, 03:09
Θα ανεβασω φωτο απο τη μπουγατσα σε αυτο το θρεντ και θα τη δεις πινοντας φραπε. :smt005::bored:
μέσα!!!
:wave::wave:
;)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών