Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Διαφημίσεις ιστοσελίδων, αγγελίες: αναζήτηση - προσφορά.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Οκτ 2018, 23:42

Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:36
Naida έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:22
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:13


Αρα συμφωνουσαμε εξ αρχης! Τα βλεπεις μπλακ;;;

Στην Αγγλια οι γυναικες πλησιαζουν τους αντρες στο δρομο και τους φλερταρουν.
Τι να τις κάνετε μωρέ τις Αγγλίδες; Κοινωνικοποιήσου, χαλάρωσε και θα έρθει η γνωριμία. Άμα τη κάθε γυναίκα τη βλέπεις σαν γκρινιάρης, επικριτής και υποτιμητικά ε τι περιμένεις να συναντήσεις; Ξινισμένες μουρες θα συναντάς.
Ειμαι αορατος παρατηρητης. Κινουμαι πανω κατω στην Ερμου και μελεταω τις γυναικες χωρις να με αντιλαμβανονται. Κρυφακουω τις συζητησεις τους. Μπαινω μαζι τους στα μαγαζια που ψωνιζουν. Ειμαι διπλα τους οταν δοκιμαζουν ρουχα. Ειμαι απο πισω τους οταν τρωνε. Δε μπορει να τις πλησιασει κανεις.
Λογικό δεν είναι; Είναι ποτέ δυνατόν να πιστέψεις ότι θα πλησιάσεις γυναίκα στο δρόμο και θα σε πάρει στα σοβαρά και να ανταποκριθεί; Πρέπει να είσαι θεογκόμενος για να έχεις αποτελέσματα έτσι. Χρειάζεται κοινωνικοποίηση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

fagano3

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 15 Οκτ 2018, 23:59

Φτου φτου να μην το ματιασω συμφωνω σε ολα με την Ναιδα στις δυο τελευταιες σελιδες που διαβασα.

ritzeri

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 16 Οκτ 2018, 00:07

Ορέστη, ακόλουθα τις οδηγίες του νήματος.
Απευθύνσου σε γυναίκες 40-46 ετών

Ορέστης 35

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Οκτ 2018, 00:11

Naida έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:42
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:36
Naida έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:22


Τι να τις κάνετε μωρέ τις Αγγλίδες; Κοινωνικοποιήσου, χαλάρωσε και θα έρθει η γνωριμία. Άμα τη κάθε γυναίκα τη βλέπεις σαν γκρινιάρης, επικριτής και υποτιμητικά ε τι περιμένεις να συναντήσεις; Ξινισμένες μουρες θα συναντάς.
Ειμαι αορατος παρατηρητης. Κινουμαι πανω κατω στην Ερμου και μελεταω τις γυναικες χωρις να με αντιλαμβανονται. Κρυφακουω τις συζητησεις τους. Μπαινω μαζι τους στα μαγαζια που ψωνιζουν. Ειμαι διπλα τους οταν δοκιμαζουν ρουχα. Ειμαι απο πισω τους οταν τρωνε. Δε μπορει να τις πλησιασει κανεις.
Λογικό δεν είναι; Είναι ποτέ δυνατόν να πιστέψεις ότι θα πλησιάσεις γυναίκα στο δρόμο και θα σε πάρει στα σοβαρά και να ανταποκριθεί; Πρέπει να είσαι θεογκόμενος για να έχεις αποτελέσματα έτσι. Χρειάζεται κοινωνικοποίηση.
Το ιδιο συμβαινει στις καφετεριες, στα μπαρ. Ασχολουνται μονο με την παρεα τους ή τον μπαρμαν. Στο εξωτερικο δεν λειτουργει ετσι το συστημα.

Παντως διαψευσαμε πληρως αυτα που ελεγε ο μπλακ. Πιστεω οτι και αυτος ντρεπεται να μιλησει σε κοριτσια αλλα εχει την ψευδαισθηση οτι αν το κανει θα εχει ανταποκριση.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Οκτ 2018, 00:13

ritzeri έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:07
Ορέστη, ακόλουθα τις οδηγίες του νήματος.
Απευθύνσου σε γυναίκες 40-46 ετών
σωστα

μπες στο βρακι της καθε μιας υπεργαμικης που σε εφτυνε στα μουτρα επι χρονια ή αντιστοιχους μεγαλυτερους σαν εσενα :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 16 Οκτ 2018, 04:23

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
15 Οκτ 2018, 22:51
blackpaint έγραψε:
15 Οκτ 2018, 20:17
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Οκτ 2018, 16:48
Διαβαζω το νημσ απο το τελος στην αρχη.

Το προβλημα με τις γυναικες ειναι οτι ειναι παντελως απλησιαστες και αδικες.

Τουλαχιστον οι ελληνιδες. My 2c.
αυτα ειναι δικαιολογιες των ατολμων και ανασφαλων αντρων. Στον κακονε τον γαμια, φταινε και οι τριχες, ελεγε ενας καθηγητης στο σχολειο.
ακριβως το ιδιο τσιτατο που αναπαραγουν ολοι οι μοντερνοι νεοκλασσικοι νεοφιλελευθεροι

ο φτωχος ειναι υπευθυνος για την κατασταση του

ειναι που οι φεμινιστες-φεμινιστριες δεν εχουν καμια σχεση με το νεοφιλελευθερο καπιταλιστικο καθεστως :lol::smt005:
ποτε θα βαλεις στο μικρο μυαλο σου την ιδεα πως οι γυναικες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΘΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ; και πως κανενας ανθρωπος δε σου χρωσταει να σε γουσταρει;

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 16 Οκτ 2018, 04:34

Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 22:39
blackpaint έγραψε:
15 Οκτ 2018, 20:24
Dwarven Blacksmith έγραψε:
15 Οκτ 2018, 20:20

Και άτολμες και ανασφαλείς γυναίκες υπάρχουν αλλά δεν αντιμετωπίζουν τα ίδια προβλήματα.
καλα, δεν εχεις ακουσει καμια να λεει "δεν υπαρχουν αντρες πια" ;
Η μεση γυναικα μπορει να εχει οποιον θελει στο κρεβατι της αλλα δε μπορει να εχει το κορυφαιο αρσενικο για κατι παραπανω απο πηδημα γιατι ειναι τοσες πολλες αυτες που τον διεκδικουν που θα επιλεξει την επισης κορυφαια για κατι πιο μακροχρονιο. Το ""δεν υπαρχουν αντρεςς" ειναι ομολογια των υπερυψηλων τους στανταρτ.
επειδη το κριτηριο ειναι διαφορετικο: σε σενα και μενα το χειροτερο που μπορει να συμβει ειναι να μη μας κατσει καποια. Αντε και να κολλησουμε κανα παρασημο. Σε μια γυναικα, το χειροτερο που μπορει να συμβει, ειναι να κατσει στον λαθος αντρα. Και να κολησει παρασημο. Και να περασει ενα πολυ δυσκολο 9μηνο οπου το σωμα της θα παραμορφωθει και η υγεια της θα κινδυνεψει. Και τελος να περασει μια επωδυνη, επικινδυνη διαδικασια, απο την οποια μπορει να κανει καιρο να συνελθει. Και μια περιοδο τουλαχιστον 18 ετων οπου θα ειναι απολυτα υπευθυνη και μονη της για το παιδι της.
Σε αφηνω λοιπον να κανεις τους συσχετισμους σου. Κατα τ αλλα η πορτα που τρως. η που νομιζεις οτι τρως, δεν ισχυει για ολους και δεν εννοω αυτους που σου λενε τα ρεντ πιλλ μπλογκς πως ειναι ανωτεροι.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Οκτ 2018, 04:37

αλλα ντ'αλων :str8jack:

προφανως θεωρεις τους ανδρες αναλωσιμα σκουπιδια που το μονο που πρεπει να κανουν ειναι να εχουν υποχρεωσεις και να υποφερουν

αλλα οι δουλοι ξυπνησαν και ξαναβρισκουν τους χαμενους τους ρολους που καθιστουν λειτουργικη την κοινωνια :g030:

το συστημα σου επιδιωκει την φτωχοποιηση της κοινωνιας μεσω του πλαισιου της δουλοποιησης του δημιουργει (αυτοχθονα η μη) και στρεφεται εν τελει και εναντιον των γυναικων
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 16 Οκτ 2018, 06:13

Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:36

Ειμαι αορατος παρατηρητης. Κινουμαι πανω κατω στην Ερμου και μελεταω τις γυναικες χωρις να με αντιλαμβανονται. Κρυφακουω τις συζητησεις τους. Μπαινω μαζι τους στα μαγαζια που ψωνιζουν. Ειμαι διπλα τους οταν δοκιμαζουν ρουχα. Ειμαι απο πισω τους οταν τρωνε. Δε μπορει να τις πλησιασει κανεις.
απο τα πιο creepy σχολια που εχω διαβασει εδω μεσα. Εσενα θα επρεπε να σε παρακολουθει η αστυνομια.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 16 Οκτ 2018, 06:18

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:11
Παντως διαψευσαμε πληρως αυτα που ελεγε ο μπλακ. Πιστεω οτι και αυτος ντρεπεται να μιλησει σε κοριτσια αλλα εχει την ψευδαισθηση οτι αν το κανει θα εχει ανταποκριση.
αγορι μου, θα θελες πολυ να εισαι εγω και να μην εισαι εσυ. Εμενα ερχονται και μου μιλανε οι ιδιες, γιατι εγω δεν ειμαι ενας τυχαιος αορατος ματακιας, αλλα μπαινω παντα φορτσατος, μπροστα και στο κεντρο. Πρωταγωνιστης ειμαι, οχι κομπαρσος σαν εσενα.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 16 Οκτ 2018, 06:25

Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:13
Τα βλεπεις μπλακ;;;

Στην Αγγλια οι γυναικες πλησιαζουν τους αντρες στο δρομο και τους φλερταρουν.
Μονο οι τσαβινες κι αυτες οταν ειναι πολυ μεθυσμενες. Αμα σου συνεβαινε ποτε, θα κατουριοσουν πανω σου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2018, 09:27

fagano3 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:59
Φτου φτου να μην το ματιασω συμφωνω σε ολα με την Ναιδα στις δυο τελευταιες σελιδες που διαβασα.
Κάτσε να δω τι έγραψα γιατί μπορεί να μη συμφωνώ εγώ με μένα :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2018, 09:31

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:11

Το ιδιο συμβαινει στις καφετεριες, στα μπαρ. Ασχολουνται μονο με την παρεα τους ή τον μπαρμαν. Στο εξωτερικο δεν λειτουργει ετσι το συστημα.

Παντως διαψευσαμε πληρως αυτα που ελεγε ο μπλακ. Πιστεω οτι και αυτος ντρεπεται να μιλησει σε κοριτσια αλλα εχει την ψευδαισθηση οτι αν το κανει θα εχει ανταποκριση.


Ε με ποιον θα ασχολούνται; με τον περαστικό; με κάποιον που τις κοιτάζει επίμονα; δεν υπάρχει το θα βγω να γνωρίσω γκόμενα στο δρόμο ή στο καφέ. Αυτό μπορεί να τύχει αν είστε 2-3 μαντραχαλαίοι μαζί και συναντήσετε καμιά παρέα από γυναίκες και κάνετε χαβαλέ κτλ
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2018, 09:45

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:13
ritzeri έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:07
Ορέστη, ακόλουθα τις οδηγίες του νήματος.
Απευθύνσου σε γυναίκες 40-46 ετών
σωστα

μπες στο βρακι της καθε μιας υπεργαμικης που σε εφτυνε στα μουτρα επι χρονια ή αντιστοιχους μεγαλυτερους σαν εσενα :lol:

Βρε συ Έθνι δεν είναι υποχρεωμένη η κάθε γυναίκα να γουστάρει όποιον τη γουστάρει. Δηλαδή τι λογική έχει αυτό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Οκτ 2018, 09:46

Naida έγραψε:
16 Οκτ 2018, 09:45
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:13
ritzeri έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:07
Ορέστη, ακόλουθα τις οδηγίες του νήματος.
Απευθύνσου σε γυναίκες 40-46 ετών
σωστα

μπες στο βρακι της καθε μιας υπεργαμικης που σε εφτυνε στα μουτρα επι χρονια ή αντιστοιχους μεγαλυτερους σαν εσενα :lol:

Βρε συ Έθνι δεν είναι υποχρεωμένη η κάθε γυναίκα να γουστάρει όποιον τη γουστάρει. Δηλαδή τι λογική έχει αυτό;
μα φυσικα και δεν ειναι υποχρεωμενη

υποχρεωμενη ειναι να ψαχνει τον καλυτερο χορηγο :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μικρές αγγελίες & Διαφημίσεις”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών