Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Διαφημίσεις ιστοσελίδων, αγγελίες: αναζήτηση - προσφορά.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2018, 09:49

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2018, 09:46


μα φυσικα και δεν ειναι υποχρεωμενη

υποχρεωμενη ειναι να ψαχνει τον καλυτερο χορηγο :lol:
Θέλω να βάλεις τη λογική σου μπροστά. Βλέπεις γύρω σου τόσα ζευγάρια που η οικονομική τους κατάσταση είναι μέτρια ή και κακή. Αυτές οι γυναίκες που είναι σε αυτές τις σχέσεις με άντρες που δεν έχουν κάποιο οικονομικό στάτους ή εξουσία γιατί είναι μαζί τους;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Οκτ 2018, 09:58

Naida έγραψε:
16 Οκτ 2018, 09:49
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2018, 09:46


μα φυσικα και δεν ειναι υποχρεωμενη

υποχρεωμενη ειναι να ψαχνει τον καλυτερο χορηγο :lol:
Θέλω να βάλεις τη λογική σου μπροστά. Βλέπεις γύρω σου τόσα ζευγάρια που η οικονομική τους κατάσταση είναι μέτρια ή και κακή. Αυτές οι γυναίκες που είναι σε αυτές τις σχέσεις με άντρες που δεν έχουν κάποιο οικονομικό στάτους ή εξουσία γιατί είναι μαζί τους;
προφανως και οι γυναικες εκ φυσεως διαθετουν την αισθηση της δικης τους αξιας και του ανθρωπου που ειναι διπλα τους και προχωρουν σε αποτιμησεις συνεχως

στα ζυγαρια που αναφερεις με χαμηλοτερη οικονομικη θεση απλως εφαρμοζουν το ιδιο εκμεταλλευτικο πλαισιο σε χαμηλοτερο επιπεδα απο οτι το κανει μια βιζιτα πολυτελειας αλλα σητην ιδια ενταση με αυτην
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2018, 10:03

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2018, 09:58


προφανως και οι γυναικες εκ φυσεως διαθετουν την αισθηση της δικης τους αξιας και του ανθρωπου που ειναι διπλα τους και προχωρουν σε αποτιμησεις συνεχως

στα ζυγαρια που αναφερεις με χαμηλοτερη οικονομικη θεση απλως εφαρμοζουν το ιδιο εκμεταλλευτικο πλαισιο σε χαμηλοτερο επιπεδα απο οτι το κανει μια βιζιτα πολυτελειας αλλα σητην ιδια ενταση με αυτην
Δηλαδή εννοείς ότι και πάλι εκμεταλλεύονται τον άντρα τους κι ας είναι σε χαμηλότερη οικονομική κατάσταση. Συνήθως σ' αυτά τα ζευγάρια δουλεύουν και οι δυο, έχουν τις υποχρεώσεις τους κοινές τα χρήματα και των δυο πάνε σε λογαριασμούς, ενοίκια κτλ δε τους μένει κάτι ή και να μένει πάνε σε από κοινού εξόδους. Πως ακριβώς τον εκμεταλλεύεται;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...


Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2018, 10:15

νύχτα έγραψε:
16 Οκτ 2018, 10:06
νάιδα δεν κουράστηκες πουλάκιμου;
Όχι ακόμα :cry
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32133
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Οκτ 2018, 10:45

Dwarven Blacksmith έγραψε:
15 Οκτ 2018, 20:20

Και άτολμες και ανασφαλείς γυναίκες υπάρχουν αλλά δεν αντιμετωπίζουν τα ίδια προβλήματα.
τα ιδια αντιμετωπιζουν, μενουν με τις γατες και το δονητη τους, να ξεροσταλιαζουν κοιτωντας το παλλικαρι απεναντι. αν πηγαιναν να του μιλησουν θα περνουσαν ολοι καλυτερα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 16 Οκτ 2018, 11:13

Naida έγραψε:
16 Οκτ 2018, 10:03
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2018, 09:58


προφανως και οι γυναικες εκ φυσεως διαθετουν την αισθηση της δικης τους αξιας και του ανθρωπου που ειναι διπλα τους και προχωρουν σε αποτιμησεις συνεχως

στα ζυγαρια που αναφερεις με χαμηλοτερη οικονομικη θεση απλως εφαρμοζουν το ιδιο εκμεταλλευτικο πλαισιο σε χαμηλοτερο επιπεδα απο οτι το κανει μια βιζιτα πολυτελειας αλλα σητην ιδια ενταση με αυτην
Δηλαδή εννοείς ότι και πάλι εκμεταλλεύονται τον άντρα τους κι ας είναι σε χαμηλότερη οικονομική κατάσταση. Συνήθως σ' αυτά τα ζευγάρια δουλεύουν και οι δυο, έχουν τις υποχρεώσεις τους κοινές τα χρήματα και των δυο πάνε σε λογαριασμούς, ενοίκια κτλ δε τους μένει κάτι ή και να μένει πάνε σε από κοινού εξόδους. Πως ακριβώς τον εκμεταλλεύεται;
Τον εκμεταλκεύεται ρε συ, γιατί αντί να πάει να αράξει στο καφενείο, να περιμένει να γίνει το φαγητό, το τραπέζι, οι δουλειές και τα παιδιά από την εργαζόμενη σύζυγο, αυτή τον βάζει να κάνει δουλειές του σπιτιού αν είναι δυνατόν.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25473
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 16 Οκτ 2018, 11:19

don't speak έγραψε:
16 Οκτ 2018, 11:13

Τον εκμεταλκεύεται ρε συ, γιατί αντί να πάει να αράξει στο καφενείο, να περιμένει να γίνει το φαγητό, το τραπέζι, οι δουλειές και τα παιδιά από την εργαζόμενη σύζυγο, αυτή τον βάζει να κάνει δουλειές του σπιτιού αν είναι δυνατόν.
Έτσι την έβγαζαν ι γονείς μας. Είδες που καταντήσαμε;

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 16 Οκτ 2018, 18:36

Naida έγραψε:
16 Οκτ 2018, 10:15
νύχτα έγραψε:
16 Οκτ 2018, 10:06
νάιδα δεν κουράστηκες πουλάκιμου;
Όχι ακόμα :cry
μαζοχισμός; Κάνεις καμια εργασία για την ματαιότητα; Ψυχολογία;
Μην ασχολείσαι και πολύ, θα χάσεις κάθε ιδέα για τους άντρες, καρακαταθλιψάρα κι ετσι.
:vp01:

Ορέστης 35

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Οκτ 2018, 22:46

blackpaint έγραψε:
16 Οκτ 2018, 04:34
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 22:39
blackpaint έγραψε:
15 Οκτ 2018, 20:24

καλα, δεν εχεις ακουσει καμια να λεει "δεν υπαρχουν αντρες πια" ;
Η μεση γυναικα μπορει να εχει οποιον θελει στο κρεβατι της αλλα δε μπορει να εχει το κορυφαιο αρσενικο για κατι παραπανω απο πηδημα γιατι ειναι τοσες πολλες αυτες που τον διεκδικουν που θα επιλεξει την επισης κορυφαια για κατι πιο μακροχρονιο. Το ""δεν υπαρχουν αντρεςς" ειναι ομολογια των υπερυψηλων τους στανταρτ.
επειδη το κριτηριο ειναι διαφορετικο: σε σενα και μενα το χειροτερο που μπορει να συμβει ειναι να μη μας κατσει καποια. Αντε και να κολλησουμε κανα παρασημο. Σε μια γυναικα, το χειροτερο που μπορει να συμβει, ειναι να κατσει στον λαθος αντρα. Και να κολησει παρασημο. Και να περασει ενα πολυ δυσκολο 9μηνο οπου το σωμα της θα παραμορφωθει και η υγεια της θα κινδυνεψει. Και τελος να περασει μια επωδυνη, επικινδυνη διαδικασια, απο την οποια μπορει να κανει καιρο να συνελθει. Και μια περιοδο τουλαχιστον 18 ετων οπου θα ειναι απολυτα υπευθυνη και μονη της για το παιδι της.
Σε αφηνω λοιπον να κανεις τους συσχετισμους σου. Κατα τ αλλα η πορτα που τρως. η που νομιζεις οτι τρως, δεν ισχυει για ολους και δεν εννοω αυτους που σου λενε τα ρεντ πιλλ μπλογκς πως ειναι ανωτεροι.
Ακυρωνεις δεκαετιες σεξουαλικης επαναστασης απελευθερωσης και γυναικειας χειραφετησης. Αυτα που γραφεις τα εχω διαβασει μονο σε νεοαντιδραστικα evo-psy συντηρητικα και traditionalist σαιτ. Δες συνεντευξεις αριστερων για τη δεκαετια του 70 στην Ελλαδα. Ο Καφετζοπουλος λεει οτι οι εκτρωσεις ηταν στην ημερησια διαταξη.

Ορέστης 35

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Οκτ 2018, 22:54

blackpaint έγραψε:
16 Οκτ 2018, 06:13
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:36

Ειμαι αορατος παρατηρητης. Κινουμαι πανω κατω στην Ερμου και μελεταω τις γυναικες χωρις να με αντιλαμβανονται. Κρυφακουω τις συζητησεις τους. Μπαινω μαζι τους στα μαγαζια που ψωνιζουν. Ειμαι διπλα τους οταν δοκιμαζουν ρουχα. Ειμαι απο πισω τους οταν τρωνε. Δε μπορει να τις πλησιασει κανεις.
απο τα πιο creepy σχολια που εχω διαβασει εδω μεσα. Εσενα θα επρεπε να σε παρακολουθει η αστυνομια.
Και μπατσοκρατης! Ουτε σε σαιτ citizen's watch & gun rights δεν τα διαβαζεις αυτα.

Ορέστης 35

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Οκτ 2018, 22:58

blackpaint έγραψε:
16 Οκτ 2018, 06:25
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Οκτ 2018, 23:13
Τα βλεπεις μπλακ;;;

Στην Αγγλια οι γυναικες πλησιαζουν τους αντρες στο δρομο και τους φλερταρουν.
Μονο οι τσαβινες κι αυτες οταν ειναι πολυ μεθυσμενες. Αμα σου συνεβαινε ποτε, θα κατουριοσουν πανω σου.
Δεν ισχυει. Με ειχαν πλησιασει κινεζουλες. :)

Ορέστης 35

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Οκτ 2018, 22:59

blackpaint έγραψε:
16 Οκτ 2018, 06:18
Ορέστης 35 έγραψε:
16 Οκτ 2018, 00:11
Παντως διαψευσαμε πληρως αυτα που ελεγε ο μπλακ. Πιστεω οτι και αυτος ντρεπεται να μιλησει σε κοριτσια αλλα εχει την ψευδαισθηση οτι αν το κανει θα εχει ανταποκριση.
αγορι μου, θα θελες πολυ να εισαι εγω και να μην εισαι εσυ. Εμενα ερχονται και μου μιλανε οι ιδιες, γιατι εγω δεν ειμαι ενας τυχαιος αορατος ματακιας, αλλα μπαινω παντα φορτσατος, μπροστα και στο κεντρο. Πρωταγωνιστης ειμαι, οχι κομπαρσος σαν εσενα.
Μπα δε θα μου αρεσε να ξαναγινω 17 χρονων.


Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αναζητείται παντρεμένη ή χωρισμένη από 40 μέχρι 46 ετών για ερωτικές στιγμές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Οκτ 2018, 23:08

το παγκοσμιο ρεκορ εκτρωσεων δινει την απαντηση στους καθε blackpaint Ορεστη

η πιο μητριαρχικη γυναικοκεντρικη κοινωνια (τροπος του λεγειν) ειναι το μπανανισταν ακι αυτο επηρεαζει απολυτα και το κοινωνικοικονομικο μοντελο (το πιο χρεωκοπικο του πλανητη ολων των εποχων)

η γυναικοκρατια (συντηρητικου ή προοδευτικου τυπου) με λιγα λογια ειναι υπευθυνη για την κατολισθηση της χωρας σε ολα τα επιπεδα
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μικρές αγγελίες & Διαφημίσεις”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών