Κλείσιμο phorum.gr

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14780
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 01 Απρ 2018, 15:58

Παιδια, μην ανησυχειτε, θα μας οδηγησει/εμπνευσει η ειδησεογραφια.
Το παλιο, καλως ή κακως, πεθανε.
Ζητω ο νεος βασιλιας.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 01 Απρ 2018, 16:00

ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:56


Οι ενδιαφερόμενοι είναι οι ίδιοι, για ποιον λόγο λοιπόν να αναλύσουν και να συζητήσουν ξανά αυτά που ανέλυσαν στο παρελθόν;
Αν οι ενδιαφερόμενοι είναι οι ίδιοι,αν δε θέλιυν ας μη το κάνουν. End of story.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Γύπας
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:12

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γύπας » 01 Απρ 2018, 16:05

Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:57
Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:38
talaipwros έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:09
Αυτά ειναι. Σας κλεισαν σε όλους τα πμ:
Εσύ μπανάριζες όποιον είχε άλλη άποψη, Μη μιλάς.
Πότε μπανάρισε κάποιον μόνο και μόνο επειδή είχε άλλη άποψη;
Αφού σας είχε εκεί και σας γλεντούσε όλους. Σε ποιον θα έγραφε αν σας είχε ρίξει μπαν;

Δεν ξέρεις να διαβάζεις. Είχε δηλώσει στο νήμα αποχώρησης ( :lol: ) του Γιαννόπουλου ότι έριξε ένα μπαν για χάρη του. Από κει και μετά δεν είχα ξαναδεί ποστ του Συριζαίου και λογικά αυτόν εννοούσε. Το μόνο που έκανε ο Συριζαίος είναι να δηλώνει ότι συμφωνεί με την αποχώρηση του Γιαννόπουλου.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2018, 16:08

Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:05
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:57
Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:38


Εσύ μπανάριζες όποιον είχε άλλη άποψη, Μη μιλάς.
Πότε μπανάρισε κάποιον μόνο και μόνο επειδή είχε άλλη άποψη;
Αφού σας είχε εκεί και σας γλεντούσε όλους. Σε ποιον θα έγραφε αν σας είχε ρίξει μπαν;

Δεν ξέρεις να διαβάζεις. Είχε δηλώσει στο νήμα αποχώρησης ( :lol: ) του Γιαννόπουλου ότι έριξε ένα μπαν για χάρη του. Από κει και μετά δεν είχα ξαναδεί ποστ του Συριζαίου και λογικά αυτόν εννοούσε. Το μόνο που έκανε ο Συριζαίος είναι να δηλώνει ότι συμφωνεί με την αποχώρηση του Γιαννόπουλου.
Επειδή δεν ήμουν χθεσινή, είχα δει το bulling από εσένα και τον Συριζαίο προς τον Γιαννόπουλο. Άστο. Απορώ πώς γλίτωσες εσύ. Αν ήμουν εγώ συντονίστρια, δεν θα ήμουν τόσο πονόψυχη να σου δώσω και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη και πέμπτη ευκαιρία.
Μάλλον ο Γιαννόπουλος αδικήθηκε που την γλίτωσες εσύ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 01 Απρ 2018, 16:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 01 Απρ 2018, 16:10

Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:08
Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:05
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:57

Πότε μπανάρισε κάποιον μόνο και μόνο επειδή είχε άλλη άποψη;
Αφού σας είχε εκεί και σας γλεντούσε όλους. Σε ποιον θα έγραφε αν σας είχε ρίξει μπαν;

Δεν ξέρεις να διαβάζεις. Είχε δηλώσει στο νήμα αποχώρησης ( :lol: ) του Γιαννόπουλου ότι έριξε ένα μπαν για χάρη του. Από κει και μετά δεν είχα ξαναδεί ποστ του Συριζαίου και λογικά αυτόν εννοούσε. Το μόνο που έκανε ο Συριζαίος είναι να δηλώνει ότι συμφωνεί με την αποχώρηση του Γιαννόπουλου.
Επειδή δεν ήμουν χθεσινή, είχα δει το bylling από εσένα και τον Συριζαίο προς τον Γιαννόπουλο. Άστο. Απορώ πώς γλίτωσες εσύ. Αν ήμουν εγώ συντονίστρια, δεν θα ήμουν τόσο πονόψυχη να σου δώσω και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη και πέμπτη ευκαιρία.
Μάλλον ο Γιαννόπουλος αδικήθηκε που την γλίτωσες εσύ.
Φαντάσου για το bullying στον Αρίστο, ακόμα κι από συντονιστές, πόσα μπαν επρεπε να δωθούν. Τι; όχι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Γύπας
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:12

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γύπας » 01 Απρ 2018, 16:12

Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:08
Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:05
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:57

Πότε μπανάρισε κάποιον μόνο και μόνο επειδή είχε άλλη άποψη;
Αφού σας είχε εκεί και σας γλεντούσε όλους. Σε ποιον θα έγραφε αν σας είχε ρίξει μπαν;

Δεν ξέρεις να διαβάζεις. Είχε δηλώσει στο νήμα αποχώρησης ( :lol: ) του Γιαννόπουλου ότι έριξε ένα μπαν για χάρη του. Από κει και μετά δεν είχα ξαναδεί ποστ του Συριζαίου και λογικά αυτόν εννοούσε. Το μόνο που έκανε ο Συριζαίος είναι να δηλώνει ότι συμφωνεί με την αποχώρηση του Γιαννόπουλου.
Επειδή δεν ήμουν χθεσινή, είχα δει το bylling από εσένα και τον Συριζαίο προς τον Γιαννόπουλο. Άστο. Απορώ πώς γλίτωσες εσύ. Αν ήμουν εγώ συντονίστρια, δεν θα ήμουν τόσο πονόψυχη να σου δώσω και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη και πέμπτη ευκαιρία.
Μάλλον ο Γιαννόπουλος αδικήθηκε που την γλίτωσες εσύ.
Δεν κάναμε κανένα Μπίλινγκ. Ούτε καν προχτεσινή δεν είσαι. Του 1800 είσαι με αυτά που λες.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30658
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 01 Απρ 2018, 16:12

Tελικά Naida, μερικά πράγματα δεν αλλάζουν ποτέ ε ;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2018, 16:14

Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:12
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:08
Επειδή δεν ήμουν χθεσινή, είχα δει το bylling από εσένα και τον Συριζαίο προς τον Γιαννόπουλο. Άστο. Απορώ πώς γλίτωσες εσύ. Αν ήμουν εγώ συντονίστρια, δεν θα ήμουν τόσο πονόψυχη να σου δώσω και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη και πέμπτη ευκαιρία.
Μάλλον ο Γιαννόπουλος αδικήθηκε που την γλίτωσες εσύ.
Δεν κάναμε κανένα Μπίλινγκ. Ούτε καν προχτεσινή δεν είσαι. Του 1800 είσαι με αυτά που λες.
Typo, το u είναι δίπλα στο y.
Δεν γίνεται να είμαι πάντα τέλεια και να σχολιάζω τις ανορθογραφίες σας, άνθρωπος είμαι, κάνω και typos.
(Γιατί ορθογραφικά και γραμματικά ΔΕΝ κάνω ΠΟΤΕ και αποφάσισα να τσεκάρω τα γραπτά σου από εδώ και πέρα).


Naida έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:10
Φαντάσου για το bullying στον Αρίστο, ακόμα κι από συντονιστές, πόσα μπαν επρεπε να δωθούν. Τι; όχι;
Στο Αρίστο απαντούσαμε σε αυτά που έλεγε. Αν θίξαμε ήταν τις αερολογίες του, όχι το ίδιο το άτομο. Δεν τον αποκαλούσαμε με χαρακτηρισμούς, σχολιάζαμε τα λεγόμενά του. Τώρα αν αυτός έβλεπε ανάπτυξη την εβδομάδα των capital controls, δεν φταίμε εμείς.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 01 Απρ 2018, 16:21

Νοείται μπούλινκ μεταξύ ιδεών κάποιων ανώνυμων ενηλίκων ? Φορουμ είναι παίδες, όχι φεησμπουκ. Αν κάποιος δεν μπορεί να αντέξει τη βάναυση κριτική και λοιδωρία των ανώνυμων ιδεών του, ε ας μην συμμετάσχει σε φόρουμ ιδεών = αγορά ιδεών.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nik_killthemall την 01 Απρ 2018, 16:23, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Γύπας
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:12

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γύπας » 01 Απρ 2018, 16:22

Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:14
Γύπας έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:12
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:08
Επειδή δεν ήμουν χθεσινή, είχα δει το bylling από εσένα και τον Συριζαίο προς τον Γιαννόπουλο. Άστο. Απορώ πώς γλίτωσες εσύ. Αν ήμουν εγώ συντονίστρια, δεν θα ήμουν τόσο πονόψυχη να σου δώσω και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη και πέμπτη ευκαιρία.
Μάλλον ο Γιαννόπουλος αδικήθηκε που την γλίτωσες εσύ.
Δεν κάναμε κανένα Μπίλινγκ. Ούτε καν προχτεσινή δεν είσαι. Του 1800 είσαι με αυτά που λες.
Typo, το u είναι δίπλα στο y.
Δεν γίνεται να είμαι πάντα τέλεια και να σχολιάζω τις ανορθογραφίες σας, άνθρωπος είμαι, κάνω και typos.
(Γιατί ορθογραφικά και γραμματικά ΔΕΝ κάνω ΠΟΤΕ και αποφάσισα να τσεκάρω τα γραπτά σου από εδώ και πέρα).
Θα χάσης. Μη ντο γκάνης.

Τι θέμα είναι ότι ότι κάθεσαι και απαντάς τρεις ολόκληρες γραμμές το ότι δεν είσαι η ανορθόγραφη που παρουσιάζουν! (:o ).
Εντάξει παιδί μου. Δεν είσαι. Σου κλονίστηκε κάτι θεμελιακό; Από τα σημαντικότερα κομμάτια της ζωής σου;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 01 Απρ 2018, 16:23

Otto Weininger έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:12
Tελικά Naida, μερικά πράγματα δεν αλλάζουν ποτέ ε ;
Τι να σου πω βρε Otto. Εσύ πες μου.
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:14
Naida έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:10
Φαντάσου για το bullying στον Αρίστο, ακόμα κι από συντονιστές, πόσα μπαν επρεπε να δωθούν. Τι; όχι;
Στο Αρίστο απαντούσαμε σε αυτά που έλεγε. Αν θίξαμε ήταν τις αερολογίες του, όχι το ίδιο το άτομο. Δεν τον αποκαλούσαμε με χαρακτηρισμούς, σχολιάζαμε τα λεγόμενά του. Τώρα αν αυτός έβλεπε ανάπτυξη την εβδομάδα των capital controls, δεν φταίμε εμείς.
Μα και ο Γιαννόπουλος για τα λεγόμενά του χαρακτηριζόταν. Αν για τον έναν ήταν αποδεκτοί οι χαρακτηρισμοί το ίδιο θα έπρεπε να είναι και για τον άλλο. Γιατί από βρισιές και καντήλια όλοι λίγο πολύ έχουμε ανταλλάξει μεταξύ μας χωρίς μπαν. Δε βρίσκω τον λόγο να μπαναριστεί κάποιος επειδή έβρισε τον ΓΓ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2018, 16:31

Naida έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:23
Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:14
Naida έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:10
Φαντάσου για το bullying στον Αρίστο, ακόμα κι από συντονιστές, πόσα μπαν επρεπε να δωθούν. Τι; όχι;
Στο Αρίστο απαντούσαμε σε αυτά που έλεγε. Αν θίξαμε ήταν τις αερολογίες του, όχι το ίδιο το άτομο. Δεν τον αποκαλούσαμε με χαρακτηρισμούς, σχολιάζαμε τα λεγόμενά του. Τώρα αν αυτός έβλεπε ανάπτυξη την εβδομάδα των capital controls, δεν φταίμε εμείς.
Μα και ο Γιαννόπουλος για τα λεγόμενά του χαρακτηριζόταν. Αν για τον έναν ήταν αποδεκτοί οι χαρακτηρισμοί το ίδιο θα έπρεπε να είναι και για τον άλλο. Γιατί από βρισιές και καντήλια όλοι λίγο πολύ έχουμε ανταλλάξει μεταξύ μας χωρίς μπαν. Δε βρίσκω τον λόγο να μπαναριστεί κάποιος επειδή έβρισε τον ΓΓ.
Άλλο να σχολιάζεις αυτά που λέει κάποιος και άλλο να βρίζεις τον ίδιο. Το δεύτερο εκτός του ότι δείχνει το επίπεδο αυτού που βρίζει, είναι και παραβίαση των όρων χρήσης του φόρουμ. Και επιπλέον, για τον Γιαννόπουλο αυτοί οι δύο, έψαχναν στα νήματα να βρουν προσωπικά στοιχεία να τον χτυπήσουν.

Εγώ ας πούμε, που θεωρώ προσβολή προς τον Ωνάση, το όνομα και τα avatars του Αρίστου, όταν έγραψα ότι προσβάλλει τη μνήμη του χρησιμοποιώντας την εικόνα του και το όνομά του και γράφοντας οικονομικές αρλούμπες από κάτω, δεν πρόλαβα να δω τι έγραψα, το έσβησαν αμέσως. Γιατί θεωρήθηκε προσωπική επίθεση στον Αρίστο. Δεν κλάφτηκα όμως. Έγραψα κάτι άλλο, επικεντρωμένο στο περιεχόμενο του post που είχε κάνει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 01 Απρ 2018, 16:36, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 01 Απρ 2018, 16:34

Όταν λέμε μπούλινγκ, δεν εννοούμε στηλίτευση των ιδεών, αλλά προσωπική επίθεση. Στο παλιό φόρουμ όπως και σε άλλα μέσα, κι αυτό έχει να κάνει, λυπάμαι, με την ελληνική παιδεία που ξεκινά στην ελληνική οικογένεια, θίγεται κατ' αρχήν το πρόσωπο, χτυπιέται η αξιοπρέπειά του, αντί να απαντηθούν τα λεγόμενά του. Π.χ.: Πρόσφατα, σε φόρουμ, έπεσε ξεκατίνιασμα για χρήστη του πρώην Phorum.gr για το αν είναι πράγματι Γιατρός ή λέει παραμύθια. Φανταστείτε, για τι σκουπιδοηθική κι επίπεδο μιλάμε. Ο άλλος ούτε καν συμμετείχε στη συζήτηση, και βρήκαν ευκαιρία άτομα που στο παλιό φόρουμ δεν τολμούσαν να το πουν αυτό, να βγάλουν κουτσομπολιό και κατινιά και να θέσουν υπό αμφισβήτηση την ιδιότητά του (λες και τους πήρε λεφτά για εγχείρηση και τους κορόιδεψε). Κι αυτά, ξανά λυπάμαι, τα μαθαίνει κανείς στην οικογένεια. και θα ξαναπώ, η νεοελληνική οικογένεια είναι μήτρα ανάγωγων πολιτών και κακομαθημένων. Να βρίσω τις ιδέες σου, ΟΚ, αλλά να απαξιώσω εσένα ως περσόνα, γιατί;
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2018, 16:36

Το είπε ο μπεταζής-μητσοκόλιας για τον talaipwro μην κρυβόμαστε.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1375
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:44
Phorum.gr user: ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ

Re: Κλείσιμο phorum.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ » 01 Απρ 2018, 16:36

Juno έγραψε:
01 Απρ 2018, 16:36
Το είπε ο μπεταζής-μητσοκόλιας για τον talaipwro μην κρυβόμαστε.
Αυτός έχει βρίσει χυδαία τα μισά μέλη του πχόρουμ από την ασφάλεια του ελευθερου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ την 01 Απρ 2018, 16:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών