Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32730
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Απρ 2021, 08:03

sys3x έγραψε:
09 Απρ 2021, 23:54
Η μεγαλύτερη απώλεια μέχρι στιγμής και μακράν η πιο ανούσια είναι του πόρφυ, παρ ναν, κατά την μη ταπεινή μου γνώμη πάντα, γι' αυτό έχω να προτείνω κάτι σε φάση Κολοσσαίον, να δουλέψει με πάρντονς η φάση. Θα μπορούμε να βάζουμε και μονομάχους στην αρένα και τέτοια.
Κάνω εγώ την αρχή, προτείνω για άμεσο πάρντον πόρφυ και jj®️
Ας μιλήσει ο Λαός.
συμφωνω.

















ποιος ειναι ο πορφυ;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27175
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 10 Απρ 2021, 09:41

Ασέβαστος έγραψε:
10 Απρ 2021, 08:03
sys3x έγραψε:
09 Απρ 2021, 23:54
Η μεγαλύτερη απώλεια μέχρι στιγμής και μακράν η πιο ανούσια είναι του πόρφυ, παρ ναν, κατά την μη ταπεινή μου γνώμη πάντα, γι' αυτό έχω να προτείνω κάτι σε φάση Κολοσσαίον, να δουλέψει με πάρντονς η φάση. Θα μπορούμε να βάζουμε και μονομάχους στην αρένα και τέτοια.
Κάνω εγώ την αρχή, προτείνω για άμεσο πάρντον πόρφυ και jj®️
Ας μιλήσει ο Λαός.
συμφωνω.















ποιος ειναι ο πορφυ;
Πορφυριος Εξαρχίδης
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40702
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 10 Απρ 2021, 10:32

ST48410 έγραψε:
10 Απρ 2021, 00:34
Rocco Siffredi έγραψε:
10 Απρ 2021, 00:27
τι εγινε με 6αρχιδη εχασα επεισοδια
πρεπει να υπαρχει ενα τοπικ που να λεει ποιοι φαγανε μονιμο η΄για καποιους μηνες μην τους ψαχνουμε τσαμπα
και ο περσεας λειπει κατι μηνες
Υποθέτω ότι αφορά ένα τσακωμό σε θέμα σχετικό με επίθεση σκύλου γιατί πλέον το νήμα δεν υπάρχει και από κάποιο σημείο και μετά δεν παρακολούθησα τι ειπώθηκε.

Συμφωνώ ότι θα ήταν καλό να φαινόταν ποιος έχει ποινή και πόση και να μην ψάχνουμε άδικα αν του έχει συμβεί κάτι άλλο, αν είναι καλά στην υγεία του κλπ. Δεν ξέρω αν προσκρούει σε κάποιου είδους προσωπικά δεδομένα το να μη φαίνεται η ποινή ή αν θεωρείται πως κάτι τέτοιο θα γινόταν αφορμή για περαιτέρω εντάσεις.
Όχι, ρε, τι προσωπικά δεδομένα. Προσωπικά δεδομένα θα ήταν να φαινόταν το όνομά του, η διεύθυνσή του ή οτιδήποτε άλλο τον συνδέει με φυσικό πρόσωπο. Το αν έφαγε μπαν ένα nicnkname είναι ενδοφορουμικό δεδομένο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 10 Απρ 2021, 13:01

hellegennes έγραψε:
10 Απρ 2021, 10:32
Όχι, ρε, τι προσωπικά δεδομένα. Προσωπικά δεδομένα θα ήταν να φαινόταν το όνομά του, η διεύθυνσή του ή οτιδήποτε άλλο τον συνδέει με φυσικό πρόσωπο. Το αν έφαγε μπαν ένα nicnkname είναι ενδοφορουμικό δεδομένο.
Αν είναι έτσι ας κρίνει η διαχείριση μήπως κάπως κάπου θα πρέπει να φαίνεται ποιος λείπει και γιατί.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17010
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Απρ 2021, 21:42

Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17010
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Απρ 2021, 23:00

ST48410 έγραψε:
10 Απρ 2021, 00:34
Rocco Siffredi έγραψε:
10 Απρ 2021, 00:27
τι εγινε με 6αρχιδη εχασα επεισοδια
πρεπει να υπαρχει ενα τοπικ που να λεει ποιοι φαγανε μονιμο η΄για καποιους μηνες μην τους ψαχνουμε τσαμπα
και ο περσεας λειπει κατι μηνες
Υποθέτω ότι αφορά ένα τσακωμό σε θέμα σχετικό με επίθεση σκύλου γιατί πλέον το νήμα δεν υπάρχει και από κάποιο σημείο και μετά δεν παρακολούθησα τι ειπώθηκε.

Συμφωνώ ότι θα ήταν καλό να φαινόταν ποιος έχει ποινή και πόση και να μην ψάχνουμε άδικα αν του έχει συμβεί κάτι άλλο, αν είναι καλά στην υγεία του κλπ. Δεν ξέρω αν προσκρούει σε κάποιου είδους προσωπικά δεδομένα το να μη φαίνεται η ποινή ή αν θεωρείται πως κάτι τέτοιο θα γινόταν αφορμή για περαιτέρω εντάσεις.
Αν ο πόρφυ μίλησε άσχημα για τα ζώα λόγω επιθέσεων σκύλων, διαφωνώ καθέτως αλλά έχω και δύο υποψήφιους των οποίων τα σχόλιά τους υπέρ της παιδοκτονίας υπάρχουν ακόμα. Ας φάνε και αυτοί μόνιμο μπαν, εκτός αν θέλουμε να γεμίσει το phorum ανέραστες, φιλόζωες, μισάνθρωπες που μυρίζουν γιδίλα.

Να, ο ένας και θα ψάξω και τον άλλον. Εννοείται πως οτ δικό μου είναι σαρκαστικό ως συνήθως, αλλά έπρεπε να συνεχίσει να λέει.
dna replication έγραψε:
10 Απρ 2021, 12:38
η δραστική απόφαση των μπολσεβίκων να τελειώνουν με τους "γαλαζοαίματους" και την αριστοκρατία δεν άφησε σκιές για διαδοχές και διεκδικίσεις.
Οι όποιοι νοσταλγοί του τσαρισμού τώρα δεν έχουν άμεση καταγωγή και συμφέροντα, έχουν μια αόριστη ιδέα για το ένδοξο παρελθόν, βγάζουν λάβαρα και συμβολα, αλλά δεν υπάρχει καποιος μακρινός ξάδερφος του θείου της αδερφής του ανιψιού να διεκδικίσει κάτι
dna replication έγραψε:
10 Απρ 2021, 16:26
Juno έγραψε:
10 Απρ 2021, 13:43
Ουπς, αυτό που έγραψες δείχνει πως συμφωνείς να δολοφονούνται ανήλικα. Χρήσιμο να το ξέρουμε τώρα που πλησιάζει η σειρά σας παγκοσμίως.
αν ηξερες οτι σκοτώνοντας ένα αθώο παιδάκι θα έσωζες χιλιάδες άλλα απο εκμετάλευση και θάνατο,
θα κοιμόσουν ήσυχη τα βράδυα?
edit: ο άλλος ήταν ο MiGiSukhoI που είχε γράψει ξεκάθαρα για εκτελέσεις κάποιων και των ανήλικων παιδιών τους. Βλέπω ότι έχει διαγραφεί, αλλά δεν ξέρω αν πήρε μπαν και πόσο.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17010
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Απρ 2021, 23:14

Και φυσικά ο Μένιος έχει να γράψει έναν μήνα. :evil:
Το κόμπλεξ κάποιων εδώ μέσα που κάνουν stalking να αναφέρουν σχόλιά του είναι απίστευτο. Άντε μια βόλτα, στείλτε 6 στο 13033 να περπατήσετε μήπως βρείτε την αδελφή ψυχή σας και τον αφήσετε στην ησυχία του.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 11 Απρ 2021, 23:49

ST48410 έγραψε:
08 Μάιος 2018, 11:02
thedio
Online ειναι τωρα.

Πως αντιστεκεται απο το 18 και δεν εχει ποσταρει ακομα ειναι ενα θεμα :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

the comet the course the tail

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 12 Απρ 2021, 08:45

Χαοτικός :cry
Εσθήρ :c040:
AliCat :e040:
Βλήμα :-?

μπιζέλι... :a040:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19631
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 12 Απρ 2021, 08:57

Juno έγραψε:
11 Απρ 2021, 23:00
ST48410 έγραψε:
10 Απρ 2021, 00:34
Rocco Siffredi έγραψε:
10 Απρ 2021, 00:27
τι εγινε με 6αρχιδη εχασα επεισοδια
πρεπει να υπαρχει ενα τοπικ που να λεει ποιοι φαγανε μονιμο η΄για καποιους μηνες μην τους ψαχνουμε τσαμπα
και ο περσεας λειπει κατι μηνες
Υποθέτω ότι αφορά ένα τσακωμό σε θέμα σχετικό με επίθεση σκύλου γιατί πλέον το νήμα δεν υπάρχει και από κάποιο σημείο και μετά δεν παρακολούθησα τι ειπώθηκε.

Συμφωνώ ότι θα ήταν καλό να φαινόταν ποιος έχει ποινή και πόση και να μην ψάχνουμε άδικα αν του έχει συμβεί κάτι άλλο, αν είναι καλά στην υγεία του κλπ. Δεν ξέρω αν προσκρούει σε κάποιου είδους προσωπικά δεδομένα το να μη φαίνεται η ποινή ή αν θεωρείται πως κάτι τέτοιο θα γινόταν αφορμή για περαιτέρω εντάσεις.
Αν ο πόρφυ μίλησε άσχημα για τα ζώα λόγω επιθέσεων σκύλων, διαφωνώ καθέτως αλλά έχω και δύο υποψήφιους των οποίων τα σχόλιά τους υπέρ της παιδοκτονίας υπάρχουν ακόμα. Ας φάνε και αυτοί μόνιμο μπαν, εκτός αν θέλουμε να γεμίσει το phorum ανέραστες, φιλόζωες, μισάνθρωπες που μυρίζουν γιδίλα.

Να, ο ένας και θα ψάξω και τον άλλον. Εννοείται πως οτ δικό μου είναι σαρκαστικό ως συνήθως, αλλά έπρεπε να συνεχίσει να λέει.
dna replication έγραψε:
10 Απρ 2021, 12:38
η δραστική απόφαση των μπολσεβίκων να τελειώνουν με τους "γαλαζοαίματους" και την αριστοκρατία δεν άφησε σκιές για διαδοχές και διεκδικίσεις.
Οι όποιοι νοσταλγοί του τσαρισμού τώρα δεν έχουν άμεση καταγωγή και συμφέροντα, έχουν μια αόριστη ιδέα για το ένδοξο παρελθόν, βγάζουν λάβαρα και συμβολα, αλλά δεν υπάρχει καποιος μακρινός ξάδερφος του θείου της αδερφής του ανιψιού να διεκδικίσει κάτι
dna replication έγραψε:
10 Απρ 2021, 16:26
Juno έγραψε:
10 Απρ 2021, 13:43
Ουπς, αυτό που έγραψες δείχνει πως συμφωνείς να δολοφονούνται ανήλικα. Χρήσιμο να το ξέρουμε τώρα που πλησιάζει η σειρά σας παγκοσμίως.
αν ηξερες οτι σκοτώνοντας ένα αθώο παιδάκι θα έσωζες χιλιάδες άλλα απο εκμετάλευση και θάνατο,
θα κοιμόσουν ήσυχη τα βράδυα?
edit: ο άλλος ήταν ο MiGiSukhoI που είχε γράψει ξεκάθαρα για εκτελέσεις κάποιων και των ανήλικων παιδιών τους. Βλέπω ότι έχει διαγραφεί, αλλά δεν ξέρω αν πήρε μπαν και πόσο.
Αυτά που έχουν πει τους χρωματίζουν σαν υποστηρικτές της ανοησίας της συλλογικής ευθύνης.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19631
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 12 Απρ 2021, 08:59

the comet the course the tail έγραψε:
12 Απρ 2021, 08:45
Χαοτικός :cry
Εσθήρ :c040:
AliCat :e040:
Βλήμα :-?

μπιζέλι... :a040:
Εντάξει, μην βιάζεστε να βαφτίσετε τον έναν και τον άλλον phorumικούς μακαρίτες, πολλοί εξαφανίζονται κατά περιόδους, μπορεί να έχουν υποχρεώσεις, προβλήματα, στενότητα χρόνου, κακή διάθεση (ή καλή) κλπ. Τελικά οι περισσότεροι επανέρχονται.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19631
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 12 Απρ 2021, 09:03

ksk έγραψε:
09 Απρ 2021, 23:59
sys3x έγραψε:
09 Απρ 2021, 23:54
Η μεγαλύτερη απώλεια μέχρι στιγμής και μακράν η πιο ανούσια είναι του πόρφυ, παρ ναν, κατά την μη ταπεινή μου γνώμη πάντα, γι' αυτό έχω να προτείνω κάτι σε φάση Κολοσσαίον, να δουλέψει με πάρντονς η φάση. Θα μπορούμε να βάζουμε και μονομάχους στην αρένα και τέτοια.
Κάνω εγώ την αρχή, προτείνω για άμεσο πάρντον πόρφυ και jj®️
Ας μιλήσει ο Λαός.
Δεν συμφωνώ...
Μίλησα... :c020:
Ο Πορφύριος Εξαρχίδης ήταν συμπαθής περσόνα και ωραίο τρολ αν και δεν ξέρω τον λόγο του μπαν για να κρίνω.

Ο ΓΓ είναι η επιτομή της μαλακίας, δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να λείπει σε κάποιους ένα εμμονικό πικρόχολο τρολ με τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του που να θέτει σαν όρο επιστροφής το να φάνε μόνιμο μπαν συντονιστές λες και ενδιαφέρεται κανένας να του στρώσει κόκκινο χαλί για να μην χάσει την σοφία του. Στον διάβολο κι ακόμα παραπέρα, ας πάει σε ψυχίατρο να κάνει για μια φορά κάτι χρήσιμο αν και νομίζω ότι είναι ανίατη περίπτωση.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13295
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Απρ 2021, 13:47

Ο ''Πόρφυ'', μας έγραφε πόσα ζώα έχει σκοτώσει και τον τρόπο που το έκανε. Και ναι, έφαγε πέρμαμπαν, προφανώς. Ευτυχώς. Όποιοι γουστάρετε τέτοιες περσόνες για να συναναστρέφεστε, με γειά σας, με χαρά σας.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 12 Απρ 2021, 14:08

το μπαν συννεφο . τι εχουν τα ερμα και μπαναριζονται παει η φαση .

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9979
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 12 Απρ 2021, 14:35

Πασιφάη έγραψε:
12 Απρ 2021, 13:47
Ο ''Πόρφυ'', μας έγραφε πόσα ζώα έχει σκοτώσει και τον τρόπο που το έκανε. Και ναι, έφαγε πέρμαμπαν, προφανώς. Ευτυχώς. Όποιοι γουστάρετε τέτοιες περσόνες για να συναναστρέφεστε, με γειά σας, με χαρά σας.
Θα μπορούσες να τον βάλεις στο ιγκνορ λιστ, αν δεν ήθελες να συναναστρέφεσαι με τον λεγάμενο.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών