Επαλήθευση username!

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 13 Απρ 2018, 23:44

vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:40
Φυσικά και δεν είσαι ο Πάνας. Είσαι ένας ψυχάκιας που παρακολουθούσες τον Πάνα στο παλιό Phorum και όταν έπεσε, περίμενες πως και πως να δημιουργηθεί αυτό το φόρουμ, για να τον σφετεριστείς με το ίδιο ψευδώνυμο και άβαταρ. Πάντως δεν εμφανίστηκε ακόμα κάποιος που να ισχυρίζεται ότι είναι ο αυθεντικός Πάνας. :ne5:
Μάλλον τον "καθάρισες"... :xena:
Αφιλοκερδώς όλα αυτά ε;
the end

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 12239
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 13 Απρ 2018, 23:46

Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:38
Juno έγραψε:
13 Απρ 2018, 03:08
Juno έγραψε:
13 Απρ 2018, 03:05
Για τον Όργι και τον Γιαννόπουλο είμαστε σίγουροι;

Οργισμένος

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Είναι και ο Πάνας Πάνας
Και Panos292 panos291
Τώρα έγινε 291.
Ελεος ρε χριστιανομαρξιστες!!! γω ειμαι ο καλος σας φιλος...
Μα τι στο κορακα αλλο πρεπει να γραψω;;;
Δε ν ντρέπεστε να μην έχετε πιστοποιήσει ακόμα τον Όργι; Πάντως σου έδωσα την ψήφο μου.
Φευγατ’ από μπρος, φευγάτε από μπρος
Στο Γήπεδο μπαίνει ο Ολυμπιακός
Φτερά στα πόδια, καρδιά μεσ’ στα στήθια
Πού δωσαν θριάμβους σαν παραμύθια
Παίζουν με τέχνη, ατρόμητοι λύκοι
Και τα φτερά της ξανοίγει η Νίκη

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 13 Απρ 2018, 23:53

bluerose έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:20
Χαινης το στεργιο (stergiosbk καπως ετσι) κανε, αυτος αφου είναι κι εγω τον φωτια στα τοπια που ελεγε ασχημα για τους εε, το νικ σου τους αντιπροσωπευει τώρα πια, ασε τα παλια:PPP
Done.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10155
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 13 Απρ 2018, 23:58

Πάνας έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:44
vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:40
Φυσικά και δεν είσαι ο Πάνας. Είσαι ένας ψυχάκιας που παρακολουθούσες τον Πάνα στο παλιό Phorum και όταν έπεσε, περίμενες πως και πως να δημιουργηθεί αυτό το φόρουμ, για να τον σφετεριστείς με το ίδιο ψευδώνυμο και άβαταρ. Πάντως δεν εμφανίστηκε ακόμα κάποιος που να ισχυρίζεται ότι είναι ο αυθεντικός Πάνας. :ne5:
Μάλλον τον "καθάρισες"... :xena:
Αφιλοκερδώς όλα αυτά ε;
Έλα μου ντε...
Εγώ τουλάχιστον επέλεξα να σφετεριστώ ένα μέλος, που δεν έγραφε τόσο συχνά όσο ο Πάνας. :D
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 13 Απρ 2018, 23:58

Έριξα μια και στον Όργιο.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 14 Απρ 2018, 00:00

vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:58
Έλα μου ντε...
Εγώ τουλάχιστον επέλεξα να σφετεριστώ ένα μέλος, που δεν έγραφε τόσο συχνά όσο ο Πάνας. :D
Ο Πάνας είναι κατ'οίκον περιορισμό, υπάρχει λόγος.
the end

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Απρ 2018, 00:04

vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:23
sys3x έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:11
vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:07

Στον Cavaliere έγραψες πως έτυχε να μην είναι παρών τις τελευταίες μέρες, δεν έβλεπαν τα μηνύματά του και γι' αυτό ξέχασαν να τον πιστοποιήσουν (στο νήμα του πάντως απαντούσαν όλο αυτό το διάστημα). Με τον Γιαννόπουλο συνομιλούσαν επί 30 σελίδες πιστοποιημένα μέλη, πρώην και νυν συντονιστές, για το παρελθόν του και δεν τον πιστοποιεί κανένας.
εσύ γιατί δεν τον πιστοποιείς;

Β' ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕΛΩΝ


Στη δεύτερη διαδικασία πιστοποίησης καλούνται τα ήδη πιστοποιημένα μέλη, αυτά που ανήκουν στην ομάδα «Πιστοποιημένοι Πχωρουμίτες» με μπλε έντονο χρώμα, να πιστοποιήσουν το username άλλων μελών.
Για την αυτοματοποίηση της διαδικασίας έχει δημιουργηθεί μία επιλογή στην Αναφορά (κουμπί με θαυμαστικό) που βρίσκεται σε κάθε ποστ κάθε χρήστη.
Πατώντας το κουμπί της Αναφοράς εμφανίζεται ως τελευταία επιλογή το εξής:

  • Πιστοποίηση Ονόματος Χρήστη
    Με την αναφορά αυτή Πιστοποιώ ότι το μέλος του οποίου την ανάρτηση αναφέρω, είναι ο ίδιος χρήστης που συμμετείχε στο παλαιό Phorum.gr με το εξής Όνομα Χρήστη: (γράψτε αν είναι διαφορετικό)


Αυτό που πρέπει να κάνετε λοιπόν είναι να πατήσετε στο κουμπάκι "Αναφορά" σε κάποιο ποστ του μέλους που θέλετε να πιστοποιήσετε και να επιλέξετε την παραπάνω επιλογή (Πιστοποίηση Ονόματος Χρήστη ...). Αν το username του μέλους ήταν διαφορετικό (έστω και λίγο) στο παλιό φόρουμ, γράψτε το στο πεδίο κειμένου της αναφοράς. Αν είναι ακριβώς το ίδιο μην γράφετε τίποτα.

Για να γίνει η πιστοποίηση του νέου μέλους απαιτούνται αναφορές από 3 τουλάχιστον ήδη πιστοποιημένα μέλη.

Τα νέα πιστοποιημένα μέλη μέσω της Β' Διαδικασίας, θα μπορούν να πιστοποιήσουν κι αυτά, με τη σειρά τους, άλλα μέλη.

* Η πιστοποίηση αυτή δεν είναι δεσμευτική για τους Συντονιστές / Διαχειριστές, αν κρίνουν ότι υπάρχει λόγος μη πιστοποίησης.
ιδού η Ρόδος λοιπόν.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10155
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 14 Απρ 2018, 00:14

sys3x έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:04
vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:23
sys3x έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:11


εσύ γιατί δεν τον πιστοποιείς;

Β' ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕΛΩΝ


Στη δεύτερη διαδικασία πιστοποίησης καλούνται τα ήδη πιστοποιημένα μέλη, αυτά που ανήκουν στην ομάδα «Πιστοποιημένοι Πχωρουμίτες» με μπλε έντονο χρώμα, να πιστοποιήσουν το username άλλων μελών.
Για την αυτοματοποίηση της διαδικασίας έχει δημιουργηθεί μία επιλογή στην Αναφορά (κουμπί με θαυμαστικό) που βρίσκεται σε κάθε ποστ κάθε χρήστη.
Πατώντας το κουμπί της Αναφοράς εμφανίζεται ως τελευταία επιλογή το εξής:

  • Πιστοποίηση Ονόματος Χρήστη
    Με την αναφορά αυτή Πιστοποιώ ότι το μέλος του οποίου την ανάρτηση αναφέρω, είναι ο ίδιος χρήστης που συμμετείχε στο παλαιό Phorum.gr με το εξής Όνομα Χρήστη: (γράψτε αν είναι διαφορετικό)


Αυτό που πρέπει να κάνετε λοιπόν είναι να πατήσετε στο κουμπάκι "Αναφορά" σε κάποιο ποστ του μέλους που θέλετε να πιστοποιήσετε και να επιλέξετε την παραπάνω επιλογή (Πιστοποίηση Ονόματος Χρήστη ...). Αν το username του μέλους ήταν διαφορετικό (έστω και λίγο) στο παλιό φόρουμ, γράψτε το στο πεδίο κειμένου της αναφοράς. Αν είναι ακριβώς το ίδιο μην γράφετε τίποτα.

Για να γίνει η πιστοποίηση του νέου μέλους απαιτούνται αναφορές από 3 τουλάχιστον ήδη πιστοποιημένα μέλη.

Τα νέα πιστοποιημένα μέλη μέσω της Β' Διαδικασίας, θα μπορούν να πιστοποιήσουν κι αυτά, με τη σειρά τους, άλλα μέλη.

* Η πιστοποίηση αυτή δεν είναι δεσμευτική για τους Συντονιστές / Διαχειριστές, αν κρίνουν ότι υπάρχει λόγος μη πιστοποίησης.
ιδού η Ρόδος λοιπόν.
(:
Αν δεν το αναλήφθηκες, τόνισα το οξύμωρο: πιστοποιημένα μέλη να συνομιλούν με τον Γιαννόπουλο για τον προηγούμενο "βίο του στο phorum" σαν να τον γνωρίζουν χρόνια και ταυτόχρονα να μην τον πιστοποιούν.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17597
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 14 Απρ 2018, 00:30

Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:38
Juno έγραψε:
13 Απρ 2018, 03:08
Juno έγραψε:
13 Απρ 2018, 03:05
Για τον Όργι και τον Γιαννόπουλο είμαστε σίγουροι;

Οργισμένος

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Είναι και ο Πάνας Πάνας
Και Panos292 panos291
Τώρα έγινε 291.
Ελεος ρε χριστιανομαρξιστες!!! γω ειμαι ο καλος σας φιλος...
Μα τι στο κορακα αλλο πρεπει να γραψω;;;
Σε πιστοποίησα καλέ. Απλώς ήθελα επιβεβαίωση και από άλλους γιατί δεν μιλούσαμε πολύ για να είμαι 100% σίγουρη. Μου είπαν και σε πιστοποίησα. Το ίδιο και με τον Γιαννόπουλο. Για τους άλλους δύο ήμουν σίγουρη.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17597
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 14 Απρ 2018, 00:32

sys3x έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:19
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:13
Chainis έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:12


Σε έριξα την πρώτη. :D
Θένξ μέιτ! :D
πάρε και από μένα μια.
:wink:
Εγώ είχα ρίξει από χθες ;) Και έκανα και εκστρατεία πιστοποιήσεως.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Απρ 2018, 00:59

vagabondo έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:14
sys3x έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:04
vagabondo έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:23


Β' ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕΛΩΝ


Στη δεύτερη διαδικασία πιστοποίησης καλούνται τα ήδη πιστοποιημένα μέλη, αυτά που ανήκουν στην ομάδα «Πιστοποιημένοι Πχωρουμίτες» με μπλε έντονο χρώμα, να πιστοποιήσουν το username άλλων μελών.
Για την αυτοματοποίηση της διαδικασίας έχει δημιουργηθεί μία επιλογή στην Αναφορά (κουμπί με θαυμαστικό) που βρίσκεται σε κάθε ποστ κάθε χρήστη.
Πατώντας το κουμπί της Αναφοράς εμφανίζεται ως τελευταία επιλογή το εξής:

  • Πιστοποίηση Ονόματος Χρήστη
    Με την αναφορά αυτή Πιστοποιώ ότι το μέλος του οποίου την ανάρτηση αναφέρω, είναι ο ίδιος χρήστης που συμμετείχε στο παλαιό Phorum.gr με το εξής Όνομα Χρήστη: (γράψτε αν είναι διαφορετικό)


Αυτό που πρέπει να κάνετε λοιπόν είναι να πατήσετε στο κουμπάκι "Αναφορά" σε κάποιο ποστ του μέλους που θέλετε να πιστοποιήσετε και να επιλέξετε την παραπάνω επιλογή (Πιστοποίηση Ονόματος Χρήστη ...). Αν το username του μέλους ήταν διαφορετικό (έστω και λίγο) στο παλιό φόρουμ, γράψτε το στο πεδίο κειμένου της αναφοράς. Αν είναι ακριβώς το ίδιο μην γράφετε τίποτα.

Για να γίνει η πιστοποίηση του νέου μέλους απαιτούνται αναφορές από 3 τουλάχιστον ήδη πιστοποιημένα μέλη.

Τα νέα πιστοποιημένα μέλη μέσω της Β' Διαδικασίας, θα μπορούν να πιστοποιήσουν κι αυτά, με τη σειρά τους, άλλα μέλη.

* Η πιστοποίηση αυτή δεν είναι δεσμευτική για τους Συντονιστές / Διαχειριστές, αν κρίνουν ότι υπάρχει λόγος μη πιστοποίησης.
ιδού η Ρόδος λοιπόν.
(:
Αν δεν το αναλήφθηκες, τόνισα το οξύμωρο: πιστοποιημένα μέλη να συνομιλούν με τον Γιαννόπουλο για τον προηγούμενο "βίο του στο phorum" σαν να τον γνωρίζουν χρόνια και ταυτόχρονα να μην τον πιστοποιούν.
η αλήθεια είναι πως όχι δεν αναλήφθηκα ακόμη, απλά ήθελα να πάω την φάση παραπέρα.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 12239
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 14 Απρ 2018, 09:39

Juno έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:32
sys3x έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:19
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
13 Απρ 2018, 23:13


Θένξ μέιτ! :D
πάρε και από μένα μια.
:wink:
Εγώ είχα ρίξει από χθες ;) Και έκανα και εκστρατεία πιστοποιήσεως.
Θένξ.
Φευγατ’ από μπρος, φευγάτε από μπρος
Στο Γήπεδο μπαίνει ο Ολυμπιακός
Φτερά στα πόδια, καρδιά μεσ’ στα στήθια
Πού δωσαν θριάμβους σαν παραμύθια
Παίζουν με τέχνη, ατρόμητοι λύκοι
Και τα φτερά της ξανοίγει η Νίκη

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24568
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Απρ 2018, 13:48

χαιρετώ την ομάδα!

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 14 Απρ 2018, 13:49

Που εισαι ρε τρελιαρη εσυ;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24568
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Επαλήθευση username!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Απρ 2018, 13:56

άργησα να σας βρω. :lol: Δεν ειδοποιήθηκα απο πουθενά και δεν καταλαβα χριστο οτι οργανώνεται ξανα η παρέα. Τωρα τελευταια με υποψίασε και η κατακόρυφα μειωμένη κίνηση στο άλλο(καταλαβα οτι κατι θα ετοιμάζετε) :003: ,και μολις τωρα που βρηκα λιγο παραπανω χρόνο αναγκάστηκα να ψαχτώ μονος μου.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών