Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 16:46

Cavaliere έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:44
Ε καλά τώρα...
Μου κάθεσαι στη μύτη, ε; Θα δεις τι θα πάθεις.
Πού σου κάθομαι;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 23 Νοέμ 2019, 16:48

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Πού σου κάθομαι;;
Στην μύτη μου.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 16:48

Cavaliere έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:48
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Πού σου κάθομαι;;
Στην μύτη μου.
Το κάνω εικόνα....
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Νοέμ 2019, 16:48

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Cavaliere έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:44
Ε καλά τώρα...
Μου κάθεσαι στη μύτη, ε; Θα δεις τι θα πάθεις.
Πού σου κάθομαι;;
Τι παίζει; Θέλεις να τ' ακούς; Χυδαιολαγνείες έχουμε;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 16:50

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:35
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:23
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 15:09


Όμορφα κι ωραία μην με αναφέρεις ποτέ ξανά σε ποστ σου. Μα ποτέ. Είναι δικαίωμα μου να μην θέλω να με χρησιμοποιείς όταν σε συμφέρει και να με στολίζεις όποτε γουστάρεις. Επίσης είναι δικαίωμα μου να μην γουστάρω ένα άτομο που έχει υιοθετήσει έναν συγκεκριμένο τρόπο γραφής απλά και μόνο για να εκνευρίσει και να μειώσει τους συνομιλητές του. Σου αρέσει δεν σου αρέσει αυτό κάνεις. Και το κάνεις επίτηδες.

Εδώ μέσα είμαι γιατί το θέλω. Κι εσύ επίσης. Αν δεν μου αρέσει μπορώ να φύγω. Οπότε μου κάνει κέφι. Κι εσύ επίσης. Δεν μένω με το ζόρι, δεν είμαι αναγκασμένη σε τίποτα. Κι εσύ επίσης. Δεν είδα ποτέ τον συγκεκριμένο χώρο σαν καφενέ για αυτό δεν φέρομαι σαν να είμαι σε καφενέ. Σε αντίθεση με εσένα.

Κατάλαβες αγαπούλα;
Ποτε δεν σου ειπα να με συμπαθησεις ομως.Το σημαντικο παραυτα ειναι να προσπαθεις να εισαι αντικειμενικη και να κανεις αυτο που πρεπει σαν οδιτισσα,προσπαθωντας να ξεπερασεις προσωπικες αντιπαθειες.Εγω εδω δεν ειμαι συντονιστρια,ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ. :102: και οφειλεις να εισαι αντικειμενικη. :smt023
Αντικειμενικά μιλώντας πάντα, σε πόσα ποστ ξεπερνάς τα όρια αγαπούλα; Σε πόσα προκαλείς; Σε πόσα προσβάλλεις; Σε πόσα είσαι αγενής; Σε πόσα γράφεις flames; Δεν σου ζήτησα ποτέ να με σεβαστείς αλλά δεν σε είδα να σεβάστηκες τον χώρο στον οποίο γράφεις και τόσο εύκολα πατάς το κουμπί της αναφοράς.

Αντικειμενικά μιλώντας πού είπε ψέματα ο Χόρχε στο πρώτο νήμα και πως σε πρόσβαλε και έπρεπε να σβηστεί το όνομα σου από μια λίστα;

Αντικειμενικά μιλώντας εκτός απ' το αντιδρώ με άσχημο τρόπο στον άσχημο και προσβλητικό λόγο σου τι κακό σου έκανα;

Σου ζήτησα εγώ ποτέ να με συμπαθήσεις;;
Αντικειμενικα μιλωντας,με το που εγινες συντονιστρια,με ολη μου την καλη διαθεση σου εδωσα συγχαρητηρια,θυμασαι πως μου απαντησες;Παγαινε δες.
Κατα τα αλλα,ξαναλεω δεν ξερεις καν τους ορους χρησης δυστυχως.Εισασταν υποχρεωμενοι να με βγαλετε απο το πολλ,δεν το κανατε και την επομενη μερα,που με ειδα στα αποτελεσματα δεν εκανες αυτα που επρεπε σαν συντονιστρια,αλλα χλευαζες κιολας.και ακομα δεν εχεις μαθει τους ορους χρησης τους οποιους υπηρετεις.
Δεν χρειαζεται να υπαρχει ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΒΟΛΗ για να μην γινεσαι αντικειμενο θεματος.
Για δες.
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
Και μην μου πεις οτι το νημα δεν αφορουσε ΜΟΝΟ εμενα.Πουθενα δεν λεει οτι πρεπει να αφορα ΜΟΝΟ εσενα.
Το νημα αυτο με εθετε σε μια ψηφοφορια,για την οποια δεν ρωτηθηκα αν θελω να συμμετεχω,και ηταν δεδομενο οτι ασχολουνταν ΚΑΙ μαζι μου,οπως και εγινε΄.Δεν ειπα πουθενα ουτε στην αναφορα οτι ο χορχε με προσβαλλε,ασκησα το αναφαιρετο δικαιωμα μου να μην θελω να γινομαι αντικειμενο θεματος.
Την ημερα της αναφορας συντονιστης εστειλε πμ στο τρολ και του ειπε να με βγαλει.Αυτος δεν το εκανε,οπως λεει..διοτι εγω μετα δεν με ειδα στο πολλ,ΟΦΕΙΛΑΤΕ να με βγαλετε εσεις.Δεν ζητησα διαγραφη νηματος το ονομα μου ζητησα να φυγει και το εκανα απο ΤΗΝ ΑΡΧΗ,οχι οταν ειδα τα αποτελέσματα,οπως το τρολλ και η τζουνο λενε συνεχως.

Και ξερεις πολυ καλα οτι παντα κανω αναφορα οταν με βαζουν σε πολλ,διοτι δεν γουσταρω και ειναι δικαιωμα μου,διοτι ακριβως ξερω τι ακολουθει,οπως και εγινε ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΡΙΕΣ. :smt023

Εσυ λοιπον ,οταν ξαναεκανα αναφορα,αντι να σβησεις τα αποτελεσματα που δεν ειχε κανενα δικαιωμα να με εχει μεσα,διοτι ειχα το καθε δικαιωμα να εξαιρεθω απο το πολλ,αφου μου το δινουν αυτο οι οροι χρησης,μπηκες ΔΗΜΟΣΙΑ στο θεμα και ηρθες σε αντιπαραθεση μαζι μου,κατι που ειναι ανεπιτρεπτο απο ΟΔΙΤΙΣΑ και δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις.
Ακομα και αν ηθελες να μου εξηγησεις,οφειλες σε πμ και οχι δημοσια.

Οσον αφορα το τι παραβιαζω εγω,οταν απο την αρχη δεν βαζατε στην θεση τους οσους με εβριζαν,και εγω δεν θα μεινω χωρις γαλλικα. :lol: Παρολα αυτα ομως,εχω καποια ορια.Δεν εχω πει κανεναν μουρλο,τρελλο και βαριες κουβεντες.Στον μπουλη και σε καμια μαλακια μενω,
Εσεις δινετε τον τονο στους χρηστες,αυτη ειναι η πικρη αληθεια ομως. :wave:

Κατα τα αλλα,ΕΣΥ εδω τωρα με προκαλεσες,για αυτο και τα ακουσες.Μην διαμαρτυρηθουμε για τιποτα ενοτητες κλπ ναι; :wave:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 16:54, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25917
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 16:51

σωστη - σε αλλα τα κανεις μπιλιες ολα - αλλα εδω εχεις δικιο βουνο.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 23 Νοέμ 2019, 16:52

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:48
Το κάνω εικόνα....
Όχι κυριολεκτικά, πουλάκι, μου, δεν μου κάνεις face sitting.
:lol:
Ordem e Progresso.

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 23 Νοέμ 2019, 16:52

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:19
Εντάξει εφόσον σας κούρσα βγαίνω. Αλλά μην λέτε μαλακίες πίσω από την πλάτη μου, αν έχετε να πείτε κάτι πέστε το τώρα.
κι'εγώ στά μουσικά τί άνοιξα ολόκληρο θρέντ



don't leave us alone....ήθελα νά πώ
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Νοέμ 2019, 16:53

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:50
Έφαγες ρε ζωντόβολο; Εγώ κεφτέδες και πατάτες τηγανητές. :p8::dbeer:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 23 Νοέμ 2019, 16:57

Χαοτικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:48
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Cavaliere έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:46
Μου κάθεσαι στη μύτη, ε; Θα δεις τι θα πάθεις.
Πού σου κάθομαι;;
Τι παίζει; Θέλεις να τ' ακούς; Χυδαιολαγνείες έχουμε;
Την άναψα πολύ χοντρά, λέμε, έχει ήδη φορέσει τα πέτσινα.
Ordem e Progresso.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 17:01

Cavaliere έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:52
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:48
Το κάνω εικόνα....
Όχι κυριολεκτικά, πουλάκι, μου, δεν μου κάνεις face sitting.
:lol:
Αφήστε ρε παιδιά να δούμε κι εμείς τίποτα.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 23 Νοέμ 2019, 17:03

Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 17:01
Αφήστε ρε παιδιά να δούμε κι εμείς τίποτα.
Ω, ω, ω, πνίγομαι, ω, ω, ναι, αχ.
Ordem e Progresso.

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 17:04

Χαοτικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:53
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:50
Έφαγες ρε ζωντόβολο; Εγώ κεφτέδες και πατάτες τηγανητές. :p8::dbeer:
Εφαγα και ωραιοτατα! :lol:
Ακου:Αρνακι μπουτι στο φουρνο,βασικα στη λαδοκολλα με σκορδακια ενδιαμεσα,μιλαμε λουκουμι το κανω,να γλυφεις και τα δαχτυλα των ποδιονε σου,πατατουλες τηγανητες ,τατζικακια,σαλατουλες,ειπιαμε και τα κρασακια μας και ειμαστε ωραιοτατα τωρα. :smt005:
Α....και ψωμακι ολικης βιολογικο,το οποιο φτιαχνω εγω,αλλα απο χτες βεβαια το ειχα φτιαξει!
Ρε σεις...οι υπολοιποι δεν φαγατε;
καντε ενα διαλλειμα γμτ,κατα τα αλλα εγω ειμαι η υστερικια! :003:

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 23 Νοέμ 2019, 17:04

sibylic έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:52
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:19
Εντάξει εφόσον σας κούρσα βγαίνω. Αλλά μην λέτε μαλακίες πίσω από την πλάτη μου, αν έχετε να πείτε κάτι πέστε το τώρα.
κι'εγώ στά μουσικά τί άνοιξα ολόκληρο θρέντ



don't leave us alone....ήθελα νά πώ
σόρυ διόρθωση

Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 17:08

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:50
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:35
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 16:23


Ποτε δεν σου ειπα να με συμπαθησεις ομως.Το σημαντικο παραυτα ειναι να προσπαθεις να εισαι αντικειμενικη και να κανεις αυτο που πρεπει σαν οδιτισσα,προσπαθωντας να ξεπερασεις προσωπικες αντιπαθειες.Εγω εδω δεν ειμαι συντονιστρια,ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ. :102: και οφειλεις να εισαι αντικειμενικη. :smt023
Αντικειμενικά μιλώντας πάντα, σε πόσα ποστ ξεπερνάς τα όρια αγαπούλα; Σε πόσα προκαλείς; Σε πόσα προσβάλλεις; Σε πόσα είσαι αγενής; Σε πόσα γράφεις flames; Δεν σου ζήτησα ποτέ να με σεβαστείς αλλά δεν σε είδα να σεβάστηκες τον χώρο στον οποίο γράφεις και τόσο εύκολα πατάς το κουμπί της αναφοράς.

Αντικειμενικά μιλώντας πού είπε ψέματα ο Χόρχε στο πρώτο νήμα και πως σε πρόσβαλε και έπρεπε να σβηστεί το όνομα σου από μια λίστα;

Αντικειμενικά μιλώντας εκτός απ' το αντιδρώ με άσχημο τρόπο στον άσχημο και προσβλητικό λόγο σου τι κακό σου έκανα;

Σου ζήτησα εγώ ποτέ να με συμπαθήσεις;;
Αντικειμενικα μιλωντας,με το που εγινες συντονιστρια,με ολη μου την καλη διαθεση σου εδωσα συγχαρητηρια,θυμασαι πως μου απαντησες;Παγαινε δες.
Κατα τα αλλα,ξαναλεω δεν ξερεις καν τους ορους χρησης δυστυχως.Εισασταν υποχρεωμενοι να με βγαλετε απο το πολλ,δεν το κανατε και την επομενη μερα,που με ειδα στα αποτελεσματα δεν εκανες αυτα που επρεπε σαν συντονιστρια,αλλα χλευαζες κιολας.και ακομα δεν εχεις μαθει τους ορους χρησης τους οποιους υπηρετεις.
Δεν χρειαζεται να υπαρχει ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΒΟΛΗ για να μην γινεσαι αντικειμενο θεματος.
Για δες.
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
Και μην μου πεις οτι το νημα δεν αφορουσε ΜΟΝΟ εμενα.Πουθενα δεν λεει οτι πρεπει να αφορα ΜΟΝΟ εσενα.
Το νημα αυτο με εθετε σε μια ψηφοφορια,για την οποια δεν ρωτηθηκα αν θελω να συμμετεχω,και ηταν δεδομενο οτι ασχολουνταν ΚΑΙ μαζι μου,οπως και εγινε΄.Δεν ειπα πουθενα ουτε στην αναφορα οτι ο χορχε με προσβαλλε,ασκησα το αναφαιρετο δικαιωμα μου να μην θελω να γινομαι αντικειμενο θεματος.
Την ημερα της αναφορας συντονιστης εστειλε πμ στο τρολ και του ειπε να με βγαλει.Αυτος δεν το εκανε,οπως λεει..διοτι εγω μετα δεν με ειδα στο πολλ,ΟΦΕΙΛΑΤΕ να με βγαλετε εσεις.Δεν ζητησα διαγραφη νηματος το ονομα μου ζητησα να φυγει και το εκανα απο ΤΗΝ ΑΡΧΗ,οχι οταν ειδα τα αποτελέσματα,οπως το τρολλ και η τζουνο λενε συνεχως.

Και ξερεις πολυ καλα οτι παντα κανω αναφορα οταν με βαζουν σε πολλ,διοτι δεν γουσταρω και ειναι δικαιωμα μου,διοτι ακριβως ξερω τι ακολουθει,οπως και εγινε ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΡΙΕΣ. :smt023

Εσυ λοιπον ,οταν ξαναεκανα αναφορα,αντι να σβησεις τα αποτελεσματα που δεν ειχε κανενα δικαιωμα να με εχει μεσα,διοτι ειχα το καθε δικαιωμα να εξαιρεθω απο το πολλ,αφου μου το δινουν αυτο οι οροι χρησης,μπηκες ΔΗΜΟΣΙΑ στο θεμα και ηρθες σε αντιπαραθεση μαζι μου,κατι που ειναι ανεπιτρεπτο απο ΟΔΙΤΙΣΑ και δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις.
Ακομα και αν ηθελες να μου εξηγησεις,οφειλες σε πμ και οχι δημοσια.

Οσον αφορα το τι παραβιαζω εγω,οταν απο την αρχη δεν βαζατε στην θεση τους οσους με εβριζαν,και εγω δεν θα μεινω χωρις γαλλικα. :lol: Παρολα αυτα ομως,εχω καποια ορια.Δεν εχω πει κανεναν μουρλο,τρελλο και βαριες κουβεντες.Στον μπουλη και σε καμια μαλακια μενω,
Εσεις δινετε τον τονο στους χρηστες,αυτη ειναι η πικρη αληθεια ομως. :wave:

Κατα τα αλλα,ΕΣΥ εδω τωρα με προκαλεσες,για αυτο και τα ακουσες.Μην διαμαρτυρηθουμε για τιποτα ενοτητες κλπ ναι; :wave:
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
Άλλαξε το πολλ, άλλαξε το εισαγωγικό ποστ, και αναφέρθηκες σε ένα ποστ από τον νηματοθέτη.

Δεν είναι νήμα.... Είναι ποστ. Ο κανονισμός αναφέρει νήμα. Όχι ποστ.

ΤΟ ΝΗΜΑ ΑΛΛΑΞΕ!!!

Πες μου τώρα τι δεν κάναμε ή τι έκανα ή δεν έκανα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών