Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

fagano3

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 23 Νοέμ 2019, 21:27

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:22
fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
A οντως πηρε μηδεν ψηφους.

Οντως ηταν η τελευταια των τελευταιων.

Και γω νομιζα οτι τρολλαρα
Ε,νατο Αυτο ειναι ηθος και σοβαροτητα.Ο χλευασμος απο χτες ..και δεν ιδρωνει το αυτι κανενος οδιτη.
Τι και αν λεω οτι εκανα αναφορα αμεσως μολις ανοιξε το νημα,πολυ πριν βγει η ψηφοφορια,τι και αν γινεται ενα μπουλινγκ ωραιοτατο,ο συντονισμος απλα βλεπει την ανθρωποφαγια/.
Εμενα δεν μου κανετε κακο.
Την ποιοτητα σας δειχνετε και την ποιοτητα του φορουμ επισης.

Το αναφαιρετο δικαιωμα να μην γουσταρω να συμμετεχω σε ενα κωλονημα και να τιθεμαι σε ψηφοφορια ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΥ,το αφαιρειτε και κανετε και μπουλινγκ.
Η ΑΛΗΤΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.Απο καποια φαση και μετα.η πλακα γινεται μπουλινγκ και ανθρωποφαγια.Και εχει γινει ηδη απο χτες.
Ο συντονισμος ας συνεχισει να σφυριζει κλεφτικα μην δυσαρεσησει τα τρολλια. :102: Απο χτες γινεται αυτο.
Σιγα ρε.

Εσυ μεχρι πριν μιση ωρα μας σκυλοβριζες ολους και τωρα το παιζεις Ματινα Μανταρινακη

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 23 Νοέμ 2019, 21:28

Λοιπόν το νήμα είναι σχόλια επισκεπτών.
Τα είπαν νομίζω, αν πουν και κάτι ακόμα θα εγκριθεί.
Συνέχεια στο άλλο, αν και έχουν ειπωθεί όλα, πόσα άλλα πχια;

Cecily

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily » 23 Νοέμ 2019, 21:29

Καλησπέρα,

Γραφω γιατι στηρίζω 100% την Γκερ. Και ολο αυτο το χάλι γινεται, γιατι ο Σπύρος εχει αποδεδειγμένα 2 μέτρα και δυο σταθμά στα μπαν.

Χρήστες που όλη μέρα γράφουν με σκατα στο στόμα, παρενοχλούν γυναίκες και ο,τι αλλο ας μην παρεκτραπώ, κυκλοφορούν εδω ελεύθεροι, διότι δεν υπάρχει τρόπος να ελέγξεις την αποβολή τους, εφόσον μπαίνουν κ ξαναμπαίνουν, σε δουλεια να βρισκόμαστε και άλλοι τρώνε μπαν για ψύλλου πήδημα, (βλ. Αγις, κλπ.)

Καλα να πάθετε, εφοσον δημιουργείτε σαματάδες για ζητήματα της πλάκας και για τα σοβαρά κανετε ολοι την τσιγκολελετα.

Απορω , γιατι ορισμένοι συντονιστές συνεχίζουν και αφιερώνουν έστω και ενα λεπτό απο τον προσωπικό τους χρόνο, για να ασχολούνται με τον καθε πικραμένο εδω μεσα, αντί να γράφουν κι αυτοί το μακρύ τους κ το κοντό τους τριαλαρι τριαλαρο και να σας αφήσουν να σκοτώνεστε για την καθε σαχλαμάρα.

ΥΓ. Απο που κι ως που αλλάξατε την ψηφοφορία του ανθρώπου; Που στον κανονισμό γραφει οτι θα τροποποιούνται ποστ και νηματα κατ’επιλογην τρίτου χρηστη, επειδη προσβλήθηκε, χωρις να υπάρχει προσβλητικό ποστ ; Τι γελοιότητες και λογοκρισία ειναι αυτη ξαφνικά επιλεκτική ;

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29739
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 21:30

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:22
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:19
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:16


Προτείνω να συγκροτηθεί Μέτωπο της Λογικής . Το πρόβλημα είναι η σύγχυση με τους πασοκονεοδημοκράτες επί μνημονίου.. :011:


Οκ! Βόρειο Μέτωπο της Λογικής - ΒΜΛ
Το χειρότερο που έκανε όλο αυτό το τζερτζελο είναι ότι σε συμπάθησα. Και τώρα, δεν μπορώ να σε μπινελικωσω ξανά. Μόνο σε κάνα νήμα για φαρμακεία :D

Συντάσσομαι με το ΒΜΛ
Εγώ πάντως όταν είχα κάνει εκείνη την ιδιοφυή πρόταση -να ανοίξει ειδικό Νήμα ,κλουβί, όπου θα μπορούν να πλακώνονται στα βρισίδια άφοβα οι χρήστες- με εσένα θα το εγκαινίαζα... :hebit:
:hebit:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Von Mackensen

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 23 Νοέμ 2019, 21:32

Nero έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:45
Von Mackensen έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:38
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:37


Άνοιξε νήμα για καλλιστεία
Η Εσθήρ ήθελε να εξαιρεθεί
Μετά δεν ήθελε να αναφέρεται καν σε ποστ με αποτελέσματα
Μετά της πίεσαν την κοιλιά και άρχισε να κρωζει σε διάλεκτο όπως κάνει παντα
Μετά η Ναιδα θίχτηκε που πιεσαμε την κοιλιά του χοντρού βατράχου και άρχισε να κρωζει
Η Ναιδα αποφάσισε να φύγει
Μετά θίχτηκε η Κασπερ επειδή είπαμε για χαβαλέ ότι έφερε πούλμαν με κύπριους να την ψηφίσουν
Μετά ο Πανας είπε να αποχωρήσει για 986η φορά αυτή τη βδομάδα για συμπαράσταση
Μετά το χοντρό βατράχι συνέχισε να κρωζει

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Εγώ το είπα αυτό. Δεν πρόκειται να απολογηθώ γιατί ναι μεν τα όρια του κάθε ανθρώπου είναι υποκειμενικά και καλό είναι να μην κρίνουμε πολύ που αρχίζουν και που τελειώνουν, αλλά το συγκεκριμένο, όπως και να το δεις ήταν τόσο εξόφθαλμα αστείο, που δεν είχε καν άμεσο στόχο την κασπερ κιόλας...ή του κύπριους, που δεν μπορώ με τίποτα να δεχτώ ότι υπάρχει ενήλικος άνθρωπος που το πήρε σοβαρά και θίχτηκε
Δε χρειάζεται να απολογηθείς προσωπικά το βρήκα αστείο. Άλλοι πρέπει να απολογηθούν αφού πρώτα ζητήσουν ιατρική βοήθεια.Η συμπαθητική Κασπερ είχε παράπονα από πριν ότι τη λέμε συνέχεια στους Κυπριους αδερφούς, δε ήθελε και πολύ για να εκραγεί. Ελπίζω όταν ηρεμήσει να το ξανασκεφτεί.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 21:35

Επισκέπτης έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:02
Στο ποστ όμως εγώ δεν μπορώ να παρέμβω εφόσον δεν την προσβάλει και δεν την βρίζει.
Το ποστ υπονοεί συμμετοχή της κ αυτό την προσβάλει. Δε θέλει να υπονοείται η εθελουσία συμμετοχή της σε κάτι τέτοιο.

Απλώς κάτι που είναι σοβαρό για κάποιον, για άλλον δεν είναι κ του υποβιβάζει τη σοβαρότητα. Παρεξήγηση είναι. Δεχθειτε όλοι ο καθένας το λάθος του.
Το νήμα δεν υπονοεί όμως τίποτα τέτοιο. Ο κανονισμός λέει για νήμα.

Απάντησε στο συγκεκριμένο ποστ και τον έβρισε και είναι ακόμη εκεί ενώ κάλιστα θα μπορούσα να το διαγράψω σαν προσβλητικό αλλά δεν το έκανα γιατί του απαντάει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

επισκεπτης

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από επισκεπτης » 23 Νοέμ 2019, 21:39

Κυριες και κυριοι, το κουρασατε και κουραστηκατε και σεις. Το πχορουμ ειναι χωρος για να μπεις αμα γουσταρεις, να πεις καμια κουβεντα, να δεις 2-3 κουβεντες και να περασεις την ωρα σου. Για καποιους/καποιες ειναι μεγαλο μερος της κοινωνικης τους ζωης, για αλλους/ες μικροτερο, αλλοι ξεσκανε απο προβληματα, αλλοι θελουν να ανταλαξουν επιχειρηματα, αλλοι να κανουν χαβαλε κ.ο.κ.
Παλαιοτερα ηταν και ενα αρχειο της κοινωνικης ζωης του τοπου, πλεον δεν ειναι για γνωστους λογους

Οι αποχωρησεις λογω ενος-δυο μηνυματων ειναι ανουσιες και - εν τελει - βλακωδεις. Εχει νοημα να φυγεις επειδη δεν σου αρεσει η ατμοσφαιρα, βαρεθηκες, δεν βρισκεις κοσμο να ανταλλαξεις αποψεις ή κοσμο που να σε ενδιαφερει να ανταλλαξεις αποψεις μαζι του επειδη απλως δεν τον εκτιμας. Σιγα σιγα αραιωνεις και αμα ξαναβρεις την διαθεση επιστρεφεις

Αλλα να γινονται ανακοινωσεις αποχωρησεων με αφορμη μια στιχομυθια και μια παρεμβαση που εγινε ή δεν εγινε ειναι ανουσιο και εν κατακλειδι η ιδια η αποχωρηση για αυτο το λογο ειναι λαθος. Δεν ειναι εργασια το πχορουμ για να ανακοινωσεις την παραιτηση σου. Δεν κραταει κανεις κανενα ουτε παιρνει κανεις μισθο. Δεν υπαρχει προισταμενος να σε προσβαλει και να φυγεις επειδη σε εθιξε η εξουσια.

Σαββατο βραδυ. Γυριστε την Δευτερα, ανοιξτε την οθονη και καντε οτι σας κανει να νιωθετε πιο βολικα. Χωρις ανακοινωσεις και δραματα

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 21:41

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:35
Επισκέπτης έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:02
Στο ποστ όμως εγώ δεν μπορώ να παρέμβω εφόσον δεν την προσβάλει και δεν την βρίζει.
Το ποστ υπονοεί συμμετοχή της κ αυτό την προσβάλει. Δε θέλει να υπονοείται η εθελουσία συμμετοχή της σε κάτι τέτοιο.

Απλώς κάτι που είναι σοβαρό για κάποιον, για άλλον δεν είναι κ του υποβιβάζει τη σοβαρότητα. Παρεξήγηση είναι. Δεχθειτε όλοι ο καθένας το λάθος του.
Το νήμα δεν υπονοεί όμως τίποτα τέτοιο. Ο κανονισμός λέει για νήμα.

Απάντησε στο συγκεκριμένο ποστ και τον έβρισε και είναι ακόμη εκεί ενώ κάλιστα θα μπορούσα να το διαγράψω σαν προσβλητικό αλλά δεν το έκανα γιατί του απαντάει.
Συνεχιζεις να το παιζεις κινεζα. :102:
Μου κατηργησες το δικαιωμα να μην γουραρω να συμμετχω σε νημα με αντικειμενο ΚΑΙ εμενα ναι η οχι; Μπορουσες να το βγαλεις οφ ναι η οχι; Και ουτε επεξεραγσια,ουτε διαγραφη ;
Μπορουσες,δεν το εκανες.
Τα υπολοιπα ειναι φτηνοτατες δικαιολογιες.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29739
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 21:42

Εσθήρ, κάνε μας λίγο κουαξ


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12526
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 23 Νοέμ 2019, 21:44

επισκεπτης έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:39
Κυριες και κυριοι, το κουρασατε και κουραστηκατε και σεις. Το πχορουμ ειναι χωρος για να μπεις αμα γουσταρεις, να πεις καμια κουβεντα, να δεις 2-3 κουβεντες και να περασεις την ωρα σου. Για καποιους/καποιες ειναι μεγαλο μερος της κοινωνικης τους ζωης, για αλλους/ες μικροτερο, αλλοι ξεσκανε απο προβληματα, αλλοι θελουν να ανταλαξουν επιχειρηματα, αλλοι να κανουν χαβαλε κ.ο.κ.
Παλαιοτερα ηταν και ενα αρχειο της κοινωνικης ζωης του τοπου, πλεον δεν ειναι για γνωστους λογους

Οι αποχωρησεις λογω ενος-δυο μηνυματων ειναι ανουσιες και - εν τελει - βλακωδεις. Εχει νοημα να φυγεις επειδη δεν σου αρεσει η ατμοσφαιρα, βαρεθηκες, δεν βρισκεις κοσμο να ανταλλαξεις αποψεις ή κοσμο που να σε ενδιαφερει να ανταλλαξεις αποψεις μαζι του επειδη απλως δεν τον εκτιμας. Σιγα σιγα αραιωνεις και αμα ξαναβρεις την διαθεση επιστρεφεις

Αλλα να γινονται ανακοινωσεις αποχωρησεων με αφορμη μια στιχομυθια και μια παρεμβαση που εγινε ή δεν εγινε ειναι ανουσιο και εν κατακλειδι η ιδια η αποχωρηση για αυτο το λογο ειναι λαθος. Δεν ειναι εργασια το πχορουμ για να ανακοινωσεις την παραιτηση σου. Δεν κραταει κανεις κανενα ουτε παιρνει κανεις μισθο. Δεν υπαρχει προισταμενος να σε προσβαλει και να φυγεις επειδη σε εθιξε η εξουσια.

Σαββατο βραδυ. Γυριστε την Δευτερα, ανοιξτε την οθονη και καντε οτι σας κανει να νιωθετε πιο βολικα. Χωρις ανακοινωσεις και δραματα
Όλα καλά ;
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25889
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 21:45

Cecily έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:29
Καλησπέρα,

Γραφω γιατι στηρίζω 100% την Γκερ. Και ολο αυτο το χάλι γινεται, γιατι ο Σπύρος εχει αποδεδειγμένα 2 μέτρα και δυο σταθμά στα μπαν.

Χρήστες που όλη μέρα γράφουν με σκατα στο στόμα, παρενοχλούν γυναίκες και ο,τι αλλο ας μην παρεκτραπώ, κυκλοφορούν εδω ελεύθεροι, διότι δεν υπάρχει τρόπος να ελέγξεις την αποβολή τους, εφόσον μπαίνουν κ ξαναμπαίνουν, σε δουλεια να βρισκόμαστε και άλλοι τρώνε μπαν για ψύλλου πήδημα, (βλ. Αγις, κλπ.)

Καλα να πάθετε, εφοσον δημιουργείτε σαματάδες για ζητήματα της πλάκας και για τα σοβαρά κανετε ολοι την τσιγκολελετα.


Απορω , γιατι ορισμένοι συντονιστές συνεχίζουν και αφιερώνουν έστω και ενα λεπτό απο τον προσωπικό τους χρόνο, για να ασχολούνται με τον καθε πικραμένο εδω μεσα, αντί να γράφουν κι αυτοί το μακρύ τους κ το κοντό τους τριαλαρι τριαλαρο και να σας αφήσουν να σκοτώνεστε για την καθε σαχλαμάρα.

ΥΓ. Απο που κι ως που αλλάξατε την ψηφοφορία του ανθρώπου; Που στον κανονισμό γραφει οτι θα τροποποιούνται ποστ και νηματα κατ’επιλογην τρίτου χρηστη, επειδη προσβλήθηκε, χωρις να υπάρχει προσβλητικό ποστ ; Τι γελοιότητες και λογοκρισία ειναι αυτη ξαφνικά επιλεκτική ;
:smt038

προσωπικα στα μπενελι μου τα μπαν - το γελοιον του φορουμ βου -με διασκεδαζει και το λατρευω οσο πιο σοβαροφανες παρουσιαζεται + την αεναη κοπτοραπτικη στους ''κανονισμούς'' . :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 23 Νοέμ 2019, 21:48

enterprise-psi έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:44
επισκεπτης έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:39
Κυριες και κυριοι, το κουρασατε και κουραστηκατε και σεις. Το πχορουμ ειναι χωρος για να μπεις αμα γουσταρεις, να πεις καμια κουβεντα, να δεις 2-3 κουβεντες και να περασεις την ωρα σου. Για καποιους/καποιες ειναι μεγαλο μερος της κοινωνικης τους ζωης, για αλλους/ες μικροτερο, αλλοι ξεσκανε απο προβληματα, αλλοι θελουν να ανταλαξουν επιχειρηματα, αλλοι να κανουν χαβαλε κ.ο.κ.
Παλαιοτερα ηταν και ενα αρχειο της κοινωνικης ζωης του τοπου, πλεον δεν ειναι για γνωστους λογους

Οι αποχωρησεις λογω ενος-δυο μηνυματων ειναι ανουσιες και - εν τελει - βλακωδεις. Εχει νοημα να φυγεις επειδη δεν σου αρεσει η ατμοσφαιρα, βαρεθηκες, δεν βρισκεις κοσμο να ανταλλαξεις αποψεις ή κοσμο που να σε ενδιαφερει να ανταλλαξεις αποψεις μαζι του επειδη απλως δεν τον εκτιμας. Σιγα σιγα αραιωνεις και αμα ξαναβρεις την διαθεση επιστρεφεις

Αλλα να γινονται ανακοινωσεις αποχωρησεων με αφορμη μια στιχομυθια και μια παρεμβαση που εγινε ή δεν εγινε ειναι ανουσιο και εν κατακλειδι η ιδια η αποχωρηση για αυτο το λογο ειναι λαθος. Δεν ειναι εργασια το πχορουμ για να ανακοινωσεις την παραιτηση σου. Δεν κραταει κανεις κανενα ουτε παιρνει κανεις μισθο. Δεν υπαρχει προισταμενος να σε προσβαλει και να φυγεις επειδη σε εθιξε η εξουσια.

Σαββατο βραδυ. Γυριστε την Δευτερα, ανοιξτε την οθονη και καντε οτι σας κανει να νιωθετε πιο βολικα. Χωρις ανακοινωσεις και δραματα
Όλα καλά ;
Sakis Rouvas;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 21:48

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:27
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:42
πλακα μας κανεις;Ειχα κανει αναφρα απο το προηγουνενο βραδυ,μολις ανοιξε το θεμα,το ξεχασες; :o
Και τα πηρα οταν ειδα οτι εφοσον δεν συμμετεχω στο πολλ,αρα και στο νημα,πως σκατα με βγαζει στα αποτελεσμστα;
Και μετα εκανα αναφορα και ειπα οτι τα αποτελεσματα με εχουν μεσα,εφοσον εγω δεν ειχα συναινεσει να ειμαι στο θεμα και ειχα κανει αναφορα απο ΧΤΕΣ,πως σκατα με βαζει στα αποτελεσματα.
Λες και ψεμματα;

Και σου ξαναειπα,αν δεν ηθελες να διαγραψεις ή να επεξεργαστεις ποστ,ας το εβγαζες οφ τοπικ ,ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ.Εγω οταν κανω αναφορα,λεω τι θελω.αυτο δεν σημαινει οτι ξερω αν εσυ μπορεις να διαγραψεις ενα θεμα η να το επεξερηαστεις,εγω ξερω τα δικαιωματα που μου δινουν οι οροι χρησης και οτι δεν γουσταρω να συμμεετχω σε ενα νημα.Οταν με εχεισ τα αππτελεσματα λεμε,ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ.Τωρα το αν θα τα διαγραψεις,θα τα επεξεργαστεις ή θα τα βγαλεις οφ τοπικ,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΔΩ ,οχι εγω.Εγω δεν μπορω να ξερω αν εσυ δεν θες ή δεν μπορεις να τα διαγραψεις.Εγω κανω αναΦορα.και Εσυ πρεπει να βρεις λυση.
Εφοσον λοιπον δεν ειχα συναινεση απο το προηγουμενο βραδυ,αμεσως μολις ανοιξε το θεμα ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ,την επομενη που με ειδα στα αποτελεσματα,του εγραψα πως ειναι δυνατον να με εχει στα αποτελεσματα και μετα ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ/
Εσυ σαν οδιτισα πρεπει αν δεις αν εχει βαση αυτο που ζηταω συμφωνα με τους ορους χρησης/
Εχει καθως
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
Το νημα αφορα ΚΑΙ εμενα ξεκαθαρα.Δεν το σεβαστηκατε το προηγουμενο βραδυ,κανω αναφορα και λεω οτι δεν γινεται να συμμετεχω στα αποτελεσματα αφου δεν συναινουσα για να ειμαι στο θεμα,εσυ εισαι συντονιστρια επρεπε να βρεις λυση,η οποια ηταν πανευκολη.
Αφου λες οτι δεν μπορουσες να επεξεργαστεις το ποστ του,ας το εβγαζες οφ τοπικ,βαζοντας το στο αντιστοιχο νημα.Εγω δεν θα σου βρω τη λυση Εγω κανω αναφορα και λεω τι θελω να γινει,εσυ εισαι συντονιστρια,εσυ πρεπε αν την βρεις.
Εσυ με εγραψες στα παλια σου τα παπουτσια.Κανονικα.Βρεθηκα να συμμετεχω σε ενα νημα, απο την αρχη εκανα αναφορα οτι δεν ηθελα.Η λυση υπηρχε,δεν την εκανες.
Ρε συ έλεος. Αν ήθελα να εκμεταλλευτώ τη θέση μου θα είχα διαγράψει το πρώτο ποστ σου στο νήμα που βρίζεις τον Χόρχε. Αλλά δεν το έκανα και το ποστ είναι ακόμη εκεί.

Επίσης δεν είμαι ονλαιν 24/7. Βγήκα πριν κάνεις την αναφορά και ξαναμπήκα το επόμενο πρωί. Ποιος ήταν ο συντονιστής που έκανε σύσταση στον Χόρχε; Εγώ ακόμη δεν έχω ενημερωθεί. Δεν ξέρω τι είχε προηγηθεί.
Οφειλες λοιπον να το κανεις,προτου αρνηθεις το δικαιωμα του να μην θελω να συμμετεχω με το ζορυ σε μια ψηφοφορια.και να χλευαζεις κιολας.
Και δεν βριζω τον χορχε.Αφου με χλευαζει και λεει και ψεμματα,του απαντω αναλογα.Δεν το ξεκινησα εγω,δεν τον εχοχλισα,δεν τον εβαλα εγω σε θεμα με ψηφοφορια,χωρις την θεληση του.Δεν ξεκινησα εγω να τον χλευαζω,ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ.
Σκεφτηκες μονο το δικο του δικαιωμα να μην επεξεργαστεις το ποστ του,γραφοντας στα παλια σου τα παπουτσια το αναφαιρετο δικαιωμα μου,που αυτος παραβιαζε ορο χρησης.Εγω δεν τον εβαλα καπου με το ζορυ.
Εφοσον δεν ηξερες,οφειλες πρωτα να δεις τις αναφορες και εχω να με χλευαζεις και απο πανω .
Εφοσον ειχα το δικαιωμα να εξαιρεθω,το να αφηνεις ενα ποστ που μεεχει στα αποτεε΄σματα,καταπατησε το δικο μου δικαιωμα.
Μπορουσες να το βγαλεις οφ τοπικ λεμε.Δεν θα το διεγραψες,ουτε θα το επεξργαζοσουν.Εχετε θεμα για τα οφ τοπικς.Εχεις το δικαιωμα σαν οδιτιτισα να το κανεις και το ξερεις.

Καληνυχτα,

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12526
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 23 Νοέμ 2019, 21:49

Έλα φτάνει.
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 21:49

Daje έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:34
ΓΕΜΙΣΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΜΟΥΝΑΡΕΣ
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΡΩΤΟΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!
δε μας νοιάζουν .τα βρήκαμε με τον φαρμακοτρίφτη. :g094:

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών