Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Νοέμ 2019, 20:32

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:17
:vp7: της πουτανας γίνεται :vp7:
Επειδη βαριεμαι να διαβαζω 43 σελιδες, ενα μικρο σαμαρι πληζ....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 23 Νοέμ 2019, 20:33

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 20:33

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:21
Μια χαρα εκμεταλευτηκες την εξουσια σου και δεν εκανες αυτο που οφειλες .
Εφοσον ειχα κανει αναφορα οτι δεν συναινω να συμμετΕχω στο θεμα,το ποστ του με τα αποτελεσματα που με εβαζαν μεσα,ηταν το λιγοτερο οφ τοπικ,ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ ,να το πηγαινες εκει και ετσι δεν θα το επεξεργαζοσουν.Μαλιστα θα το εβλεπαν κιολας,Αλλα θα ηταν εκτος θεματος και θα εδειχνε ξεκαθαρα οτι τηρηθηκαν οι οροι χρησης και εφοσον εκανα αναφορα και δεν θελω να συμμεετχω στο νημα,αρα και στα αποτελεσμτατα.Τηρηθηκαν.ΟΥΤΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΠΟΣΤ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Το εκανες;
Οχι.
Αρα χρησιμοποιοντας την εξουσια σου,καταπατησες το δικο μου δiκαιωμα ,ΔΕΝ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕς ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ,ενω μπορουσες ανετα να το κανεις,χωρις επεξεργασια,χωρις διαγραφη,τιποτε απο αυτα.Βγαζοντας απλα οφ τοπικ ,κατι που το εχεις το δικαιω,α και οντως θα ηταν οφ τοπικ,αφου εγω δεν συμετειχα στο νημα,τα αποτελεσματα αυτα ηταν ψευδη.
end of story.
Μισό, τώρα μου λες πως έπρεπε να κάνω διαγραφή του ποστ;;

Δλδ το ξεκαθαρίσαμε πως δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία;;

Οκ. Πού στον κανονισμό λέει πως μπορώ να διαγράψω οποιοδήποτε ποστ μου γουστάρει;

Να θυμηθούμε εδώ πως πρώτα τον έβρισες και μετά έκανες αναφορά στο ποστ το οποίο είχες κάνει και παράθεση στο ποστ που τον βρίζεις; Εγώ αυτό το ποστ δεν το διέγραψα γιατί απαντάς στον Χόρχε και του λες πως δεν συναινείς. Αν ήθελα να εκμεταλλευτώ τη θέση μου θα διέγραψα το ποστ σου και θα σφυρίζα κλέφτικα. Δεν το έκανα όμως.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.


Tralalaaaa

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tralalaaaa » 23 Νοέμ 2019, 20:34

Ναιδακι... Έλα Ναιδακι... Θα τα βρούμε όλα...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29404
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 20:37

Nostalgia έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:32
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:17
:vp7: της πουτανας γίνεται :vp7:
Επειδη βαριεμαι να διαβαζω 43 σελιδες, ενα μικρο σαμαρι πληζ....
Άνοιξε νήμα για καλλιστεία
Η Εσθήρ ήθελε να εξαιρεθεί
Μετά δεν ήθελε να αναφέρεται καν σε ποστ με αποτελέσματα
Μετά της πίεσαν την κοιλιά και άρχισε να κρωζει σε διάλεκτο όπως κάνει παντα
Μετά η Ναιδα θίχτηκε που πιεσαμε την κοιλιά του χοντρού βατράχου και άρχισε να κρωζει
Η Ναιδα αποφάσισε να φύγει
Μετά θίχτηκε η Κασπερ επειδή είπαμε για χαβαλέ ότι έφερε πούλμαν με κύπριους να την ψηφίσουν
Μετά ο Πανας είπε να αποχωρήσει για 986η φορά αυτή τη βδομάδα για συμπαράσταση
Μετά το χοντρό βατράχι συνέχισε να κρωζει


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 23 Νοέμ 2019, 20:38

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:26
Nai_da έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:12
Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά.....
Το λέω σε πολλά ποστ. Δεν έχω το δικαίωμα επεξεργασίας ποστ άλλου χρήστη ρε συ Ναιδα. Ο κανονισμός λέει για νήμα. Το ποστ δεν είχε κάτι το επιλήψιμο για να αλλάξει. Δεν είναι δική μου δουλειά να αλλάξει αλλά αυτού που το έγραψε. Πώς έπρεπε να το κάνω λοιπόν;
Στο παλιό πχόρουμ υπήρχε αυτός ο κανονισμός;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Von Mackensen

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 23 Νοέμ 2019, 20:38

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:37
Nostalgia έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:32
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:17
:vp7: της πουτανας γίνεται :vp7:
Επειδη βαριεμαι να διαβαζω 43 σελιδες, ενα μικρο σαμαρι πληζ....
Άνοιξε νήμα για καλλιστεία
Η Εσθήρ ήθελε να εξαιρεθεί
Μετά δεν ήθελε να αναφέρεται καν σε ποστ με αποτελέσματα
Μετά της πίεσαν την κοιλιά και άρχισε να κρωζει σε διάλεκτο όπως κάνει παντα
Μετά η Ναιδα θίχτηκε που πιεσαμε την κοιλιά του χοντρού βατράχου και άρχισε να κρωζει
Η Ναιδα αποφάσισε να φύγει
Μετά θίχτηκε η Κασπερ επειδή είπαμε για χαβαλέ ότι έφερε πούλμαν με κύπριους να την ψηφίσουν
Μετά ο Πανας είπε να αποχωρήσει για 986η φορά αυτή τη βδομάδα για συμπαράσταση
Μετά το χοντρό βατράχι συνέχισε να κρωζει

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Επισκέπτης

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Επισκέπτης » 23 Νοέμ 2019, 20:39

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:26
Nai_da έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:12
Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά.....
Το λέω σε πολλά ποστ. Δεν έχω το δικαίωμα επεξεργασίας ποστ άλλου χρήστη ρε συ Ναιδα. Ο κανονισμός λέει για νήμα. Το ποστ δεν είχε κάτι το επιλήψιμο για να αλλάξει. Δεν είναι δική μου δουλειά να αλλάξει αλλά αυτού που το έγραψε. Πώς έπρεπε να το κάνω λοιπόν;
Παρακολούθησα όλη την συζήτηση από την αρχή. Όταν δε, θεωρήθηκε ότι την είχες βγάλει από το poll έσπευσες να διαψεύσεις ότι δεν το έκανες καθότι διαφωνούσες μαζί της και ότι αφαιρεθηκε λόγω κατάταξης αν θυμάσαι καλά. Τέσπα Γκερ δε θα μπω σε διένεξη μαζί σου, το έκανα εκείνη την μέρα που θεώρησα ότι χρειάστηκε.
Μπήκα στη διαδικασία να γράψω γιατί διάβασα διάφορα. Ήθελα να διευκρινίσω ότι δεν ήταν ο λόγος που έφυγα το ότι δεν με έβγαλε ο Χόρχε από την ψηφοφορία. Αντιθέτως έκανα και χαβαλέ με ότι αφορούσε τον εαυτό μου. Τα υπόλοιπα γνωστά.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:42

Nai_da έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:12
Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά. Ο τρόπος όμως που πήγε να γίνει ο χαβαλες με την Εσθήρ με το έτσι θέλω και θα σε βάλω στο poll γιατί μας σπας τα @@ με τον έντονο τρόπο γραφής σου κτλ κτλ (κι εγώ έχω αρπαχτεί μαζί της) και πάρτα τώρα εκδικητικά θα σου σπάσω τον τσαμπουκά. Και με σιγονταρισμα από την Γκερ. Γιατί ρε φίλε; Η άλλη γράφει λες και έχει πάθει εγκεφαλικό από τα νεύρα της και εσύ εκεί να το κάνεις με τσαμπουκά όπως το γουστάρεις; άμα σου την δινει σε άλλα νήματα στα ίσα χτύπα τη στα άλλα νηματα. Έτσι όπως το πήγατε ήταν πολύ λάθος κατά τη γνώμη μου.
Και να πω στην Γκερ ότι τα αυταρχιλικια και το υφάκι να το χρησιμοποιεί στους χρήστες που το γουστάρουν. Οι υπόλοιποι δεν :e040: ας μάθει να τα διαχωρίζει. Δεν είναι ωραίο όταν κατέχεις μια θέση που "εξουσίας" να χρησιμοποιείς προστακτικές και ειρωνίες.
Το βλέπω σωστά ;λάθος ;δεν ξέρω. Βασικά σωστά το βλέπω απλά κάποιος μπορεί να θεωρεί ότι το βλέπω λάθος. Αλλά εγώ σωστά το βλέπω.
Όπως και να έχει δεν μου κάνει αίσθηση να μπω να γράψω, να κάνω χαβαλέ κτλ. να καταθέσω την έμφυτη σοφία μου.
Εάν επιστρέψει η διάθεση εδώ θα σας βρω(θέλω να πιστεύω) Αν όχι, καλά περάσαμε.
Δεν θα πω εις το επανιδείν, θα πω άντε και καλή τύχη μάγκες.
Καλή τύχη σε λίγο ακολουθώ και γω...
the end

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 20:42

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:33
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:21
Μια χαρα εκμεταλευτηκες την εξουσια σου και δεν εκανες αυτο που οφειλες .
Εφοσον ειχα κανει αναφορα οτι δεν συναινω να συμμετΕχω στο θεμα,το ποστ του με τα αποτελεσματα που με εβαζαν μεσα,ηταν το λιγοτερο οφ τοπικ,ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ ,να το πηγαινες εκει και ετσι δεν θα το επεξεργαζοσουν.Μαλιστα θα το εβλεπαν κιολας,Αλλα θα ηταν εκτος θεματος και θα εδειχνε ξεκαθαρα οτι τηρηθηκαν οι οροι χρησης και εφοσον εκανα αναφορα και δεν θελω να συμμεετχω στο νημα,αρα και στα αποτελεσμτατα.Τηρηθηκαν.ΟΥΤΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΠΟΣΤ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Το εκανες;
Οχι.
Αρα χρησιμοποιοντας την εξουσια σου,καταπατησες το δικο μου δiκαιωμα ,ΔΕΝ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕς ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ,ενω μπορουσες ανετα να το κανεις,χωρις επεξεργασια,χωρις διαγραφη,τιποτε απο αυτα.Βγαζοντας απλα οφ τοπικ ,κατι που το εχεις το δικαιω,α και οντως θα ηταν οφ τοπικ,αφου εγω δεν συμετειχα στο νημα,τα αποτελεσματα αυτα ηταν ψευδη.
end of story.
Μισό, τώρα μου λες πως έπρεπε να κάνω διαγραφή του ποστ;;

Δλδ το ξεκαθαρίσαμε πως δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία;;

Οκ. Πού στον κανονισμό λέει πως μπορώ να διαγράψω οποιοδήποτε ποστ μου γουστάρει;

Να θυμηθούμε εδώ πως πρώτα τον έβρισες και μετά έκανες αναφορά στο ποστ το οποίο είχες κάνει και παράθεση στο ποστ που τον βρίζεις;
πλακα μας κανεις;Ειχα κανει αναφρα απο το προηγουνενο βραδυ,μολις ανοιξε το θεμα,το ξεχασες; :o
Και τα πηρα οταν ειδα οτι εφοσον δεν συμμετεχω στο πολλ,αρα και στο νημα,πως σκατα με βγαζει στα αποτελεσμστα;
Και μετα εκανα αναφορα και ειπα οτι τα αποτελεσματα με εχουν μεσα,εφοσον εγω δεν ειχα συναινεσει να ειμαι στο θεμα και ειχα κανει αναφορα απο ΧΤΕΣ,πως σκατα με βαζει στα αποτελεσματα.
Λες και ψεμματα;

Και σου ξαναειπα,αν δεν ηθελες να διαγραψεις ή να επεξεργαστεις ποστ,ας το εβγαζες οφ τοπικ ,ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ.Εγω οταν κανω αναφορα,λεω τι θελω.αυτο δεν σημαινει οτι ξερω αν εσυ μπορεις να διαγραψεις ενα θεμα η να το επεξερηαστεις,εγω ξερω τα δικαιωματα που μου δινουν οι οροι χρησης και οτι δεν γουσταρω να συμμεετχω σε ενα νημα.Οταν με εχεισ τα αππτελεσματα λεμε,ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ.Τωρα το αν θα τα διαγραψεις,θα τα επεξεργαστεις ή θα τα βγαλεις οφ τοπικ,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΔΩ ,οχι εγω.Εγω δεν μπορω να ξερω αν εσυ δεν θες ή δεν μπορεις να τα διαγραψεις.Εγω κανω αναΦορα.και Εσυ πρεπει να βρεις λυση.
Εφοσον λοιπον δεν ειχα συναινεση απο το προηγουμενο βραδυ,αμεσως μολις ανοιξε το θεμα ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ,την επομενη που με ειδα στα αποτελεσματα,του εγραψα πως ειναι δυνατον να με εχει στα αποτελεσματα και μετα ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ/
Εσυ σαν οδιτισα πρεπει αν δεις αν εχει βαση αυτο που ζηταω συμφωνα με τους ορους χρησης/
Εχει καθως
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
Το νημα αφορα ΚΑΙ εμενα ξεκαθαρα.Δεν το σεβαστηκατε το προηγουμενο βραδυ,κανω αναφορα και λεω οτι δεν γινεται να συμμετεχω στα αποτελεσματα αφου δεν συναινουσα για να ειμαι στο θεμα,εσυ εισαι συντονιστρια επρεπε να βρεις λυση,η οποια ηταν πανευκολη.
Αφου λες οτι δεν μπορουσες να επεξεργαστεις το ποστ του,ας το εβγαζες οφ τοπικ,βαζοντας το στο αντιστοιχο νημα.Εγω δεν θα σου βρω τη λυση Εγω κανω αναφορα και λεω τι θελω να γινει,εσυ εισαι συντονιστρια,εσυ πρεπε αν την βρεις.
Εσυ με εγραψες στα παλια σου τα παπουτσια.Κανονικα.Βρεθηκα να συμμετεχω σε ενα νημα, απο την αρχη εκανα αναφορα οτι δεν ηθελα.Η λυση υπηρχε,δεν την εκανες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 20:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22937
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 23 Νοέμ 2019, 20:42

θυμωμένος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 13:25
Παρακαλώ να διαγραφεί όλο το account μου (alien666).

Δεν επιθυμώ να δημοσιεύω στο εξής στον παρόν ιστότοπο.
Εσύ γιατί βιδωσες;

Πολύ ευθικτοι μου έχετε γίνει όλοι.
Όχι Δανάη δε λέω για εσένα. Εσύ είπες τους λόγους είτε συμφωνώ είτε διαφωνώ μαζί σου. Το δικαιολόγησες αλλά θέλω να σε ξαναδώ εδώ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ερμής την 23 Νοέμ 2019, 20:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 20:43

vagabondo έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:38
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:26
Nai_da έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:12
Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά.....
Το λέω σε πολλά ποστ. Δεν έχω το δικαίωμα επεξεργασίας ποστ άλλου χρήστη ρε συ Ναιδα. Ο κανονισμός λέει για νήμα. Το ποστ δεν είχε κάτι το επιλήψιμο για να αλλάξει. Δεν είναι δική μου δουλειά να αλλάξει αλλά αυτού που το έγραψε. Πώς έπρεπε να το κάνω λοιπόν;
Στο παλιό πχόρουμ υπήρχε αυτός ο κανονισμός;
Όσο ήμουν συντονίστρια ναι.

Όσοι συντονιστές αλλάζανε ποστ με το έτσι θέλω παίρνανε πόδι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:44

Όχι που θα με βγάζατε τρελό....

Anonymous @ Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;
the end

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 23 Νοέμ 2019, 20:44

Nai_da έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:12
Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά. Ο τρόπος όμως που πήγε να γίνει ο χαβαλες με την Εσθήρ με το έτσι θέλω και θα σε βάλω στο poll γιατί μας σπας τα @@ με τον έντονο τρόπο γραφής σου κτλ κτλ (κι εγώ έχω αρπαχτεί μαζί της) και πάρτα τώρα εκδικητικά θα σου σπάσω τον τσαμπουκά. Και με σιγονταρισμα από την Γκερ. Γιατί ρε φίλε; Η άλλη γράφει λες και έχει πάθει εγκεφαλικό από τα νεύρα της και εσύ εκεί να το κάνεις με τσαμπουκά όπως το γουστάρεις; άμα σου την δινει σε άλλα νήματα στα ίσα χτύπα τη στα άλλα νηματα. Έτσι όπως το πήγατε ήταν πολύ λάθος κατά τη γνώμη μου.
Και να πω στην Γκερ ότι τα αυταρχιλικια και το υφάκι να το χρησιμοποιεί στους χρήστες που το γουστάρουν. Οι υπόλοιποι δεν :e040: ας μάθει να τα διαχωρίζει. Δεν είναι ωραίο όταν κατέχεις μια θέση που "εξουσίας" να χρησιμοποιείς προστακτικές και ειρωνίες.
Το βλέπω σωστά ;λάθος ;δεν ξέρω. Βασικά σωστά το βλέπω απλά κάποιος μπορεί να θεωρεί ότι το βλέπω λάθος. Αλλά εγώ σωστά το βλέπω.
Όπως και να έχει δεν μου κάνει αίσθηση να μπω να γράψω, να κάνω χαβαλέ κτλ. να καταθέσω την έμφυτη σοφία μου.
Εάν επιστρέψει η διάθεση εδώ θα σας βρω(θέλω να πιστεύω) Αν όχι, καλά περάσαμε.
Δεν θα πω εις το επανιδείν, θα πω άντε και καλή τύχη μάγκες.
Έλα ρε ψυχή μου, καταρχήν η Εσθηρ, 9 στα 10 ποστ της είναι σα να παθαίνει εγκεφαλικό. Δεν είναι κακό, αγαπάμε.
Κατά δεύτερον, η Γκερ πάντα αυταρχική ήταν, δεν έγινε τώρα με το συντονισμό, δεν είναι κακό, αγαπάμε επίσης.
Το νήμα ήταν παρόμοιο με πολλά άλλα στα οποία χαβαλεδιαζαμε. Η Εσθηρ ζήτησε να βγει απ το πολ, την έβγαλαν, ως εκεί καλά. Μετά ζήτησε να σβηστεί ένα ποστ που την αναφέρει το οποίο όμως δε δικαιολογεί παρέμβαση από συντονιστή.

Έχουμε δει άπειρους χρήστες να είναι ένα κλικ πριν το εγκεφαλικό. Εγώ καλή ώρα θυμάμαι 2-3 φάσεις δικές μου, σε σοβαρότερα νήματα και με απίστευτες χοντραδες.

Θέλω να πω....Μήπως απλά μπουχτισες τελευταία και απλά θες ένα διάλλειμα;

Να το κάνεις αλλά να μην είναι μεγάλο ναι;

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών