Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 22:57

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:48

Οφειλες λοιπον να το κανεις,προτου αρνηθεις το δικαιωμα του να μην θελω να συμμετεχω με το ζορυ σε μια ψηφοφορια.και να χλευαζεις κιολας.
Και δεν βριζω τον χορχε.Αφου με χλευαζει και λεει και ψεμματα,του απαντω αναλογα.Δεν το ξεκινησα εγω,δεν τον εχοχλισα,δεν τον εβαλα εγω σε θεμα με ψηφοφορια,χωρις την θεληση του.Δεν ξεκινησα εγω να τον χλευαζω,ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ.
Σκεφτηκες μονο το δικο του δικαιωμα να μην επεξεργαστεις το ποστ του,γραφοντας στα παλια σου τα παπουτσια το αναφαιρετο δικαιωμα μου,που αυτος παραβιαζε ορο χρησης.Εγω δεν τον εβαλα καπου με το ζορυ.
Εφοσον δεν ηξερες,οφειλες πρωτα να δεις τις αναφορες και εχω να με χλευαζεις και απο πανω .
Εφοσον ειχα το δικαιωμα να εξαιρεθω,το να αφηνεις ενα ποστ που μεεχει στα αποτεε΄σματα,καταπατησε το δικο μου δικαιωμα.
Μπορουσες να το βγαλεις οφ τοπικ λεμε.Δεν θα το διεγραψες,ουτε θα το επεξργαζοσουν.Εχετε θεμα για τα οφ τοπικς.Εχεις το δικαιωμα σαν οδιτιτισα να το κανεις και το ξερεις.

Καληνυχτα,

Anonymous @ PNTM (Phorum's Next Top Model)
Προσεχε την μαλακια,διοτι η πολυ μαλακια βλαφτει αγαπουλα.Θα σου μεινει στο χερι,οτι υπαρχει τελοσπαντων. :roll:
Εδώ τι ακριβώς κάνεις;

Anonymous @ PNTM (Phorum's Next Top Model)
Εδώ τι κάνεις;

Καταλαβαίνεις πως δεν έμεινε μόνο το δικό του ποστ αλλά και το δικό σου που του απαντάς;

Αυτός έκανε πολλά και διάφορα. Του έγινε σύσταση να αλλάξει το πολλ και δεν δέχτηκε να το αλλάξει. Εγώ μέχρι τις 10το πρωί δεν είχα ιδέα τι έκανε. Φταίω εγώ για αυτά που έκανε;;;

Ξανά - μανά. Από την ώρα που άλλαξε το πολλ και έπειτα η πρώτη σου αναφορά στο νήμα έκλεισε. Από κει και πέρα σε ανέφερε σε ένα ποστ. Πουθενά αλλού ούτε αυτός ούτε κανένας άλλος. Το νήμα δεν ήταν για σένα. Και ούτε ήταν υβριστικό πουθενά για κανέναν και για καμία. Στο ποστ λοιπόν μια χαρά του απάντησες και τον στόλισες. Ψεύτη τον λες, λες με κεφάλαια πως δεν συμμετέχεις και στο τέλος του λες και για μλκιες.

Ούτε οφ τόπικ ήταν το ποστ, ούτε υβριστικό για να πω το διαγράφω. Τώρα γιατί πρέπει να σώνει και καλά να το διαγράψω τη στιγμή που και του απάντησες και τον στόλισες δεν μπορώ να καταλάβω.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών