Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 23 Νοέμ 2019, 21:15

vantono έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:10
Μια χαρά είναι. Αν τη διώξετε απο συντονίστρια, αποχωρώ.
Τι μόδα είναι αυτή, θα απειλούν όλοι με αποχώρηση;

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23293
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 23 Νοέμ 2019, 21:16

Και εγώ συμφωνώ ότι μια χαρά είναι η γκερ. Με τη ναιδα υπήρξε απλά παρεξήγηση.
Η άλλη που σκουζει δε με αφορά. Ας περάσει από τον οττο να της δώσει κανένα καλό χαρμανι το πολύ πολύ. Αφού βέβαια ετοιμάσει όμορφο κουμαρι όπως και σήμερα. Μη ξεχνιόμαστε :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ερμής την 23 Νοέμ 2019, 21:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 21:16

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:12
Τώρα σας φταίει η Γκερ.
Έχετε χαζέψει εντελώς.
Προτείνω να συγκροτηθεί Μέτωπο της Λογικής . Το πρόβλημα είναι η σύγχυση με τους πασοκονεοδημοκράτες επί μνημονίου.. :011:


Οκ! Βόρειο Μέτωπο της Λογικής - ΒΜΛ

Nero

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 23 Νοέμ 2019, 21:17

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:14
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:56
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:50

Δεν με εβγαλαν ομως.Εγω νομισα οτι με εβγαλαν.Απλα το πολλ,μετα μπηκε σε οσες ηταν επικρατεστερες.
Κια με βλεπω στα αποτελεσματα.
και επισης η ναιδα σχολαιζει το υφος της γκερ απεναντι μου.Το οποιο ηταν ακριβως οπως τα λει η ναιδα και ειχε ξαναγινει και σε αλλο νημα.

Αυτα Και να τα λεμε οπως εγιναν.
Όπα, μισό, αφού είπαν ότι σε έβγαλαν απ το πολ; Δε σε εβγαλαν; Μήπως σε είπε ο Χόρχε έτσι, απλά για να σε πικαρει;

Το ύφος της Γκερ πάντα έτσι ήταν ρε παιδιά. Σε μιλάει κι αναρωτιέσαι αν θα φάει πρώτα λίγο απ το μυαλό ή κάνα συκώτι. Που και να σε συμπαθεί αναρωτιέσαι ποτέ θα πέσουν τα χαστούκια. Τώρα ξαφνικά μας χαλάει το ύφος της;

Νομίζω ότι απλά είναι μια στραβή μέρα και ξεσπατε μ αυτόν τον τροπο.
Δεν είναι κακό, αλλά μη φεύγετε ετσι
SpoilerShow
Ειναι απολυτο δικαιωμα σου να μην χαλιεσαι με ο υφος της γκερ,ασε ομως τους αλλους το δικαιωμα να χαλιουνται.Δεν ηταν η πρωτη φορα.Οδιτης που εχει εθση εξουσιας,οφειλει να μην χλευαζει και να μην εκμεταλευεται την θεση ισχυος του .
Οσον αφορα το τι μπορουσε να κανει,ταν εξηγω στο αλλο νημα.ποσες φορες να το πω;
Δεν με εβγαλαν λεμε.Ενας συντονιστης του εστειλε πμ,αυτος τους εγραψε κανονικα,και τον αφησαν ετσι,απλα σε καποια φαση ,αλλαξε το πολλ,καθως ελεγε οτι βαζει σε πολλ τις επικραυεστερες,εγω βεβαια δεν παρακολουθουσα το νημα,σε καποια φαση μπηκα και ειδα οτι δεν ειμαισ το πολλ,και ειπα οκ.Την επομενη μερα με ειδα στα αποτελεσματα και μου ανεβηκε το αιμα σο κεφαλι.Εφοσον μου δινει το σαιτ το δικαιωμα να μην γινομαι αντικειμενο θεματος αν δεν θελω,το να με βλεπω στα αποτελεσματα ναι,μου καταργει το δικαιωμα μου.Του εγραψα στο θεμα γιατι ειμαι στα αποτελεσματα αφου ζητησα εξαιρεση και με χλευαζε οτι μολις ειδα τα αποτελεσματα τωρα τα γυρναω και δεν θελω να συμμετεχω,ενω ηδη ηξερε απο την προηγουμενη μερα οτι ειχα κανει αναφορα,αφου του εξαναν συσταση και μου ειχε στειλει πμ/.
Το πρωτο λαθος ειναι οτι του εδωσαν το δικαιωμα να γραψει κανονικα την συσταση και αν συνεχισει να με εχει στο πολλ,μεχρι που απλα μετα το αλλαξε και εβαλε τις επικρατεστερες,και μετα με εβαλε στα αποτελεσματα.Αρα συμμετειχα κανονικα στο νημα,χωρις να το θελω.
Μπηκα και του το ετραψα,εκανα και αναφορα,ο ιδιος σε καππια φαση παραδεχτηκε οτι ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΛ,ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΠΟΛΛ,επειδη εβαλε τις επικρατεστερες και δνε με βγαχει απο τα απτελεσματα.
ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΝΑΙ Η ΟΧΙ;
Και μπαινει η γκερ και μου ελεγε αηδιες και μαλιστα σε καποια φαση μου εγραψε και το φοβερο Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ ,ενω βεβαια ολοι εκαναν μπουλινγκ και της γκερ δεν ιδρωσε το αυτο οτι παραβιαζονται οροι χρησης και οχι μονο δν ηρεμει τα πνευματα,ως οφειλε σαν συντονιστρια,αλλα εχει και αυτη αναλογη συμπεριφορα σε χρηστη.και μπαινει τωρα σε αλλο θεμα και μου λεει οτι δεν εκανε καταρχηση της εξουσιας της;
Παει πολυ.
Ιφιδα,αν εσυ δενε χεις θεμα με κατι τετοιο,εγω εχω.
Η εξουσια του οδιτη δν ειναι για να χλευαζει και να λεει οτι ο σεβασμος κερδιζεται.Αλλα για να ηρεμει τα πνευματα και οταν του ζητιεται να φροντιζει για την τηρηση ορων χρησης.
Και την λυση της την εγραψα στο αλΛο θεμα,οταν μου ελεγε οτι δε μπορουσε να διαγραψει η να επεξεργαστει το ποστ,ποιανου;Αυτου που εγραψε κανονικα τη συσταση του συντονιστη,ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ ,ηξερε οτι δεν συναινω και με εγραψε κανονικα,με χλευασε κιολας..και η γκερ υπερασπιστηκε το δικαιωμα αυτου να μην επεξεργαστει το ποστ του,ενω αυτος παραβιαιζε ορο χρησης;Το δικο μου δικαιωμα που σκατα πηγε;

Και της ειπα την λυση.Εστω δεν ηθελε αν επεξεργαστει το ποστ του που με ειχε στα αποτελεσματα.Εφοσον απο το προηγουμενο βραδυ ειχα κανει αναφορα και ελεγα δεν θελω να συμμετεχω βγαλτε με,μπορουσε να τα εβγαζε οφ τοπικ στο ειδικο θεμα που εχουν.Εγω εκανα αναφορα ζητησα διαγραφη,αλλα εγω εδω δεν ειμαι οδ να ξερω αν μπορει να το διαγραψει η να το επεξεργαστει.Ομως ειχα δικιο,συμφωνα με τους ορους χρησης,ειναι συντνοισρια και ηταν υποχρεωμενη να ικανοποιησει το δικαιωμα μου.Θα Τα εβγαζε οφ τοπικ,ουτε δαγραφη ποστ,ουτε επεξεργασια και τελειωνε εκει η ιστορια.
Το εκανε;
Οχι.
καν δεν το συζητησε με τους υπολοιπους συντονκστς.αφου ηταν ολη την ωρα μεσα στο νημα και μου ελεγε οτι οσ εβασμος κερδιζεται. :102:
Εγω ξερω και ειμαι σε θεση να ξερω,οτι ο ρολος των συντονιστων ειναι αλλος.και οχι να βλεπει ο συντινιστης να χλευαζετε ενας χρηστης και αντι να βαλει τα πραγματα σε ηρεμια,να συμμετεχει και αυτος.
Αυτα τα ολιγα.
Στο κατω κατω ας μου ελεγε οκ,δεν το σκεφτηκα να τα βγαλω οφ ΤΟΠΙΚ.ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ,το σκεφτηκε.


Κοπελιά, ποτέ προλαβαίνεις και τα γράφεις όλα αυτά τα σεντόνια? Έχεις έτοιμα πρότυπα? :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nero την 23 Νοέμ 2019, 21:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23368
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Νοέμ 2019, 21:17

Αγις έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:12
vantono έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:10
Μηχανικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:57
Ο Σπύρος φταίει που έβαλε για συντονίστρια την Γκερ, δεν κάνει.
Μια χαρά είναι. Αν τη διώξετε απο συντονίστρια, αποχωρώ.
Διωξτη Spiros252και γινομαι αποκλειστικος σου ψηστης για ενα μηνα .
κατάλαβα, χοληστερίνη 360 θα χτυπήσει ο σπύρος.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29831
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 21:19

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:16
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:12
Τώρα σας φταίει η Γκερ.
Έχετε χαζέψει εντελώς.
Προτείνω να συγκροτηθεί Μέτωπο της Λογικής . Το πρόβλημα είναι η σύγχυση με τους πασοκονεοδημοκράτες επί μνημονίου.. :011:


Οκ! Βόρειο Μέτωπο της Λογικής - ΒΜΛ
Το χειρότερο που έκανε όλο αυτό το τζερτζελο είναι ότι σε συμπάθησα. Και τώρα, δεν μπορώ να σε μπινελικωσω ξανά. Μόνο σε κάνα νήμα για φαρμακεία :D

Συντάσσομαι με το ΒΜΛ


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


fagano3

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 23 Νοέμ 2019, 21:21

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:19
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:16
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:12
Τώρα σας φταίει η Γκερ.
Έχετε χαζέψει εντελώς.
Προτείνω να συγκροτηθεί Μέτωπο της Λογικής . Το πρόβλημα είναι η σύγχυση με τους πασοκονεοδημοκράτες επί μνημονίου.. :011:


Οκ! Βόρειο Μέτωπο της Λογικής - ΒΜΛ
Το χειρότερο που έκανε όλο αυτό το τζερτζελο είναι ότι σε συμπάθησα. Και τώρα, δεν μπορώ να σε μπινελικωσω ξανά. Μόνο σε κάνα νήμα για φαρμακεία :D

Συντάσσομαι με το ΒΜΛ
Τι συντασσεσαι με το Χορχε;

Την πελαταρα που εχεις μπροστα σου δεν την βλεπεις;

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 21:22

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:19
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:16
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:12
Τώρα σας φταίει η Γκερ.
Έχετε χαζέψει εντελώς.
Προτείνω να συγκροτηθεί Μέτωπο της Λογικής . Το πρόβλημα είναι η σύγχυση με τους πασοκονεοδημοκράτες επί μνημονίου.. :011:


Οκ! Βόρειο Μέτωπο της Λογικής - ΒΜΛ
Το χειρότερο που έκανε όλο αυτό το τζερτζελο είναι ότι σε συμπάθησα. Και τώρα, δεν μπορώ να σε μπινελικωσω ξανά. Μόνο σε κάνα νήμα για φαρμακεία :D

Συντάσσομαι με το ΒΜΛ
Εγώ πάντως όταν είχα κάνει εκείνη την ιδιοφυή πρόταση -να ανοίξει ειδικό Νήμα ,κλουβί, όπου θα μπορούν να πλακώνονται στα βρισίδια άφοβα οι χρήστες- με εσένα θα το εγκαινίαζα... :hebit:

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 21:22

fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
A οντως πηρε μηδεν ψηφους.

Οντως ηταν η τελευταια των τελευταιων.

Και γω νομιζα οτι τρολλαρα
Ε,νατο Αυτο ειναι ηθος και σοβαροτητα.Ο χλευασμος απο χτες ..και δεν ιδρωνει το αυτι κανενος οδιτη.
Τι και αν λεω οτι εκανα αναφορα αμεσως μολις ανοιξε το νημα,πολυ πριν βγει η ψηφοφορια,τι και αν γινεται ενα μπουλινγκ ωραιοτατο,ο συντονισμος απλα βλεπει την ανθρωποφαγια/.
Εμενα δεν μου κανετε κακο.
Την ποιοτητα σας δειχνετε και την ποιοτητα του φορουμ επισης.

Το αναφαιρετο δικαιωμα να μην γουσταρω να συμμετεχω σε ενα κωλονημα και να τιθεμαι σε ψηφοφορια ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΥ,το αφαιρειτε και κανετε και μπουλινγκ.
Η ΑΛΗΤΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.Απο καποια φαση και μετα.η πλακα γινεται μπουλινγκ και ανθρωποφαγια.Και εχει γινει ηδη απο χτες.
Ο συντονισμος ας συνεχισει να σφυριζει κλεφτικα μην δυσαρεσησει τα τρολλια. :102: Απο χτες γινεται αυτο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 21:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

fagano3

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 23 Νοέμ 2019, 21:23

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:14
fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:13
Μια ερωτηση κρισεως.

Η Γκερ ποια ηταν στο παλιο;

Στην αρχη νομιζα οτι ηταν μια που ζουσε Σουηδια και της αρεσε να μαζευει μανιταρια στο δασος

αλλα σημερα εμαθα οτι ειναι Θεσσαλονικια.
Αυτό είχε και στο παλιό πριν κλείσει. Εσύ που ήσουν;
Αρα θα ηταν χαμηλων τονων για αυτο και δεν τη θυμαμαι.

Βασικα και εδω χαμηλων τονων ειναι. Δεν καταλαβαινω τα παραπονα.Εμενα μια χαρα μου φαινεται σαν συντονιστρια.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 21:24

fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:23
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:14
fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:13
Μια ερωτηση κρισεως.

Η Γκερ ποια ηταν στο παλιο;

Στην αρχη νομιζα οτι ηταν μια που ζουσε Σουηδια και της αρεσε να μαζευει μανιταρια στο δασος

αλλα σημερα εμαθα οτι ειναι Θεσσαλονικια.
Αυτό είχε και στο παλιό πριν κλείσει. Εσύ που ήσουν;
Αρα θα ηταν χαμηλων τονων για αυτο και δεν τη θυμαμαι.

Βασικα και εδω χαμηλων τονων ειναι. Δεν καταλαβαινω τα παραπονα.Εμενα μια χαρα μου φαινεται σαν συντονιστρια.
Velvi... teal σου λέει τίποτα;

Για να έχεις εικόνα....
the end

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 21:25

Επισκέπτης έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:02
Στο ποστ όμως εγώ δεν μπορώ να παρέμβω εφόσον δεν την προσβάλει και δεν την βρίζει.
Το ποστ υπονοεί συμμετοχή της κ αυτό την προσβάλει. Δε θέλει να υπονοείται η εθελουσία συμμετοχή της σε κάτι τέτοιο.

Απλώς κάτι που είναι σοβαρό για κάποιον, για άλλον δεν είναι κ του υποβιβάζει τη σοβαρότητα. Παρεξήγηση είναι. Δεχθειτε όλοι ο καθένας το λάθος του.
:smt023
Ειπαμε,μπορουσε να το βγαλει οφ τοπικ,ουτε επεξεργασια,ουτε διαγραφη,αλλα δεν την ενδιεφερε.Δεν εκανε αυτο που οφειλε να κανει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 21:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 23 Νοέμ 2019, 21:26

Η Εσθήρ ήταν στο παλιο;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23368
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Νοέμ 2019, 21:27

Γκέλαρε ο ολυμπιακός μέσα στη Ν.Σμύρνη. Απαιτώ να αποχωρήσω. Φωνάξτε μου έναν υπεύθυνο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 23 Νοέμ 2019, 21:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 21:27

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:42
πλακα μας κανεις;Ειχα κανει αναφρα απο το προηγουνενο βραδυ,μολις ανοιξε το θεμα,το ξεχασες; :o
Και τα πηρα οταν ειδα οτι εφοσον δεν συμμετεχω στο πολλ,αρα και στο νημα,πως σκατα με βγαζει στα αποτελεσμστα;
Και μετα εκανα αναφορα και ειπα οτι τα αποτελεσματα με εχουν μεσα,εφοσον εγω δεν ειχα συναινεσει να ειμαι στο θεμα και ειχα κανει αναφορα απο ΧΤΕΣ,πως σκατα με βαζει στα αποτελεσματα.
Λες και ψεμματα;

Και σου ξαναειπα,αν δεν ηθελες να διαγραψεις ή να επεξεργαστεις ποστ,ας το εβγαζες οφ τοπικ ,ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ.Εγω οταν κανω αναφορα,λεω τι θελω.αυτο δεν σημαινει οτι ξερω αν εσυ μπορεις να διαγραψεις ενα θεμα η να το επεξερηαστεις,εγω ξερω τα δικαιωματα που μου δινουν οι οροι χρησης και οτι δεν γουσταρω να συμμεετχω σε ενα νημα.Οταν με εχεισ τα αππτελεσματα λεμε,ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ.Τωρα το αν θα τα διαγραψεις,θα τα επεξεργαστεις ή θα τα βγαλεις οφ τοπικ,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΔΩ ,οχι εγω.Εγω δεν μπορω να ξερω αν εσυ δεν θες ή δεν μπορεις να τα διαγραψεις.Εγω κανω αναΦορα.και Εσυ πρεπει να βρεις λυση.
Εφοσον λοιπον δεν ειχα συναινεση απο το προηγουμενο βραδυ,αμεσως μολις ανοιξε το θεμα ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ,την επομενη που με ειδα στα αποτελεσματα,του εγραψα πως ειναι δυνατον να με εχει στα αποτελεσματα και μετα ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ/
Εσυ σαν οδιτισα πρεπει αν δεις αν εχει βαση αυτο που ζηταω συμφωνα με τους ορους χρησης/
Εχει καθως
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
Το νημα αφορα ΚΑΙ εμενα ξεκαθαρα.Δεν το σεβαστηκατε το προηγουμενο βραδυ,κανω αναφορα και λεω οτι δεν γινεται να συμμετεχω στα αποτελεσματα αφου δεν συναινουσα για να ειμαι στο θεμα,εσυ εισαι συντονιστρια επρεπε να βρεις λυση,η οποια ηταν πανευκολη.
Αφου λες οτι δεν μπορουσες να επεξεργαστεις το ποστ του,ας το εβγαζες οφ τοπικ,βαζοντας το στο αντιστοιχο νημα.Εγω δεν θα σου βρω τη λυση Εγω κανω αναφορα και λεω τι θελω να γινει,εσυ εισαι συντονιστρια,εσυ πρεπε αν την βρεις.
Εσυ με εγραψες στα παλια σου τα παπουτσια.Κανονικα.Βρεθηκα να συμμετεχω σε ενα νημα, απο την αρχη εκανα αναφορα οτι δεν ηθελα.Η λυση υπηρχε,δεν την εκανες.
Ρε συ έλεος. Αν ήθελα να εκμεταλλευτώ τη θέση μου θα είχα διαγράψει το πρώτο ποστ σου στο νήμα που βρίζεις τον Χόρχε. Αλλά δεν το έκανα και το ποστ είναι ακόμη εκεί.

Επίσης δεν είμαι ονλαιν 24/7. Βγήκα πριν κάνεις την αναφορά και ξαναμπήκα το επόμενο πρωί. Ποιος ήταν ο συντονιστής που έκανε σύσταση στον Χόρχε; Εγώ ακόμη δεν έχω ενημερωθεί. Δεν ξέρω τι είχε προηγηθεί.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών