Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 25 Νοέμ 2019, 10:33

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:31
Για τα περί τοξικότητας η μη του PHOROUM δεν μπορώ ακόμη να τοποθετηθώ, καθόσον νέος εδώ στον χώρο και δεν έχω προκάμει να σχηματίσω πεποίθηση (αν και έχω κάποιες ενδείξεις, αλλά όχι ακόμη αποχρώσες).

Για το συγκεκριμένο όμως ζήτημα, όσο το παρακολούθησα, και βάσει των εν λόγω κανονισμών (όσο τους κατανόησα), θεωρώ ότι η ΕΣΘΗΡ είχε κάθε δικαίωμα να κάνει χρήση και να ζητήσει την εξαίρεσή της.

Και αντί να συμβεί το απλό και αυτονόητο, συνέβη όλο αυτό το επακολουθήσαν μπάχαλο, το οποίο δεν περιποιεί τιμή στο PHOROUM και στην όποια ιστορία φαίνεται να έχει.

Κρίμα!
καταρχάς μάθε πως λέγεται το Ίδρυμα στο οποίο είσαι τρόφιμος.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21457
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 25 Νοέμ 2019, 10:34

μπήκα για τα replies

δεν απογοητεύτηκα :003:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

User_601

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 25 Νοέμ 2019, 10:35

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:31
Για τα περί τοξικότητας η μη του PHOROUM δεν μπορώ ακόμη να τοποθετηθώ, καθόσον νέος εδώ στον χώρο και δεν έχω προκάμει να σχηματίσω πεποίθηση (αν και έχω κάποιες ενδείξεις, αλλά όχι ακόμη αποχρώσες).

Για το συγκεκριμένο όμως ζήτημα, όσο το παρακολούθησα, και βάσει των εν λόγω κανονισμών (όσο τους κατανόησα), θεωρώ ότι η ΕΣΘΗΡ είχε κάθε δικαίωμα να κάνει χρήση και να ζητήσει την εξαίρεσή της.

Και αντί να συμβεί το απλό και αυτονόητο, συνέβη όλο αυτό το επακολουθήσαν μπάχαλο, το οποίο δεν περιποιεί τιμή στο PHOROUM και στην όποια ιστορία φαίνεται να έχει.

Κρίμα!
:smt023

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70136
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Νοέμ 2019, 10:36

Εγώ έχω διαφορετική άποψη.

Η Εσθήρ έχει ένα πολύ επιθετικό προφίλ, που εκνευρίζει τους περισσότερους αποσπώντας την προσοχή τους από αυτά που γράφει. Κι αυτό δημιουργεί έναν φαύλο κύκλο. Η Εσθήρ επανέρχεται με περισσότερα μπολντ και επιθετική έκφραση, προσπαθώντας να κάνει τους άλλους να εστιάσουν σε κάποια σημεία αλλά αυτό δημιουργεί ακόμη μεγαλύτερο εκνευρισμό σε όσους την έχουν πάρει στραβά και το γαϊτανάκι συνεχίζεται.

Υπάρχει όμως κάτι που δεν φαίνεται να έχει γίνει αντιληπτό.

Ότι η Νάιδα την έκανε, επειδή συμφώνησε με την Εσθήρ σε κάποια σημεία, για κάποιο γενικό και όχι προσωπικό λόγο. Και ο Πάνας έφυγε επειδή υπερασπίστηκε την άποψη της Νάιδας. Και μάλλον έφυγε με πολλή πίκρα γιατί τα άκουσε και από αυτούς που στενοχωρήθηκαν με την αποχώρηση της Νάιδας.

Οπότε, πριν συνεχίσετε να στολίζετε την Εσθήρ, απλώς σκεφθείτε σε τι σημείο φέρατε τον Πάνα, που έφυγε επειδή υπερασπίστηκε μέχρι τέλους τη Νάιδα, που έφυγε επειδή υπερασπίστηκε την Εσθήρ.

Κάπου έχει χαθεί το νήμα, δε νομίζετε;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7899
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 25 Νοέμ 2019, 10:37

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:32
Την θυμάμαι την κατσίκα από το παλιό αλλά αν θυμάμαι καλά το ποστ αφορούσε τον Τσίπρα, μια κανονική κατσίκα και έναν οβελίσκο. Το είπα όμως πάνω σε έξαρση και δεν το εννοούσα. Δέχθηκα ένα πολύ απειλητικό μήνυμα που μιλούσε για μήνυση για εξύβριση και κάτι τέτοια και λίγο τα χρειάστηκα. Μπήκα ξανά και άλλαξα το ποστ. Άφησα μόνο τον Τσίπρα και την κατσίκα.
:smt005:
Ποιος είναι αυτός ο περίφημος διαγωνισμός καλλιστείων; Σε ποιά ενότητα;

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 25 Νοέμ 2019, 10:38

Εσθήρ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:29
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Μα δεν λεω οτι δεν το αντεχω.Ακριβως επειδη το αντεχω...μενω.Απλα τα λεω,και απλα απαντω σε αυτους που ζητανε το μπαν μου,επειδη ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ,και τους απαντω ποια ακριβως ειναι η τοξικοτητα.Διοτι ως γνωστον η αληθεια δεν αντεχεται. :003:
Εγω δεν απενεργοποισα κανενα λογαριασμο,,ουτε ειπα οτι θελω να φυγω,διοτι δεν αντεχω την τοξικοτητα τπυ πχωρουμ,αλλα κανενας δεν θα μου αφαιρεσει το δικαιωμα να απαντω ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ.Επισης να γραφω και τα πραγματα οπως ειναι.
Και τα πραγματα φαινονται ξεκαθαρα,αν καποιος κοιταξει το προφιλ μου και δει απο την αρχη τα μηνυματα μου και τι ακριβως εγινε.
Οποτε Πορφυριε,αυτα να τα πεις στα φιλαρακια σου,απο πανω και στο αλλο θεμα,που ζητανε το μπαν μου,διοτι ΑΥΤΟΙ δεν αντεχουν την αληθεια.Η εστω να λεει καποιος κατι διαφορετικο απο αυτο που λένε αυτοι και να ειναι διαφορετικος.ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ! :102:
Την καλημερα μου και ειναι δεδομενο οτι αλλη κουβεντα στο θεμα αυτο δεν θα κανω,οτι ηταν να πω το εγραψα. :003:
Αυτό είναι σκανδαλώδες. Ποιοι ζητούν το μπαν σου; Μπορεί να είσαι λίγο ωμή αλλά ποτέ δεν διάβασα να εξυβρίζεις άλλο μέλος ή τα θεία. Είμαι σίγουρος ότι δεν είναι φίλοι μου. Δεν έχω φίλους ούτε εδώ ούτε στην πραγματική ζωή. Είχα έναν καλό φίλο από το γυμνάσιο αλλά τα χαλάσαμε γιατί δεν άντεχα πλέον την συριζίλα του. Η ειρωνεία είναι ότι τα χαλάσαμε στην Φλωρεντία, στο πιο ρομαντικό μέρος του κόσμου, οδεύοντας προς τον τάφο του Dante.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23404
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 25 Νοέμ 2019, 10:40


Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23337
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Νοέμ 2019, 10:41

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:38
Εσθήρ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:29
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Μα δεν λεω οτι δεν το αντεχω.Ακριβως επειδη το αντεχω...μενω.Απλα τα λεω,και απλα απαντω σε αυτους που ζητανε το μπαν μου,επειδη ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ,και τους απαντω ποια ακριβως ειναι η τοξικοτητα.Διοτι ως γνωστον η αληθεια δεν αντεχεται. :003:
Εγω δεν απενεργοποισα κανενα λογαριασμο,,ουτε ειπα οτι θελω να φυγω,διοτι δεν αντεχω την τοξικοτητα τπυ πχωρουμ,αλλα κανενας δεν θα μου αφαιρεσει το δικαιωμα να απαντω ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ.Επισης να γραφω και τα πραγματα οπως ειναι.
Και τα πραγματα φαινονται ξεκαθαρα,αν καποιος κοιταξει το προφιλ μου και δει απο την αρχη τα μηνυματα μου και τι ακριβως εγινε.
Οποτε Πορφυριε,αυτα να τα πεις στα φιλαρακια σου,απο πανω και στο αλλο θεμα,που ζητανε το μπαν μου,διοτι ΑΥΤΟΙ δεν αντεχουν την αληθεια.Η εστω να λεει καποιος κατι διαφορετικο απο αυτο που λένε αυτοι και να ειναι διαφορετικος.ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ! :102:
Την καλημερα μου και ειναι δεδομενο οτι αλλη κουβεντα στο θεμα αυτο δεν θα κανω,οτι ηταν να πω το εγραψα. :003:
Αυτό είναι σκανδαλώδες. Ποιοι ζητούν το μπαν σου; Μπορεί να είσαι λίγο ωμή αλλά ποτέ δεν διάβασα να εξυβρίζεις άλλο μέλος ή τα θεία. Είμαι σίγουρος ότι δεν είναι φίλοι μου. Δεν έχω φίλους ούτε εδώ ούτε στην πραγματική ζωή. Είχα έναν καλό φίλο από το γυμνάσιο αλλά τα χαλάσαμε γιατί δεν άντεχα πλέον την συριζίλα του. Η ειρωνεία είναι ότι τα χαλάσαμε στην Φλωρεντία, στο πιο ρομαντικό μέρος του κόσμου, οδεύοντας προς τον τάφο του Dante.
Ρε άσε τα γλυκαναλατα μπρομανς. Εδώ θέλομε ουρλιαχτά, σάλια να πετάγονται, τσιγαριλα, μαγκιά και ξύλο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22817
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Νοέμ 2019, 10:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:36
Υπάρχει όμως κάτι που δεν φαίνεται να έχει γίνει αντιληπτό.
νομίζω ονομάζεις αιτίες τις αφορμές.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 25 Νοέμ 2019, 10:44

Ερμής έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:41
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:38
Εσθήρ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:29


Μα δεν λεω οτι δεν το αντεχω.Ακριβως επειδη το αντεχω...μενω.Απλα τα λεω,και απλα απαντω σε αυτους που ζητανε το μπαν μου,επειδη ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ,και τους απαντω ποια ακριβως ειναι η τοξικοτητα.Διοτι ως γνωστον η αληθεια δεν αντεχεται. :003:
Εγω δεν απενεργοποισα κανενα λογαριασμο,,ουτε ειπα οτι θελω να φυγω,διοτι δεν αντεχω την τοξικοτητα τπυ πχωρουμ,αλλα κανενας δεν θα μου αφαιρεσει το δικαιωμα να απαντω ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ.Επισης να γραφω και τα πραγματα οπως ειναι.
Και τα πραγματα φαινονται ξεκαθαρα,αν καποιος κοιταξει το προφιλ μου και δει απο την αρχη τα μηνυματα μου και τι ακριβως εγινε.
Οποτε Πορφυριε,αυτα να τα πεις στα φιλαρακια σου,απο πανω και στο αλλο θεμα,που ζητανε το μπαν μου,διοτι ΑΥΤΟΙ δεν αντεχουν την αληθεια.Η εστω να λεει καποιος κατι διαφορετικο απο αυτο που λένε αυτοι και να ειναι διαφορετικος.ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ! :102:
Την καλημερα μου και ειναι δεδομενο οτι αλλη κουβεντα στο θεμα αυτο δεν θα κανω,οτι ηταν να πω το εγραψα. :003:
Αυτό είναι σκανδαλώδες. Ποιοι ζητούν το μπαν σου; Μπορεί να είσαι λίγο ωμή αλλά ποτέ δεν διάβασα να εξυβρίζεις άλλο μέλος ή τα θεία. Είμαι σίγουρος ότι δεν είναι φίλοι μου. Δεν έχω φίλους ούτε εδώ ούτε στην πραγματική ζωή. Είχα έναν καλό φίλο από το γυμνάσιο αλλά τα χαλάσαμε γιατί δεν άντεχα πλέον την συριζίλα του. Η ειρωνεία είναι ότι τα χαλάσαμε στην Φλωρεντία, στο πιο ρομαντικό μέρος του κόσμου, οδεύοντας προς τον τάφο του Dante.
Ρε άσε τα γλυκαναλατα μπρομανς. Εδώ θέλομε ουρλιαχτά, σάλια να πετάγονται, τσιγαριλα, μαγκιά και ξύλο.
Ακριβώς.


Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 25 Νοέμ 2019, 10:46

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:33
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:31
Για τα περί τοξικότητας η μη του PHOROUM δεν μπορώ ακόμη να τοποθετηθώ, καθόσον νέος εδώ στον χώρο και δεν έχω προκάμει να σχηματίσω πεποίθηση (αν και έχω κάποιες ενδείξεις, αλλά όχι ακόμη αποχρώσες).

Για το συγκεκριμένο όμως ζήτημα, όσο το παρακολούθησα, και βάσει των εν λόγω κανονισμών (όσο τους κατανόησα), θεωρώ ότι η ΕΣΘΗΡ είχε κάθε δικαίωμα να κάνει χρήση και να ζητήσει την εξαίρεσή της.

Και αντί να συμβεί το απλό και αυτονόητο, συνέβη όλο αυτό το επακολουθήσαν μπάχαλο, το οποίο δεν περιποιεί τιμή στο PHOROUM και στην όποια ιστορία φαίνεται να έχει.

Κρίμα!
καταρχάς μάθε πως λέγεται το Ίδρυμα στο οποίο είσαι τρόφιμος.
Κατά δεύτερον να σε ευχαριστήσω για το lapsus calami που εντόπισες
Κατά τρίτον διόρθωσε επιτέλους εκείνο το "αποχωρώντες" από το ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΙΣΜΑ, που μόνο αγγραμματοσύνη είναι
Κατά τέταρτον, τρόφιμος είσαι και -βέβαια- φαίνεσαι...
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70136
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Νοέμ 2019, 10:47

enaon έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:36
Υπάρχει όμως κάτι που δεν φαίνεται να έχει γίνει αντιληπτό.
νομίζω ονομάζεις αιτίες τις αφορμές.
Νομίζω ότι δεν έχει σημασία. Η αιτία παίζει και χωρίς αφορμή, η αφορμή χωρίς αιτία, όχι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22817
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Νοέμ 2019, 10:52

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:47
Νομίζω ότι δεν έχει σημασία. Η αιτία παίζει και χωρίς αφορμή, η αφορμή χωρίς αιτία, όχι.
ναι αλλά η αιτία μπορεί να είναι εξωγενής, πώς είσαι σίγουρη ότι δεν είσαι άδικη όταν την χρεώνεις εδώ;

Το νήμα πάντως βοηθάει στην αύξηση της τοξικότητας αν υποθέσουμε οτι υπάρχει, δεν μπορώ να καταλάβω αν το κάνει η νηματοθέτρια κατά λάθος.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 25 Νοέμ 2019, 10:52

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:46
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:33
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:31
Για τα περί τοξικότητας η μη του PHOROUM δεν μπορώ ακόμη να τοποθετηθώ, καθόσον νέος εδώ στον χώρο και δεν έχω προκάμει να σχηματίσω πεποίθηση (αν και έχω κάποιες ενδείξεις, αλλά όχι ακόμη αποχρώσες).

Για το συγκεκριμένο όμως ζήτημα, όσο το παρακολούθησα, και βάσει των εν λόγω κανονισμών (όσο τους κατανόησα), θεωρώ ότι η ΕΣΘΗΡ είχε κάθε δικαίωμα να κάνει χρήση και να ζητήσει την εξαίρεσή της.

Και αντί να συμβεί το απλό και αυτονόητο, συνέβη όλο αυτό το επακολουθήσαν μπάχαλο, το οποίο δεν περιποιεί τιμή στο PHOROUM και στην όποια ιστορία φαίνεται να έχει.

Κρίμα!
καταρχάς μάθε πως λέγεται το Ίδρυμα στο οποίο είσαι τρόφιμος.
Κατά δεύτερον να σε ευχαριστήσω για το lapsus calami που εντόπισες
Κατά τρίτον διόρθωσε επιτέλους εκείνο το "αποχωρώντες" από το ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΙΣΜΑ, που μόνο αγγραμματοσύνη είναι
Κατά τέταρτον, τρόφιμος είσαι και -βέβαια- φαίνεσαι...
το ΄Ιδρυμα έχει πολλά επίπεδα ανάγνωσης χρήστη.

Όλα έχουν την σημειολογία τους.

Και βέβαια είμαι τρόφιμος. :003:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Νοέμ 2019, 10:57

taliban έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:24
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Απ την κατσίκα ; :lol:
Έχει πλάκα αυτό το εξαρτημένο αντανακλαστικό στο άκουσμα του ονόματος "Τσίπρας".
Ακούει ο άλλος "Τσίπρας" και πετάγεται από τον καναπέ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών