Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

User_601

Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 25 Νοέμ 2019, 10:00

Η τοξικοτητα του πχωρουμ,μιας και τεθηκε σε αλλο θεμα εδω.
Θα συμφωνησω απολυτα με τον χρηστη.

Ναι,υπαρχει τοξικοτητα στο πχωρουμ και πολυ εντονη κιολας.

-Διοτι δεν ειναι δυνατον να μας βγαζει γλωσσα γυναικα και μαλιστα χρηστρια που δεν ηταν στο παλιο πχωρουμ.Ναι,ειναι τοξικη.
-Διοτι εμεις μπορουμε και πρεπει να της μιλαμε προσβητικα,να της κολλαμε ταμπελες,να την προσβαλλουμε,να την βριζουμε,αυτη ομως οφειλει να μας μιλαει με το σεις και με το σας και να μην βγαζει γλωσσα.Ναι,ειναι τοξικη.
-Οφειλει να εχει γερο στομαχι,να δεχεται την κριτικη και μαλιστα οχι στις αποψεις της ,αλλα στην αφεντομουτσουναρα της,αλλα δεν επιτρεπεται να ασκει σε εμας κριτικη,εννοειται οτι ειναι απολυτα τοξικο να μας επιστρεφει τα γαλλικα που εμεις της λεμε.
Ναι,ειναι τοξικη.
-Οφειλει να πιστευει και να εφαρμοζει την ισοτητα των 2 φυλων,μονο οπου βολευει εμας τους φαλλοκρατες,δηλαδη να μην δεχεται κερασματα,να πηγαινει στρατο,να εχει γερο στομαχι και να δεχεται οτι της λεμε,αλλα δεν θα εχει ισοτητα οταν θα πρεπει να μας μιλαει και αυτη,οπως της μιλαμε και εμεις.Ναι,ειναι τοξικη.
-Οφειλει να δεχεται να χρησιμοποιουμε το νικ της οπου εμεις γουσταρουμε,και να μην βγαζει και κιχ.Να μην αξιοποιει τον ορο χρησης που μιλαει για αντικειμενο θεματος,παρολο που λεει οτι δεν χρειαζεται να ειναι προσβλητικο το μηνυμα,να το βουλωνει και να σκαει.Και αμα κανει αναφορα και ασκει το δικαιωμα της επανω σε αυτον τον ορο χρησης,οι συντονιστες να το παιζουν κινεζοι,και οταν αναγκαζεται να γραψει στο νημα και να ζητησει απο τον νηματοθετη/τρολλ να την βγαλει απο τα αποτελεσματα,αφου εχει δηλωσει εξαρχης οτι δνε συμφωνει να συμμετεχει στον διαγωνισμο του κωλου,να δεχεται και τον χλευασμο του τρολλ/νηματοθετη και ενος φαγανου,οτι επειδη ειδε το 0 ,ζηταει να εξαιρεθει,και ας ειδαν αργοτερα οτι οντως ειχε κανει αναφορα αυτη η τοξικη εσθηρ,μολις ανοιξε το νημα.

Οχι....την χλευαζουμε ,διοτι ειμαστε αντρες,ειμαστε φαλοκρατες,εχουμε μαθει τοσα χρονια εδω οι γυναικες να το βουλωνουν και δεν μπορει να ερχεται μια εσθηρ απο το πουθενα και να μην κανει αυτα που λεμε.Ναι..ειναι τοξικη.

-Για ολους αυτους τους λογους η εσθηρ ειναι τοξικη.Διοτι δεν δεχομαστε να μας παιρνουν αυτα τα κεκτημενα που ειχαμε ηδη απο το παλιο πχωρουμ χρονια τωρα και ρε αδελφε ειμαστε ανδρες και οι γυναικες θα μας μιλανε με το γαντι ,θα χρησιμοποιουμε το νικ τους οπου γουσταρουν και αμα βγαλουν και κιχ ΘΑ ΤΙΣ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝ ΤΗΣ.
ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΕΙ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ Η ΤΟΞΙΚΗ ΕΣΘΗΡ.

ΜΑΘΑΜΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΙΣΟΤΗΤΑ,ΕΛΕΟΣ.

Και μην μας κανεις το χατιρι συντονισμε και θα δεις τι θα κανουμε. :c020:
Τωρα θα μου πεις,μωρε γμτ...αν καποιος,ο οποιοσδηποτε ,μπει στο προφιλ της και αρχισει και την παρατηρει απο τα πρωτα της μηνυματα,πως εγραφε ,τι ωραια..με το σεις και με το σας,αλλα στη συνεχεια καποιοι και ταμπελα της εβαλαν ,διοτι τολμισε να πει οτι συμφωνει με τον Λεκκα,ημαρτον δηλαδη,οτι δεν ειναι δυνατον να ανοιγει θεματα για τη Μοσαντο και να μην την κραζουμε ,θα αντιληφθει οτι μαλλον η τοξικη εσθηρ περασε στην αντεπιθεση,διοτι ως γνωστον η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση,αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα και δεν μας συμφερει τελοσπαντων να παμε να κοιταξουμε τα πρωτα της μηνυματα,διοτι δεν εχουν καμια σχεση με τα επομενα,ουτε να δουμε ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ της επιτεθηκαν με το καλημερα,διοτι θα φαμε καμια μουτζα.

Και βεβαια να συγχαρουμε και τον συντονισμο,the oscar goes to the syndonismus.ο οποιος μια χαρα μας ανεχεται,δεν προσπαθει ουτε κατα διαννοια να προστατευσει τα νεα μελη,διοτι ξερει πολυ καλα ο συντονιμος οτι αν μας στεναχωρεσουν,θα το πληρωσουν ακριβα.
Θα μου πεις,μα ετσι φευγουν νεα μελη ,οπως επισης και αξιολογα μελη και σιγα σιγα δεν θα μεινει παρα ο κεντρικος πυρηνας των φασιστορατσιστιοεθνικοσεξιστων αληταριων.

ΜΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ!

Ενα πχωρουμ δικο μας,ολοι να ειναι σαν τα δικα μας μουτρα και οποιος τολμαει να μας μιλησει αναλογα να τρωει και το μπουλινγκ του.Τον βγαζουμε και παλαβο.

Βεβαια,η αληθεια ειναι οτι δεν γνωριζουμε ποσα πμ εχουν στειλει στην τοξικη εσθηρ,γραφοντας της οτι πολυ καλα τους τα λες.
ΟΧΙ.Αυτο το σαιτ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ.ΚΑΤΑΡΓΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΜΑΧΟ ΟΡΟ.Δεν μας συμφερει.Πως σκατα εμεις θα βγαζουμε ολα τα απωθημενα μας και τις σκατοψυχιες μας;
Νήμα που αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους. #
.
Για να μπορουμε ακομα πιο ελευθερα να ανοιγουμε νηματα και να βγαζουμε ολα τα σκατοψυχα κομπλεξ μας. :003:
Οχι πως δεν μπορουμε και τωρα.
Εννοειται και μπορουμε,αφου η πανεξυπνη συντονιστρια γκερ καν δεν αντιλαμβανεται τι λεει ο ορος χρησης.Εμας αυτο μας βολευει.!
Τωρα βεβαια,το οτι ο ορος λεει δεν χρειαζεται να ειναι προσβλητικο το νημα,αρκει να μην ειναι επιθυμητο,ειναι ενα αισχος...αλλα δεν μας πολυενοχλει διοτι ουτως η αλλως για τον συντονισμο αυτα ειναι ψιλα γραμματα ειδικα για την αγαπουλα γκερ , :c020: ,να τα λεμε και αυτα,η οποια σαν σωστοτατη ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ συντονιστρια,δεν μας ενοχλει καθολου,μην σου πω οτι τα χωνει σε οσους εμεις δεν χωνευουμε,και οχι μονο δεν μας ενοχλει αλλα μαλιστα δεν καταλαβαινει καν τους ορους χρησης η γλυκια μας αγαπουλα :smt005: και παπαγαλιζει οτι το νημα δεν ηταν προσβλητικο για την τοξικη εσθηρουλα,χωρις να μπορει να αντιληφθει οτι υπαρχει και αυτο στον ορο χρησης
ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους
Ενταξει,οκ...δεν τα πολυπαιρνει η γκερ μας,αλλα εμας αυτο μας βολευει..διοτι....μας εξυπηρετει ωραιοτατα.
Διοτι εκανε μεν αναφορα η τοξικοτατη εσθηρω απο την αρχη που ανοιξε το κωλονημα,αλλα αυτη δεν ηταν μεσα βρε αδελφε,οκ ηταν ενας συντονιστης.εστειλε εκει ενα πμακι στον τρολλ,εκεινος τον εκλασε κανονικα,και μετα τα εξυσαν ολοι μαζι ομορφα και ωραια. :003:
Η γκερ δε,τον υπνο του δικαιου!

Στον επομενο τόνο,μπηκε στο επιμαχο θεμα να τα χωσει σε αυτην την τοξικη εσθηρω,που τολμαει και ζηταει να μην συμμετεχει σε ενα νημα/βοθρο,χωρις καν να ξερει το τσαμενο τι ειχε προηγηθει την προηγουμενη μερα,εξαλλου μην ζηταμε και πολλα ρε παιδια,να βλεπουν τωρα και τις αναφορες τις προηγουμενης μερας παει πολυ. :smt018 και χωρις καν να αντιληφθει,ουτε τωρα το εχει.. :003: ,οτι ΗΔΗ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΝΗΜΑ/ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ και ,σκοτωνεται οτι δεν μπορει να διαγραψει ενα ποστ που δεν προσβαλλει,το λεει ,και το ξαναλεει..και το ξαναλει..και το ξαναλεει...και ακομα δεν αντιλαβανεται οτι οταν αφηνεις καποιον σε ενα νημα που σε βαζουν με το ζορυ σε ενα ψηφισμα,να σε εχουν μεσα στα αποτελεσματα,ειναι σαν να συμμετεχεις κανονικα στο νημα,αρα γραφει ο συντονισμος στα παλια του τα παπουτσια τον ορο χρησης,που ειναι υποχρεωμενοι να τηρουν οταν τους ζητηθει.Τους δινει βεβαια η τοξικη εσθηρω και την λυση της ΜΗ διαγραφης,ουτε καν επεξεργασιας του επιμαχου ποστ,που την εχει στα αποτελεσματα,αρα ειναι σαν να συμμετειχει στο νημα,τους ειπε,μπορουσατε να το βγαλετε οφ τοπικ λεμε,αφου εχετε ειδικο νημα για τα οφ τοπικ,αλλα ειπαμε,.ευτυχως η συντονιστρια γκερ ειναι δικια μας,τα αντιλαμβανεται και ολα πολυ καλα,τι να λεμε τωρα;Μεγαλεια! :003:

Και παρα πολυ καλα εκανε η γκερ και εγραψε ως συντονιστρια ,ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ για τους κοινους θνητους το νημα για την ναιδα,απαντηση στην τοξικη εσθηρω,διοτι ετσι δεν θα μπορει και να της απαντησει κιολας και εμεις θα γελαμε τρελλα.!!
Μπραβο γκερ,μια χαρα μας εξυπηρετει η ασκηση εξουσιας σου,αλλα οπου εμεις γουσταρουμε βεβαια.Διοτι σαν συντονιστρια μπορεις να γραφεις ανετα σε κλειδωμενο θεμα και να μενει και αναπαντητο το μηνυμα σου.

Gherschaagk @ Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;; :smt023

Καλα,το οτι δε,διεγραψαν και το μηνυμα της Ναιδας ,που τα εχωνε ωραιοτατα στην συντονιστρια γκερ,γραφοντας και λεγοντας ξεκαθαρα οτι κανει μια ωραιοτατη καταχρηση εξουσιας ,ηταν το κερασακι στην τουρτα,διοτι δεν ειναι δυνατον η πιο καλη και δημοφιλης χρηστρια του πχωρουμ,η Ναιδα να μας θαβει την συντονιστρια γκερ,δεν γινονται αυτα τα πραγματα παιδια.

Να μου πεις,ηταν στην ενοτητα επισκεπτων,θα μπορουσαν να τα πανε σε αλλη ενοτητα,εκει που δεν τα βλεπουν οι επισκεπτες και να εμενε το μηνυμα της Ναιδας,αλλα ομως εδω που τα λεμε,παλι θα το εβλεπαν ολοι οι χρηστες του πχωρουμ και αυτο για την εικονα του συντονισμου δεν θα ηταν καθολου καλη.Τους καταννοω.

Και καλο θα ειναι να σβησουν και αυτο το μηνυμα,διοτι δεν ειναι δυνατον να λέγονται τετοιες αληθεις ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΟΡΑΤΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ.

Εμεις θα λεμε οτι η εσθηρω ειναι τοξικη και να παν να μαμηθουν ολα.να την μπαναρετε κιολας,το απαιτουμε!
Οχι που ηρθε η εσθηρω να μας καταργησει τα τοσα χρονια δικιας μας ΤΟΞΙΚΟΤΗΤΑΣ. :003:
Εμεις θα ειμαστε καρατοξικοι,και οποιος μας φερεται αναλογα ,οπως του φερομαστε εμεις δηλαδη,οκ λιγο πιο χαλαρα μας φεροταν,αλλα εστω..θα απαιτουμε και το μπαν του,διοτι δεν ειμαστε ολοι ισα και ομοια εδω.Και αν φευγουν και οι πιο αξιολογοι χρηστες(η αληθεια ειναι οτι βλεπεις νηματα και παρα πολλα ειναι απο μελη που αποχωρισαν/γιατι γμτ;),στα απαυτα μας.Σημασια εχει να εχουμε εναν χωρο να μπορουμε να εκφραζουμε ελευθερα την μαλακια μας,και να διωχνουμε και οσους βγαζουν κιχ.
Κατω τα χερια απο την δικια μας τοξικοτητα!!!
Αμ πως!

:klino:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 25 Νοέμ 2019, 10:14, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23218
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Νοέμ 2019, 10:08

Εννοείται πως δε διάβασα λέξη. Αλλά βρε μάστορα αν δε σ'αρέσει Κάνε την. Σόρρυ που θα στο πω αλλά δε θα λείψεις σε κανέναν. Ίσως μονο σε εμένα γιατί μ'αρέσει να σε φαντάζομαι μα υστεριαζεις και σε μια γωνιά να σε κοίταω με ελαφρύ μειδίαμα.
Την καλημέρα μου.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 25 Νοέμ 2019, 10:14

Εσθήρ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:00


Fixed


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7881
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 25 Νοέμ 2019, 10:18

Τοξικό είναι, όπως και τόσα άλλα πράγματα στην ζωή της πλειοψηφίας των πολιτών της Ελλάδας θα έλεγα. Μόνο που αν θέλεις δεν συμμετέχεις πολύ ή αγνοείς, όπως μπορείς να κλείσεις την τηλεόραση. Υπάρχουν όμως άλλοι χώροι που δεν είναι διαδικτυακοί και τους οποίους δεν μπορούμε να αποφύγουμε στην καθημερινότητά μας και είναι τοξικοί πολύ παραπάνω, εξαιτίας των ανθρώπων που τους έχουν καταλάβει.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9707
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 25 Νοέμ 2019, 10:22

Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11845
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 25 Νοέμ 2019, 10:24

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Απ την κατσίκα ; :lol:

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 25 Νοέμ 2019, 10:25

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς;

διαβάζοντας ένα σεντόνι ολοκληρο σε τρίτο πρόσωπο,
είναι σωστότερο να ρωτήσει κανείς
'Εσθήρ, γιατί η Εσθήρ δεν αποχωρεί' :102:

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15279
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 25 Νοέμ 2019, 10:25

Είναι θέμα οπτικής του κάθε χρήστη. :102:

Άλλοι το βλέπουν έτσι:
Εικόνα


Άλλοι έτσι:
Εικόνα


Κι άλλοι έτσι:
Εικόνα
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

User_601

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 25 Νοέμ 2019, 10:29

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Μα δεν λεω οτι δεν το αντεχω.Ακριβως επειδη το αντεχω...μενω.Απλα τα λεω,και απλα απαντω σε αυτους που ζητανε το μπαν μου,επειδη ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ,και τους απαντω ποια ακριβως ειναι η τοξικοτητα.Διοτι ως γνωστον η αληθεια δεν αντεχεται. :003:
Εγω δεν απενεργοποισα κανενα λογαριασμο,,ουτε ειπα οτι θελω να φυγω,διοτι δεν αντεχω την τοξικοτητα τπυ πχωρουμ,αλλα κανενας δεν θα μου αφαιρεσει το δικαιωμα να απαντω ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ.Επισης να γραφω και τα πραγματα οπως ειναι.
Και τα πραγματα φαινονται ξεκαθαρα,αν καποιος κοιταξει το προφιλ μου και δει απο την αρχη τα μηνυματα μου και τι ακριβως εγινε.
Οποτε Πορφυριε,αυτα να τα πεις στα φιλαρακια σου,απο πανω και στο αλλο θεμα,που ζητανε το μπαν μου,διοτι ΑΥΤΟΙ δεν αντεχουν την αληθεια.Η εστω να λεει καποιος κατι διαφορετικο απο αυτο που λένε αυτοι και να ειναι διαφορετικος.ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ! :102:
Την καλημερα μου και ειναι δεδομενο οτι αλλη κουβεντα στο θεμα αυτο δεν θα κανω,οτι ηταν να πω το εγραψα. :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 25 Νοέμ 2019, 10:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27150
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 25 Νοέμ 2019, 10:29

Ο θρύλος λέγει ότι όταν οι στρατηγοί των συμμάχων κατέθεσαν εκατοντάδες σελίδες με τα σχέδια για την απόβαση στη Νορμανδία στο επιτελείο, τους είπαν τα θέλομε σε περιληπτική μορφή γιατί δεν τα καταλαβαίνουν. Έτσι οι χιλιάδες σελίδες γίναν δεκάδες. Όταν κατέθεσαν την επόμενη βερσιόν τους είπαν ότι τα θέλουν σε ακόμη πιο σύντομο κείμενο. Μην τα πολυλογώ, οι δεκάδες σελίδες γίναν πεντέξι και οι πεντέξι μία. Όταν οι απηυδισμένοι στρατηγοί ρώτησαν τον Μοντγκόμερι εάν τώρα τα καταλαβαίνει, αυτός απάντησε όχι, αλλά είμαι σίγουρος ότι τα καταλαβαίνετε εσείς. Που θέλω να καταλήξω; Με μπούλετ πόιντς. ΜΕ ΜΠΟΥΛΕΤ ΠΟΙΝΤΣ
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

User_601

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 25 Νοέμ 2019, 10:30

taliban έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:24
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Απ την κατσίκα ; :lol:
ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ,να το ξεκαθαρισει ο κυριος πορφυριος αυτο,δεν εχω στειλει ποτε πμ σε καποιον που δεν μου εχει στειλει πρωτος.ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΡΦΥΡΙΟ.Για να μην δημιουργηθει καμια παρεξηγηση.
και παλι καλημερααααααααα!

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22422
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Νοέμ 2019, 10:31

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:29
Που θέλω να καταλήξω; Με μπούλετ πόιντς. ΜΕ ΜΠΟΥΛΕΤ ΠΟΙΝΤΣ
τμλκς :smt005:

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 25 Νοέμ 2019, 10:31

Για τα περί τοξικότητας η μη του PHOROUM δεν μπορώ ακόμη να τοποθετηθώ, καθόσον νέος εδώ στον χώρο και δεν έχω προκάμει να σχηματίσω πεποίθηση (αν και έχω κάποιες ενδείξεις, αλλά όχι ακόμη αποχρώσες).

Για το συγκεκριμένο όμως ζήτημα, όσο το παρακολούθησα, και βάσει των εν λόγω κανονισμών (όσο τους κατανόησα), θεωρώ ότι η ΕΣΘΗΡ είχε κάθε δικαίωμα να κάνει χρήση και να ζητήσει την εξαίρεσή της.

Και αντί να συμβεί το απλό και αυτονόητο, συνέβη όλο αυτό το επακολουθήσαν μπάχαλο, το οποίο δεν περιποιεί τιμή στο PHOROUM και στην όποια ιστορία φαίνεται να έχει.

Κρίμα!
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 25 Νοέμ 2019, 10:31

Εσθήρ έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:29
Την καλημερα μου και ειναι δεδομενο οτι αλλη κουβεντα στο θεμα αυτο δεν θα κανω,οτι ηταν να πω το εγραψα. :003:
θέλομε κι άλλο.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9707
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Είναι τοξικό το πχώρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 25 Νοέμ 2019, 10:32

taliban έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:24
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 10:22
Ρε συ Εσθήρ αν θεωρείς τόσο τοξικό το περιβάλλον γιατί δεν αποχωρείς; Απλά πράγματα. Καλύτερα και για σένα δηλαδή. Εγώ έχω φάει 3 μπαν μέχρι τώρα και όταν τελειώνει μπαίνω ο φουκαράς με το κεφάλι σκυμμένο και φτου κι απ' την αρχή. Ξέρεις τι προσβολές έχω φάει μέχρι τώρα; Μ' έχουν πάει πίπα κώλο γιατί είμαι κι εγώ ειλικρινής σαν και εσένα και δεν μασάω τα λόγια μου. Ξέρεις τι μ' έχει κάνει ο συντονισμός εμένα; Αφού είναι όλοι τους αριστεροί και περιμένουν πως και πως να βρίσω κάποιον για να με διώξουν. Όταν τρώω μπαν ξέρεις πόσο ωραία αισθάνομαι για μια-δυο βδομάδες, βγαίνω έξω, κάνω έρωτα. Άσ' τους εκεί πέρα να πούμε τους αριστερούς και προχώρα παρακάτω. Θυμάμαι έγραψα κάτι για τον Τσίπρα και μια κατσίκα και έλαβα απειλητικά μηνύματα.
Απ την κατσίκα ; :lol:
Την θυμάμαι την κατσίκα από το παλιό αλλά αν θυμάμαι καλά το ποστ αφορούσε τον Τσίπρα, μια κανονική κατσίκα και έναν οβελίσκο. Το είπα όμως πάνω σε έξαρση και δεν το εννοούσα. Δέχθηκα ένα πολύ απειλητικό μήνυμα που μιλούσε για μήνυση για εξύβριση και κάτι τέτοια και λίγο τα χρειάστηκα. Μπήκα ξανά και άλλαξα το ποστ. Άφησα μόνο τον Τσίπρα και την κατσίκα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών