Άγιος Βαλεντίνος

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:02

Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 18:59
Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 18:57
stavmanr έγραψε:
15 Φεβ 2021, 18:54


Ενώ εσύ απλά είσαι θύμα του φίλου σου που παραβιάζει τα μέτρα και συναθροίζεται μόνος του στο σπίτι σου; :003:
Είναι δική του ευθύνη που παραβιάζει τα μέτρα. Θα του πω εγώ τι θα κάνει; άπαπα ενήλικος είναι. Τι να είμαι; καμία αυταρχική μέδουσα που θα του κάνει κουμάντο;
Εγώ του ανοίγω γιατί φυσικά και δεν θα τον αφήσω να χτυπάει το κουδούνι και εφόσον δεν απαγορεύεται να ανοίξω, θα ανοίξω. Παραβαινω κάποιο νόμο;
ναι
εργαζεσαι σε περιβαλλον που ερχεσαι σε επαφη με πολλα ατομα - η μητερα του ανηκει σε ευπαθη ομαδα
εισαι εν δυναμει δολοφονος
Αυτό θα πρέπει να το σκεφτεί αυτός που παραβαίνει τους νόμους της πανδημίας
. Ποια είμαι εγώ που θα του πει τι να κάνει, να τον καταπιεσει; I m nobody, nobody babeee :gb:
Α και τον νόμο θα ήθελα που παραβαίνω ΕΓΏ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Φεβ 2021, 19:04

Ευχαριστώ - Casper -.
Αν και υπέθεσα παραπάνω ότι συμβαίνει (ερμήνευσα το νόμο), δεν γνώριζα ότι όντως εφαρμόζεται το άρθρο των συναθροίσεων στα 2 άτομα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 15 Φεβ 2021, 19:05, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 15 Φεβ 2021, 19:04

Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:02
Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 18:59
Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 18:57


Είναι δική του ευθύνη που παραβιάζει τα μέτρα. Θα του πω εγώ τι θα κάνει; άπαπα ενήλικος είναι. Τι να είμαι; καμία αυταρχική μέδουσα που θα του κάνει κουμάντο;
Εγώ του ανοίγω γιατί φυσικά και δεν θα τον αφήσω να χτυπάει το κουδούνι και εφόσον δεν απαγορεύεται να ανοίξω, θα ανοίξω. Παραβαινω κάποιο νόμο;
ναι
εργαζεσαι σε περιβαλλον που ερχεσαι σε επαφη με πολλα ατομα - η μητερα του ανηκει σε ευπαθη ομαδα
εισαι εν δυναμει δολοφονος
Αυτό θα πρέπει να το σκεφτεί αυτός που παραβαίνει τους νόμους της πανδημίας
. Ποια είμαι εγώ που θα του πει τι να κάνει, να τον καταπιεσει; I m nobody, nobody babeee :gb:
Α και τον νόμο θα ήθελα που παραβαίνω ΕΓΏ.
εισαι καποια που αδιαφορει για την ζωη η τον θανατο των αλλων

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:07

- Casper - έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:01
https://www.euro2day.gr/amp/news/econom ... ai-sp.html

Στην Αττική, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε ιδιοκτήτη οικίας για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 6 συμμετέχοντες.

Στη Θεσσαλονίκη, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε 2 ιδιοκτήτες οικιών για διοργάνωση ιδιωτικών συναθροίσεων και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 4 συμμετέχοντες.

Στη Στερεά Ελλάδα, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε ιδιοκτήτη οικίας για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 2 συμμετέχοντες.

Στην Κρήτη 3.000 ευρώ πρόστιμο για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης σε υπό κατασκευή κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 4 συμμετέχοντες.


3000 πρόστιμο σε ιδιοκτήτη λέει εδώ και πρόστιμο σε ΔΥΟ συμμετέχοντες. Ο ιδιοκτήτης πλήρωσε τα περισσότερα. Έχει τόση μεγάλη σημασία το να καλείς κάποιον με το να ξέρεις ότι έρχεται και να του ανοίγεις; Αν θεωρείς πως δεν είναι το ίδιο με το να δέχεσαι κάποιον που παρανομεί στο σπίτι σου εν μέσω πανδημίας. Δεν θα ελέγξεις την δική του συμπεριφορά και παρανομία αλλά την δική σου. Σαν ενήλικας μπορείς να πεις όχι και να μην ανοίξεις. Από' κει και πέρα κάνεις ό,τι καταλαβαίνεις.
Άρα 3 άτομα. Εμείς είμαστε 2. Φυσικά μπορώ να πω όχι σε κάποιο άτομο στο να έρθει σπίτι μου. Το να ανοίξω την πόρτα μου όμως σε αυτό το άτομο δεν είναι παράνομο και δεν θα έτρωγα κανένα πρόστιμο.
Αν θέλεις να μιλήσουμε σε άλλη βάση, για το κατά ποσο είναι σωστό και όχι νόμιμο, μπορούμε. Αλλά να βγάλουμε τον παράγοντα παραβαίνω εγώ τους νόμους περί lockdown.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:07

stavmanr έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:04
Ευχαριστώ - Casper -.
Αν και υπέθεσα παραπάνω ότι συμβαίνει (ερμήνευσα το νόμο), δεν γνώριζα ότι όντως εφαρμόζεται το άρθρο των συναθροίσεων στα 2 άτομα.
3 άτομα. 2 και ο ιδιοκτήτης.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:09

Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:04

εισαι καποια που αδιαφορει για την ζωη η τον θανατο των αλλων

Μα μπορώ εγώ να παρεμβω στις αποφάσεις του άλλου περί επικινδυνοτητας των πράξεων του; ; τι είναι αυτά που λέτε κύριε Paris μου;
Τον νόμο παρακαλώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

- Casper -

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 15 Φεβ 2021, 19:11

Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:07
- Casper - έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:01
https://www.euro2day.gr/amp/news/econom ... ai-sp.html

Στην Αττική, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε ιδιοκτήτη οικίας για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 6 συμμετέχοντες.

Στη Θεσσαλονίκη, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε 2 ιδιοκτήτες οικιών για διοργάνωση ιδιωτικών συναθροίσεων και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 4 συμμετέχοντες.

Στη Στερεά Ελλάδα, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε ιδιοκτήτη οικίας για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 2 συμμετέχοντες.

Στην Κρήτη 3.000 ευρώ πρόστιμο για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης σε υπό κατασκευή κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 4 συμμετέχοντες.


3000 πρόστιμο σε ιδιοκτήτη λέει εδώ και πρόστιμο σε ΔΥΟ συμμετέχοντες. Ο ιδιοκτήτης πλήρωσε τα περισσότερα. Έχει τόση μεγάλη σημασία το να καλείς κάποιον με το να ξέρεις ότι έρχεται και να του ανοίγεις; Αν θεωρείς πως δεν είναι το ίδιο με το να δέχεσαι κάποιον που παρανομεί στο σπίτι σου εν μέσω πανδημίας. Δεν θα ελέγξεις την δική του συμπεριφορά και παρανομία αλλά την δική σου. Σαν ενήλικας μπορείς να πεις όχι και να μην ανοίξεις. Από' κει και πέρα κάνεις ό,τι καταλαβαίνεις.
Άρα 3 άτομα. Εμείς είμαστε 2. Φυσικά μπορώ να πω όχι σε κάποιο άτομο στο να έρθει σπίτι μου. Το να ανοίξω την πόρτα μου όμως σε αυτό το άτομο δεν είναι παράνομο και δεν θα έτρωγα κανένα πρόστιμο.
Αν θέλεις να μιλήσουμε σε άλλη βάση, για το κατά ποσο είναι σωστό και όχι νόμιμο, μπορούμε. Αλλά να βγάλουμε τον παράγοντα παραβαίνω εγώ τους νόμους περί lockdown.
Δηλαδή θεωρείς πως αν σε κατέγγελνε κάποιος γείτονας (ή ο Ελληγενής :lol:) και έρχονταν οι αστυνομικοί στο σπίτι σου, αν τους έλεγες πως ήρθε μόνος του (άρα δεν τον κάλεσες και απλά του άνοιξες) και είστε μόνο 2 άτομα, θα γλύτωνες το πρόστιμο. Δεν το ξέρω αυτό βέβαια και δεν θα ήθελα να το μάθω (εννοώ να βρεθώ σε τέτοια θέση :lol: ). Οπότε δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 15 Φεβ 2021, 19:13

Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:09
Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:04

εισαι καποια που αδιαφορει για την ζωη η τον θανατο των αλλων

Μα μπορώ εγώ να παρεμβω στις αποφάσεις του άλλου περί επικινδυνοτητας των πράξεων του; ; τι είναι αυτά που λέτε κύριε Paris μου;
Τον νόμο παρακαλώ.
νομος ειναι οτι σου καυλωνει
αν παει η μητερα του στα θυμαρακια - σιγουρα θα φταιει καποιος αλλος
ποτε εσυ δεν υπαρχει περιπτωση να φταις για το παραμικρο

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:24

- Casper - έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:11
Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:07
- Casper - έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:01
https://www.euro2day.gr/amp/news/econom ... ai-sp.html

Στην Αττική, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε ιδιοκτήτη οικίας για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 6 συμμετέχοντες.

Στη Θεσσαλονίκη, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε 2 ιδιοκτήτες οικιών για διοργάνωση ιδιωτικών συναθροίσεων και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 4 συμμετέχοντες.

Στη Στερεά Ελλάδα, σύλληψη και 3.000 ευρώ πρόστιμο σε ιδιοκτήτη οικίας για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 2 συμμετέχοντες.

Στην Κρήτη 3.000 ευρώ πρόστιμο για διοργάνωση ιδιωτικής συνάθροισης σε υπό κατασκευή κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος και από 300 ευρώ πρόστιμο σε 4 συμμετέχοντες.


3000 πρόστιμο σε ιδιοκτήτη λέει εδώ και πρόστιμο σε ΔΥΟ συμμετέχοντες. Ο ιδιοκτήτης πλήρωσε τα περισσότερα. Έχει τόση μεγάλη σημασία το να καλείς κάποιον με το να ξέρεις ότι έρχεται και να του ανοίγεις; Αν θεωρείς πως δεν είναι το ίδιο με το να δέχεσαι κάποιον που παρανομεί στο σπίτι σου εν μέσω πανδημίας. Δεν θα ελέγξεις την δική του συμπεριφορά και παρανομία αλλά την δική σου. Σαν ενήλικας μπορείς να πεις όχι και να μην ανοίξεις. Από' κει και πέρα κάνεις ό,τι καταλαβαίνεις.
Άρα 3 άτομα. Εμείς είμαστε 2. Φυσικά μπορώ να πω όχι σε κάποιο άτομο στο να έρθει σπίτι μου. Το να ανοίξω την πόρτα μου όμως σε αυτό το άτομο δεν είναι παράνομο και δεν θα έτρωγα κανένα πρόστιμο.
Αν θέλεις να μιλήσουμε σε άλλη βάση, για το κατά ποσο είναι σωστό και όχι νόμιμο, μπορούμε. Αλλά να βγάλουμε τον παράγοντα παραβαίνω εγώ τους νόμους περί lockdown.
Δηλαδή θεωρείς πως αν σε κατέγγελνε κάποιος γείτονας (ή ο Ελληγενής :lol:) και έρχονταν οι αστυνομικοί στο σπίτι σου, αν τους έλεγες πως ήρθε μόνος του (άρα δεν τον κάλεσες και απλά του άνοιξες) και είστε μόνο 2 άτομα, θα γλύτωνες το πρόστιμο. Δεν το ξέρω αυτό βέβαια και δεν θα ήθελα να το μάθω (εννοώ να βρεθώ σε τέτοια θέση :lol: ). Οπότε δεν έχω να πω κάτι άλλο.
Θεωρώ δεν θα μας έκοβαν πρόστιμο περί συνάθροισης για 2 ατομα. Εννοώ δεν υπάρχει κάποια απαγόρευση στα 2 άτομα. Στα υπόλοιπα θα του έκοβαν .
Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:13
Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:09
Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:04

εισαι καποια που αδιαφορει για την ζωη η τον θανατο των αλλων

Μα μπορώ εγώ να παρεμβω στις αποφάσεις του άλλου περί επικινδυνοτητας των πράξεων του; ; τι είναι αυτά που λέτε κύριε Paris μου;
Τον νόμο παρακαλώ.
νομος ειναι οτι σου καυλωνει
αν παει η μητερα του στα θυμαρακια - σιγουρα θα φταιει καποιος αλλος
ποτε εσυ δεν υπαρχει περιπτωση να φταις για το παραμικρο

Κάτσε ρε συ, στο άλλο νήμα πέσατε ωσάν λεγεώνα πάνω μου γιατί του πήρα τα κλειδιά προκειμένω να τον προστατεύσω κατά την κρίση μου. Τώρα μου την λες γιατί δεν του απαγορεύω να έρθει σπίτι μου για να μην κολλήσει η μαμά του, που είναι δική του ευθύνη σε πρώτο χρόνο να την προστατεύσει, που το κανει γιατι είναι σε άλλο χώρο ο ένας από τον άλλο και κάνει συχνά τεστ, αλλά άσχετο αυτό και έτσι να μην ήταν πάλι δική του ευθύνη είναι. Οπότε κατά τα λεγόμενα σου και στη μία περίπτωση φταίω που του καταπάτησα τα δικαιώματα και στην άλλη φταίω που δεν του καταπατώ τα δικαιώματα.
Ξαπλώστε στο ντιβάνι κύριε Paris μου να μου πείτε για τα παιδικά σας χρόνια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 15 Φεβ 2021, 19:30

Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:24
- Casper - έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:11
Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:07


Άρα 3 άτομα. Εμείς είμαστε 2. Φυσικά μπορώ να πω όχι σε κάποιο άτομο στο να έρθει σπίτι μου. Το να ανοίξω την πόρτα μου όμως σε αυτό το άτομο δεν είναι παράνομο και δεν θα έτρωγα κανένα πρόστιμο.
Αν θέλεις να μιλήσουμε σε άλλη βάση, για το κατά ποσο είναι σωστό και όχι νόμιμο, μπορούμε. Αλλά να βγάλουμε τον παράγοντα παραβαίνω εγώ τους νόμους περί lockdown.
Δηλαδή θεωρείς πως αν σε κατέγγελνε κάποιος γείτονας (ή ο Ελληγενής :lol:) και έρχονταν οι αστυνομικοί στο σπίτι σου, αν τους έλεγες πως ήρθε μόνος του (άρα δεν τον κάλεσες και απλά του άνοιξες) και είστε μόνο 2 άτομα, θα γλύτωνες το πρόστιμο. Δεν το ξέρω αυτό βέβαια και δεν θα ήθελα να το μάθω (εννοώ να βρεθώ σε τέτοια θέση :lol: ). Οπότε δεν έχω να πω κάτι άλλο.
Θεωρώ δεν θα μας έκοβαν πρόστιμο περί συνάθροισης για 2 ατομα. Εννοώ δεν υπάρχει κάποια απαγόρευση στα 2 άτομα. Στα υπόλοιπα θα του έκοβαν .
Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:13
Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:09



Μα μπορώ εγώ να παρεμβω στις αποφάσεις του άλλου περί επικινδυνοτητας των πράξεων του; ; τι είναι αυτά που λέτε κύριε Paris μου;
Τον νόμο παρακαλώ.
νομος ειναι οτι σου καυλωνει
αν παει η μητερα του στα θυμαρακια - σιγουρα θα φταιει καποιος αλλος
ποτε εσυ δεν υπαρχει περιπτωση να φταις για το παραμικρο

Κάτσε ρε συ, στο άλλο νήμα πέσατε ωσάν λεγεώνα πάνω μου γιατί του πήρα τα κλειδιά προκειμένω να τον προστατεύσω κατά την κρίση μου. Τώρα μου την λες γιατί δεν του απαγορεύω να έρθει σπίτι μου για να μην κολλήσει η μαμά του, που είναι δική του ευθύνη σε πρώτο χρόνο να την προστατεύσει, που το κανει γιατι είναι σε άλλο χώρο ο ένας από τον άλλο και κάνει συχνά τεστ, αλλά άσχετο αυτό και έτσι να μην ήταν πάλι δική του ευθύνη είναι. Οπότε κατά τα λεγόμενα σου και στη μία περίπτωση φταίω που του καταπάτησα τα δικαιώματα και στην άλλη φταίω που δεν του καταπατώ τα δικαιώματα.
Ξαπλώστε στο ντιβάνι κύριε Paris μου να μου πείτε για τα παιδικά σας χρόνια.
δεν θα υπηρχε λογος να του παρεις τα κλειδια αν δεν τον εμπαζες στο σπιτι - αν ειχες εστω και την ελαχιστη αισθηση ευθυνης αλλα στα χοντος σου ολοι κ ολα
ΕΧΕΙΣ ΕΥΘΥΝΗ αν παθει κατι η Μητερα του

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:33

Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:30


δεν θα υπηρχε λογος να του παρεις τα κλειδια αν δεν τον εμπαζες στο σπιτι - αν ειχες εστω και την ελαχιστη αισθηση ευθυνης αλλα στα χοντος σου ολοι κ ολα
ΕΧΕΙΣ ΕΥΘΥΝΗ αν παθει κατι η Μητερα του
Όταν πήρα τα κλειδιά δεν είχαμε τέτοιου τύπου λοκνταουν.
Αν έχω ευθύνη για την μητέρα του θα δεχθείς ότι καλώς πήρα τα κλειδιά. Δεν γίνεται να τα θες όλα δικά σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 15 Φεβ 2021, 19:36

Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:33
Paris έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:30


δεν θα υπηρχε λογος να του παρεις τα κλειδια αν δεν τον εμπαζες στο σπιτι - αν ειχες εστω και την ελαχιστη αισθηση ευθυνης αλλα στα χοντος σου ολοι κ ολα
ΕΧΕΙΣ ΕΥΘΥΝΗ αν παθει κατι η Μητερα του
Όταν πήρα τα κλειδιά δεν είχαμε τέτοιου τύπου λοκνταουν.
Αν έχω ευθύνη για την μητέρα του θα δεχθείς ότι καλώς πήρα τα κλειδιά. Δεν γίνεται να τα θες όλα δικά σου.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 15 Φεβ 2021, 19:38

Ρε παιδιά, εσείς τα έχετε ή εγώ πρέπει να παρκάρω;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Φεβ 2021, 19:43

Gherschaagk έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:38
Ρε παιδιά, εσείς τα έχετε ή εγώ πρέπει να παρκάρω;
Μιλάς με γρίφους βόρεια γερόντισσα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Άγιος Βαλεντίνος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 15 Φεβ 2021, 19:45

Naida έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:43
Gherschaagk έγραψε:
15 Φεβ 2021, 19:38
Ρε παιδιά, εσείς τα έχετε ή εγώ πρέπει να παρκάρω;
Μιλάς με γρίφους βόρεια γερόντισσα.
Έχετε σχέση τα 2 σας;

Πού τους είδες τους γρίφους;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών