Αηδιαστικό

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2020, 17:01

Σκάσε.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 27 Μαρ 2020, 17:07

exiledd έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:48
Juno έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:19
Γιατί θύμωσες; Υπάρχουν ανοιχτά μπαράκι και σου το κρύβουμε;
Και αν υπήρχαν, σε εσένα θα το λέγαμε ή στους μούλτι-κούλτι συριζαίους για να κολλήσουν και να ησυχάσουμε επιτέλους;
Γι'αυτό είναι αηδιαστικό το φόρουμ...
Όχι για αυτά που λέει ο Λεόνας.
Η άλλη έυχεται να αρρωστήσουν (και πιθανώς να πεθάνουν όσοι είναι κομματικά αντίθετοι),και το ποστ αυτό είναι ακόμα εδώ...
Δεν είναι βέβαια και η πρώτη φορά που η λεγάμενη έχει υποπέσει σε αυτό το παράπτωμα,για perma είναι κανονικά.
SpoilerShow
Γι'αυτό αυτό μπαναρίστηκα κι εγώ από εδώ (χαίρομαι που δε φυγουράρω σε thredάκια περσόνων που λείπουν,αφού...ντρέπομαι πια να λέω ότι συμμετέχω εδώ...).
Για να μη φτάσω βρίζω ασύστολα,ή να φτάσω κι εγώ να εύχομαι ανίατες ασθένειες από δω και από κει,κατάλαβα ότι με έχει επηρρεάσει άσχημα,και μου βγάζει έναν εαυτό που δεν είμαι...

Δε θα αποχωρήσω δακρύβρεχτα,θα συμμετέχω κριτικά όποτε πιστεύω...

Επειδή πολλοί χρησιμοποιείτε το dark mode,σταματώ πλέον να χρησιμοποιώ πλέον την αγαπημένη μου #000080
γιατί δεν της εύχεσαι να 'πα να γαμηθεί;


και το ποστ σου θα μείνει και μεγαλοψυχία θα δείξεις
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 27 Μαρ 2020, 17:12

Που σαι ρε exiledd; Χρόνια και ζαμανια.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8168
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 27 Μαρ 2020, 17:19

LEONAS έγραψε:
27 Μαρ 2020, 15:56
Πλέον το συγκεκριμένο φόρουμ έχει γίνει αηδιαστικό για εμένα λέω να μην ξαναγράφω για όσο τό δυνατόν μεγαλύτερο διάστημα αν θέλει ο Σπύρος ας με διαγράψει κιόλας δεν θά με πειράξει

Καλά να περνάτε
.

Αμα φύγεις οι αηδιαστικοί θά κερδίσουν σε ποσοστά..... :xena: .....βρές ένα Μέτρο.....

Ετσι κι αλλιώς πάντα υπήρχαν..... αλλο αν έκανες πώς δέ τούς έβλεπες..... :roll:

Τό οτι σού κατέβασαν νήμα δεν το είδα αλλά δείχνει τήν υστερία των ημερών.....

Καί μάς μάς κατεβάζουν τα καημένα τά ποστάκια.....τί νά κάνουμε ;;;....... :011: .... :e040:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 27 Μαρ 2020, 17:24

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:01
Σκάσε.
Βλέπω μεγάλη βελτίωση τον λόγο σου. Αλλά θα μου πεις μετά από αυτό εδώ στο spoiler, ό,τι και να πεις ανθολογία του savoir-vivre θα είναι.




Tarkovsky έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:07
exiledd έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:48
Juno έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:19
Γι'αυτό είναι αηδιαστικό το φόρουμ...
Όχι για αυτά που λέει ο Λεόνας.
Η άλλη έυχεται να αρρωστήσουν (και πιθανώς να πεθάνουν όσοι είναι κομματικά αντίθετοι),και το ποστ αυτό είναι ακόμα εδώ...
Δεν είναι βέβαια και η πρώτη φορά που η λεγάμενη έχει υποπέσει σε αυτό το παράπτωμα,για perma είναι κανονικά.
SpoilerShow
Γι'αυτό αυτό μπαναρίστηκα κι εγώ από εδώ (χαίρομαι που δε φυγουράρω σε thredάκια περσόνων που λείπουν,αφού...ντρέπομαι πια να λέω ότι συμμετέχω εδώ...).
Για να μη φτάσω βρίζω ασύστολα,ή να φτάσω κι εγώ να εύχομαι ανίατες ασθένειες από δω και από κει,κατάλαβα ότι με έχει επηρρεάσει άσχημα,και μου βγάζει έναν εαυτό που δεν είμαι...

Δε θα αποχωρήσω δακρύβρεχτα,θα συμμετέχω κριτικά όποτε πιστεύω...

Επειδή πολλοί χρησιμοποιείτε το dark mode,σταματώ πλέον να χρησιμοποιώ πλέον την αγαπημένη μου #000080
γιατί δεν της εύχεσαι να 'πα να γαμηθεί;


και το ποστ σου θα μείνει και μεγαλοψυχία θα δείξεις
:giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:

Αν σου λείπει να το ευχηθεί σε εσένα βρε. Όλοι να σου ευχηθούμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 27 Μαρ 2020, 17:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 27 Μαρ 2020, 17:29

Αγις έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:03
LEONAS έγραψε:
27 Μαρ 2020, 15:56
Πλέον το συγκεκριμένο φόρουμ έχει γίνει αηδιαστικό για εμένα λέω να μην ξαναγράφω για όσο τό δυνατόν μεγαλύτερο διάστημα αν θέλει ο Σπύρος ας με διαγράψει κιόλας δεν θά με πειράξει

Καλά να περνάτε
Εδω θα μεινεις - σε θελουμε :hebit: - ειναι διαταγη :003:
:+1:

Κι από μένα είναι ναι
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Μαρ 2020, 17:32

Veni Vidi Vici έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:04
Ορισμένα νήματα είναι όντως αηδιαστικά.
Τα περισσότερα είναι απλώς κουραστικά.
Κανείς δεν μπαίνει να αντιπαρατεθεί με επιχειρήματα ή να κάνει μια στοιχειώδη συζήτηση (έστω και χιουμοριστική).
Οι περισσότεροι μπαίνουν και βάζουν την κασέτα τους, χωρίς να διαβάζουν τι γράφει ο άλλος.
Κασέτα πολιτική, κομματική, θρησκευτική, συνομωσιολογική κλπ.
Πολλές φορές βαριέμαι να πατήσω να δω νέα ποστς...πριν πατήσω ξέρω τι γράφουν ήδη (ανάλογα με τον χρήστη).
Τύπε, τα διαβάζεις αυτά που γράφεις ή απλά στα δίνει ένας και κάνεις αντιγραφή-επικόλληση;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Veni Vidi Vici
Δημοσιεύσεις: 3027
Εγγραφή: 14 Μαρ 2020, 10:25

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Veni Vidi Vici » 27 Μαρ 2020, 17:33

Feindflug έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:32
Veni Vidi Vici έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:04
Ορισμένα νήματα είναι όντως αηδιαστικά.
Τα περισσότερα είναι απλώς κουραστικά.
Κανείς δεν μπαίνει να αντιπαρατεθεί με επιχειρήματα ή να κάνει μια στοιχειώδη συζήτηση (έστω και χιουμοριστική).
Οι περισσότεροι μπαίνουν και βάζουν την κασέτα τους, χωρίς να διαβάζουν τι γράφει ο άλλος.
Κασέτα πολιτική, κομματική, θρησκευτική, συνομωσιολογική κλπ.
Πολλές φορές βαριέμαι να πατήσω να δω νέα ποστς...πριν πατήσω ξέρω τι γράφουν ήδη (ανάλογα με τον χρήστη).
Τύπε, τα διαβάζεις αυτά που γράφεις ή απλά στα δίνει ένας και κάνεις αντιγραφή-επικόλληση;
Τα διαβάζω στο Κοσμοπόλιταν.
Αlea jacta est

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 27 Μαρ 2020, 17:34

Πάντως είναι αηδιαστικό. Οι οπαδοί του κορωνοιού έχουν σταλινική πλειοψηφία ...

:
:cry
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 27 Μαρ 2020, 17:34

Juno έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:53
exiledd έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:48
Juno έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:19
Γι'αυτό είναι αηδιαστικό το φόρουμ...
Όχι για αυτά που λέει ο Λεόνας.
Η άλλη έυχεται να αρρωστήσουν (και πιθανώς να πεθάνουν όσοι είναι κομματικά αντίθετοι),και το ποστ αυτό είναι ακόμα εδώ...
Δεν είναι βέβαια και η πρώτη φορά που η λεγάμενη έχει υποπέσει σε αυτό το παράπτωμα,για perma είναι κανονικά.
Γι'αυτό αυτό μπαναρίστηκα κι εγώ από εδώ (χαίρομαι που δε φυγουράρω σε thredάκια περσόνων που λείπουν,αφού...ντρέπομαι πια να λέω ότι συμμετέχω εδώ...).
Για να μη φτάσω βρίζω ασύστολα,ή να φτάσω κι εγώ να εύχομαι ανίατες ασθένειες από δω και από κει,κατάλαβα ότι με έχει επηρρεάσει άσχημα,και μου βγάζει έναν εαυτό που δεν είμαι...

Δε θα αποχωρήσω δακρύβρεχτα,θα συμμετέχω κριτικά όποτε πιστεύω...

Επειδή πολλοί χρησιμοποιείτε το dark mode,σταματώ πλέον να χρησιμοποιώ πλέον την αγαπημένη μου #000080
Δεν αναφέρθηκα σε όλους όσους είναι κομματικά αντίθετοι, αλλά σε όσους πρόδωσαν τη Μακεδονία και αν τους δοθεί και άλλη ευκαιρία, θα πάνε με τη μία και για το Αιγαίο. Μίλησα για άλλα κόμματα;
Μη χολοσκάς. Κάτι τυπάκια που πάνε να το παίξουν ηθικά ανώτεροι είναι συνήθως οι χειρότεροι απ' όλους.
Όταν είχε πεθάνει πχ ο Χριστόδουλος, όλοι θυμόμαστε με τί εμετικές αφίσες είχαν γεμίσει την Αθήνα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 27 Μαρ 2020, 17:35

Juno έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:24
Tarkovsky έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:07
exiledd έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:48
Γι'αυτό είναι αηδιαστικό το φόρουμ...
Όχι για αυτά που λέει ο Λεόνας.
Η άλλη έυχεται να αρρωστήσουν (και πιθανώς να πεθάνουν όσοι είναι κομματικά αντίθετοι),και το ποστ αυτό είναι ακόμα εδώ...
Δεν είναι βέβαια και η πρώτη φορά που η λεγάμενη έχει υποπέσει σε αυτό το παράπτωμα,για perma είναι κανονικά.
SpoilerShow
Γι'αυτό αυτό μπαναρίστηκα κι εγώ από εδώ (χαίρομαι που δε φυγουράρω σε thredάκια περσόνων που λείπουν,αφού...ντρέπομαι πια να λέω ότι συμμετέχω εδώ...).
Για να μη φτάσω βρίζω ασύστολα,ή να φτάσω κι εγώ να εύχομαι ανίατες ασθένειες από δω και από κει,κατάλαβα ότι με έχει επηρρεάσει άσχημα,και μου βγάζει έναν εαυτό που δεν είμαι...

Δε θα αποχωρήσω δακρύβρεχτα,θα συμμετέχω κριτικά όποτε πιστεύω...

Επειδή πολλοί χρησιμοποιείτε το dark mode,σταματώ πλέον να χρησιμοποιώ πλέον την αγαπημένη μου #000080
γιατί δεν της εύχεσαι να 'πα να γαμηθεί;


και το ποστ σου θα μείνει και μεγαλοψυχία θα δείξεις
:giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:

Αν σου λείπει να το ευχηθεί σε εσένα βρε. Όλοι να σου ευχηθούμε.
εγώ δεν είμαι παρθένος
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8749
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 27 Μαρ 2020, 17:37

Μπίστης έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:34
Πάντως είναι αηδιαστικό. Οι οπαδοί του κορωνοιού έχουν σταλινική πλειοψηφία ...

:
:cry
Ξεκάθαρα μειοψηφία είναι αυτοί που δεν θέλουν να τηρήσουν τα μέτρα για μείωση της εξαπλωσης του.

Άβαταρ μέλους
Veni Vidi Vici
Δημοσιεύσεις: 3027
Εγγραφή: 14 Μαρ 2020, 10:25

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Veni Vidi Vici » 27 Μαρ 2020, 17:37

Kauldron έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:34


Μη χολοσκάς. Κάτι τυπάκια που πάνε να το παίξουν ηθικά ανώτεροι είναι συνήθως οι χειρότεροι απ' όλους.
Όταν είχε πεθάνει πχ ο Χριστόδουλος, όλοι θυμόμαστε με τί εμετικές αφίσες είχαν γεμίσει την Αθήνα.
Ακόμα και τώρα παρακαλάνε να πεθάνει κόσμος για να αποτύχει ο KOYLHW.

Αλλά κι εσύ δεν ας πίσω...αηδιαστικό το νήμα σου για τους τούρκους πολίτες που πεθαίνουν στους δρόμους.
Αlea jacta est

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 27 Μαρ 2020, 17:38

Veni Vidi Vici έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:37
Kauldron έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:34


Μη χολοσκάς. Κάτι τυπάκια που πάνε να το παίξουν ηθικά ανώτεροι είναι συνήθως οι χειρότεροι απ' όλους.
Όταν είχε πεθάνει πχ ο Χριστόδουλος, όλοι θυμόμαστε με τί εμετικές αφίσες είχαν γεμίσει την Αθήνα.
Ακόμα και τώρα παρακαλάνε να πεθάνει κόσμος για να αποτύχει ο KOYLHW.

Αλλά κι εσύ δεν ας πίσω...αηδιαστικό το νήμα σου για τους τούρκους πολίτες που πεθαίνουν στους δρόμους.
Ποιούς πολίτες? Έχει η Τουρκία πολίτες? Αυτοί δηλώνουν όλοι μαχητές υπέρ του Ισλάμ, της Τουρκίας ξέρω γω. όσοι δε δηλώνουν οκ, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία δηλώνει.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αηδιαστικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Μαρ 2020, 17:39

Veni Vidi Vici έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:33
Feindflug έγραψε:
27 Μαρ 2020, 17:32
Veni Vidi Vici έγραψε:
27 Μαρ 2020, 16:04
Ορισμένα νήματα είναι όντως αηδιαστικά.
Τα περισσότερα είναι απλώς κουραστικά.
Κανείς δεν μπαίνει να αντιπαρατεθεί με επιχειρήματα ή να κάνει μια στοιχειώδη συζήτηση (έστω και χιουμοριστική).
Οι περισσότεροι μπαίνουν και βάζουν την κασέτα τους, χωρίς να διαβάζουν τι γράφει ο άλλος.
Κασέτα πολιτική, κομματική, θρησκευτική, συνομωσιολογική κλπ.
Πολλές φορές βαριέμαι να πατήσω να δω νέα ποστς...πριν πατήσω ξέρω τι γράφουν ήδη (ανάλογα με τον χρήστη).
Τύπε, τα διαβάζεις αυτά που γράφεις ή απλά στα δίνει ένας και κάνεις αντιγραφή-επικόλληση;
Τα διαβάζω στο Κοσμοπόλιταν.
Πολύ πιθανό, τύπε, αφού στην ανάρτησή σου περιγράφεις τον εαυτό σου σε πολλές διαδικτυακές σου στιγμές.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών