Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 01 Ιουν 2020, 16:01

Αγις έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:47
Naida έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:37
Υδράργυρος έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:25


Κάπου το χω χάσει, μπετόστοκος είμαι αλλά δεν ξέρω τον τρόπο :smt017
Πες κανα τιπ γιατ΄ιθα δώσω μια περιουσία να παω τη ναιδα εκεί
Α εσύ θα πληρώσεις; και αγχώθηκα.
αριστερη σκεψη - να πληρωσει το ταξιδι σας - πατριαρχικη -φαλλοκρατικη κ σεξιστικη
μην δινεις σημασια - μπορεις να πας μονη σου τσαμπα
Αμα επιμένει τι να καμωμε; θα κάνω πέτρα την καρδιά μου και θα το δεχτώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 01 Ιουν 2020, 16:02

Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:52
sys3x έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:31
Υδράργυρος έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:28


Όχι δε θέλω πμ από τον άγι :fp:
Μην το ανοίξεις έχει ιούς.
Να ρίξω μπαν;
Δε χρειάζεται, μπαίνει έτσι κι αλλιώς μόνος του στο ελεύθερο.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 01 Ιουν 2020, 16:02

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:01
:smt005::smt005::smt005:
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:53
Πρέπει απλά να καταλάβετε πως οι συντονιστές φθείρονται για αυτό και δεν είναι ισόβιοι.
Πονάς Γιάννη μου;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9982
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 01 Ιουν 2020, 16:02

Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:59
vagabondo έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:54
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:52


Να ρίξω μπαν;
Εικόνα

Μοντερέητορς φλαγκντ δις κοντεντ ας ιλίγκαλ αιντ ριμουβντ ιτ.
βοτ;
talaipwros έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:00
wtf , πολυ ιντριγκα περιγραφετε
Στο παλιό είχε λιγότερη;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Ιουν 2020, 16:03

Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:02
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:01
:smt005::smt005::smt005:
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:53
Πρέπει απλά να καταλάβετε πως οι συντονιστές φθείρονται για αυτό και δεν είναι ισόβιοι.
Πονάς Γιάννη μου;;
από vatraxos 03 Απρ 2018, 01:34
17 χρόνια εμπειρίας της F-Team ήταν υπεραρκετά για να δείξουν το γιατί.
viewtopic.php?f=82&t=197&p=4501&hilit=F+TEAM#p4501
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ την 01 Ιουν 2020, 16:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25231
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 01 Ιουν 2020, 16:04

vagabondo έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:02
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:59
vagabondo έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:54

Εικόνα

Μοντερέητορς φλαγκντ δις κοντεντ ας ιλίγκαλ αιντ ριμουβντ ιτ.
βοτ;
talaipwros έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:00
wtf , πολυ ιντριγκα περιγραφετε
Στο παλιό είχε λιγότερη;
στην συντονιστικη ομαδα; εως καθολου, μηδεν

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 01 Ιουν 2020, 16:05

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:03
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:02
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:01
:smt005::smt005::smt005:
Πονάς Γιάννη μου;;
από vatraxos » 03 Απρ 2018, 01:34
17 χρόνια εμπειρίας της F-Team ήταν υπεραρκετά για να δείξουν το γιατί.
Μπορεί να τον καθαιρέσει όποτε θέλει. Τι δεν καταλαβαίνεις Γιάννη μου;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Ιουν 2020, 16:08

Χρησιμοποιεις κεφαλαια και θα ξυπνησεις ισως τον μακροβιοτερο συντονιστη στην ιστορια του διαδυκτιου
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 01 Ιουν 2020, 16:12

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:08
Χρησιμοποιεις κεφαλαια και θα ξυπνησεις ισως τον μακροβιοτερο συντονιστη στην ιστορια του διαδυκτιου
Αυτό ακριβώς. Τα κεφαλαία.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Ιουν 2020, 16:15

Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:53

Μεγάλη η χάρη μου. Μέτρησα πχορουμικούς φίλους τότε που δεν μπορούσα να τους φανταστώ καν.

Πρέπει απλά να καταλάβετε πως οι συντονιστές φθείρονται για αυτό και δεν είναι ισόβιοι. Σε αντίθεση με τους διαχειριστές που συνήθως είναι άπαξ και δια παντός. Ισόβιοι εννοώ. Δεν μπορώ να τα πάω καλά με όλους, δεν ταιριάζω με όλους. Μου φτάνει που αν χρειαστώ κάποια άτομα μπορώ να τα βρω εξωπχορουμικά αν ο μη γένοιτο συμβεί το μοιραίο. Αν πέσει και δεν ξανασηκωθεί εννοώ. Και φυσικά δεν έχει κανένας τα κότσια να τα βάλει με τον διαχειριστή, για αυτό και τα βάζει με τον συντονιστή και δεν τρέχει κάστανο, γιατί ξέρει πως όταν το κάνει θα τον φάει το μαύρο σκοτάδι της ανυπαρξίας. Βέβαια υπάρχει μια περίπτωση ατόμου που δεν κατάλαβε τι έκανε και την πάτησε κι ακόμη και τώρα δεν έχει καταλάβει. Συμβαίνουν κι αυτά, τι να κάνουμε;
Πάνω σε αυτό, τώρα που το θίγεις, επειδή ΠΟΤΕ δε θέλω να είμαι άδικη με κανένα, δεν ισχυει αυτό. Εγώ τα έβαλα με τον Σπύρο, τσακωθηκα και ιδιωτικά και δημόσια και ποτέ μα ποτέ δεν μου ζήτησε να φύγω ή μου είπε κάτι σχετικό και δεν είναι τέτοιος χαρακτήρας, από το λίγο που μπόρεσα να κρίνω από τα γραπτά του. Μπορεί να διαφωνούμε ΚΑΘΕΤΑ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ και ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ στο συντονισμό και το κάνει χειρότερο το ότι είμαστε επίμονοι στις απόψεις μας, αλλά όντως "νομίζουμε" ότι στηρίζουμε το σωστό ο καθένας από την πλευρά του, οπότε σε αυτή την περίπτωση, οφείλω να τζάζω εγώ, διότι δεν είναι δικό μου το μαγαζί.

Αλλά το γεγονός ότι καταλαβαίνω τον "χαρακτήρα του" δε σημαίνει ότι δεν είναι κατά τη δική μου γνώμη τελείως υποκειμενικός σε πολλά θέματα, ενώ θα έπρεπε να είναι αντικειμενικός. Αλλά για να κλείσω το αρχικό μου σχόλιο, γουστάρω να επιβεβαιώνομαι, αυτό.

Σε ό,τι αφορά εσένα, τα παθαίνεις αυτά, γιατί απαντάς. Κάνε την πάπια και μην τους δίνεις σημασία και άστους να σκούζουν. Είναι η μακροβιότερη επιτυχημένη συντονιστική πολιτική με πολυετή εμπειρία. Άσε που δεν κάνεις έχθρες έτσι. :D Όταν κάθεσαι να απαντάς, να εξηγείς, να ασχολείσαι δλδ, μόνο να τσακώνεσαι καταλήγεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 01 Ιουν 2020, 16:44, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

nemo
Δημοσιεύσεις: 7213
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 01 Ιουν 2020, 16:19

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:03
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:02
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:01
:smt005::smt005::smt005:
Πονάς Γιάννη μου;;
από vatraxos 03 Απρ 2018, 01:34
17 χρόνια εμπειρίας της F-Team ήταν υπεραρκετά για να δείξουν το γιατί.
viewtopic.php?f=82&t=197&p=4501&hilit=F+TEAM#p4501
:smt023 για την Gherschaagk πολύ σωστά το έθεσες

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Ιουν 2020, 16:28

talaipwros έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:04

στην συντονιστικη ομαδα; εως καθολου, μηδεν
Εδώ μιλάμε για συντονισμό. Στο παλιό η λέξη χρησιμοποιόταν καταχρηστικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 01 Ιουν 2020, 16:48

Cecily Anne έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:15
Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 15:53

Μεγάλη η χάρη μου. Μέτρησα πχορουμικούς φίλους τότε που δεν μπορούσα να τους φανταστώ καν.

Πρέπει απλά να καταλάβετε πως οι συντονιστές φθείρονται για αυτό και δεν είναι ισόβιοι. Σε αντίθεση με τους διαχειριστές που συνήθως είναι άπαξ και δια παντός. Ισόβιοι εννοώ. Δεν μπορώ να τα πάω καλά με όλους, δεν ταιριάζω με όλους. Μου φτάνει που αν χρειαστώ κάποια άτομα μπορώ να τα βρω εξωπχορουμικά αν ο μη γένοιτο συμβεί το μοιραίο. Αν πέσει και δεν ξανασηκωθεί εννοώ. Και φυσικά δεν έχει κανένας τα κότσια να τα βάλει με τον διαχειριστή, για αυτό και τα βάζει με τον συντονιστή και δεν τρέχει κάστανο, γιατί ξέρει πως όταν το κάνει θα τον φάει το μαύρο σκοτάδι της ανυπαρξίας. Βέβαια υπάρχει μια περίπτωση ατόμου που δεν κατάλαβε τι έκανε και την πάτησε κι ακόμη και τώρα δεν έχει καταλάβει. Συμβαίνουν κι αυτά, τι να κάνουμε;
Πάνω σε αυτό, τώρα που το θίγεις, επειδή ΠΟΤΕ δε θέλω να είμαι άδικη με κανένα, δεν ισχυει αυτό. Εγώ τα έβαλα με τον Σπύρο, τσακωθηκα και ιδιωτικά και δημόσια και ποτέ μα ποτέ δεν μου ζήτησε να φύγω ή μου είπε κάτι σχετικό και δεν είναι τέτοιος χαρακτήρας, από το λίγο που μπόρεσα να κρίνω από τα γραπτά του. Μπορεί να διαφωνούμε ΚΑΘΕΤΑ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ και ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ στο συντονισμό και το κάνει χειρότερο το ότι είμαστε επίμονοι στις απόψεις μας, αλλά όντως "νομίζουμε" ότι στηρίζουμε το σωστό ο καθένας από την πλευρά του, οπότε σε αυτή την περίπτωση, οφείλω να τζάζω εγώ, διότι δεν είναι δικό μου το μαγαζί.

Αλλά το γεγονός ότι καταλαβαίνω τον "χαρακτήρα του" δε σημαίνει ότι δεν είναι κατά τη δική μου γνώμη τελείως υποκειμενικός σε πολλά θέματα, ενώ θα έπρεπε να είναι αντικειμενικός. Αλλά για να κλείσω το αρχικό μου σχόλιο, γουστάρω να επιβεβαιώνομαι, αυτό.
Α όχι, αυτό που συνέβη ανάμεσα σ' εσένα και τον Σπύρο λέγεται διάσταση απόψεων, και αντιπαράθεση και εννοείται πως ούτε εγώ συμφωνώ με τον Σπύρο σε όλα, δεν γίνεται άλλωστε, και και είναι η ουσία ύπαρξης του πχορουμ.

Αυτό που λέω εγώ είναι να θεωρείς πουτανάκια σου διαχειριστή και συντονιστές και να έχεις την απαίτηση όταν τους λες να πηδήξουν να σε ρωτάνε πόσο ψηλά.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27012
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 01 Ιουν 2020, 16:50

.
Ημερολόγιο γεφύρας του κωλντρονάδικου.

Ο Χελώνας για άγνωστο σε μένα λόγο, μπανάρεται από το πχορουμ.γρ και ανοίγει το παραπάνω. Εκεί μαζεύεται ο κάθε πικραμένος και κατηγορεί το πρώτο για τις αδικίες που υπέστη!
Σε κάποια φάση πήρα ΠΜ στο πχόρουμ.γρ από μέλος του παραπάνω, που με καλούσε να πάω εκεί. Υποθέτω ότι είχε στείλει και σε άλλους. Απάντησα ότι δεν έχω λόγους να φύγω. Σημειωτέον ότι είχα ήδη 3 μπαν μετά από καυγάδες μου με τα νεοκομμούνια.

Αργότερα, η Πασιφάη για άγνωστους λόγους έχασε την πρόσβαση στο πχόρουμ.γρ. Παρά τις προσπάθειες με τις συμβουλές άλλων μελών, δεν μπόρεσα να μην βοηθήσω. Μου ζήτησε να γραφτούμε στο άλλο μαζί για παρέα και το κάναμε. Μας δέχτηκαν καλά χωρίς προβλήματα.
Τότε ανακάλυψα ότι είχε αυτόματο σύστημα που μετέτρεπε το πχορουμ.γρ ή το phorum.gr σε βόθρο ή vothroom.gr και άνοιξα σχετικό νήμα διαμαρτυρόμενος.
Πρόσεξα ότι τα μπινελίκια εκεί έδιναν και έπαιρναν και σε σχετική ερώτηση μου απάντησαν ότι ήταν πιο «προοδευτικοί» από το πχόρουμ.γρ. Όταν τα νεοκομμούνια άρχισαν να μου την πέφτουν επειδή δεν τους άρεσαν τα γραπτά μου, χρησιμοποίησα τα όπλα/μπινελίκια τους εναντίον τους. Τότε άρον-άρον έβαλαν κανόνες για τα μπινελίκια και η «προοδευτικότητα» πήγε στον διάολο.

Γίνεται το μπάμ με το πχόρουμ.γρ, κάποιοι πήγαν πρόσφυγες στο φορουμς.γρ και άλλοι στο ανελεύθερο.
Στο φορουμς.γρ τους δέχτηκαν καλά, αν και γνώριζαν ότι η παραμονή τους ήταν προσωρινή. Άνοιξαν μάλιστα και ειδική Ενότητα, σαν κράχτη για το γκουγκλάρισμα.
Πολλές συζητήσεις έγιναν για την αιτία του μπαμ και βγήκαν και κάποια άπλυτα στην φόρα, πχ:

1/ Συντονιστής απεκάλυψε ότι κάποιο πολυγραφότατο μέλος απειλούσε με μηνύσεις, επειδή κάποιο άλλο μέλος ανέβαζε παλιά του ποστς, όπου αποδεικνύονταν οι απανωτές πολιτικές κωλοτούμπες του, η ασοβαρότητα και το ΟΦΑ του.
Το ίδιο μέλος, στο ανελεύθερο, επέβαλε να περάσει κανόνας που απαγόρευε αναδημοσίευση παλιών ποστ του από το άλλο μέλος, για τους ίδιους λόγους.
Δεν θα αναφέρω ποιος είναι ποιος, όποιος κατάλαβε-κατάλαβε. Οι ενδιαφερόμενοι σίγουρα κατάλαβαν!

2/ Επίσης ανέφερε την ιστορία με κάποιον χρήστη που είχε πει ότι παρόλο που αγαπάει τα παιδιά δεν μπορούσε να κάνει δικά του. Και τότε κάποιος άλλος του έβαζε συνεχώς φώτος με μωρά γράφοντας «άτεκνε πως νιώθεις που είσαι ανίκανος να τεκνοποιήσεις και να αγκαλιάσεις δικά σου παιδιά;». Όταν τον περμαμπάναραν πήγε στο ανελεύθερο και έγραψε ότι τον έδιωξαν για τις πολιτικές του θέσεις. Μετά το μπαμ του πχόρουμ.γρ τον έκαναν Συντονιστή!
Επειδή έχω δώσει λόγο τιμής, δεν αποκαλύπτω τον Συντονιστή που τα έγραψε, ούτε το όνομα του αλήτη με την ατεκνία.

Αντίθετα στο ανελεύθερο δέχτηκαν τους πρόσφυγες με ξυνισμένα μούτρα και αμέσως έκαναν συντονιστές/γκαουλάιτερ κάποια τσιράκια του αντμιν.
Με το που ανοίγει το πχόρουμ.κομ.γρ γίνεται το σκάνδαλο με τα ΠΜ, όπως ήδη περιγράφτηκε και αποδείχτηκε ότι τα απόρρητα ΠΜ δεν ήταν απόρρητα!
Ο σταλινισμός στο μεγαλείο του: Νέο Τείχος του Βερολίνου για να μην φύγουν οι αντιφρονούντες!
Τα ΠΜ αναγκάστηκαν να τα ελευθερώσουν όταν φίλος της Πασιφάης χρειάστηκε αίμα και μετά από κράξιμο μου. Αντίθετα εδώ, ο Σπύρος έβαλε ειδικό μπάνερ!

Πριν από αυτό, ο γνωστός αληταράς ΟΤΕτζής ξεκινάει νήμα για τις «Χοντροκώλες του πχόρουμ.γρ» και μάλιστα αναφέρει τουλάχιστον μια επώνυμα! Η αλητεία δίνει και παίρνει και τότε έδωσα 3 παράσημα: Το χρυσό, το αργυρό και το χάλκινο αρχίδι στους πρωτεργάτες!
Ένα από τα θύματα του κουτσομπολιού το έμαθε, άνοιξε λογ/σμό και τους έκανε 2 παράδες. Αλλά σιγά μην κατάλαβαν οι αλήτες πόσο αλητες είναι!

Μετά από αυτά και κάμποσα άλλα, τους τα έχωσα χοντρά, γνωρίζοντας ότι θα με μπανάρουν, όπως και έγινε.

Εν τω μεταξύ ο Χελώνας, με μέγιστο θράσος γράφει στο παρόν που έχει τα ίδια μέλη και εινια ακριβές αντίγραφο του πχόρουμ.γρ, αυτού που έβριζε!
Αυτά τα ολίγα.

Disclaimer: Το κείμενο είναι αποκύημα της φαντασίας του συγγραφέα. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα, τόπους, καταστάσεις είναι τελείως συμπτωματική.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nandros την 01 Ιουν 2020, 16:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Ιουν 2020, 16:51

Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 16:48


Αυτό που λέω εγώ είναι να θεωρείς πουτανάκια σου διαχειριστή και συντονιστές και να έχεις την απαίτηση όταν τους λες να πηδήξουν να σε ρωτάνε πόσο ψηλά.
Έβαλα προσθήκη πριν, δεν την πρόλαβες. Ξαναδές κάτω κάτω.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών