Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Ιουν 2020, 19:36

wooded glade έγραψε:
01 Ιουν 2020, 19:34
Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 19:24
wooded glade έγραψε:
01 Ιουν 2020, 18:57
Εγώ γράφτηκα, με το παρόν νικ, παλιά, μετά από μπαν του Ιανού.
Μου έλεγαν λοιπόν αυτοί (o "χελώνος") ότι εδώ θα δεις τι ελευθερία που επικρατεί, δεν είναι σαν τον Ιανό και εδώ είναι το απαύγασμα της ελευθερίας εκφράσεως κλπ.
Μετά έγραψα εγώ "σύριζα-αβγά συνεταιράκια" και μετά έφαγα πέρμα - το νικ που χρησιμοποιώ εδώ είναι πέρμα στο "elefthero".
Αυτό που γράφεις βέβαια είναι ψευδές, αφού εγώ δεν σου είχα πεί ποτέ κάτι τέτοιο.
Φυσικά και είσαι γνωστός παραμυθάς περί "αβγών".
Ο ζαίος "χελώνος" δεν είναι άλλος ;
Ή μήπως ήσουνα ζαίος και έγινες αβγό ;
Καλά, κοίτα να ξεμεθύσεις. Άστο.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 01 Ιουν 2020, 19:41

Ερμής έγραψε:
01 Ιουν 2020, 19:15
Έχει γραφτεί τίποτα καλό κλαψιαρικο στο Δρομοκαϊτειο; καμία υστερία, καμία σορρικη συνομωσία, κάτι. Μη δωκω και τζάμπα κλικ
Αυτό σου κάνει;


https://elefthero.net/viewtopic.php?p=297604#p297604
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 01 Ιουν 2020, 19:46

Χάθηκαν όλα τα τελευταία μου ποστ. Τι έγινε;
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 01 Ιουν 2020, 20:08

wooded glade έγραψε:
01 Ιουν 2020, 19:03
nowhere έγραψε:
01 Ιουν 2020, 19:00
να γραφτεί στα πρακτικά ότι όταν έγραφε ο χελώνος για λυσσάρες γριές χοντροκώλες εννοούσε τον ιανό
Καλά όμως, ο Ιανός ήταν υπερζαίος. Πρώτη φορά που πλακωθήκαμε ήταν με την "πορτοκαλιί επανάσταση" που ήθελε αυτός να καούν και τα υπόλοιπα κινηματοθέατρα της οδού Σταδίου και εγώ δεν ήθελα. Δεν είχα φάει μπαν τότε αλλά για ένα ολόκληρο βράδυ μου έγραφε ότι είμαι μαύρος αντιδραστικός και ότι δεν σέβομαι το "παιδί" (τον Γρηγορόπουλο).
ο Ιανός ζεί..... :g030::smt005:

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27031
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 01 Ιουν 2020, 20:38

Ερμής έγραψε:
01 Ιουν 2020, 19:15
Έχει γραφτεί τίποτα καλό κλαψιαρικο στο Δρομοκαϊτειο; καμία υστερία, καμία σορρικη συνομωσία, κάτι. Μη δωκω και τζάμπα κλικ
https://elefthero.net/viewtopic.php?f=2 ... 04#p297589

Η η χολή με το δηλητήριο συνεχίζουν να ρίχνονται με τους κουβάδες.
Η ψυχανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
rums to let
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 21 Μάιος 2020, 01:43

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rums to let » 01 Ιουν 2020, 22:51

Naida έγραψε:
01 Ιουν 2020, 00:43
Εγώ πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι ποιος ο λόγος επίθεσης κτλ στο μπιζέλι. Μιλάμε για το μπιζέλι τωρα. Από τις πιο γαμάτες χρηστριες ever.
η αλήθεια είναι ότι όσο κουλ χρήστης και εν πολλοίς να υπήρξε, ενίοτε βγάζει ψήγματα μύγας τσετσε :102:
μια σωστή αμπαφεμινίστρια του όπου φυσάει ο άνεμος, τύπου νάιδα, θα το έλεγε φυσιολογική αντίδραση, ότι απλώς γίνεται δυσάρεστη :102:
νομίζω όμως ότι κρύβεται κάτι βαθύτερο πίσω από αυτές τις σπασμωδικές της αντιδράσεις :102:
και δεν αναφέρομαι που μπήκε να υπερασπιστεί το όνομα της, αυτό είναι σεβαστό, αλλά στο ΕΡΜΗ ΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ?!!!?&^*^%
είναι και ο τρόπος που το λες καις ας είναι γραπτός λόγος, από άλλον θα ακουγοταν πολύ φυσιολογικά (πέραν του αν έγινε αφορμή ή αφορμούλα για κάτι, δεν εξετάζω αυτό)
αλλά το μπιζέλι αισθάνεσαι να το λέει άγρια :102:
μόνο στον the comet the course the tail μιλάει γλυκά και αυτή και η μυρσίνη και η πασιφάη και η αγαπούλα και η αλικατ και η μπλακπέηντ :102:
αλλά δεν μου λέει το μυστικό του με τις γυναίκες :102:
Custom_F έγραψε:
13 Ιουν 2020, 19:59
Όταν έχεις το όπλο μες τα πόδια σου, ενδεχομένως κάποια περίεργη στιγμη να στη δώσει κ να το χρησιμοποιήσεις χωρίς ιδιαίτερη σκέψη

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Ιουν 2020, 22:56

από Προέλλην » Σήμερα, 18:06
Τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά αλλά δεν είναι και ιδιαίτερα περίπλοκα.

Δύο κύρια θέματα ανέκυψαν:

1. ξαφνικά, και ενώ πριν λίγες μέρες είχε τύχει να γίνει μεγάλη συζήτηση περί αυστηροποίησης του εδώ χώρου (γεγονότα με ποστάρισμα της φώτο χρήστριας απο ποινικό με λεζάντα στοχοποίησης της ως ακροαριστερή). Γενικά την περίοδο εκείνη υπήρχε μια διαλυτική κατάσταση, μιας και οι τότε συντονιστές δεν έμπαιναν σχεδόν καθόλου με αποτέλεσμα να πρέπει να τα κάνει όλα ο Αντμίνοβιτς που φυσικά δεν ήταν όλη την ώρα λογκαρισμένος.

Ξαφνικά έγινε το μπαμ με το συγχωρεμένο και επήλθε ένας κατακλυσμός νέων μελών. Σημαντικό ποσοστό εξ αυτών άρχισε να ποστάρει σπαμάρει ρατσιστικά, μίσους, κ.α. ποστς με βιομηχανικό ρυθμό. Η κατάσταση πυροδοτούνταν και απο το γεγονός ότι οι εδώ εκλαμβανόταν a priori ως κακοί μιας και ήταν κουμμούνια, σταλίνες, κλπ. Δλδ, έβγαινε συντονιστής να πει μάγκες μην καφρίζεται, και οι μάγκες καφρίζαν απο αντίδραση επι 10. Πραγματικά πρέπει να έγιναν εκατοντάδες καφροπόστς.
Σε κάποια φάση το ζητούμενο ήταν απλά να ελεγχθεί η κατάσταση και ότι μπορεί να καιγόταν και κανέναν χλωρό πχ κανενας που δεν καταλάβαινε τι συνέβαινε και οργιζόταν με το ότι εδώ πέφτει λογκρισία με αποτέλεσμα να επιτίθεται, ήταν απλά διαδικαστικό.


2. προσπάθεια επιβολής απο πυρήνα πρόσφυγων. Σε γενικές γραμμές υπήρχε η αντίληψη ότι εδώ μπορούσε να στηθεί κλώνος του συγχωρεμένου, και ότι μάλιστα θα έπρεπε οι εδώ να πουν κι ευχαριστώ. Επικές στιγμές όπου διαχειριστής του συγχωρεμένου αυτοπροτεινόταν ως συντονιστής , ή άλλοι που έστελναν πμ στον Αδμίνοβιτς με προτάσεις για συντονιστές γνωστούς πρώην τέτοιους του σχωρεμένου (αν θυμάμαι λάθος εδώ, ας με διορθώσει).

Το ότι ετοιμαζόταν άλλο φόρουμ και ότι εδώ ήταν απλά ένας προθάλαμος, ήταν κατανοητό και ξεκάθαρο απο την πρώτη στιγμή σε όλους. Κανείς δεν προσπάθησε να σας κρατήσει εδώ με το ζόρι, και φυσικά δεν επρόκειτο να στρωθούν χαλιά και να παραχωρηθούν διευκολύνσεις, το αντίθετο.
Για να μην μακρυγορώ, είπαμε να το διασκεδάσουμε, και το κάναμε. Ήτοι, αντί για παρακάλια και γλειψίματα, είπαμε να το γλεντήσουμε, κάποιοι τουλάχιστον :asd03:


Τώρα, αυτή η ιστορία με τα πμ και τους ιούς είναι τελείως χαζή. Κατ αρχήν, η πλατφόρμα δεν προσφέρει την δυνατότητα να διαβάσει η διαχείριση πμ. Ρωτήστε έναν που ξέρει απο phpbb να σας πει.
Έπειτα, αν θυμάμαι καλά, κανείς δεν είχε πει ότι κάποιος στέλνει συγκεκριμένα ιούς, αλλά ότι κάποια πμ που διακινούνται πιθανώς περιέχουν συνδέσμους που οδηγούν σε μη-ασφαλείς σελίδες, που να μην είχαν πχ τότε ακόμη κρυπτογράφηση. Ναι, ΟΚ, λίγο λεγκαλιστικό και psy-op :smoke06: , αλλά άσχετο με τερατολογίες για ιούς κλπ.


Εν πάσει περιπτώσει, παραδεχτείτε ότι η όλη φάση τελικά ήταν γαμάτη και ότι προσέφερε ένδιαφέρον σε πολύ κόσμο. Τα απόνερά της, προσφέρουν άπλετη ψυχαγωγία μέχρι και σήμερα.
https://elefthero.net/viewtopic.php?p=297604#p297604
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Ιουν 2020, 23:03

Αυτό με τον διαχειριστή δεν το κατάλαβα. Δεν το εξηγείς; Σε ποιόν αναφέρεται;
BTW επιτέλους, ωραίο άβαταρ. Κράτα το.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 01 Ιουν 2020, 23:06

Cecily Anne έγραψε:
01 Ιουν 2020, 23:03
Αυτό με τον διαχειριστή δεν το κατάλαβα. Δεν το εξηγείς; Σε ποιόν αναφέρεται;
BTW επιτέλους, ωραίο άβαταρ. Κράτα το.
Οι διαχειριστές που ήξερα εγώ στο παλιό ήταν 3.

Κασκαντέρ, Παμπκιν, Όντιν. Ένας από τους 3, αφού τράβηξε την πρίζα στο παλιό είπε να πάει στο άλλο, κι όταν δεν τον έβλεπε κανείς, να τραβήξει κι εκεί την πρίζα αλλά τα σαΐνια την κατάλαβαν τη δουλειά και το έσωσαν. Σκέψου τι θα γινόταν αν ήμασταν όλοι πρόσφυγες. Πχορουμίτες και ελευθεριώτες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Ιουν 2020, 23:08

Gherschaagk έγραψε:
01 Ιουν 2020, 23:06
Οι διαχειριστές που ήξερα εγώ στο παλιό ήταν 3.

Κασκαντέρ, Παμπκιν, Όντιν. Ένας από τους 3, αφού τράβηξε την πρίζα στο παλιό είπε να πάει στο άλλο, κι όταν δεν τον έβλεπε κανείς, να τραβήξει κι εκεί την πρίζα αλλά τα σαΐνια την κατάλαβαν τη δουλειά και το έσωσαν. Σκέψου τι θα γινόταν αν ήμασταν όλοι πρόσφυγες. Πχορουμίτες και ελευθεριώτες.
:smt005::smt005::smt005:

Noμίζω πρέπει να αποσυρθώ για κάνα χρόνο ακόμα.
Σκάνε από παντού κανονιές.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Ιουν 2020, 23:10

Λέει και μια ανακρίβεια στο μήνυμά του.
O Αλε μου είχε προτείνει ν' ανοίξουμε φόρουμ, και οχι εγώ σ' αυτόν.
Εγώ άλλωστε δεν έχω ιδέα πώς ν' ανοίξω ένα φόρουμ. Το φόρουμ εκεί το είχε φτιάξει και στήσει εκείνος, μόνος του, αφού εγώ και να ήθελα δεν έχω τις γνώσεις να βοηθήσω.
Γι' αυτό και κακώς τ' ονόμαζε Κωλντρονάδικο ο ποντικός (και βλέπω οτι έμεινε), τη στιγμή που άλλος το είχε χτίσει.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Ιουν 2020, 23:13

Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 23:10
Λέει και μια ανακρίβεια στο μήνυμά του.
O Αλε μου είχε προτείνει ν' ανοίξουμε φόρουμ, και οχι εγώ σ' αυτόν.
Εγώ άλλωστε δεν έχω ιδέα πώς ν' ανοίξω ένα φόρουμ. Το φόρουμ εκεί το είχε φτιάξει και στήσει εκείνος, μόνος του, αφού εγώ και να ήθελα δεν έχω τις γνώσεις να βοηθήσω.
Γι' αυτό και κακώς τ' ονόμαζε Κωλντρονάδικο ο ποντικός (και βλέπω οτι έμεινε), τη στιγμή που άλλος το είχε χτίσει.
Τοτε που το αναοιξατε στελνατε pm σε κοσμο να ερθει σε εσας
Μετα πως μπορεσατε να πεισετε τον εαυτο σας πως οποιος το κανει αυτο στο δικο σας φορουμ ειναι ανηθικος;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Ιουν 2020, 23:18

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
01 Ιουν 2020, 23:13
Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 23:10
Λέει και μια ανακρίβεια στο μήνυμά του.
O Αλε μου είχε προτείνει ν' ανοίξουμε φόρουμ, και οχι εγώ σ' αυτόν.
Εγώ άλλωστε δεν έχω ιδέα πώς ν' ανοίξω ένα φόρουμ. Το φόρουμ εκεί το είχε φτιάξει και στήσει εκείνος, μόνος του, αφού εγώ και να ήθελα δεν έχω τις γνώσεις να βοηθήσω.
Γι' αυτό και κακώς τ' ονόμαζε Κωλντρονάδικο ο ποντικός (και βλέπω οτι έμεινε), τη στιγμή που άλλος το είχε χτίσει.
Τοτε που το αναοιξατε στελνατε pm σε κοσμο να ερθει σε εσας
Μετα πως μπορεσατε να πεισετε τον εαυτο σας πως οποιος το κανει αυτο στο δικο σας φορουμ ειναι ανηθικος;
Τοτε που το αναοιξατε στελνατε pm σε κοσμο να ερθει σε εσας
Ναι, αυτό γινότανε.
Μετα πως μπορεσατε να πεισετε τον εαυτο σας πως οποιος το κανει αυτο στο δικο σας φορουμ ειναι ανηθικος;
Εγώ είχα ΗΔΗ φύγει από το ελεύθερο όταν έγινε αυτό που περιγράφεις. Όταν στήθηκε αυτό εδώ, εγώ δεν ήμουν στο ελεύθερο. Είχα φύγει δυο φορές απ' το ελεύθερο. Την πρώτη έφυγα ενώ ήμουν συνδιαχειριστής, μετά από κάνα χρόνο (ή κάπου εκεί) είχα ξαναγυρίσει ως απλό μέλος πλέον, αφού με είχε βγάλει ο Αλε από διαχειριστή (καλώς έπραξε), και όταν είδα τα περί Κροατών και μπουλγκαρμαρκοειδών άρθρων έφυγα οριστικά. Προφανώς, λοιπόν, δεν τα θυμάσαι καλά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Ιουν 2020, 23:20

Δεν ξέρω πώς παρακολουθούνται τα ΠΜ, διότι δεν έχω σχέση με στήσιμο φόρουμ, αλλά όταν κατέβασα την δωρεάν έκδοση της πλατφόρμας, για να μάθω τα συντονιστιλίκια, για να μη ρωτάω το Σπύρο, τέτοια δυνατότητα δεν είδα. Με πολλές επιφυλάξεις, διότι ΔΕΝ έχω σχέση με στήσιμο πλατφόρμας, απλά πάταγα πάνω σε ό,τι προσέφερε η υπάρχουσα δωρεάν. Έχω αφήσει στο συντονισμό τα λινκ, για να μπορεί να ασχοληθεί ο όποιος καινούριος συντονιστής. Μπες να δεις μόνη σου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 01 Ιουν 2020, 23:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Ιουν 2020, 23:21

Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 23:18

[
Εγώ είχα ΗΔΗ φύγει από το ελεύθερο όταν έγινε αυτό που περιγράφεις. Όταν στήθηκε αυτό εδώ, εγώ δεν ήμουν στο ελεύθερο. Είχα φύγει δυο φορές απ' το ελεύθερο. Την πρώτη έφυγα ενώ ήμουν συνδιαχειριστής, μετά από κάνα χρόνο (ή κάπου εκεί) είχα ξαναγυρίσει ως απλό μέλος πλέον, αφού με είχε βγάλει ο Αλε από διαχειριστή (καλώς έπραξε), και όταν είδα τα περί Κροατών και μπουλγκαρμαρκοειδών άρθρων έφυγα οριστικά. Προφανώς, λοιπόν, δεν τα θυμάσαι καλά.
Μιλαω και για το παλιο phorum
Οντως δεν θυμαμαι αν επεσαν μπαναρισματα οταν ησουν εσυ για pm
Θυμαμαι ομως να μην μπορει να γραφει κανεις την λεξη phorum που αρχικα γινοταν αυτοματα βοθρουμ και στην συνεχεια να σβηνεται οποιαδηποτε αναφορα στο phorum ακομα καιχωρις να το κατονομαζει κανεις
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών