Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15811
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 08 Ιούλ 2020, 09:55

ποιοι είναι εκεί?
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 08 Ιούλ 2020, 11:01

Η δική μου εκτίμηση λέει ότι αυτοί που κατηγορούν τους άλλους και αποθεώνουν το παρόν, με την πρώτη ευκαιρία θα κατηγορούν το παρόν και θα αποθεώνουν άλλους.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32520
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 08 Ιούλ 2020, 11:42

stavmanr έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 11:01
Η δική μου εκτίμηση λέει ότι αυτοί που κατηγορούν τους άλλους και αποθεώνουν το παρόν, με την πρώτη ευκαιρία θα κατηγορούν το παρόν και θα αποθεώνουν άλλους.
η δικη σου εκτιμηση, ειναι λαθος. οπως παντα :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 08 Ιούλ 2020, 11:44

Ασέβαστος έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 11:42
stavmanr έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 11:01
Η δική μου εκτίμηση λέει ότι αυτοί που κατηγορούν τους άλλους και αποθεώνουν το παρόν, με την πρώτη ευκαιρία θα κατηγορούν το παρόν και θα αποθεώνουν άλλους.
η δικη σου εκτιμηση, ειναι λαθος. οπως παντα :102:
:smt023

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29095
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 08 Ιούλ 2020, 20:53

Στύγιος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 21:48
Έπεσαν ομηρικά μπινελίκια πριν 10 μέρες μεταξύ εμού και της διαχείρισης του άλλου για 3 ώρες. Στο τέλος διεγράφη - με δικό μου αίτημα- ο λογαριασμός μου.
08|07|2020
Χαμός στη Λάρισα! Οι συμπεθέρες “σκοτώθηκαν” στη γαμήλια δεξίωση!

Εικόνα

Της… κακομοίρας έγινε σε γαμήλια δεξίωση στη Λάρισα (https://elefthero.net/viewforum.php?f=32), όταν από τη μια στιγμή στην άλλη οι συμπέθεροι πλακώθηκαν στο ξύλο.

Μάλιστα, προκειμένου να ηρεμήσουν τα πνεύματα στον γάμο στη Λάρισα κλήθηκε και η Αστυνομία.

Σύμφωνα με τοπικά μέσα ενημέρωσης, το γλέντι μετατράπηκε σε ρινγκ, όταν κάποιοι από τους καλεσμένους άρχισαν να εκφράζουν παράπονα στους γονείς της νύφης και του γαμπρού για τις θέσεις στις οποίες τους είχαν βάλει.

Έτσι, οι συμπέθεροι άρχισαν να κατηγορούν οι μεν τους δε, με αποτέλεσμα η μια κουβέντα να φέρει την άλλη και η κατάσταση να ξεφύγει.

Τα τραγούδια και οι χοροί στον γάμο στη Λάρισα σταμάτησαν και οι σπρωξιές και μπουνιές άρχισαν να πέφτουν βροχή μεταξύ των δύο οικογενειών και των καλεσμένων τους.

Τόσο ο υπεύθυνος του κέντρου όσο και οι σερβιτόροι και οι μουσικοί προσπάθησαν να τους συνετίσουν αλλά μάταια, καθώς το ξύλο δεν σταματούσε.

Μηνύσεις παρόλ’ αυτά δεν υποβλήθηκαν.

Με κλάματα η νύφη (Adminović) και σε κατάσταση σοκ ο γαμπρός (Στύγιος) αποχώρησαν για το σπίτι τους, δίχως κανείς να γνωρίζει αν ο τρικούβερτος καβγάς θα επηρεάσει τη σχέση τους.
https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %bf%cf%84/

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 08 Ιούλ 2020, 21:58

Να πα να γμηθείς μ@λακισμένο :lol::smt005:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40645
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 08 Ιούλ 2020, 23:51

stavmanr έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 11:01
Η δική μου εκτίμηση λέει ότι αυτοί που κατηγορούν τους άλλους και αποθεώνουν το παρόν, με την πρώτη ευκαιρία θα κατηγορούν το παρόν και θα αποθεώνουν άλλους.
Επειδή κυριολεκτικά είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που έκανες εσύ, ίσως θα έπρεπε να πάψεις να κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 09 Ιούλ 2020, 10:31

hellegennes έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 23:51
stavmanr έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 11:01
Η δική μου εκτίμηση λέει ότι αυτοί που κατηγορούν τους άλλους και αποθεώνουν το παρόν, με την πρώτη ευκαιρία θα κατηγορούν το παρόν και θα αποθεώνουν άλλους.
Επειδή κυριολεκτικά είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που έκανες εσύ, ίσως θα έπρεπε να πάψεις να κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.
Τα έχεις πάρει λίγο μαζί μου. Παραδέξου το! :smt047

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 27 Σεπ 2020, 16:28

vantono έγραψε:
30 Μάιος 2020, 13:56
Cavaliere έγραψε:
30 Μάιος 2020, 13:46
Αυτά δεν είναι τίποτα. Στο παλιό είχα απειλή κατά της ζωής μου από δήθεν νέο μέλος-κλώνο, το 2009, και το 2013 ανώνυμα τηλεφωνήματα στο ελληνικό κινητό μου. Και οι δύο περιπτώσεις ταυτοποιήθηκαν. Διαφορετικά κίνητρα και άτομα. Επίσης συνέβη να δημοσιευτούν κομμένα-ραμμένα τα τσατ ενός χρήστη σε γυναικείο φόρουμ μη ορατό, αλλά αυτή η ιστορία έχει μεγάλη ίντριγκα, ένα χαζό άτομο που το εκτέλεσε, και ένα μη χαζό που χρησιμοποίησε το χαζό. Εδώ μέσα δεν ξέρω πλέον τι παίζει, και θα ήθελα να μη μάθω ποτέ. Προτιμώ να κάνω την πλάκα μου. Δεν είχα και την καλύτερη υποδοχή στην αρχή, αλλά το καταλαβαίνω, καθένας έχει τα θεματάκια του. Όσο μπορώ να βοηθήσω, και ομελέτες φτιάχνω.
Ακούω από παντού τα εξ αμάξης για το παλιό απο αρκετους (που εγω προσωπικα ουτε εκει αντιμετωπισα καποιο θεμα ποτέ, οσο καιρο βρισκομουν) και τωρα και απο σένα. Απειλες για ζωές κτλ. Τιστομπούτσο, φορουμ ηταν αυτό ή σοκάκι του Μεδεγίν? Και απορώ με την υπομονή και ανοχή σας. Εμενα αν μου απειλούσαν ζωές κτλ, θα τους βάραγε κουδουνάκι εξώπορτας κλιμάκιο ΔΗΕτζήδων το πολύ μεχρι την επομενη μέρα. Και αυτό μόνο με τα νόμιμα μεσα. Γιατι κι εγω μια χαρά θα μπορουσα να μιλήσω τη γλώσσα τους στο αλλιως, αλλα ισως και να το σκεφτομουνα αν αξιζε να μπλεξω.
οταν γραφεις τετοια μου ερχεται να σου τσιμπησω γλυκα τα μαγουλακια στο αβαταρ :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών