Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιούλ 2020, 16:07

Ευχαριστώ και τους χρήστες Σενέκας Μπίστης Otto Weininger kameron AlienWay Νon4me για τα θετικά τους σχόλια...

Ένα χρόνο τώρα που είμαι ενεργός στο φιλόξενο αυτό φόρουμ η συντριπτική πλειοψηφία των νημάτων μου/ και ποστ μου σε άλλα νήματα είναι σχεδόν μονοθεματικη.... Μόνιμο θέμα μου είναι η ανθρώπινη ηλιθιότητα ... την οποία κατ έμενα αφού την φωτίσεις πρέπει να την αφήσεις να μιλήσει από μόνη της... ασχολίαστη. Καλώς η κακώς κύρια πηγή της κατά την άποψη μου προερχόταν από αριστερές κυρίως πηγές και αριστερίστικες γυναικείες οργανώσεις... τις οποίες και προέβαλα...ασχολίαστες...

Φυσικά ηλιθιότητα υπάρχει άφθονη και σε μη αριστερούς και μη γυναίκες... Ελπίζω πως ο χρήστης Nandros διαβάζοντας αυτή τη θέση μου παράλληλα με τα θετικά σχόλια των χρηστών παραπάνω να προβληματιστεί (τουλάχιστον) για την ορθότητα των συμπερασμάτων του για το ατομο μου και ΕΣΤΩ να σταματήσει να με στοχοποιει όπως έχει κάνει σε τουλάχιστον 4 περιπτώσεις αυτό τον χρόνο....

Σε αντίθετη περίπτωση η αλλεργία που έχω στην ηλιθιότητα θα με κάνει να σιωπήσω ξανά ( ελάχιστο κακό για το πετυχημένο μας φόρουμ) και να παραμείνω απλός αναγνώστης όπως ήμουν και απ τη πρώτη μέρα της έγγραφης μου... Ευχαριστώ και πάλι όλους όσοι μπήκατε στον κόπο να γράψετε στο "προσωπικό" αυτό νημα...
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 08 Ιούλ 2020, 16:13

georgebi έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 16:07
Ευχαριστώ και τους χρήστες Σενέκας Μπίστης Otto Weininger kameron AlienWay Νon4me για τα θετικά τους σχόλια...
εμένα όχι; μέχρι και παρτιζάνο του αντιζαιισμού σε είπα. Ρε μήπως τελικά δεν είσαι αντιζαίος; :lol:

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιούλ 2020, 16:16

Jolly Roger έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 16:13
georgebi έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 16:07
Ευχαριστώ και τους χρήστες Σενέκας Μπίστης Otto Weininger kameron AlienWay Νon4me για τα θετικά τους σχόλια...
εμένα όχι; μέχρι και παρτιζάνο του αντιζαιισμού σε είπα. Ρε μήπως τελικά δεν είσαι αντιζαίος; :lol:
Ουπς :oops: ξαναελέγχω μήπως μου ξέφυγε κι άλλος... Όντως και ο Albrecht λογικά μίλησε
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 25 Ιαν 2022, 20:23

Ανασταίνω εκ νεκρών :8) το παρόν νήμα .....

( το οποίο ήταν απάντηση στο ομώνυμο νήμα του χρήστη Nandros που ανοίχτηκε για μένα

και το οποίο δυστυχώς σβήστηκε )

....καθώς κάποιες σημερινές αναφορές από τους αγαπητούς χρήστες

Menios_mikroulis

sys3x

Kauldron

θα μπορούσαν να συζητηθούν εδώ

απ όποιον ενδιαφέρεται :bored:

και να μην χαλάνε τα αλλά νήματα



Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 25 Ιαν 2022, 20:27

Στηριζω Georgebi
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 25 Ιαν 2022, 20:38

George_V έγραψε:
25 Ιαν 2022, 20:27
Στηριζω Georgebi
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
25 Ιαν 2022, 19:57
Ο αμφι έχει την πλάκα του.
Αρχέλαος έγραψε:
25 Ιαν 2022, 20:36

:+1:
Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34697
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 26 Ιαν 2022, 08:15

Μάλλον οι νεότεροι αντι georgebi σε κατηγορούν για το αντίθετο - ότι παίζεις το παιγνίδι του Μητσοτάκη και της ΝΔ. :D
Βάζοντας αποσπάσματα από δηλώσεις και παραγόντων της ΝΔ αλλά και αντιθέτων χωρίς σχολιασμό ευνοείται η ΝΔ επειδή φαίνεται αυτό που όλοι υποψιάζονται,ότι δεν υπάρχει σοβαρή εναλλακτική λύση.Απαιτούν λοιπόν να πάρεις ανοιχτά θέση και να μην κρύβεσαι πίσω από την δήθεν ουδετερότητά σου που καταλήγει φιλοκυβερνητική.
Δεν κρύβεσαι όμως μόνο εσύ,κρύβουν και αυτοί το γεγονός ότι εκείνο που τους ενοχλεί είναι ότι εμμέσως αναδεικνύεται ότι δεν υπάρχει καλύτερη λύση.Θα ήθελαν απλά να αναφέρονται λιμοί,σεισμοί και καταποντισμοί (πέθαναν πάλι πολλοί σήμερα,καήκαμε,φωτιά στο δάσος,βίασαν τη Γεωργία κλπ) με το υπονοούμενο ότι για όλα αυτά φταίει ο Μητσοτάκης και πρέπει να φύγει χωρίς να λένε ποιός θα πρέπει να τον αντικαταστήσει διότι δεν έχουν αντικαταστάτη.Όποιος αναδεικνύει το ζήτημα του αντικαταστάτη είναι αντίπαλος.Άλλωστε και ο ίδιος ο σύριζα έχει αρχίσει να ψιλοπαίζει έτσι αφού κάθε λίγο λέει παραιτηθείτε,να φύγετε κλπ αλλά αν τους πεις και ποιός θα έλθει μετά αφού εσάς δεν σας θέλουν περισσότεροι αρχίζουν τα προοδευτική κυβέρνηση γενικώς και αορίστως.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69603
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιαν 2022, 10:24

Σαφώς και είναι ειρωνικά τα ποστ του georgebi.

Αν ήταν συγκεντρωμένα, θα ήταν ένα νήμα προχωκαραμπαμπισμού.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 26 Ιαν 2022, 10:39

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 08:15
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2022, 10:24
Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 26 Ιαν 2022, 10:42

πήζον bot έγραψε:
26 Ιαν 2022, 01:05
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 01:04
ρε ουστ λεμε απ τα νηματα μου. δεν καταλαβαινεις ελληνικα?
πήζον bot έγραψε:
26 Ιαν 2022, 01:10
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 01:09
εμισθη ρομπα λεμε.
τελειωμενος φουκαρας.
Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 10:44

Καραδεξιός νδκρατης είναι και τον κόβω για Σαμαρικό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20767
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 26 Ιαν 2022, 10:48

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 10:44

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 10:51

georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 10:48
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 10:44

[img]https://i.postimg.cc/hjcGjb69/robo ... .gif[/img]
ΆΝΕΤΑ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12486
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 26 Ιαν 2022, 11:25

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 08:15
Μάλλον οι νεότεροι αντι georgebi σε κατηγορούν για το αντίθετο - ότι παίζεις το παιγνίδι του Μητσοτάκη και της ΝΔ. :D
Βάζοντας αποσπάσματα από δηλώσεις και παραγόντων της ΝΔ αλλά και αντιθέτων χωρίς σχολιασμό ευνοείται η ΝΔ επειδή φαίνεται αυτό που όλοι υποψιάζονται,ότι δεν υπάρχει σοβαρή εναλλακτική λύση.Απαιτούν λοιπόν να πάρεις ανοιχτά θέση και να μην κρύβεσαι πίσω από την δήθεν ουδετερότητά σου που καταλήγει φιλοκυβερνητική.
Δεν κρύβεσαι όμως μόνο εσύ,κρύβουν και αυτοί το γεγονός ότι εκείνο που τους ενοχλεί είναι ότι εμμέσως αναδεικνύεται ότι δεν υπάρχει καλύτερη λύση.Θα ήθελαν απλά να αναφέρονται λιμοί,σεισμοί και καταποντισμοί (πέθαναν πάλι πολλοί σήμερα,καήκαμε,φωτιά στο δάσος,βίασαν τη Γεωργία κλπ) με το υπονοούμενο ότι για όλα αυτά φταίει ο Μητσοτάκης και πρέπει να φύγει χωρίς να λένε ποιός θα πρέπει να τον αντικαταστήσει διότι δεν έχουν αντικαταστάτη.Όποιος αναδεικνύει το ζήτημα του αντικαταστάτη είναι αντίπαλος.Άλλωστε και ο ίδιος ο σύριζα έχει αρχίσει να ψιλοπαίζει έτσι αφού κάθε λίγο λέει παραιτηθείτε,να φύγετε κλπ αλλά αν τους πεις και ποιός θα έλθει μετά αφού εσάς δεν σας θέλουν περισσότεροι αρχίζουν τα προοδευτική κυβέρνηση γενικώς και αορίστως.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005: ενταξει ημαρτον
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23062
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 11:37

O georgebi σε πολλά ποστ του, έχει καταλάβει το πνεύμα της εποχής.

Οτι δηλαδή όταν υπάρχει μια άποψη που ζέχνει ηλιθιότητα, το καλύτερο πράγμα που μπορείς να κάνεις για να την αντικρούσεις είναι να την παραθέσεις ως έχει, χωρίς κανένα σχόλιο.

Δεν υπάρχει καλύτερο αντεπιχείρημα σε μια τέτοια άποψη, από την ίδια την άποψη.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών