Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 31 Οκτ 2020, 18:17

Beria έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:13
Στύγιος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:12
Νομίζω ότι μόλις γεγάμηκα την υποψηφιότητά μου :smt005:
Ναι, μόλις τώρα :smt005::smt005:
Κι εγώ σ' αγαπώ ,αλλά ποτέ μαζί σου :smt018

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 31 Οκτ 2020, 18:32

Στύγιος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:06
Ζενίθεδρος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:01
Υπαρχει λειτουργία ψηφοφορίας ή έτσι το λετε;
Ναι , αλά Βόρεια Κορέα :smt005:
Κατάλαβα.

Στο παρακάτω βίντεο βλέπουμε τα αλαλάζοντα πλήθη των φορουμιτων να αποθεώνουν τον Σπύρο.

Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 31 Οκτ 2020, 18:44

Ημείς είμεθα οι αντιφρονούντες , οι μη "δηλωσίες" που λένε ,οι χριστιανοκομμουνιστές , οι παρίες, γι' αυτό και δε θα μπούμε ποτέ στα ψηφοδέλτια.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 31 Οκτ 2020, 20:57

Όλα τα γνωρίζουμε


Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 31 Οκτ 2020, 21:22

Το ήξερα το "κλίμα" ,ας όψεστε αυτοί που με πιέζατε . Δεν πειράζει ,σε μιαν άλλη ζωή

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 01 Νοέμ 2020, 08:41

nowhere έγραψε:
31 Οκτ 2020, 12:32
Spiros252 έγραψε:
31 Οκτ 2020, 10:21
επιτρέπεις την ψεκ αντικοβιντ προπαγάνδα του οβελίξ και του πηζομποτ [αυτό είναι και παράνομο εντωμεταξύ],
Υπάρχουν κι άλλα πολλά μέλη που έχουν διαφορετική άποψη πάνω στο ζήτημα της αντιμετώπισης της covid19.
Θεωρώ πως δεν θα ήταν σωστό να απαγορευτεί κάθε συζήτηση με διαφωνούντες στο φόρουμ, ενώ υφίσταται εκτεταμένα σε όλα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, σε όλες τις παρέες, σε όλους τους εργασιακούς χώρους και παντού.

Αν γραφόταν εδώ ο Άντερς Τέγκνελ επικεφαλής επιδημιολόγος της Σουηδίας που χαράζει την πολιτική για την αντιμετώπιση της πανδημίας και έλεγε αυτό θα έπρεπε να του στερήσουμε το λόγο;

"Η Σουηδία ανακοίνωσε σήμερα 1.075 νέες περιπτώσεις μολύνσεων με τον νέο κορονοϊό, αλλά ο κορυφαίος επιδημιολόγος της χώρας δήλωσε ότι η πρόσφατη αύξηση των κρουσμάτων στη σκανδιναβική χώρα δεν αποτελεί ένδειξη ενός δεύτερου κύματος της πανδημίας".
Πηγή: https://www.google.com/amp/s/www.capita ... 3famp=true

Και τις απόψεις των υπευθύνων χωρών που δεν είναι υπέρ της μάσκας και των λοκ ντάουν να μην τις συζητήσουμε;


το σπαμάρισμα του μπούμπη που δεν έχει γράψει μια γραμμούλα δική του,τα μπινελίκια του άντερ σε κάθε ποστ
Ο καθένας έχει το δικό του τρόπο συμμετοχής. Η παράθεση απόψεων άλλων δεν συνιστά παραβίαση κανόνων και δεν πρόκειται για το κλασσικό σπαμάρισμα που είχαμε δει από αλλά μέλη κυρίως στις θετικές επιστήμες όπου ένα ίδιο περίπου κείμενο έμπαινε σε κάθε ποστ σχεδόν και για το οποίο επιληφθήκαμε.

και είμαι εκτός πραγματικότητας εγώ επειδή το λέω και όχι εσύ που τα επιτρέπεις όλα αυτά και ψάχνεις με τον μεγεθυντικό φακό για να μοιράσεις μπαν και κόκκινες.αυτά είναι
Αν εννοείς αυτό πως θέλει μεγεθυντικό φακό, δε νομίζω. Με γυμνό μάτι κάνει μπαμ, συν το ότι το νέο μέλος ζήτησε διαγραφή του λογαριασμού της με την κακή συμπεριφορά σας.

Εικόνα
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 01 Νοέμ 2020, 08:59

Στύγιος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:06
Ζενίθεδρος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:01
Υπαρχει λειτουργία ψηφοφορίας ή έτσι το λετε;
Ναι , αλά Βόρεια Κορέα :smt005:
Εικόνα
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 01 Νοέμ 2020, 09:34

Που χάθηκε η σάικο αδερφή; :smt017

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 01 Νοέμ 2020, 09:36

Περιμένει με απεριόριστη υπομονή την κατάλληλη ευκαιρία..
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 01 Νοέμ 2020, 10:57

Spiros252 έγραψε:
01 Νοέμ 2020, 08:41
nowhere έγραψε:
31 Οκτ 2020, 12:32
Spiros252 έγραψε:
31 Οκτ 2020, 10:21
επιτρέπεις την ψεκ αντικοβιντ προπαγάνδα του οβελίξ και του πηζομποτ [αυτό είναι και παράνομο εντωμεταξύ],
Υπάρχουν κι άλλα πολλά μέλη που έχουν διαφορετική άποψη πάνω στο ζήτημα της αντιμετώπισης της covid19.
Θεωρώ πως δεν θα ήταν σωστό να απαγορευτεί κάθε συζήτηση με διαφωνούντες στο φόρουμ, ενώ υφίσταται εκτεταμένα σε όλα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, σε όλες τις παρέες, σε όλους τους εργασιακούς χώρους και παντού.

Αν γραφόταν εδώ ο Άντερς Τέγκνελ επικεφαλής επιδημιολόγος της Σουηδίας που χαράζει την πολιτική για την αντιμετώπιση της πανδημίας και έλεγε αυτό θα έπρεπε να του στερήσουμε το λόγο;

"Η Σουηδία ανακοίνωσε σήμερα 1.075 νέες περιπτώσεις μολύνσεων με τον νέο κορονοϊό, αλλά ο κορυφαίος επιδημιολόγος της χώρας δήλωσε ότι η πρόσφατη αύξηση των κρουσμάτων στη σκανδιναβική χώρα δεν αποτελεί ένδειξη ενός δεύτερου κύματος της πανδημίας".
Πηγή: https://www.google.com/amp/s/www.capita ... 3famp=true

Και τις απόψεις των υπευθύνων χωρών που δεν είναι υπέρ της μάσκας και των λοκ ντάουν να μην τις συζητήσουμε;


το σπαμάρισμα του μπούμπη που δεν έχει γράψει μια γραμμούλα δική του,τα μπινελίκια του άντερ σε κάθε ποστ
Ο καθένας έχει το δικό του τρόπο συμμετοχής. Η παράθεση απόψεων άλλων δεν συνιστά παραβίαση κανόνων και δεν πρόκειται για το κλασσικό σπαμάρισμα που είχαμε δει από αλλά μέλη κυρίως στις θετικές επιστήμες όπου ένα ίδιο περίπου κείμενο έμπαινε σε κάθε ποστ σχεδόν και για το οποίο επιληφθήκαμε.

και είμαι εκτός πραγματικότητας εγώ επειδή το λέω και όχι εσύ που τα επιτρέπεις όλα αυτά και ψάχνεις με τον μεγεθυντικό φακό για να μοιράσεις μπαν και κόκκινες.αυτά είναι
Αν εννοείς αυτό πως θέλει μεγεθυντικό φακό, δε νομίζω. Με γυμνό μάτι κάνει μπαμ, συν το ότι το νέο μέλος ζήτησε διαγραφή του λογαριασμού της με την κακή συμπεριφορά σας.

Εικόνα
δεν λέμε κάτι διαφορετικό.θεωρείς ότι υπερασπίζεσαι την ελευθερία του λόγου επιτρέποντας την ψεκ προπαγάνδα,τα ποστ αποκλειστικά με τουίτ και τα μπινελίκια των μποτ και θεωρείς υπερπροσβλητικές και αιτία μπαναρίσματος δημοσιεύσεις όπως η παπαρίτσα που έγραψα σε ένα νήμα ομαδικής παράκρουσης που μια γκόμενα ήθελε να βγάλει βόλτα την γάτα της με λουράκι [σαυτό το σημείο σηκώνω τους ώμους μου]
πιστεύω αυτή η κουβεντούλα βοήθησε τους υποψήφιους συντονιστές να μπούνε στο πνεύμα

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 01 Νοέμ 2020, 11:16

Δεν ήθελε να βγάλει τη γάτα βόλτα, την έχασε και ήταν σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Έγραψε εδώ, την υποδεχτήκατε με απρέπειες προσβάλλοντας όλους τους γατόφιλους - ζωόφιλους ως ψυχασθενείς και η κοπέλα ζήτησε διαγραφή οριστική η οποία πραγματοποιήθηκε.

Για την ελευθερία έκφρασης πιστεύω πως ναι πρέπει να υπάρχει στο συγκεκριμένο ζήτημα που είναι καινούριο, δεν γνωρίζουμε όλες τις παραμέτρους του, δεν έχουμε αποφανθεί ως κοινωνία οριστικά και αμετάκλητα και άλλες χώρες έχουν διαφορετική προσέγγιση. Για αυτούς τους λόγους θεωρώ ότι δεν είναι σωστό να απαγορεύσω τη συζήτηση που θα έχει και διαφορετικές απόψεις.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
relativer777
Δημοσιεύσεις: 4145
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:11
Phorum.gr user: relativer777
Τοποθεσία: Χαλκηδόνα

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από relativer777 » 01 Νοέμ 2020, 12:07

Στύγιος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:12
Νομίζω ότι μόλις γεγάμηκα την υποψηφιότητά μου :smt005:
Ρέ Στύγιο, εκτός από μαλακίες, Κάτι σωστό δεν ξέρεις ?
Θίγεις τον κλάδο μας ρέ προβληματικέ ! :o
Η ζωή είναι ωραία γι'αυτούς που ξέρουν να την ομορφαίνουν

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 01 Νοέμ 2020, 12:09

relativer777 έγραψε:
01 Νοέμ 2020, 12:07
Στύγιος έγραψε:
31 Οκτ 2020, 18:12
Νομίζω ότι μόλις γεγάμηκα την υποψηφιότητά μου :smt005:
Ρέ Στύγιο, εκτός από μαλακίες, Κάτι σωστό δεν ξέρεις ?
Θίγεις τον κλάδο μας ρέ προβληματικέ ! :o
Je suis le problème :102:

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 01 Νοέμ 2020, 12:12

Η συζήτηση σχετικά με τις απόψεις που ενδεχομένως είναι επικίνδυνες για τη δημόσια υγεία μεταφέρθηκαν στο σχετικό νήμα εδώ: viewtopic.php?f=36&t=25929&start=105

Στο παρόν νήμα καλό θα ήταν να μείνουμε εντός θέματος.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Von Mackensen

Re: Πρόσκληση για νέους συντονιστές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 01 Νοέμ 2020, 12:18

Τι λέει; έχουμε λευκό καπνό η ακόμα;

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών