Nομικές απειλές από μέλος;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48008
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Μαρ 2021, 11:50

stavmanr έγραψε:
09 Μαρ 2021, 10:57
Beria έγραψε:
08 Μαρ 2021, 20:36
GoBack έγραψε:
08 Μαρ 2021, 20:36
Ο χελωνος που ειναι κρυβεται να αποφυγει το αυτοφωρο;
Ψάχνει μοναστήρι στη Σερβία
Αίμα, τιμή και καλογηρική;

Αλήθεια πώς λέγεται ο λαγός στα σέρβικα;
:sal9:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

- Casper -

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 09 Μαρ 2021, 11:51

Kauldron έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:49
- Casper - έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:46
Kauldron έγραψε:
09 Μαρ 2021, 00:34


Αρχικά έτσι νόμιζα κι εγώ, μέχρι που είδα αυτό το πόστ:



Μπήκα και διάβασα και δεν πίστευα στα μάτΧια μου. Καλά ρε, εντάξει, έλειπα, δεν ενημερώνει κανέεεεεεενας? Έτσι είσαστε εδώ?
Εεε κυρίως αυτό στάθηκε η αφορμή για να το γράψω. Ο Αρίστος ανοίγει νήμα και καλά για ξεκαθαρίσματα :smt005: (και όταν ξεκαθαρίζεται η παρεξήγηση συνεχίζει να σιγοντάρει για τζέρτζελο), οι υπόλοιποι βρίσκουν ευκαιρία να χλευάσουν το μέλος και ο Δημοκρατικός σαν μεγαλύτερη κατινίτσα, επειδή θέλει να δώσει συνέχεια, φέρνει και άσχετο νήμα για να συνεχίστει το πέσιμο στο μέλος.

Ενήλικοι άνθρωποι που ξέρουν να κάνουν διάλογο και να λύνουν τις διαφορές τους, όχι αστεία. Μετά σας έφταιξε η Γαλή.

:wave:
Να σου υπενθυμίσω οτι το όλο θέμα ξεκίνησε όταν μου επιτέθηκε η Γαλη με προσωπικούς χαρακτηρισμούς, και στη συνέχεια "παρεξηγήθηκε" όταν της είπα εγώ οτι "κωλοτρίβεται" (ως ΝΔ, όπως λέμε "έφαγες 2 γκόλ απ' τον Ολυμπιακό") με τους αναρχικούς.
Και εγώ ξαναλέω πως η παρεξήγηση ενώ είχε ήδη λυθεί, κάποιοι εσκεμμένα ήθελαν να συνεχιστεί το πέσιμο. Αυτό παρατηρώ, αυτό με ενοχλεί, αυτό γράφω. Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε. Και όλο αυτό θα μπορούσε να είχε λυθεί και χωρίς να ανοιχτεί ολόκληρο νήμα.

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 09 Μαρ 2021, 11:55

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μαρ 2021, 23:55
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μαρ 2021, 23:53
[

Καληνύχτα Φίλη Γαλή :D
Καληνύχτα φίλε Αινειάν. :wave:
Still better love story than Twilight :hebit:
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48008
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Μαρ 2021, 11:57

- Casper - έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:51
Kauldron έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:49
- Casper - έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:46


Εεε κυρίως αυτό στάθηκε η αφορμή για να το γράψω. Ο Αρίστος ανοίγει νήμα και καλά για ξεκαθαρίσματα :smt005: (και όταν ξεκαθαρίζεται η παρεξήγηση συνεχίζει να σιγοντάρει για τζέρτζελο), οι υπόλοιποι βρίσκουν ευκαιρία να χλευάσουν το μέλος και ο Δημοκρατικός σαν μεγαλύτερη κατινίτσα, επειδή θέλει να δώσει συνέχεια, φέρνει και άσχετο νήμα για να συνεχίστει το πέσιμο στο μέλος.

Ενήλικοι άνθρωποι που ξέρουν να κάνουν διάλογο και να λύνουν τις διαφορές τους, όχι αστεία. Μετά σας έφταιξε η Γαλή.

:wave:
Να σου υπενθυμίσω οτι το όλο θέμα ξεκίνησε όταν μου επιτέθηκε η Γαλη με προσωπικούς χαρακτηρισμούς, και στη συνέχεια "παρεξηγήθηκε" όταν της είπα εγώ οτι "κωλοτρίβεται" (ως ΝΔ, όπως λέμε "έφαγες 2 γκόλ απ' τον Ολυμπιακό") με τους αναρχικούς.
Και εγώ ξαναλέω πως η παρεξήγηση ενώ είχε ήδη λυθεί, κάποιοι εσκεμμένα ήθελαν να συνεχιστεί το πέσιμο. Αυτό παρατηρώ, αυτό με ενοχλεί, αυτό γράφω. Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε. Και όλο αυτό θα μπορούσε να είχε λυθεί και χωρίς να ανοιχτεί ολόκληρο νήμα.
Εκείνη μου επιτέθηκε, δεν υπήρξε "πέσιμο". Εγώ δεν της είχα πεί τίποτα, απλά είχα βάλει τη δήλωση του ΓΓ Αστυνομικών της Δυτικής Αττικής. Το νήμα δεν το άνοιξα εγώ, και μάλιστα στην αρχή που δεν έμπαινα, κάποιοι έλεγαν οτι προσπαθούσα ν' αποφύγω το αυτόφωρο και μάλιστα και συντονιστής συμμετείχε σ' αυτό το αίσχος. Αν κάποιος έφαγε πέσιμο εδώ μέσα, και μάλιστα αναίτια, ήμουν εγώ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48008
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Μαρ 2021, 11:57

Ju-87 έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:55
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μαρ 2021, 23:55
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μαρ 2021, 23:53
[

Καληνύχτα Φίλη Γαλή :D
Καληνύχτα φίλε Αινειάν. :wave:
Still better love story than Twilight :hebit:
:giggle:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

- Casper -

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 09 Μαρ 2021, 12:01

Kauldron έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:57
- Casper - έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:51
Kauldron έγραψε:
09 Μαρ 2021, 11:49


Να σου υπενθυμίσω οτι το όλο θέμα ξεκίνησε όταν μου επιτέθηκε η Γαλη με προσωπικούς χαρακτηρισμούς, και στη συνέχεια "παρεξηγήθηκε" όταν της είπα εγώ οτι "κωλοτρίβεται" (ως ΝΔ, όπως λέμε "έφαγες 2 γκόλ απ' τον Ολυμπιακό") με τους αναρχικούς.
Και εγώ ξαναλέω πως η παρεξήγηση ενώ είχε ήδη λυθεί, κάποιοι εσκεμμένα ήθελαν να συνεχιστεί το πέσιμο. Αυτό παρατηρώ, αυτό με ενοχλεί, αυτό γράφω. Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε. Και όλο αυτό θα μπορούσε να είχε λυθεί και χωρίς να ανοιχτεί ολόκληρο νήμα.
Εκείνη μου επιτέθηκε, δεν υπήρξε "πέσιμο". Εγώ δεν της είχα πεί τίποτα, απλά είχα βάλει τη δήλωση του ΓΓ Αστυνομικών της Δυτικής Αττικής. Το νήμα δεν το άνοιξα εγώ, και μάλιστα στην αρχή που δεν έμπαινα, κάποιοι έλεγαν οτι προσπαθούσα ν' αποφύγω το αυτόφωρο και μάλιστα και συντονιστής συμμετείχε σ' αυτό το αίσχος. Αν κάποιος έφαγε πέσιμο εδώ μέσα, και μάλιστα αναίτια, ήμουν εγώ.
Με είδες κάπου να αναφέρω εσένα; Δεν άνοιξες εσύ το νήμα ούτε έδωσες συνέχεια. Μάλιστα έδειξες να σε ενοχλεί αυτό που έκανε ο Αρίστος. Δεν παίρνω θέση για το ποιός έχει δίκαιο και ποιός άδικο, ποιός το ξεκίνησε πρώτος κτλ γιατί αυτά δεν με αφορούν. Αυτό που με ενοχλεί είναι να ανοίγονται ολόκληρα νήματα για να την πέφτουν ομαδικά σε μέλη (για ΟΠΟΙΟ λόγο) και η κατάσταση να συνεχίζεται εσκεμμένα επειδή το θέλησαν κάποιοι. :wave:

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 09 Μαρ 2021, 12:05

Καλα δεν ειναι η πρωτη φορα που την πεφτουν στην Γαλη ομαδικως, κατα την διαρκεια της φορουμικης της ζωης εχει παρει πολλα σκαλπ και η ομαδικη επιθεση ειναι ο μονος τροπος να δημιουργησουν κλιμα δηθεν νικης. Γνωστα αυτα εδω και χρονια, βγαζουν το κομπλεξ τους.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12689
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 09 Μαρ 2021, 12:19

Το πέσιμο που έγινε στη Γαλή με το άλλο νήμα που ξεθάφτηκε τεχνηέντως, ήταν τουλάχιστον απρεπές. Όλοι έχουμε διαφωνίες, ενίοτε πιο έντονες,αλλά σοβαρά τώρα. Ποιός νορμάλ μπαίνει στη διαδικασία να ψάξει κάτι που γράφτηκε κοντά χρόνο πριν, για να υποκινήσει τον χλευασμό; Καμία ελπίδα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12514
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 09 Μαρ 2021, 13:01

Έχουμε πολλές κουτσομπόλες στην Ελλάδα, και ειδικά στο φόρουμ . Αλλά δεν παραβιάζουν κανόνες , εκτός αν θέλετε να μπει κανονισμός και για κατιναριο.

Εγώ είμαι υπέρ :D
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42508
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 09 Μαρ 2021, 13:07

Πασιφάη έγραψε:
09 Μαρ 2021, 12:19
Το πέσιμο που έγινε στη Γαλή με το άλλο νήμα που ξεθάφτηκε τεχνηέντως, ήταν τουλάχιστον απρεπές. Όλοι έχουμε διαφωνίες, ενίοτε πιο έντονες,αλλά σοβαρά τώρα. Ποιός νορμάλ μπαίνει στη διαδικασία να ψάξει κάτι που γράφτηκε κοντά χρόνο πριν, για να υποκινήσει τον χλευασμό; Καμία ελπίδα.
Άμα είναι νορμάλ κάποιος τι κάνει εδώ μέσα; Δεν τον θέλουμε.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12689
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 09 Μαρ 2021, 13:22

Dwarven Blacksmith έγραψε:
09 Μαρ 2021, 13:07
Πασιφάη έγραψε:
09 Μαρ 2021, 12:19
Το πέσιμο που έγινε στη Γαλή με το άλλο νήμα που ξεθάφτηκε τεχνηέντως, ήταν τουλάχιστον απρεπές. Όλοι έχουμε διαφωνίες, ενίοτε πιο έντονες,αλλά σοβαρά τώρα. Ποιός νορμάλ μπαίνει στη διαδικασία να ψάξει κάτι που γράφτηκε κοντά χρόνο πριν, για να υποκινήσει τον χλευασμό; Καμία ελπίδα.
Άμα είναι νορμάλ κάποιος τι κάνει εδώ μέσα; Δεν τον θέλουμε.
Κάτσε να κάνω ένα τηλ, στην Ψυχιατρική του Ρίου. Δεν νομίζω να μας δεχτεί όλους. Εγώ έχω σιγουράκι θέση. Για σας, κλάιν μάι ντίαρ φρέντ. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12689
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 09 Μαρ 2021, 13:24

enterprise-psi έγραψε:
09 Μαρ 2021, 13:01
Έχουμε πολλές κουτσομπόλες στην Ελλάδα, και ειδικά στο φόρουμ . Αλλά δεν παραβιάζουν κανόνες , εκτός αν θέλετε να μπει κανονισμός και για κατιναριο.

Εγώ είμαι υπέρ :D
Όχι, απλά βάλτε τους τσεμπέρι να ξεχωρίζουν. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6237
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 09 Μαρ 2021, 13:34

vatraxos έγραψε:
09 Μαρ 2021, 00:23
Yochanan έγραψε:
09 Μαρ 2021, 00:05
vatraxos έγραψε:
08 Μαρ 2021, 20:52


Ρε ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ!
Mπερδευτήκαμε γιατί κάποιος είπε πιο πάνω ότι εχεις κερδίσει τον ίδιο αριθμό δικών με τον aljawn. Έπρεπε να το'χαμε ψυλιαστεί βέβαια.
#mylos
Δε θα πέσεις στα χέρια του; :lol:
:003::003::003:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68573
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μαρ 2021, 13:48

Πασιφάη έγραψε:
09 Μαρ 2021, 12:19
Το πέσιμο που έγινε στη Γαλή με το άλλο νήμα που ξεθάφτηκε τεχνηέντως, ήταν τουλάχιστον απρεπές. Όλοι έχουμε διαφωνίες, ενίοτε πιο έντονες,αλλά σοβαρά τώρα. Ποιός νορμάλ μπαίνει στη διαδικασία να ψάξει κάτι που γράφτηκε κοντά χρόνο πριν, για να υποκινήσει τον χλευασμό; Καμία ελπίδα.
Έχω αναφερθεί και στην εκταφή του παλιού νήματος.

Με κάλεσμα στο σπίτι μου.

Πάντα ήταν ανοιχτό σε παπαροεχθρούς και φίλους.


Επ' ευκαιρία, επειδή κάτι έγραψες για μούρλα σε άλλο θέμα, μη θεωρείς ότι είμαι πάντα σοβαρή.
Σε κάποιες φάσεις είμαι απλώς προστατευτική για άλλους. Τότε ναι, είμαι ανεκτική.

Όταν παίζω μόνον για πάρτη μου, δεν είμαι. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Nομικές απειλές από μέλος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 09 Μαρ 2021, 13:51

aljawn έγραψε:
09 Μαρ 2021, 13:34
vatraxos έγραψε:
09 Μαρ 2021, 00:23
Yochanan έγραψε:
09 Μαρ 2021, 00:05


Mπερδευτήκαμε γιατί κάποιος είπε πιο πάνω ότι εχεις κερδίσει τον ίδιο αριθμό δικών με τον aljawn. Έπρεπε να το'χαμε ψυλιαστεί βέβαια.
#mylos
Δε θα πέσεις στα χέρια του; :lol:
:003::003::003:
:lol::romance-hearteyes:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών