Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 22 Μαρ 2021, 16:46

sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:35
Λοξίας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:11
Ρε συ stergiosbik κάνε και λίγο κράτει...
Δεν φτάνει που ο άλλος ομολόγησε δημόσια φόνους ζωων, δεν φτάνει που εσύ αδυνατείς να κατανοήσεις τι σημαίνει το ομολογώ δημόσια και πιστεύεις ότι δεν τρέχει κάστανο, τώρα παριστάνεις και τον εξυπνάκια με ειρωνικές ερωτήσεις και δηθενιές.
Πιστεύεις ότι "δικαιώνεσαι" με αυτόν τον τρόπο; Ή ότι οι απόψεις σας είναι σωστές και στα πλαίσια του νόμου και, συνεπώς, είστε ανέγγιχτοι;
Μα και εσύ Δ είχες πει μόνος σου νομίζω στο εν λόγω νήμα ότι χωρίς δεύτερη σκέψη θα προστάτευες τον άνθρωπο σε περίπτωση επίθεσης από ζώο.
Επίσης δεν έχεις στην διάθεση σου όλες τις πληροφορίες για να κρίνεις ορθά αυτό που έκανε ο άλλος το οποίο μόνος σου είπες ότι σε αντίστοιχη περίπτωση μάλλον θα έκανες το ίδιο.

Το φολιασμα δεν ειναι αυτοάμυνα.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6639
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 22 Μαρ 2021, 16:56

sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:35
Λοξίας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:11
Ρε συ stergiosbik κάνε και λίγο κράτει...
Δεν φτάνει που ο άλλος ομολόγησε δημόσια φόνους ζωων, δεν φτάνει που εσύ αδυνατείς να κατανοήσεις τι σημαίνει το ομολογώ δημόσια και πιστεύεις ότι δεν τρέχει κάστανο, τώρα παριστάνεις και τον εξυπνάκια με ειρωνικές ερωτήσεις και δηθενιές.
Πιστεύεις ότι "δικαιώνεσαι" με αυτόν τον τρόπο; Ή ότι οι απόψεις σας είναι σωστές και στα πλαίσια του νόμου και, συνεπώς, είστε ανέγγιχτοι;
Μα και εσύ Δ είχες πει μόνος σου νομίζω στο εν λόγω νήμα ότι χωρίς δεύτερη σκέψη θα προστάτευες τον άνθρωπο σε περίπτωση επίθεσης από ζώο.
Έτσι είναι. Όσο και να αγαπώ τα ζώα, η ανθρώπινη ζωή είναι πάνω από ένα ζώο. Αυτή είναι η φύση μου, να προστατεύω τους ομοίους μου. Όπως κάνει και κάθε άλλο πλάσμα στην φύση. Και για τις γάτες, η ζωή μιας γάτας είναι πάνω από την ζωή ενός σκύλου ή και ενός ανθρώπου ακόμα.
Σε μια ενδεχόμενη επίθεση ενός ζώου, σε αυτοάμυνα, αν δεν υπάρχει άλλος τρόπος να γλυτώσω/γλυτώσεις, θα σκοτώσω το ζώο.

sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:35
Επίσης δεν έχεις στην διάθεση σου όλες τις πληροφορίες για να κρίνεις ορθά αυτό που έκανε ο άλλος το οποίο μόνος σου είπες ότι σε αντίστοιχη περίπτωση μάλλον θα έκανες το ίδιο.
Δεν ξέρω τι διάβασες ή πως ερμήνευσες αυτό που διάβασες για αντίστοιχη περίπτωση που θα έκανα και εγώ το ίδιο.
Αν αναφέρθηκα σε μια περίπτωση, όπως αυτή που περιγράφω στην πιο πάνω τελευταί μου πρόταση, τότε σωστά ερμήνευσες. Διότι δεν υπάρχει περίπτωση να έγραψα πως θα έκανα και εγώ το ίδιο σε μια αναίτια δολοφονία ενός ζώου.

Τώρα τι σημαίνει δεν είχα στην διάθεσή μου όλες τις πληροφορίες; Είχα όλες όσες δόθηκαν.
Και σε αυτές δεν συμπεριλαμβανόταν κάποια επικίνδυνη επίθεση ζώου. Μόνον "καφετζούδικη" υπόθεση πως "αν, και αν"...
Επίσης μία πληροφορία για φόλιασμα επειδή δεν τον άφηναν να κοιμηθεί...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68598
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μαρ 2021, 17:03

Oι βασανισμοί και τα φολιάσματα των ζώων δεν έχουν πάντα κάποια συγκεκριμένη αιτιολογία.

Τις περισσότερες φορές γίνονται απλώς από καθαρό σαδισμό. Και αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6639
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 22 Μαρ 2021, 17:07

sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:32
ksk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 15:35
stergiosbik έγραψε:
22 Μαρ 2021, 15:08
Ποσα σκυλια εχεις;
Μιλά ευθέως και άσε τα υπονοουμενα...
Γιατί της επιτίθεσαι;
Αυτόκλητα πήρε την πρωτοβουλία αν θυμάμαι καλά η κυρία να προστατεύσει τους φίλους μας τα ζώα στο εν λόγω νήμα, άρα δεν το λες και επίθεση ακριβώς, ειδικά αν αναλογιστείς τον καταμερισμό των συνεπειών.
Δεν θα παραστήσω τον δικηγόρο της Πασιφάη, αφού είναι πολύ ικανή από μόνη της.
Αλλά σκέψου μήπως κάνεις λάθος για την "πρωτοβουλία"...
Το φόλιασμα και η αναίτια δολοφονία ζώων, διώκεται από τον νόμο. Αυτό είναι δεδομένο.
Αν τώρα κάποιος παίρνει την "πρωτοβουλία" να μας ενημερώσει πως έχει φολιάσει αρκετά ζώα, δηλαδή έχε προβεί σε ποινικά κολάσιμες πράξεις, για ποιον λόγο εσύ θεωρείς πως η ενέργεια της Πασιφάης να προστατεύσει τους φίλους μας τα ζώα, είναι μια "πρωτοβουλία" που δεν θα έπρπε να έχει παρθεί;
Και τι εννοείς καταμερισμός συνεπειών στην συγκεκριμένη περίπτωση και ποιος είναι αυτός;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Μαρ 2021, 17:19

Λοξίας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:56
sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:35
Λοξίας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:11
Ρε συ stergiosbik κάνε και λίγο κράτει...
Δεν φτάνει που ο άλλος ομολόγησε δημόσια φόνους ζωων, δεν φτάνει που εσύ αδυνατείς να κατανοήσεις τι σημαίνει το ομολογώ δημόσια και πιστεύεις ότι δεν τρέχει κάστανο, τώρα παριστάνεις και τον εξυπνάκια με ειρωνικές ερωτήσεις και δηθενιές.
Πιστεύεις ότι "δικαιώνεσαι" με αυτόν τον τρόπο; Ή ότι οι απόψεις σας είναι σωστές και στα πλαίσια του νόμου και, συνεπώς, είστε ανέγγιχτοι;
Μα και εσύ Δ είχες πει μόνος σου νομίζω στο εν λόγω νήμα ότι χωρίς δεύτερη σκέψη θα προστάτευες τον άνθρωπο σε περίπτωση επίθεσης από ζώο.
Έτσι είναι. Όσο και να αγαπώ τα ζώα, η ανθρώπινη ζωή είναι πάνω από ένα ζώο. Αυτή είναι η φύση μου, να προστατεύω τους ομοίους μου. Όπως κάνει και κάθε άλλο πλάσμα στην φύση. Και για τις γάτες, η ζωή μιας γάτας είναι πάνω από την ζωή ενός σκύλου ή και ενός ανθρώπου ακόμα.
Σε μια ενδεχόμενη επίθεση ενός ζώου, σε αυτοάμυνα, αν δεν υπάρχει άλλος τρόπος να γλυτώσω/γλυτώσεις, θα σκοτώσω το ζώο.

sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:35
Επίσης δεν έχεις στην διάθεση σου όλες τις πληροφορίες για να κρίνεις ορθά αυτό που έκανε ο άλλος το οποίο μόνος σου είπες ότι σε αντίστοιχη περίπτωση μάλλον θα έκανες το ίδιο.
Δεν ξέρω τι διάβασες ή πως ερμήνευσες αυτό που διάβασες για αντίστοιχη περίπτωση που θα έκανα και εγώ το ίδιο.
Αν αναφέρθηκα σε μια περίπτωση, όπως αυτή που περιγράφω στην πιο πάνω τελευταί μου πρόταση, τότε σωστά ερμήνευσες. Διότι δεν υπάρχει περίπτωση να έγραψα πως θα έκανα και εγώ το ίδιο σε μια αναίτια δολοφονία ενός ζώου.

Τώρα τι σημαίνει δεν είχα στην διάθεσή μου όλες τις πληροφορίες; Είχα όλες όσες δόθηκαν.
Και σε αυτές δεν συμπεριλαμβανόταν κάποια επικίνδυνη επίθεση ζώου. Μόνον "καφετζούδικη" υπόθεση πως "αν, και αν"...
Επίσης μία πληροφορία για φόλιασμα επειδή δεν τον άφηναν να κοιμηθεί...
Ντισκλέημερ: δεν θυμάμαι καθόλου την φάση με τα φολιάσματα.

Λοιπόν, ας τα πάρουμε από το τέλος.
Έχεις δίκαιο (κατά την μη ταπεινή μου γνώμη πάντα, θέλω να πω συμφωνώ μαζί σου - στο συγκεκριμένο και όχι μόνον), είχες στην διάθεση σου τις πληροφορίες που σου δώθηκαν και αυτό ακριβώς σου λέω και γω, δεν έχεις στην διάθεση σου παραπάνω πληροφορίες όπως τυχαίνει να έχω εγώ (για την συγκεκριμένη περίπτωση μιλάω μόνον).
Για να μην τα πολυλογώ έχουμε ταύτιση απόψεων στο θέμα αντιμετώπισης της ζωής τόσο των ανθρώπων όσο και των ζώων, τώρα όσον αφορά το θέμα μας, ο πόρφυ απλά έκανε αυτό που ομολόγησες και μόνος σου ότι θα έκανες αν ήσουν στην θέση του πχ. Ξαναλέω, δεν θυμάμαι φάση με φολιάσματα και δεν αμφιβάλλω ότι υπήρξε, απλά δεν θυμάμαι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 22 Μαρ 2021, 17:21

Δεν ξέρω αν κάποιος παινεύτηκε για εξόντωση σκύλων το οποίο είναι θλιβερό και δείχνει είτε κακία και σαδισμό είτε παλαιολιθικές αντιλήψεις ειδικότερα όταν γίνεται στην ψύχρα.

Κάποτε ένα αδέσποτο που ήταν ας πούμε κατηγορίας τσομπανόσκυλου, την είχε δει φύλακας της πολυκατοικίας από την οποία σιτιζόταν και είχε κάνει μερικές επιθέσεις.
Εγώ περνούσα με το αυτοκίνητο από εκεί ακόμα και αν είχα δουλειά που χρειαζόταν περπάτημα.
Ε κάποια στιγμή πήγε σε φιλοζωϊκή κατόπιν ενεργειών ενός γείτονα.
Ουδείς σκέφτηκε να το δηλητηριάσει παρότι είχε τάσεις επιθετικότητας και το θέμα λύθηκε ήρεμα και ωραία.
Με τα άλλα σκυλιά πέριξ της πολυκατοικίας δεν υπήρξε καμία ενόχληση.
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Μαρ 2021, 17:39

Λοξίας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 17:07
sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:32
ksk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 15:35


Μιλά ευθέως και άσε τα υπονοουμενα...
Γιατί της επιτίθεσαι;
Αυτόκλητα πήρε την πρωτοβουλία αν θυμάμαι καλά η κυρία να προστατεύσει τους φίλους μας τα ζώα στο εν λόγω νήμα, άρα δεν το λες και επίθεση ακριβώς, ειδικά αν αναλογιστείς τον καταμερισμό των συνεπειών.
Δεν θα παραστήσω τον δικηγόρο της Πασιφάη, αφού είναι πολύ ικανή από μόνη της.
Αλλά σκέψου μήπως κάνεις λάθος για την "πρωτοβουλία"...
Το φόλιασμα και η αναίτια δολοφονία ζώων, διώκεται από τον νόμο. Αυτό είναι δεδομένο.
Αν τώρα κάποιος παίρνει την "πρωτοβουλία" να μας ενημερώσει πως έχει φολιάσει αρκετά ζώα, δηλαδή έχε προβεί σε ποινικά κολάσιμες πράξεις, για ποιον λόγο εσύ θεωρείς πως η ενέργεια της Πασιφάης να προστατεύσει τους φίλους μας τα ζώα, είναι μια "πρωτοβουλία" που δεν θα έπρπε να έχει παρθεί;
Και τι εννοείς καταμερισμός συνεπειών στην συγκεκριμένη περίπτωση και ποιος είναι αυτός;
Καλέ μου φίλε Δ, γνωρίζω την νομοθεσία για τις φόλες και δεν είμαι καθόλου υπέρ της φόλας στα ζώα, στην πραγματικότητα όμως τα πράγματα είναι αρκετά διαφορετικά και το γνωρίζουμε ΟΛΟΙ. Τι εννοώ λοιπόν, οι Δήμοι μαλακίζονται αγρίως έτσι κι αλλιώς, στην συγκεκριμένη περίπτωση με τα αδέσποτα ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 99,99999999% αποτέλεσμα ενεργειών "φιλόζωων" συμπολιτών μας, μαλακίζονται ακόμη περισσότερο αγρίως και δεν είναι και ακριβώς στο χέρι τους γιατί έχουνε (/ έχουμε) μπλέξει με ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ εντελώς ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ αθρώπους που παρότι γίνονται δολοφονικές επιθέσεις από αγέλες σκύλων στην περίπτωση μας συνεχίζουν να μας σπάνε τονμπούτσο για τα καημένα τα ζωάκια, τις ψυχούλες τους κτλ. Εσύ λοιπόν αν έμενες κάπου εντελώς απομονωμένα κάπου και είχες δεχθεί εσύ και τα παιδιά σου πχ επιθέσεις από αγέλες σκύλων που έχουν την δυνατότητα, και προσπάθησαν κιόλας, να σε φάνε ζωντανό εσένα και τα παιδιά σου σε ερωτώ, τι θα έκανες; χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεδομένου ότι οι επίσημες αρχές που είναι υπεύθυνες να διαχειριστούν το πρόβλημα (ζωής και θανάτου) που αντιμετωπίζεις τον παίζουν με οχτώ χέρια ταυτόχρονα και μέσα σε ένα εντελώς στρεβλό νομικό πλαίσιο ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΑΘΡΩΠΟΥΣ να έχουν στην κατοχή τους δολοφονικά ζωάκια - ψυχούλες που για πλάκα τα παρατάνε στη μέση του πουθενά και μετά κλαίγονται κιόλας για τις ψυχούλες τους.

Συγγνώμη που παίρνω την πρωτοβουλία να θεωρήσω ότι έχεις απαντήσει ήδη και για να μην κουράζω περισσότερο, ακριβώς αυτό το πράγμα που ΘΑ έκανες και εσύ έκανε κι αυτός, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ, εσύ και εγώ έχουμε την πολυτέλεια και χαίρομαι πάρα πολύ για εμάς, αυτός όμως δεν την έχει, είναι πραγματικά τόσο απλό.
Επειδής λοιπόν ενοχλήθηκε η κυρία Πασιφάη χάσαμε έναν αξιολογότατο συμπχωρουμίτη μας από την μικρή μας κοινότητα, δεν ξέρω πόσο πιο απλά να το εκφράσω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Μαρ 2021, 17:41

Αρχέλαος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 17:21
Δεν ξέρω αν κάποιος παινεύτηκε για εξόντωση σκύλων το οποίο είναι θλιβερό και δείχνει είτε κακία και σαδισμό είτε παλαιολιθικές αντιλήψεις ειδικότερα όταν γίνεται στην ψύχρα.

Κάποτε ένα αδέσποτο που ήταν ας πούμε κατηγορίας τσομπανόσκυλου, την είχε δει φύλακας της πολυκατοικίας από την οποία σιτιζόταν και είχε κάνει μερικές επιθέσεις.
Εγώ περνούσα με το αυτοκίνητο από εκεί ακόμα και αν είχα δουλειά που χρειαζόταν περπάτημα.
Ε κάποια στιγμή πήγε σε φιλοζωϊκή κατόπιν ενεργειών ενός γείτονα.
Ουδείς σκέφτηκε να το δηλητηριάσει παρότι είχε τάσεις επιθετικότητας και το θέμα λύθηκε ήρεμα και ωραία.
Με τα άλλα σκυλιά πέριξ της πολυκατοικίας δεν υπήρξε καμία ενόχληση.
Κανένας δεν παινεύτηκε φίλε μου, κανένας, απλά υπάρχει μια αδικαιολόγητη ψύχωση σε ότι αφορά τους σκύλους στην χώρα μας.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Μαρ 2021, 17:43

Gewponos90 έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:46
sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:35
Λοξίας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 16:11
Ρε συ stergiosbik κάνε και λίγο κράτει...
Δεν φτάνει που ο άλλος ομολόγησε δημόσια φόνους ζωων, δεν φτάνει που εσύ αδυνατείς να κατανοήσεις τι σημαίνει το ομολογώ δημόσια και πιστεύεις ότι δεν τρέχει κάστανο, τώρα παριστάνεις και τον εξυπνάκια με ειρωνικές ερωτήσεις και δηθενιές.
Πιστεύεις ότι "δικαιώνεσαι" με αυτόν τον τρόπο; Ή ότι οι απόψεις σας είναι σωστές και στα πλαίσια του νόμου και, συνεπώς, είστε ανέγγιχτοι;
Μα και εσύ Δ είχες πει μόνος σου νομίζω στο εν λόγω νήμα ότι χωρίς δεύτερη σκέψη θα προστάτευες τον άνθρωπο σε περίπτωση επίθεσης από ζώο.
Επίσης δεν έχεις στην διάθεση σου όλες τις πληροφορίες για να κρίνεις ορθά αυτό που έκανε ο άλλος το οποίο μόνος σου είπες ότι σε αντίστοιχη περίπτωση μάλλον θα έκανες το ίδιο.

Το φολιασμα δεν ειναι αυτοάμυνα.
Και για ποιον λόγο το λες σε εμένα αυτό γέω;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 22 Μαρ 2021, 17:48

Ποιος έγραψε ότι πετούσε φόλες ;

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 8986
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 22 Μαρ 2021, 17:52

sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 17:39
Επειδής λοιπόν ενοχλήθηκε η κυρία Πασιφάη χάσαμε έναν αξιολογότατο συμπχωρουμίτη μας από την μικρή μας κοινότητα, δεν ξέρω πόσο πιο απλά να το εκφράσω.
Μονιμο εφαγε; :o
Δεν παρεβη κανενα κανονα,σε αντιθεση με τον νηματοθετη που παρεβη τουλαχιστον δυο (4.1 και 4.2).

Στα του νηματος...λογια του νηματοθετη:
εγω δεν ασχολουμαι αλλο με το θεμα
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χάρηκα μεν, λυπήθηκα δε..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Μαρ 2021, 17:57

Bazoomba έγραψε:
22 Μαρ 2021, 17:52
sys3x έγραψε:
22 Μαρ 2021, 17:39
Επειδής λοιπόν ενοχλήθηκε η κυρία Πασιφάη χάσαμε έναν αξιολογότατο συμπχωρουμίτη μας από την μικρή μας κοινότητα, δεν ξέρω πόσο πιο απλά να το εκφράσω.
Μονιμο εφαγε; :o
Δεν παρεβη κανενα κανονα,σε αντιθεση με τον νηματοθετη που παρεβη τουλαχιστον δυο (4.1 και 4.2).

Στα του νηματος...λογια του νηματοθετη:
εγω δεν ασχολουμαι αλλο με το θεμα
Από ότι έχω καταλάβει, ναι, πέρμα.
Ακριβώς εκεί θέλω να καταλήξω και εγώ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών