Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16308
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 23 Απρ 2021, 11:46

Ju-87 έγραψε:
23 Απρ 2021, 11:30
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
23 Απρ 2021, 09:05
Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 00:19


Το θέμα είναι αν έχει ψηφίσει στην Ελλάδα τη τελευταία 20ετία και αν ναι, αν έχει ψηφίσει ΝΔ. :lol:
Το να σκούζεις όλη μέρα σε ένα φόρουμ με 100 άτομα είναι το θέμα ή τί κάνεις στην κάλπη; Σιγά μην έχει ρίξει αυτός ΝΔ. Βασικά, σιγά μην έχει ψηφίσει καν.
Κι εγώ έχω ψηφίσει 1 (μία) φορά στη ζωή μου ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία.

Τούτο δεν με εμποδίζει από το να αναγνωρίζω την γαματοσυνη του Αρχηγετη, αειγενετη, ακεσιου, ακερσεκόμη, Αλεξίου και της Εθνοσωτηρίου Κυβερνησεως 2015-2019.
Είστε σίγουρα γιατρός;
physician heal thyself
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Απρ 2021, 12:28

Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 11:17
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
23 Απρ 2021, 09:05
Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 00:19


Το θέμα είναι αν έχει ψηφίσει στην Ελλάδα τη τελευταία 20ετία και αν ναι, αν έχει ψηφίσει ΝΔ. :lol:
Το να σκούζεις όλη μέρα σε ένα φόρουμ με 100 άτομα είναι το θέμα ή τί κάνεις στην κάλπη; Σιγά μην έχει ρίξει αυτός ΝΔ. Βασικά, σιγά μην έχει ψηφίσει καν.
Κι εγώ έχω ψηφίσει 1 (μία) φορά στη ζωή μου ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία.

Τούτο δεν με εμποδίζει από το να αναγνωρίζω την γαματοσυνη του Αρχηγετη, αειγενετη, ακεσιου, ακερσεκόμη, Αλεξίου και της Εθνοσωτηρίου Κυβερνησεως 2015-2019.
Καλά εσυ έχεις αποβλακωθει, τι να κάνω, σου στέλνω θετικά vibes μήπως και επανέλθεις.
Βρε παιδάκι μου, όλοι σου τα λένε. Το τί κάνει στην κάλπη ο καθένας, δε μπορείς να το ξέρεις.
Μπορεί να ψηφίζει σύριζα και ο Otto Weininger. :003: Δεν ξέρουμε τί τον πιάνει όταν φτάνει στην κάλπη. Το θέμα μας είναι τί λέει εδώ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 23 Απρ 2021, 12:30

Kauldron έγραψε:
23 Απρ 2021, 12:28
Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 11:17
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
23 Απρ 2021, 09:05


Κι εγώ έχω ψηφίσει 1 (μία) φορά στη ζωή μου ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία.

Τούτο δεν με εμποδίζει από το να αναγνωρίζω την γαματοσυνη του Αρχηγετη, αειγενετη, ακεσιου, ακερσεκόμη, Αλεξίου και της Εθνοσωτηρίου Κυβερνησεως 2015-2019.
Καλά εσυ έχεις αποβλακωθει, τι να κάνω, σου στέλνω θετικά vibes μήπως και επανέλθεις.
Βρε παιδάκι μου, όλοι σου τα λένε. Το τί κάνει στην κάλπη ο καθένας, δε μπορείς να το ξέρεις.
Μπορεί να ψηφίζει σύριζα και ο Otto Weininger. :003: Δεν ξέρουμε τί τον πιάνει όταν φτάνει στην κάλπη. Το θέμα μας είναι τί λέει εδώ.
Αν ήταν να βγαίνει κυβέρνηση με τις αρλουμπες που λέγονται εδώ μέσα, καηκαμε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Απρ 2021, 12:34

Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 12:30
Kauldron έγραψε:
23 Απρ 2021, 12:28
Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 11:17


Καλά εσυ έχεις αποβλακωθει, τι να κάνω, σου στέλνω θετικά vibes μήπως και επανέλθεις.
Βρε παιδάκι μου, όλοι σου τα λένε. Το τί κάνει στην κάλπη ο καθένας, δε μπορείς να το ξέρεις.
Μπορεί να ψηφίζει σύριζα και ο Otto Weininger. :003: Δεν ξέρουμε τί τον πιάνει όταν φτάνει στην κάλπη. Το θέμα μας είναι τί λέει εδώ.
Αν ήταν να βγαίνει κυβέρνηση με τις αρλουμπες που λέγονται εδώ μέσα, καηκαμε.
Έχουμε ακούσει από πολιτικούς που κυβερνάνε, τέτοια πράγματα που ψάχναμε να βρούμε με ποιό νικ γράφουν στο πχόρουμ.
Πρόσφατα επισημοποιήθηκε ο όρος ψεκασμένος απ' τη Βουλή, και είναι σε φάση ένταξης και η φράση "ρούφα το τρομπόνι".
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 23 Απρ 2021, 12:35

Kauldron έγραψε:
21 Απρ 2021, 13:09
foscilis έγραψε:
21 Απρ 2021, 12:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Απρ 2021, 10:19


Ακριβώς γι' αυτό αναμένω επικρίσεις για το εμβόλιο της Pfizer από τον Ιούνιο και μετά.

Γενικώς σε ό,τι εγκρίνεται/επιτρέπεται/απαγορεύεται υποστηρίζουν ότι είναι λάθος. :lol:
Ως νεοδημοκράτες είναι λογικό να επιλέγετε σαν αντίπαλο τους Συριζαίους οι οποίοι δε λένε τίποτε άλλο από αυτά που θα λέγατε εσείς σαν αντιπολίτευση. Για την ακρίβεια λένε πολύ λιγότερα, φανταστείτε τι πουτσιλίκια θα διαβάζαμε για Αλβανίες του Χότζα και Σεκιουριτάτε του Τσαουσέσκου με αφορμή μέτρα όπως η απαγόρευση κυκλοφορίας, τα κλειστά σύνορα και τα υποχρεωτικά τεστ. Εδώ τα διαβάζαμε όταν ο Φίλης έκοψε τις επταήμερες εκδρομές λυκείων στην Πράγα για μπουρδελότσαρκα. Χώρια η κλάψα για τη ζημιά στην τσέπη του λαού που φυσικά θα είχε φέρει η κυβέρνηση και όχι η πανδημία, όπως το 2015-2019 την έφερε η κυβέρνηση και όχι η εφαρμογή των μνημονίων.

Από εκεί και πέρα όμως παραμένει το γεγονός ότι στο όνομα των συμφερόντων μιας μειοψηφίας που κερδίζει (έμφαση ότι κερδίζει, όχι βιοπορίζεται) από τον τουρισμό, η πλειοψηφία θέλει ηλεκτρονική άδεια για να πάει μέχρι το μανάβη, τα δημοτικά σχολεία παραμένουν κλειστά πάνω από 6 μήνες τον τελευταίο χρόνο και την ίδια στιγμή ο πιο πεταμένος αντιεμβολιαστής τουρίστας πάει όπου γουστάρει αρκεί να έχει κάνει ή μάλλον να έχει ένα κωλόχαρτο που λέει ότι έχει κάνει αρνητικό τεστ 3 μέρες πριν μπει στη χώρα! Κι όποιος έχει πρόβλημα με όλα αυτά πέφτει πάνω του ένας στρατός από μετακλητούς και πετσωμένους λεχρίτες να τον κατηγορήσει ότι δε σκέφτεται τα καημένα τα παιδάκια στις τουριστικές περιοχές που περιμένουν να φάνε ένα κομματάκι ψωμάκι. Κι όλα αυτά τη στιγμή που η διαχείριση της πανδημίας (εκ του αποτελέσματος) έχει αποτύχει τελείως, οι δε κυβερνώντες δε χάνουν ευκαιρία να επιδεικνύουν προκλητικά πόσο πιο ίσους θεωρούν τους εαυτούς τους, από την προκλητική δημόσια περιφρόνηση των μέτρων ατομικής προστασίας και κοινωνικής αποστασιοποίησης μέχρι τον προνομιακό εμβολιασμό... του δημοτικού συμβούλου Γλυφάδας Αιμιλίου Βουγιουκλάκη τέσσερις μήνες πριν την Άγγελα Μέρκελ.
Τι το επικό έχει αυτή η μαλακία;


Αυτό είναι να το διαβάζεις ενώ ακούς μάνογουώρ (το Κιλλ γουιθ πάουερ).

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 23 Απρ 2021, 12:36

Kauldron έγραψε:
23 Απρ 2021, 12:34
Cecily Anne έγραψε:
23 Απρ 2021, 12:30
Kauldron έγραψε:
23 Απρ 2021, 12:28


Βρε παιδάκι μου, όλοι σου τα λένε. Το τί κάνει στην κάλπη ο καθένας, δε μπορείς να το ξέρεις.
Μπορεί να ψηφίζει σύριζα και ο Otto Weininger. :003: Δεν ξέρουμε τί τον πιάνει όταν φτάνει στην κάλπη. Το θέμα μας είναι τί λέει εδώ.
Αν ήταν να βγαίνει κυβέρνηση με τις αρλουμπες που λέγονται εδώ μέσα, καηκαμε.
Έχουμε ακούσει από πολιτικούς που κυβερνάνε, τέτοια πράγματα που ψάχναμε να βρούμε με ποιό νικ γράφουν στο πχόρουμ.
Πρόσφατα επισημοποιήθηκε ο όρος ψεκασμένος απ' τη Βουλή, και είναι σε φάση ένταξης και η φράση "ρούφα το τρομπόνι".
Ρε χελώνε, ειλικρινα, σώνει.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Απρ 2021, 13:02

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
23 Απρ 2021, 08:55
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 00:17
Καραμελίτσα έγραψε:
21 Απρ 2021, 14:00


Καλύτερα ΑΕΠ από κώδικα, έστω και λιγότερο, παρά από τουρισμό. Αλλά που να το καταλάβετε εσείς οι μπούμερ αυτό, ότι φάμε ας το φάμε τώρα.
Ως πτυχιουχος και διπλωματουχος οικονομολογος επιβεβαιωνω τις καταστροφικες μακροοικονομικες συνεπειες μιας μονοπαραγωγης , οπως ο ελλ τουρισμος, για την Ελλαδα.
Μην πεθάνετε της πείνας μόνο στην πορεία προς την κορυφή του άι τι ίνταστρι :lol:
Mονη αποδεκτη λυση η στροφη προς χεβι ινταστριαλ προντακσιον με εξειδικευση στην παραγωγη μεσων παραγωγης.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 23 Απρ 2021, 13:03

Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:02
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
23 Απρ 2021, 08:55
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 00:17


Ως πτυχιουχος και διπλωματουχος οικονομολογος επιβεβαιωνω τις καταστροφικες μακροοικονομικες συνεπειες μιας μονοπαραγωγης , οπως ο ελλ τουρισμος, για την Ελλαδα.
Μην πεθάνετε της πείνας μόνο στην πορεία προς την κορυφή του άι τι ίνταστρι :lol:
Mονη αποδεκτη λυση η στροφη προς χεβι ινταστριαλ προντακσιον με εξειδικευση στην παραγωγη μεσων παραγωγης.
Ωραία. Πότε ξεκινάς ως εργάτης στο εργοστάσιο;

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Απρ 2021, 13:05

stavmanr έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:03
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:02
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
23 Απρ 2021, 08:55


Μην πεθάνετε της πείνας μόνο στην πορεία προς την κορυφή του άι τι ίνταστρι :lol:
Mονη αποδεκτη λυση η στροφη προς χεβι ινταστριαλ προντακσιον με εξειδικευση στην παραγωγη μεσων παραγωγης.
Ωραία. Πότε ξεκινάς ως εργάτης στο εργοστάσιο;
Πολυ καλη ερωτηση.
Δειχνει ακριβως την χαλασμενη ψυχοσυνθεση και τροπο σκεψης του μεσου ελληνα.
Κατσε ανεργος και ψοφα ειναι η απαντηση.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 23 Απρ 2021, 13:06

gassim έγραψε:
23 Απρ 2021, 01:05

Ασε που μπορείς ωραιότατα να αναπτύξεις τους άλλους κλάδους χωρίς να επηρεάσεις τον μοναδικό σου κλάδο που όντως δουλεύει.
Βέβαια. Αυτό είναι ακριβώς το συμπέρασμα που προκύπτει από την απόφαση να θυσιαστούν 10.000 άτομα και να μπει όλη η χώρα σε απομόνωση 6 μήνες προκειμένου να μη διαταραχτεί ο τουρισμός. Η τεράστια συμβατότητά του με τους άλλους κλάδους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 23 Απρ 2021, 13:09

Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:05
stavmanr έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:03
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:02

Mονη αποδεκτη λυση η στροφη προς χεβι ινταστριαλ προντακσιον με εξειδικευση στην παραγωγη μεσων παραγωγης.
Ωραία. Πότε ξεκινάς ως εργάτης στο εργοστάσιο;
Πολυ καλη ερωτηση.
Δειχνει ακριβως την χαλασμενη ψυχοσυνθεση και τροπο σκεψης του μεσου ελληνα.
Κατσε ανεργος και ψοφα ειναι η απαντηση.
Το πρόβλημα είναι ότι βλέπεις στους άλλους την λάθος νοοτροπία, ενώ εκείνη βρίσκεται καί σε εσένα.
Από τη μία λες ότι πρέπει οπωσδήποτε να πέσουμε με τα μούτρα στη βαριά βιομηχανία, κι από την άλλη βγάζεις τον εαυτό σου απ' έξω και περιμένεις από άλλους να χάνουν χέρια πόδια στις μηχανές. Στην ουσία, αν το καλοσκεφτείς, δεν είσαι υπέρ της βαριάς βιομηχανίας, αλλά υπέρ της εκμετάλλευσης της εργασίας εκείνων που θα εργάζονται εκεί.
Αυτή είναι η λάθος νοοτροπία του έλληνα. Όχι η προηγούμενη.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Απρ 2021, 13:12

stavmanr έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:09
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:05
stavmanr έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:03


Ωραία. Πότε ξεκινάς ως εργάτης στο εργοστάσιο;
Πολυ καλη ερωτηση.
Δειχνει ακριβως την χαλασμενη ψυχοσυνθεση και τροπο σκεψης του μεσου ελληνα.
Κατσε ανεργος και ψοφα ειναι η απαντηση.
Το πρόβλημα είναι ότι βλέπεις στους άλλους την λάθος νοοτροπία, ενώ εκείνη βρίσκεται καί σε εσένα.
Από τη μία λες ότι πρέπει οπωσδήποτε να πέσουμε με τα μούτρα στη βαριά βιομηχανία, κι από την άλλη βγάζεις τον εαυτό σου απ' έξω και περιμένεις από άλλους να χάνουν χέρια πόδια στις μηχανές. Στην ουσία, αν το καλοσκεφτείς, δεν είσαι υπέρ της βαριάς βιομηχανίας, αλλά υπέρ της εκμετάλλευσης της εργασίας εκείνων που θα εργάζονται εκεί.
Αυτή είναι η λάθος νοοτροπία του έλληνα. Όχι η προηγούμενη.
Δεν μπορεις καν να αντιληφθεις του τι συμβαινει.
ΕΚτος του οτι η βαρια βιομηχανια μια χαρα ειναι για τους εργατες σε προηγμενες χωρες , βλεπε γερμανια πχ, επιμενεις στην ανεργια και τον ψοφο. Και κατηγορεις εμενα επειδη διαθετω υψηλη εξειδικευση...
Ο ψοφος ομως ερχεται για εσας και οχι για μενα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7723
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 23 Απρ 2021, 13:13

foscilis έγραψε:
23 Απρ 2021, 13:06
gassim έγραψε:
23 Απρ 2021, 01:05

Ασε που μπορείς ωραιότατα να αναπτύξεις τους άλλους κλάδους χωρίς να επηρεάσεις τον μοναδικό σου κλάδο που όντως δουλεύει.
Βέβαια. Αυτό είναι ακριβώς το συμπέρασμα που προκύπτει από την απόφαση να θυσιαστούν 10.000 άτομα και να μπει όλη η χώρα σε απομόνωση 6 μήνες προκειμένου να μη διαταραχτεί ο τουρισμός. Η τεράστια συμβατότητά του με τους άλλους κλάδους.
Δεν προκύπτει απο κάπου οτι το λοκντάουν θα είχε αποφευχθεί αν δεν άνοιγε ο τουρισμός, πρόκειται για κάτι που έχεις πείσει τον εαυτό σου.
Δεύτερον οι άλλοι κλάδοι στην παρούσα φάση δεν είναι σε θέση να φέρουν τα λεφτά που φέρνει ο τουρισμός στην χώρα, συζητάμε για την ανάγκη να αναπτυχθούν άλλοι κλάδοι, και φαντάζομαι οτι καταλαβαίνεις οτι η ανάπτυξη αυτή δεν μπορεί να γίνει εν μέσω πανδημίας.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27153
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 23 Απρ 2021, 13:14

Ο πολιτισμός και το ζουά ντε βιβρ είναι η βαριά βιομηχανία μας. Οι ελβετόψυχοι να πάνε να κλειστούν σε φάμπρικες και γραφεία. Εμείς είμαστε έλληνες
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27153
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Το πιο επικό πόστ που έχω διαβάσει στο πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 23 Απρ 2021, 13:14

(Αυτά κάποτε - πριν τα Άγια Μνημόνια - γράφονταν σοβαρά)
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών