ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Ότι γράφει ο τίτλος

Δεν έχω κανέναν
8
12%
1
48
72%
2
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
3
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
4
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
5
1
1%
Πάνω από 5
10
15%
 
Σύνολο ψήφων: 67

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20230
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιουν 2021, 14:40

Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:38
- Casper - έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:33
Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:30


Ρε κάσπερ, συνεχίζει και γράφει ο 42. Ας βρεθεί μια μέση λύση στο φινάλε. Ας απενεργοποιθούν οι άλλοι λογαριασμοί του και ας τελειώσει το θέμα. Στο έγραψα πιο πάνω κι έκανες αβαβά. Ζητήθηκε συγγνώμη στον άνθρωπα, ο ίδιος το υποστήριξε. Τί θέλει δλδ; Την κεφαλή του συντονιστή επί πίνακι;
Τί θες να κάνουμε; Επανάστα; Να βγούμε στις επάλξεις του ιδρύματος και να βροντοφωνάζουμε, ''λευτεριά στον Κομήτη;''
Και όχι. Να μην φάει πέρμα. Ας το λήξουν όμορφα, να πάμε να πούμε καμιά αρχιδιά και να γουστάρουμε.
Δεν γνωρίζουμε καν ποιός συντονιστής το έκανε και ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να έχει πρόσβαση στα δεδομένα μας. Αυτό ξαναλέω πως κάποιους μας ενοχλεί και έχουμε κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρηθούμε και να το θεωρούμε άδικο, στο κάτω κάτω είναι παράνομο αυτό που έκανε και δεν τρέχει μία έτσι; Σόρρυ αλλά για εμάς τρέχει. :wave:
Ποιοί είστε ''εσείς'' ;
Ρώτησε τον Κομήτη αν του ζητήθηκε συγγνώμη και λήξτε το. Κάνετε πουτάνα ένα φόρουμ.
Πώς έγινε πουτάνα το φόρουμ;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11911
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 04 Ιουν 2021, 14:41

- Casper - έγραψε:
04 Ιουν 2021, 13:59
γνωρίζοντας πως εκεί έξω υπάρχουν σκατόψυχοι και επικίνδυνοι, είναι λογικό να μην νιώθεις πια ασφαλής
Σωστά υπάρχουν τέτοιοι σκατοψυχοι και επικίνδυνοι που δημιουργουν 5-6 τρολοπροφιλ με συγκεκριμένο στόχο να δημιουργήσουν μια κατάσταση τέτοια ώστε να μπορούν να εκβιάσουν για να κερδίσουν οφέλη. Η δημοσίευση ip (αν εγινε) μπορεί να είναι και στα αλήθεια παράνομη, δεν το ξέρω. Αυτό που ξέρω όμως είναι πως ο εκβιασμός που όλοι βλέπουμε είναι καραμπινάτη και βαριά παρανομία και σαφέστατα διώκεται κιόλας. Κανονικά ο κακόβουλος χρηστης αυτός θα έπρεπε να ζητήσει συγγνώμη και να ευχαριστεί που δε τον τρέχουν περαιτέρω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sid Vicious την 04 Ιουν 2021, 14:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20230
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιουν 2021, 14:42

Sid Vicious έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:41
- Casper - έγραψε:
04 Ιουν 2021, 13:59
γνωρίζοντας πως εκεί έξω υπάρχουν σκατόψυχοι και επικίνδυνοι, είναι λογικό να μην νιώθεις πια ασφαλής
Σωστά υπάρχουν τέτοιοι σκατοψυχοι και επικίνδυνοι που δημιουργουν 5-6 τρολοπροφιλ με συγκεκριμένο στόχο να δημιουργήσουν μια κατάσταση τέτοια ώστε να μπορούν να εκβιάσουν για να κερδίσουν οφέλη. Όπως και έκανε ο αυγκεκριμμενος χρήστης στο παρόν νήμα και όπως είναι ολοφανερο ήταν και ο τελικός σκοπός του. Η δημοσίευση ip (αν εγινε) μπορεί να είναι και στα αλήθεια παράνομη, δεν το ξέρω. Αυτό που ξέρω όμως είναι πως ο εκβιασμός είναι καραμπινάτη και βαριά παρανομία και σαφέστατα διώκεται κιόλας. Κανονικά ο κακόβουλος χρηστης αυτός θα έπρεπε να ζητήσει συγγνώμη και να ευχαριστεί που δε τον τρέχουν περαιτέρω.
Μαλάκα μου, μπισκότα και μαρέγκες ανέβαζε στη μαγειρική. ΗΜΑΡΤΟΝ. Μην το ξεχειλώνετε και οι 2 πλευρές.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22422
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Ιουν 2021, 14:42

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:40
Πώς έγινε πουτάνα το φόρουμ;
ε δεν βλέπεις τι την αναγκάζουν να γράφει; :003:

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11911
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 04 Ιουν 2021, 14:44

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:42
Sid Vicious έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:41
- Casper - έγραψε:
04 Ιουν 2021, 13:59
γνωρίζοντας πως εκεί έξω υπάρχουν σκατόψυχοι και επικίνδυνοι, είναι λογικό να μην νιώθεις πια ασφαλής
Σωστά υπάρχουν τέτοιοι σκατοψυχοι και επικίνδυνοι που δημιουργουν 5-6 τρολοπροφιλ με συγκεκριμένο στόχο να δημιουργήσουν μια κατάσταση τέτοια ώστε να μπορούν να εκβιάσουν για να κερδίσουν οφέλη. Όπως και έκανε ο αυγκεκριμμενος χρήστης στο παρόν νήμα και όπως είναι ολοφανερο ήταν και ο τελικός σκοπός του. Η δημοσίευση ip (αν εγινε) μπορεί να είναι και στα αλήθεια παράνομη, δεν το ξέρω. Αυτό που ξέρω όμως είναι πως ο εκβιασμός είναι καραμπινάτη και βαριά παρανομία και σαφέστατα διώκεται κιόλας. Κανονικά ο κακόβουλος χρηστης αυτός θα έπρεπε να ζητήσει συγγνώμη και να ευχαριστεί που δε τον τρέχουν περαιτέρω.
Μαλάκα μου, μπισκότα και μαρέγκες ανέβαζε στη μαγειρική. ΗΜΑΡΤΟΝ. Μην το ξεχειλώνετε και οι 2 πλευρές.
Δεν ξέρω τι έκανε στην μαγειρική, βλέπω εδώ όμως στο παρόν νήμα ξεκάθαρα να εκβιάζει και να ζητάει εγγράφως συμφωνητικα κιόλας.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Ιουν 2021, 14:46

enaon έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:32
Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:31
Έλα, Χιούστον;
άλλη λέξη ψάχνεις, δεν ειναι παράνομο να έχεις όσους λογαριασμους θές στο φόρουμ.

'' Σε περίπτωση που αποκλεισμένο μέλος, δημιουργήσει κλώνο (δεύτερο λογαριασμό) με σκοπό να επανέλθει στο σύστημα συζητήσεων, επιβάλλεται επιπλέον 1 μήνας αποκλεισμού στην ποινή του.
Ο δεύτερος λογαριασμός του (κλώνος) αποκλείεται οριστικά από το σύστημα του φόρουμ και διατηρούμε το δικαίωμα να διαγράψουμε μέρος ή και όλες τις δημοσιεύσεις του, είτε είναι αποδεκτές είτε όχι βάσει κανονισμού.
Αν κατά τη χρήση κλώνου παραβιάσει εκ νέου Όρους και Κανόνες, η αρχική ποινή του τριπλασιάζεται σε χρονική διάρκεια.
Η δημιουργία και τρίτου λογαριασμού (2ου κλώνου), οδηγεί σε Οριστικό Αποκλεισμό Μέλους (αρχικού) και η συμμετοχή του δεν επιτρέπεται πλέον επ' αόριστον.''
app.php/rules
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11911
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 04 Ιουν 2021, 14:49

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:42
Μην το ξεχειλώνετε και οι 2 πλευρές.
Εγώ δεν είμαι σε καμιά πλευρά απλά λέω τι είδα και συμπέρανα διαβάζοντας αυτό το νήμα.
Πάντως αλήθεια και εγώ είμαι υπέρ της μετριοπάθειας και του να χαλαρώσουν τα πνεύματα, ας ζητήσει μια συγγνώμη ο ζουζουνιτσος και τελείωσε, σιγά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22422
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Ιουν 2021, 14:49

μερικά πράγματα ειναι χιούμορ, δεν εκβίασε κανέναν. :)

"παράνομο" ειναι αλλο πράγμα, εχει να κάνει με τους νόμους, οχι κανονισμους σε ένα φόρουμ, το καταλαβαίνεις.


ο κόμετ ηθελε απλά να κάνει ένα προφίλ παιδίκό, να νιώσει ανέμελα, το φόρουμ δεν τον άφησε, συμπιέστηκε και του βγηκε το 10άχρονο 2-3 μέρες τώρα στο κανονικό προφίλ, και μερικοί του κάνουν παρέα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 04 Ιουν 2021, 14:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Ιουν 2021, 14:49

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:40
Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:38
- Casper - έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:33


Δεν γνωρίζουμε καν ποιός συντονιστής το έκανε και ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να έχει πρόσβαση στα δεδομένα μας. Αυτό ξαναλέω πως κάποιους μας ενοχλεί και έχουμε κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρηθούμε και να το θεωρούμε άδικο, στο κάτω κάτω είναι παράνομο αυτό που έκανε και δεν τρέχει μία έτσι; Σόρρυ αλλά για εμάς τρέχει. :wave:
Ποιοί είστε ''εσείς'' ;
Ρώτησε τον Κομήτη αν του ζητήθηκε συγγνώμη και λήξτε το. Κάνετε πουτάνα ένα φόρουμ.
Πώς έγινε πουτάνα το φόρουμ;
Γιατί τις τελευταίες μέρες ασχολούμαστε με το θέμα. Ε, κάπου μπάστα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20230
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιουν 2021, 14:50

Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:49
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:40
Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:38


Ποιοί είστε ''εσείς'' ;
Ρώτησε τον Κομήτη αν του ζητήθηκε συγγνώμη και λήξτε το. Κάνετε πουτάνα ένα φόρουμ.
Πώς έγινε πουτάνα το φόρουμ;
Γιατί τις τελευταίες μέρες ασχολούμαστε με το θέμα. Ε, κάπου μπάστα.
Μα ποιός ασχολείται με το θέμα; Με τους λογαριασμούς ασχολούνται. Με το θέμα δεν ασχολείται κανένας. :102:
Sid Vicious έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:44
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:42
Sid Vicious έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:41

Σωστά υπάρχουν τέτοιοι σκατοψυχοι και επικίνδυνοι που δημιουργουν 5-6 τρολοπροφιλ με συγκεκριμένο στόχο να δημιουργήσουν μια κατάσταση τέτοια ώστε να μπορούν να εκβιάσουν για να κερδίσουν οφέλη. Όπως και έκανε ο αυγκεκριμμενος χρήστης στο παρόν νήμα και όπως είναι ολοφανερο ήταν και ο τελικός σκοπός του. Η δημοσίευση ip (αν εγινε) μπορεί να είναι και στα αλήθεια παράνομη, δεν το ξέρω. Αυτό που ξέρω όμως είναι πως ο εκβιασμός είναι καραμπινάτη και βαριά παρανομία και σαφέστατα διώκεται κιόλας. Κανονικά ο κακόβουλος χρηστης αυτός θα έπρεπε να ζητήσει συγγνώμη και να ευχαριστεί που δε τον τρέχουν περαιτέρω.
Μαλάκα μου, μπισκότα και μαρέγκες ανέβαζε στη μαγειρική. ΗΜΑΡΤΟΝ. Μην το ξεχειλώνετε και οι 2 πλευρές.
Δεν ξέρω τι έκανε στην μαγειρική, βλέπω εδώ όμως στο παρόν νήμα ξεκάθαρα να εκβιάζει και να ζητάει εγγράφως συμφωνητικα κιόλας.
Τρολάρει ασυστόλως. Δεν χρειάζεται να εκβιάσει, γιατί όποιος γουστάρει, όποτε γουστάρει κάνει λογαριασμό και μπαίνει. :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 04 Ιουν 2021, 14:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Ιουν 2021, 14:51

enaon έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:42
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:40
Πώς έγινε πουτάνα το φόρουμ;
ε δεν βλέπεις τι την αναγκάζουν να γράφει; :003:
Ποιός με αναγκάζει;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

the comet the course the tail

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Ιουν 2021, 14:52

- Casper - έγραψε:
04 Ιουν 2021, 13:59
Σας πείραξε ο Ανάφεντος, που είναι το πιο άκακο τρολλ και δεν ενόχλησε ποτέ κανέναν
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Ιουν 2021, 14:53

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:50
Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:49
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:40


Πώς έγινε πουτάνα το φόρουμ;
Γιατί τις τελευταίες μέρες ασχολούμαστε με το θέμα. Ε, κάπου μπάστα.
Μα ποιός ασχολείται με το θέμα; Με τους λογαριασμούς ασχολούνται. Με το θέμα δεν ασχολείται κανένας. :102:
Προφανώς και υπάρχει ενασχόληση. Μην τρελλαθούμε κι όλας. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20230
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιουν 2021, 14:56

Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:53
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:50
Πασιφάη έγραψε:
04 Ιουν 2021, 14:49


Γιατί τις τελευταίες μέρες ασχολούμαστε με το θέμα. Ε, κάπου μπάστα.
Μα ποιός ασχολείται με το θέμα; Με τους λογαριασμούς ασχολούνται. Με το θέμα δεν ασχολείται κανένας. :102:
Προφανώς και υπάρχει ενασχόληση. Μην τρελλαθούμε κι όλας. :lol:
Δεν έχεις δει σκηνικά πραγματικής ενασχόλησης εδώ μέσα. Με νήματα να πατάνε 200 σελίδες σε δυο μέρες εποχές Γιαννοπουλέων, Χοουπ, κλπ. Αυτά τώρα είναι τρίχες και για πιο ουσιαστικά θέματα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22422
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Ιουν 2021, 14:58

ε μα δεν εχει και νόημα τώρα, να υπερασιστούμε τον κομήτη που σπάει πλάκα με τους φόβους της κάσπερ, γιατί;

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών