Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12487
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 11 Ιούλ 2021, 13:34

kongrosian έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 13:30

εντάξει κι εγώ από τα γραφόμενά σου, απλά μπορώ να πω

α) ότι είσαι ΛΙΓΟ ΧΑΖΟΥΛΗΣ ΚΑI ΓΡΑΦΙΚΟΣ που έχεις πάρει ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ το πχορουμ, και θεωρείς ότι θα πρέπει να υπάρχουν αυτοί οι αυστηροί κανόνες, λες και είναι το 2ο σπίτι σου εδώ ένα πράγμα. σώπα καημένε! :102:

β) ότι τελικά ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΜΜΟΝΙΚΟΣ, που βλέπεις παντού κλώνους. :102:

ασχολήσου εκεί με ό,τι άλλο θες και άσε τι κάνουν οι άλλοι και όσοι έχουμε κλώνους. ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ. GET A LIFE. :102:

τουλάχιστον εγώ, δεν σε ενόχλησα ποτέ. :102:
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:


ξερεις ειναι λιγο αστειο να σου λεει get a life καποιος που κανει καθε τρεις και λιγο login και logout για να γραψει με αλλον απο τους 5 διαφορετικους λογαριασμους που τρεχει ταυτοχρονα

επισης αυτο δειχνει και ποιος παιρνει το φορουμ στην πλακα και ποιος σοβαρα(ειδικα οταν εχει γραψει δημοσια οτι τους κλωνους τους εχει "για να προστατευεται") :wave::wave:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 11 Ιούλ 2021, 13:56

alekhine έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 13:34
kongrosian έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 13:30

εντάξει κι εγώ από τα γραφόμενά σου, απλά μπορώ να πω

α) ότι είσαι ΛΙΓΟ ΧΑΖΟΥΛΗΣ ΚΑI ΓΡΑΦΙΚΟΣ που έχεις πάρει ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ το πχορουμ, και θεωρείς ότι θα πρέπει να υπάρχουν αυτοί οι αυστηροί κανόνες, λες και είναι το 2ο σπίτι σου εδώ ένα πράγμα. σώπα καημένε! :102:

β) ότι τελικά ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΜΜΟΝΙΚΟΣ, που βλέπεις παντού κλώνους. :102:

ασχολήσου εκεί με ό,τι άλλο θες και άσε τι κάνουν οι άλλοι και όσοι έχουμε κλώνους. ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ. GET A LIFE. :102:

τουλάχιστον εγώ, δεν σε ενόχλησα ποτέ. :102:



ξερεις ειναι λιγο αστειο να σου λεει get a life καποιος που κανει καθε τρεις και λιγο login και logout για να γραψει με αλλον απο τους 5 διαφορετικους λογαριασμους που τρεχει ταυτοχρονα

επισης αυτο δειχνει και ποιος παιρνει το φορουμ στην πλακα και ποιος σοβαρα(ειδικα οταν εχει γραψει δημοσια οτι τους κλωνους τους εχει "για να προστατευεται") :wave::wave:

αυτά που γράφεις είναι δικά σου ηλίθια συμπεράσματα.
:smt005:

ποιος σου είπε ότι είμαι όλη μέρα στο πχορουμ και κάνω λογκιν και λογκάουτ; δουλεύουμε κιόλας κάποιοι, έχουμε και υποχρεώσεις. άσε που μπορείς να έχεις ανοιχτά όσα sessions θες, με όσους λογαριασμούς θες. ο αριθμός και μόνο των ποστ που έχω σε "κλώνους" δείχνει ότι δεν έχω ασχοληθεί όσο νομίζεις.

επίσης είσαι τόσο χαζούλης που παίρνεις και τοις μετρητοίς ό,τι λέει κάποιος και δεν διακρίνεις πότε μιλάει σοβαρά και πότε κάνει πλάκα.

προτείνω να μην ασχολείσαι με όσα δεν καταλαβαίνεις. τράβα εκεί στα αθλητικά γράψε καμιά μαλακία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21409
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 11 Ιούλ 2021, 14:06

Ο όρος "τραμπιστήρι/τραμπιστήρια" μου άρεσε πολύ :003:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12487
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 11 Ιούλ 2021, 14:12

kongrosian έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 13:56

αυτά που γράφεις είναι δικά σου ηλίθια συμπεράσματα.[/size] :smt005:

ποιος σου είπε ότι είμαι όλη μέρα στο πχορουμ και κάνω λογκιν και λογκάουτ; δουλεύουμε κιόλας κάποιοι, έχουμε και υποχρεώσεις. άσε που μπορείς να έχεις ανοιχτά όσα sessions θες, με όσους λογαριασμούς θες. ο αριθμός και μόνο των ποστ που έχω σε "κλώνους" δείχνει ότι δεν έχω ασχοληθεί όσο νομίζεις.

επίσης είσαι τόσο χαζούλης που παίρνεις και τοις μετρητοίς ό,τι λέει κάποιος και δεν διακρίνεις πότε μιλάει σοβαρά και πότε κάνει πλάκα.

προτείνω να μην ασχολείσαι με όσα δεν καταλαβαίνεις. τράβα εκεί στα αθλητικά γράψε καμιά μαλακία.
:smt005::smt005::smt005::smt005:

εσυ δεν καταλαβαινεις οτι οποιος εχει την αναγκη να εχει 5 διαφορετικους λογαριασμους δειχνει οτι εχει μανια καταδιωξης

ειναι προφανες οτι δεν χρειαζεται - και σοβαρα να θες να γραψεις και πλακα να θες να κανεις μια χαρα γινονται και με εναν λογαριασμο

τα γραφομενα σου ουδεποτε με απασχολησαν - εμενα με ενοχλει η πρακτικη των πολλων λογαριασμων και το γεγονος οτι το φορουμ τους επιτρεπει

επισης οταν με αποκαλει χαζουλη καποιος που γραφει με 5 νικ για να προστατευτει δειχνει ποιος ειναι ο χαζοβιολης

οσο για το που θα γραψω και το τι θα γραψω, κανε καλυτερα υποδειξεις στον I know just what you re sayin που σε παιρνει - σε μενα δεν σε παιρνει :wave::wave:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 11 Ιούλ 2021, 14:16

Καλώς την! :P
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 11 Ιούλ 2021, 14:18

alekhine έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 14:12
kongrosian έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 13:56

αυτά που γράφεις είναι δικά σου ηλίθια συμπεράσματα.[/size] :smt005:

ποιος σου είπε ότι είμαι όλη μέρα στο πχορουμ και κάνω λογκιν και λογκάουτ; δουλεύουμε κιόλας κάποιοι, έχουμε και υποχρεώσεις. άσε που μπορείς να έχεις ανοιχτά όσα sessions θες, με όσους λογαριασμούς θες. ο αριθμός και μόνο των ποστ που έχω σε "κλώνους" δείχνει ότι δεν έχω ασχοληθεί όσο νομίζεις.

επίσης είσαι τόσο χαζούλης που παίρνεις και τοις μετρητοίς ό,τι λέει κάποιος και δεν διακρίνεις πότε μιλάει σοβαρά και πότε κάνει πλάκα.

προτείνω να μην ασχολείσαι με όσα δεν καταλαβαίνεις. τράβα εκεί στα αθλητικά γράψε καμιά μαλακία.
:smt005::smt005::smt005::smt005:

εσυ δεν καταλαβαινεις οτι οποιος εχει την αναγκη να εχει 5 διαφορετικους λογαριασμους δειχνει οτι εχει μανια καταδιωξης

ειναι προφανες οτι δεν χρειαζεται - και σοβαρα να θες να γραψεις και πλακα να θες να κανεις μια χαρα γινονται και με εναν λογαριασμο

τα γραφομενα σου ουδεποτε με απασχολησαν - εμενα με ενοχλει η πρακτικη των πολλων λογαριασμων και το γεγονος οτι το φορουμ τους επιτρεπει

επισης οταν με αποκαλει χαζουλη καποιος που γραφει με 5 νικ για να προστατευτει δειχνει ποιος ειναι ο χαζοβιολης

οσο για το που θα γραψω και το τι θα γραψω, κανε καλυτερα υποδειξεις στον I know just what you re sayin που σε παιρνει - σε μενα δεν σε παιρνει :wave::wave:
μπλα μπλα μπλα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 11 Ιούλ 2021, 14:19

Κάποτε οι κλώνοι κρύβονταν για να μην τους καταλάβουν, πλέον βγάζουν γλώσσα και λένε φωναχτά ότι έχουν 5 λογαριασμούς.

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και περηφανεύονται για αυτό.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 11 Ιούλ 2021, 14:22

Λεγεών έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 14:19
Κάποτε οι κλώνοι κρύβονταν για να μην τους καταλάβουν, πλέον βγάζουν γλώσσα και λένε φωναχτά ότι έχουν 5 λογαριασμούς.
αφού μας βγάζουν τις ip στην φόρα.
Λεγεών έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 14:19
Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και περηφανεύονται για αυτό.
ξέρουν όσοι πρέπει να ξέρουν. δεν θέλουμε οικειότητες με τον καθένα.

ethereal
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 14:09

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ethereal » 11 Ιούλ 2021, 14:23

Λεγεών έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 14:19
Κάποτε οι κλώνοι κρύβονταν για να μην τους καταλάβουν, πλέον βγάζουν γλώσσα και λένε φωναχτά ότι έχουν 5 λογαριασμούς.

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και περηφανεύονται για αυτο.
Το χειρότερο είναι ότι σηκώνουν στο πόδι το φόρουμ για δήθεν θέματα "τάξης" και το γελοιωδέστερο ότι κάνουν υποδείξεις στους υπόλοιπους περί "ζωής έξω από το φόρουμ".

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Η ιδιόλεκτος του phorum.gr και πλέον phorum.com.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 11 Ιούλ 2021, 14:27

ethereal έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 14:23
Λεγεών έγραψε:
11 Ιούλ 2021, 14:19
Κάποτε οι κλώνοι κρύβονταν για να μην τους καταλάβουν, πλέον βγάζουν γλώσσα και λένε φωναχτά ότι έχουν 5 λογαριασμούς.

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και περηφανεύονται για αυτο.
Το χειρότερο είναι ότι σηκώνουν στο πόδι το φόρουμ για δήθεν θέματα "τάξης" και το γελοιωδέστερο ότι κάνουν υποδείξεις στους υπόλοιπους περί "ζωής έξω από το φόρουμ".
εγώ μωρέ; πότε τα έκανα όλα αυτά; :102:

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών