Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Τσιμπούκι ή αυτό που σου λένε να υποστηρίξεις και μη ρωτάς;

Τσιμπούκι
7
58%
Κώλο
1
8%
Μποτάκι
4
33%
 
Σύνολο ψήφων: 12

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 11 Αύγ 2021, 02:42

πήζον bot έγραψε:
11 Αύγ 2021, 02:19
ρε μεγαλε, εδω μεσα εχει καμμια 150ρια λογαριασμους που λενε ψεμματα 24/7 15 χρονια και μου το γυρνας στο μεταξυ μας για ενα στοιχημα? Λιγη σοβαροτητα παρακαλω.
επισης, αλλαξε το "μποτ" σε "νδ ξεφτιλομποτ". δεν υπαρχουν μποτ συριζα. μακαρι να υπηρχαν.
Καθε μερα στο τουιτερ αποκλειω λογαριασμους ξεφτιλομποτ γιατι θελω το ταιμλαιν μου πεντακαθαρο, μονο για ενημερωση. Πρεπει να εχω αποκλεισει πανω απο 100.000, δεν μετριουνται πλεον.
Να σου πω κάτι; Είχες πει ότι δεν πιστεύεις ότι υπάρχει η παραμικρή περίπτωση να συνεργαστούν ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ. Είχες πει ότι θα έπαιρνες τα όπλα αν γινόταν αυτό. Πάνω εκεί σου είπα, αν το πιστεύεις έλα να βάλουμε ένα ελαφρύ στοιχηματάκι, την παραμονή μας στο πχόρουμ. Δεν σου είπα τον κώλο μας, δεν σου είπα αυτόν της γκόμενας ή της κόρης μας. Σου είπα όποιος πέσει έξω να πάρει τον πούλο από το πχόρουμ. Αν δεν είναι κάποιος μποτ, και νοιώθει ότι θα χάσει μέχρι να γίνουν οι εκλογές, μπορεί στην τελική να έρθει σε επαφή με αυτούς που θέλει να κρατήσει επαφή και να μην τους χάσει. Εσύ, κι ο talaipwros δεν μπήκατε καν σε αυτό το μικρό τριπάκι. Φοβηθήκατε να βάλετε αυτό το μικρούλι το στοίχημα περισσότερο απ' ότι θα ήταν κατανοητό να φοβηθεί κάποιος για ένα σάιτ σαν το πχόρουμ. Τι μου λέει αυτό; Ότι το πχόρουμ είναι πιο σημαντικό για εσάς απ' ότι για εμένα. Αυτό μπορεί να ισχύει επειδή το αγαπάτε περισσότερο από εμένα, μπορεί να ισχύει επειδή περιμένετε να σας δώσουν φράγκα, μπορεί να ισχύει επειδή ποντάρετε κάποιος να σας έχει υπ' όψη του και να σας προσλάβει κάπου καλά. Αν ισχύει κάποια από τις δύο τελευταίες περιπτώσεις, μαλακία της μάνας σας που δεν έκανε εγκαίρως έκτρωση και βάρυνε τον κόσμο με την παρασιτική σας ύπαρξη.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Αύγ 2021, 05:50

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
11 Αύγ 2021, 02:13
EKPLIKTIKOS έγραψε:
11 Αύγ 2021, 00:46
Εξαρτάται το φυλο. Αν είναι ρσενικο μποτακι, αν είναι γυναίκα τσιμπουκακι
Naida
Μάλλον δεν κατάλαβε το ερώτημα ο EKPLIKTIKOS.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14595
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 11 Αύγ 2021, 07:45

πήζον bot έγραψε:
11 Αύγ 2021, 01:31
Τα μποτ ειναι πολλων κατηγοριων.
Οι βασικες 2:
1) μαλακες με πατεντα αγαμητοι καραγκιοζηδες που εκει που την βρονταγανε 24/7 στο πισακι τους βρηκαν ξαφνικα νοημα στη ζωη τους. Αμορφωτοι φουκαραδες που θα καναν τα παντα, γιατι ξαφνηκα βρηκαν μια "οικογενεια", εναν (γελοιο εστω) σκοπο στη ζωη τους. απο μαλακες με πατεντα γιναν μαλακες με ατζεντα.
ειναι τρομερο απγκρέιντ για τους ιδιους και τη ζωη τους.
2)Βολεμενοι καραγκιοζηδες (επισης αγαμητοι και αμορφωτοι) που θα υπερασπιστουν οτι πεταει ο γαιδαρος προκειμενου να μη χασουν τη θεσουλα ή τα προνομιά τους. Οταν ολη σου η ζωη ρυθμιζεται απ το οτι εισαι βυσμα θα κανεις τα παντα να παραμεινεις. Για τα παιδακια τους και τη δολια τη μανα τους και το καινουριο ηλεκτρικο αυτοκινητο

εχει κι αλλες.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Αύγ 2021, 09:06

πήζον bot έγραψε:
11 Αύγ 2021, 01:31

Τα μποτ ειναι πολλων κατηγοριων.
Οι βασικες 2:
1) μαλακες με πατεντα αγαμητοι καραγκιοζηδες που εκει που την βρονταγανε 24/7 στο πισακι τους βρηκαν ξαφνικα νοημα στη ζωη τους. Αμορφωτοι φουκαραδες που θα καναν τα παντα, γιατι ξαφνηκα βρηκαν μια "οικογενεια", εναν (γελοιο εστω) σκοπο στη ζωη τους. απο μαλακες με πατεντα γιναν μαλακες με ατζεντα.
ειναι τρομερο απγκρέιντ για τους ιδιους και τη ζωη τους.
2)Βολεμενοι καραγκιοζηδες (επισης αγαμητοι και αμορφωτοι) που θα υπερασπιστουν οτι πεταει ο γαιδαρος προκειμενου να μη χασουν τη θεσουλα ή τα προνομιά τους. Οταν ολη σου η ζωη ρυθμιζεται απ το οτι εισαι βυσμα θα κανεις τα παντα να παραμεινεις. Για τα παιδακια τους και τη δολια τη μανα τους και το καινουριο ηλεκτρικο αυτοκινητο

εχει κι αλλες.
σωστη διαπιστωση.

α, και μπραβο για την αυτογνωσια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Αύγ 2021, 09:09

Βλήμα έγραψε:
11 Αύγ 2021, 02:02
πήζον bot έγραψε:
11 Αύγ 2021, 01:31
Μποτάκι είναι αυτός που υποστηρίζει πράγματα που δεν πιστεύει για να έχει κάποια ανταλλακτικά οφέλη. Πχ: αν μου πεις ότι αποκλείεται να συνεργαστεί ΝΔ με ΣΥΡΙΖΑ ενώ πιστεύεις ότι θα μπορούσαν, είσαι γαμημένο μποτάκι και για ποιον γαμημένο λόγο εξακολουθεί και βρίσκεται ανάμεσα σ' εμάς, του κανονικούς ανθρώπους, η παρασιτική σου ύπαρξη, δεν μπορώ να αντιληφθώ. Αν όμως πραγματικά πιστεύεις ότι δεν θα συνεργαστούν και το κηρύττεις, ακόμα κι αν συνεργαστούν, είσαι απλά ένας άθρεπος που έπεσε έξω, δεν είσαι μποτάκι
Αντιλαβού;
Εγώ λέω ότι ο Σύριζας κι η Νδ θα συνεργαστούν. Το πιστεύω σίγουρο. 100% να πούμε. Δεν θα με πληρώσει κανείς που το είπα, ούτε θα βρω καμιά δουλειά εξαιτίας αυτού. Άρα, όσο βλήμα και να είμαι, όσο έξω και να πέσω, δεν είμαι μποτάκι. Αν εσύ μου πας κόντρα επειδή έτσι πιστεύεις, ούτε εσύ είσαι μποτάκι. Αν μου πας κόντρα επειδή έτσι σου είπανε, τράβα βρες ένα σχοινί, λάδωσέ το με σαπούνι, κρέμασέ το από κάπου ψηλά και κρεμάσου. Τα ίδια ισχύουν για τον under, τον talaipwros, εμένα. Αν πιστεύεις σε αυτό που γράφεις, δεν είσαι μποτ. Αν δεν πιστεύεις, τότε είσαι μποτ και ο χρόνος που έχεις ζήσει περισσότερο απ' ότι θα έπρεπε είναι το 2021 πλην την χρονολογία γέννησής σου.
αληθεια, παρολο που οσα λες ειναι σωστα, πως συμβιβαζεσαι με το γεγονος οτι τα πιο hardcore μποτ, που δεν παρεκλινουν χιλιοστο απο τη γραμμη, ειναι του κκε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8860
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 11 Αύγ 2021, 11:57

Βλήμα έγραψε:
11 Αύγ 2021, 00:43
Τι θεωρείτε περισσότερο αξιοπρεπές; Το παιδί σας να παίρνει τσιμπούκια για να επιβιώσει ή να υπερασπίζεται πράγματα στην πολιτική που δεν πιστεύει;
Παίρνεις πολύ σοβαρά τις πολιτικές απόψεις, θα έλεγα. 9 στα 10 είναι μπούρδες καφενείου, σιγά μην το συγκρίνουμε με την πορνεία.
Z

Άβαταρ μέλους
πάντα όριος
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: 08 Αύγ 2021, 01:14

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πάντα όριος » 12 Αύγ 2021, 22:23

τσιμπούκι με κατάποση παρά μποτ
δλδ κρίνε μόνος σου
θες το παιδί σου να καταλήξει πήζον bot Highlander Fluffy


edit : και το Βλήμα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος πάντα όριος την 12 Αύγ 2021, 23:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
πάντα όρθιος
πάντα άριος
...
...
πάντα ωραίος ..!!

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 12 Αύγ 2021, 23:38

Ε, έπιασες κι εσύ όλη τη μάκα του Phorum, υπάρχουν και άλλοι που ασκούν τη... botική με πιο κομψό τρόπο.
Μέλη των οποίων οι δημοσιεύσεις δεν προκαλούν αναφυλαξία παρότι εύκολα μπορείς να διακρίνεις σε ποια παράταξη ανήκουν.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 12 Αύγ 2021, 23:42

Gordian Knot έγραψε:
12 Αύγ 2021, 23:38
Ε, έπιασες κι εσύ όλη τη μάκα του Phorum, υπάρχουν και άλλοι που ασκούν τη... botική με πιο κομψό τρόπο.
Μέλη των οποίων οι δημοσιεύσεις δεν προκαλούν αναφυλαξία παρότι εύκολα μπορείς να διακρίνεις σε ποια παράταξη ανήκουν.
Αν υπηρετούν ιδεολογία χωρίς να έχουν άμεσο χρηματικό όφελος δεν νοούνται ως μποτάκια. Κι εγώ τέτοιος είμαι. Τα μπικικίνια είναι που ξεχωρίζουν το μποτάκι από τον ιδεολόγο. Άμεσα μπικικίνια, ή έμμεσα (πχ καλύτερη δουλειά στο μέλλον).
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 12 Αύγ 2021, 23:48

πάντα όριος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 22:23
τσιμπούκι με κατάποση παρά μποτ
δλδ κρίνε μόνος σου
θες το παιδί σου να καταλήξει πήζον bot Highlander Fluffy
Ο/η Fluffy κομπλέ μου φαίνεται. Αν κατέληγε όμως πάντα όριος θα το πούλαγα στους γύφτους και τα φράγκα θα τα έτρωγα σε πουτάνες και ναρκωτικά.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 12 Αύγ 2021, 23:55

πάντα όριος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 22:23
τσιμπούκι με κατάποση παρά μποτ
δλδ κρίνε μόνος σου
θες το παιδί σου να καταλήξει πήζον bot Highlander Fluffy


edit : και το Βλήμα
Αν θες να ξες η κοπέλα μου είναι καμερουνέζα, μαύρη κατράμι. Θα παντρευτούμε και θα κάνουμε παιδάκια μπάσταρδης φυλής που θα περάσουν σε καλύτερη σχολή απ'τα δικά σου και θα τους λένε "γλείψε τα μαύρα αρχίδια μου μαλάκα άριε γόνε".
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18076
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 12 Αύγ 2021, 23:59

πάντα όριος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 22:23
τσιμπούκι με κατάποση παρά μποτ
δλδ κρίνε μόνος σου
θες το παιδί σου να καταλήξει πήζον bot Highlander Fluffy


edit : και το Βλήμα
καλα εσυ ξεβρακωθηκες νωρις.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 13 Αύγ 2021, 00:44

πάντα όριος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 22:23
τσιμπούκι με κατάποση παρά μποτ
δλδ κρίνε μόνος σου
θες το παιδί σου να καταλήξει πήζον bot Highlander Fluffy


edit : και το Βλήμα
Το παιδί θα πρέπει να κάνει το αντίθετο από αυτό που πιστεύουν οι νεοναζί (δηλαδή ο βοθρικος αποπατος του ανθρωπινου είδους), οπότε ευχαριστούμε όπως κ;ι να έχει για τη συνεισφορά στο τοπικ και το feedback. :lol:

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Τσιμπουκάκι ή μποτάκι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 13 Αύγ 2021, 01:46

Αν αυτό σας ευχαριστεί και δίνει νόημα στη ζωή σας, μπορείτε να ζευγαρώσετε και με σκυλιά, να κάνετε κουτάβια. :102:
Προσοχή όμως, γιατί το kala-azar θερίζει. :giggle:

Εικόνα
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών