Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13315
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 07 Σεπ 2021, 22:36

Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:31
Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:28
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:19


Ναι, και κάποιος που του βρίζουν τη μάνα θυμάται.
Δεν έβρισε τη δική μου κάποιου άλλου είχε βρίσει, νομίζω του axilmar.
Στο μπανάρισμα δε σου λένε "έβρισες τη μάνα του τάδε", σου λένε "υβριστικά για συγγενικά πρόσωπα μελών".
Εμένα με είχε βρίσει προσωπικά (εμένα τον ίδιο) σε ΠΜ, το οποίο φυσικά και αναφέρθηκε, και προφανώς συνέβαλλε στο μπανάρισμά του. :g030:

Είπαμε, το άτομο μάλλον μπερδεύτηκε κάπου.
Ο δικός του ο λόγος σε σχέση με τον δικό σου, υπερτερεί. Αφήνω όμως μια χαραμάδα, για να μας πει ο axilmar
Δηλαδή δεν ξέρω 'γω αν μου βρισε τη μάνα. Εντάξει.
Από πού προκύπτει οτι υπερτερεί ο δικός του λόγος? Απ' το οτι είναι δεξιός σαν και 'σενα?
Επειδή εγώ προσωπικά δεν σου έχω βάλει ταμπέλα κομματική, ούτε ασχολούμαι με τα νήματα που ανοίγεις, θα σε παρακαλούσα να ανακαλέσεις τον χαρακτηρισμό και την στάμπα, που έχεις συνηθίσει να μοιράζεις στον κοσμάκη.
Και εξυπακούεται πως θα βάλω πάνω από ΄σενα τον Νάνδρο που είναι σαν αδερφός. Χρόνια τώρα. Ευχαριστώ.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48613
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Σεπ 2021, 22:46

Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 22:36
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:31
Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:28


Ο δικός του ο λόγος σε σχέση με τον δικό σου, υπερτερεί. Αφήνω όμως μια χαραμάδα, για να μας πει ο axilmar
Δηλαδή δεν ξέρω 'γω αν μου βρισε τη μάνα. Εντάξει.
Από πού προκύπτει οτι υπερτερεί ο δικός του λόγος? Απ' το οτι είναι δεξιός σαν και 'σενα?
Επειδή εγώ προσωπικά δεν σου έχω βάλει ταμπέλα κομματική, ούτε ασχολούμαι με τα νήματα που ανοίγεις, θα σε παρακαλούσα να ανακαλέσεις τον χαρακτηρισμό και την στάμπα, που έχεις συνηθίσει να μοιράζεις στον κοσμάκη.
Και εξυπακούεται πως θα βάλω πάνω από ΄σενα τον Νάνδρο που είναι σαν αδερφός. Χρόνια τώρα. Ευχαριστώ.
Και ο ίδιος δέχεται οτι τη μητέρα του aljawn (ο aljawn ήταν τελικά και οχι ο axilmar) είχε βρίσει, οπότε το θέμα λύνεται.
Από 'κει και πέρα προτιμώ να "κολλάω στάμπες" (πλάκα έχει να μιλάτε εσείς που κολλάτε στάμπες ψεκ, μεκ, και δεν ξέρω 'γω τί άλλο, αλλά τεσπα), παρά να βρίζω μάνες, ή να έχω "σαν αδερφό" άνθρωπο που ξεδιάντροπα παραδέχεται οτι το κάνει.
Εννοείται οτι δεν ανακαλώ τίποτα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13315
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 07 Σεπ 2021, 22:50

Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 22:46
Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 22:36
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:31


Δηλαδή δεν ξέρω 'γω αν μου βρισε τη μάνα. Εντάξει.
Από πού προκύπτει οτι υπερτερεί ο δικός του λόγος? Απ' το οτι είναι δεξιός σαν και 'σενα?
Επειδή εγώ προσωπικά δεν σου έχω βάλει ταμπέλα κομματική, ούτε ασχολούμαι με τα νήματα που ανοίγεις, θα σε παρακαλούσα να ανακαλέσεις τον χαρακτηρισμό και την στάμπα, που έχεις συνηθίσει να μοιράζεις στον κοσμάκη.
Και εξυπακούεται πως θα βάλω πάνω από ΄σενα τον Νάνδρο που είναι σαν αδερφός. Χρόνια τώρα. Ευχαριστώ.
Από 'κει και πέρα προτιμώ να "κολλάω στάμπες" (πλάκα έχει να μιλάτε εσείς που κολλάτε στάμπες ψεκ, μεκ, και δεν ξέρω 'γω τί άλλο, αλλά τεσπα),
Εννοείται οτι δεν ανακαλώ τίποτα.
Πότε σου κόλλησα εγώ στάμπα; Βρες μου μια δημοσίευση που να το έπραξα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14609
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 07 Σεπ 2021, 22:52

είχα και γω 'ένα αδερφό κάποτε.μια μέρα έβρισε την μάνα κάποιου σε ένα φανάρι.από τοτε δεν τον ξαναείδα,δεν του ξαναμίλησα.πάνε 20 χρόνια :smt005:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48613
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 08 Σεπ 2021, 00:35

Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 22:50
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 22:46
Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 22:36


Επειδή εγώ προσωπικά δεν σου έχω βάλει ταμπέλα κομματική, ούτε ασχολούμαι με τα νήματα που ανοίγεις, θα σε παρακαλούσα να ανακαλέσεις τον χαρακτηρισμό και την στάμπα, που έχεις συνηθίσει να μοιράζεις στον κοσμάκη.
Και εξυπακούεται πως θα βάλω πάνω από ΄σενα τον Νάνδρο που είναι σαν αδερφός. Χρόνια τώρα. Ευχαριστώ.
Από 'κει και πέρα προτιμώ να "κολλάω στάμπες" (πλάκα έχει να μιλάτε εσείς που κολλάτε στάμπες ψεκ, μεκ, και δεν ξέρω 'γω τί άλλο, αλλά τεσπα),
Εννοείται οτι δεν ανακαλώ τίποτα.
Πότε σου κόλλησα εγώ στάμπα; Βρες μου μια δημοσίευση που να το έπραξα.
Από 'κει και πέρα προτιμώ να "κολλάω στάμπες" (πλάκα έχει να μιλάτε εσείς που κολλάτε στάμπες ψεκ, μεκ, και δεν ξέρω 'γω τί άλλο, αλλά τεσπα), παρά να βρίζω μάνες, ή να έχω "σαν αδερφό" άνθρωπο που ξεδιάντροπα παραδέχεται οτι το κάνει.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8354
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 08 Σεπ 2021, 11:09

Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:28
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:19
Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:18


Κάποιος που τρώει 4μηνο μπαν, γνωρίζει πολύ καλά το λόγο γι'αυτό. Και προφανώς θυμάται στο ακέραιο τι έχει παιχτεί.
Ναι, και κάποιος που του βρίζουν τη μάνα θυμάται.
Δεν έβρισε τη δική μου κάποιου άλλου είχε βρίσει, νομίζω του axilmar.
Στο μπανάρισμα δε σου λένε "έβρισες τη μάνα του τάδε", σου λένε "υβριστικά για συγγενικά πρόσωπα μελών".
Εμένα με είχε βρίσει προσωπικά (εμένα τον ίδιο) σε ΠΜ, το οποίο φυσικά και αναφέρθηκε, και προφανώς συνέβαλλε στο μπανάρισμά του. :g030:

Είπαμε, το άτομο μάλλον μπερδεύτηκε κάπου.
Ο δικός του ο λόγος σε σχέση με τον δικό σου, υπερτερεί. Αφήνω όμως μια χαραμάδα, για να μας πει ο axilmar
Δεν ξερω τι λετε...ποτε κανενας δεν μου εβρισε την μανα, ή εαν εγινε κατι τετοιο δεν το εχω δει το σχολιο. Ποιος εβρισε ποιον;

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13315
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 08 Σεπ 2021, 11:45

axilmar έγραψε:
08 Σεπ 2021, 11:09
Πασιφάη έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:28
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2021, 15:19


Ναι, και κάποιος που του βρίζουν τη μάνα θυμάται.
Δεν έβρισε τη δική μου κάποιου άλλου είχε βρίσει, νομίζω του axilmar.
Στο μπανάρισμα δε σου λένε "έβρισες τη μάνα του τάδε", σου λένε "υβριστικά για συγγενικά πρόσωπα μελών".
Εμένα με είχε βρίσει προσωπικά (εμένα τον ίδιο) σε ΠΜ, το οποίο φυσικά και αναφέρθηκε, και προφανώς συνέβαλλε στο μπανάρισμά του. :g030:

Είπαμε, το άτομο μάλλον μπερδεύτηκε κάπου.
Ο δικός του ο λόγος σε σχέση με τον δικό σου, υπερτερεί. Αφήνω όμως μια χαραμάδα, για να μας πει ο axilmar
Δεν ξερω τι λετε...ποτε κανενας δεν μου εβρισε την μανα, ή εαν εγινε κατι τετοιο δεν το εχω δει το σχολιο. Ποιος εβρισε ποιον;
Όχι όλα οκ. Λάθος του Χέλωνου ήταν διότι δεν θυμόταν το όνομα του χρήστη που είχε εμπλακεί σε τσακωμό με τον Νάνδρο. Το έχει διευκρυνίσει όμως μερικές δημοσιεύσεις παραπάνω. Γράψε λάθος.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6344
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Προπαγάνδα υπέρ της εγκληματικής οργάνωσης ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 08 Σεπ 2021, 13:31

Αν μπορώ να βοηθήσω στην κουτσομπολίστικη συζήτηση ( :lol: ) και αν δεν με απατάει η μνήμη μου, είχαν τσακωθεί ο Nandros με τον alajwn και εκεί θυμάμαι κάτι μπινελίκια. Μήπως παραπάνω έγινε μπέρδεμα των ψευδωνύμων axilmar και alajwn δεδομένου ότι μοιάζουν λίγο "οπτικά";
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών