Μποτάκια εκτός ορίων

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Uppercut

Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 25 Οκτ 2021, 14:27

Απαντώ εδώ στο σχόλιο του George στο νήμα για τον θάνατο της Φώφης για να μην δώσω συνέχεια εκεί και επιτευχθεί ο στόχος των μποτακίων. Εγώ τον Μπούμπυ είχα προσέξει αλλά ήταν κι ο Εξαρχίδης.
George_V έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:16
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:13
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:44
ηταν μια αξιοπρεπέστατη γυναίκα που θα έκανε καλύτερα να γινόταν μητέρα και σύζυγος. Επάγγελμα οικιακά. Δεν είχε η γυναίκα την παραμικρή ιδέα πολιτικής και ήταν μάλλον λίγη λειψή εις τας φρένας. Θεός να την αναπαύει ωστόσο και να δίνει στους δικούς της παρηγοριά.
Με αυτο το σκουπίδι πάλι τι γινεται;
Eχει παρακμάσει το φόρουμ. Δεν είναι πια όπως ήταν παλιά.
Φυσικά, αφού τα αφήνουν να αλωνίζουν. Εγώ δεν έχω καταλάβει τον λόγο που τα σχόλια του μποτακίου δεν έχουν διαγραφεί και ο εξαιρετικός κατά τα άλλα Beria, τον οποίο σέβομαι και φυσικά κατανοώ την αηδία του, δεν έχει διαγράψει τα σχόλια του μποτ. Εγώ δεν απήντησα όπως έκανες εσύ και άλλοι για να μην το θρέφω. Διαγραφή των σχολίων και με αφορμή την εξύβριση και το οφ τόπικ, μία ποινή κι ένα μπανάρισμα. Και μην ακούσω ότι κι αλλού κάνουν οφ τόπικ και άμα εφαρμόζουμε αυτό παντού, με αφορμή αυτό και με δεδομένη τη βαρύτητα και τη συστηματικότητα της συμπεριφοράς του μποτ, το εφαρμόζεις, μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Τι σχολιάζουμε λες και κοιτάμε αβοήθητοι; Εγώ τα ανέφερα όλα τα σχόλια και δεν έχουν διαγραφεί.

Αυτό είναι το ζήτημα. Θα τιμωρήσουμε και θα αποκλείσουμε τα μποτ ή θα κοιτάμε ως παρατηρητές και θα λέμε τι κρίμα.


Τα ποστ του μποτ δεν έχουν διαγραφεί ως τώρα:
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:13
Η Φώφη ήταν πολιτικος με ήθος...Πόσο λυπάμαι!😢



Υγ..Είναι εξαιρετικά πολυπλοκη ασθένεια.
Το θέμα είναι γιατί οι υπαλληλοι των καπιταληστων δεν χρηματοδοτουν το ΕΣΥ για προληψη, εγκαιρη διαγνωση και θεραπεία που ειναι και το πιο σημαντικό για την αντιμετώπιση του.

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:18


Σαν δεν ντρεπεσαι υπαλληλακο της κακιας ωρας.
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:22

Εισαι ντροπη της λεξης ανθρωπος...φτου σου υπαλληλακο.
Στο νήμα για τον θάνατο μίας γυναίκας 56 ετών από καρκίνο. Πότε ως κοινότητα θα πούμε αρκετά, πάρτε μπούλο;

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10275
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 25 Οκτ 2021, 14:31

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα με τον Εξαρχίδη
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29389
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 25 Οκτ 2021, 14:43

Ο Εξαρχίδης είναι τρολ που απλά δεν έχει φραγμό. Κακώς, πρέπει να ξεχωρίζουμε καταστάσεις. Ο Μπουμπης, δεν πιάνεται. Είναι χαζός. Αλλά κυριολεκτικά χαζός, χαμηλό IQ πως το λέμε. Δεν έχει να κάνει με το ότι είναι μποτ.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24860
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 25 Οκτ 2021, 14:43

Uppercut έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:27
Απαντώ εδώ στο σχόλιο του George στο νήμα για τον θάνατο της Φώφης για να μην δώσω συνέχεια εκεί και επιτευχθεί ο στόχος των μποτακίων. Εγώ τον Μπούμπυ είχα προσέξει αλλά ήταν κι ο Εξαρχίδης.
George_V έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:16
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:13


Με αυτο το σκουπίδι πάλι τι γινεται;
Eχει παρακμάσει το φόρουμ. Δεν είναι πια όπως ήταν παλιά.
Φυσικά, αφού τα αφήνουν να αλωνίζουν. Εγώ δεν έχω καταλάβει τον λόγο που τα σχόλια του μποτακίου δεν έχουν διαγραφεί και ο εξαιρετικός κατά τα άλλα Beria, τον οποίο σέβομαι και φυσικά κατανοώ την αηδία του, δεν έχει διαγράψει τα σχόλια του μποτ. Εγώ δεν απήντησα όπως έκανες εσύ και άλλοι για να μην το θρέφω. Διαγραφή των σχολίων και με αφορμή την εξύβριση και το οφ τόπικ, μία ποινή κι ένα μπανάρισμα. Και μην ακούσω ότι κι αλλού κάνουν οφ τόπικ και άμα εφαρμόζουμε αυτό παντού, με αφορμή αυτό και με δεδομένη τη βαρύτητα και τη συστηματικότητα της συμπεριφοράς του μποτ, το εφαρμόζεις, μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Τι σχολιάζουμε λες και κοιτάμε αβοήθητοι; Εγώ τα ανέφερα όλα τα σχόλια και δεν έχουν διαγραφεί.

Αυτό είναι το ζήτημα. Θα τιμωρήσουμε και θα αποκλείσουμε τα μποτ ή θα κοιτάμε ως παρατηρητές και θα λέμε τι κρίμα.

SpoilerShow
Τα ποστ του μποτ δεν έχουν διαγραφεί ως τώρα:
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:13
Η Φώφη ήταν πολιτικος με ήθος...Πόσο λυπάμαι!😢



Υγ..Είναι εξαιρετικά πολυπλοκη ασθένεια.
Το θέμα είναι γιατί οι υπαλληλοι των καπιταληστων δεν χρηματοδοτουν το ΕΣΥ για προληψη, εγκαιρη διαγνωση και θεραπεία που ειναι και το πιο σημαντικό για την αντιμετώπιση του.

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:18


Σαν δεν ντρεπεσαι υπαλληλακο της κακιας ωρας.
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:22

Εισαι ντροπη της λεξης ανθρωπος...φτου σου υπαλληλακο.
Στο νήμα για τον θάνατο μίας γυναίκας 56 ετών από καρκίνο. Πότε ως κοινότητα θα πούμε αρκετά, πάρτε μπούλο;

Έχει μπει μπουγάδα στο άλλο νήμα με τους χυδαίους χαρακτηρισμούς
Ένα, ένα
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 25 Οκτ 2021, 14:58

Ο Beria απ' ότι βλέπω, αυτή τη στιγμή τραβάει κουπί μόνος του.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Uppercut

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 25 Οκτ 2021, 14:58

Το πιστεύω. Ας μπει κι άλλος συντονιστής, έχουμε τόσα άτομα που θα μπορούσαν.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26904
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 25 Οκτ 2021, 15:04

Uppercut έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:27
Απαντώ εδώ στο σχόλιο του George στο νήμα για τον θάνατο της Φώφης για να μην δώσω συνέχεια εκεί και επιτευχθεί ο στόχος των μποτακίων. Εγώ τον Μπούμπυ είχα προσέξει αλλά ήταν κι ο Εξαρχίδης.
George_V έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:16
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
25 Οκτ 2021, 14:13


Με αυτο το σκουπίδι πάλι τι γινεται;
Eχει παρακμάσει το φόρουμ. Δεν είναι πια όπως ήταν παλιά.
Φυσικά, αφού τα αφήνουν να αλωνίζουν. Εγώ δεν έχω καταλάβει τον λόγο που τα σχόλια του μποτακίου δεν έχουν διαγραφεί και ο εξαιρετικός κατά τα άλλα Beria, τον οποίο σέβομαι και φυσικά κατανοώ την αηδία του, δεν έχει διαγράψει τα σχόλια του μποτ. Εγώ δεν απήντησα όπως έκανες εσύ και άλλοι για να μην το θρέφω. Διαγραφή των σχολίων και με αφορμή την εξύβριση και το οφ τόπικ, μία ποινή κι ένα μπανάρισμα. Και μην ακούσω ότι κι αλλού κάνουν οφ τόπικ και άμα εφαρμόζουμε αυτό παντού, με αφορμή αυτό και με δεδομένη τη βαρύτητα και τη συστηματικότητα της συμπεριφοράς του μποτ, το εφαρμόζεις, μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Τι σχολιάζουμε λες και κοιτάμε αβοήθητοι; Εγώ τα ανέφερα όλα τα σχόλια και δεν έχουν διαγραφεί.

Αυτό είναι το ζήτημα. Θα τιμωρήσουμε και θα αποκλείσουμε τα μποτ ή θα κοιτάμε ως παρατηρητές και θα λέμε τι κρίμα.


Τα ποστ του μποτ δεν έχουν διαγραφεί ως τώρα:
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:13
Η Φώφη ήταν πολιτικος με ήθος...Πόσο λυπάμαι!😢



Υγ..Είναι εξαιρετικά πολυπλοκη ασθένεια.
Το θέμα είναι γιατί οι υπαλληλοι των καπιταληστων δεν χρηματοδοτουν το ΕΣΥ για προληψη, εγκαιρη διαγνωση και θεραπεία που ειναι και το πιο σημαντικό για την αντιμετώπιση του.

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:18


Σαν δεν ντρεπεσαι υπαλληλακο της κακιας ωρας.
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
25 Οκτ 2021, 13:22

Εισαι ντροπη της λεξης ανθρωπος...φτου σου υπαλληλακο.
Στο νήμα για τον θάνατο μίας γυναίκας 56 ετών από καρκίνο. Πότε ως κοινότητα θα πούμε αρκετά, πάρτε μπούλο;
Παλιότερα ακόμα και οι πολιτικές κοντρες στο πχορουμ είχαν στοιχεία αστεϊσμού και τρολλαρισμα τος μεταξύ μας.

Πλέον έχουν φτάσει σε σημείο να βρίζονται χυδαια μέχρι οικογένειες και σπίτια.

Για αυτό λέω ότι παρηκμασε το Πχορουμ και φταίμε εμείς για αυτό.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24355
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 25 Οκτ 2021, 15:05

Ο Πορφύριος έχει ένα πολύ εγκεφαλικό χιούμορ που ενδεχομένως κάποιες στιγμές είναι λίγο ανάρμοστο, αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται ιδιαίτερο νιονιό για να καταλάβει κανείς ότι δεν υπάρχει κακή πρόθεση ούτε βέβαια ταιριάζει ο χαρακτηρισμός "μποτ" που σημαίνει είτε κυριολεκτικά ένα μηχάνημα που σπαμμάρει περιεχόμενο χωρίς να ενδιαφέρεται καθόλου να συζητήσει είτε μεταφορικά έναν χρήστη με ατζέντα που κάνει το ίδιο.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26904
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 25 Οκτ 2021, 15:08

foscilis έγραψε:
25 Οκτ 2021, 15:05
Ο Πορφύριος έχει ένα πολύ εγκεφαλικό χιούμορ που ενδεχομένως κάποιες στιγμές είναι λίγο ανάρμοστο, αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται ιδιαίτερο νιονιό για να καταλάβει κανείς ότι δεν υπάρχει κακή πρόθεση ούτε βέβαια ταιριάζει ο χαρακτηρισμός "μποτ" που σημαίνει είτε κυριολεκτικά ένα μηχάνημα που σπαμμάρει περιεχόμενο χωρίς να ενδιαφέρεται καθόλου να συζητήσει είτε μεταφορικά έναν χρήστη με ατζέντα που κάνει το ίδιο.
Δεν μιλαω για τον Εξαρχίδης που ενίοτε έχει ένα δυσνόητο και εκκεντρικό λογο/χιούμορ αλλά γενικότερα για τα μποτ κάθε χρώματος και προέλευσης που απλά κάνουν κομματική προπαγάνδα χωρίς να νοιάζονται για τίποτε άλλο.

Και νημα στη μαγειρική να ανοίξει κανείς για συνταγές μπακαλιαρου θα καταλήξει να συζητάμε πάλι σε μια απαίσια πολιτική κόντρα πολλαπλών αποχρώσεων.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 25 Οκτ 2021, 15:11

foscilis έγραψε:
25 Οκτ 2021, 15:05
Ο Πορφύριος έχει ένα πολύ εγκεφαλικό χιούμορ που ενδεχομένως κάποιες στιγμές είναι λίγο ανάρμοστο, αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται ιδιαίτερο νιονιό για να καταλάβει κανείς ότι δεν υπάρχει κακή πρόθεση ούτε βέβαια ταιριάζει ο χαρακτηρισμός "μποτ" που σημαίνει είτε κυριολεκτικά ένα μηχάνημα που σπαμμάρει περιεχόμενο χωρίς να ενδιαφέρεται καθόλου να συζητήσει είτε μεταφορικά έναν χρήστη με ατζέντα που κάνει το ίδιο.
:smt023

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 25 Οκτ 2021, 15:39

ενω καταλαβαινω το πνευμα του νηματοθετη και συμφωνω, εχω να πω οτι το αγωι κανει τον αγωγιατη

κοινως, οταν καθημερινα γραφονται ποστ που προσβαλλουν νεκρους με τις δεκαδες και δεν τρεχει καστανο ειναι λογικο να υπαρχουν και τετοια φαινομενα :102::102::102:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 25 Οκτ 2021, 15:49

Καραμπαμπισμός... Πλήρης καραμπαμπισμός....
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30302
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 25 Οκτ 2021, 15:50

George_V έγραψε:
25 Οκτ 2021, 15:04
Παλιότερα ακόμα και οι πολιτικές κοντρες στο πχορουμ είχαν στοιχεία αστεϊσμού και τρολλαρισμα τος μεταξύ μας.

Πλέον έχουν φτάσει σε σημείο να βρίζονται χυδαια μέχρι οικογένειες και σπίτια.

Για αυτό λέω ότι παρηκμασε το Πχορουμ και φταίμε εμείς για αυτό.
οι νεοδημοκράτες οπαδοί του Κούλη φταίνε για αυτή την εξέλιξη διότι έβριζαν ανεξέλεγκτα και ανενόχλητα για αρκετά χρόνια.
Τωρα που ακούνε αναλογες απαντήσεις στραβώνουν και κλαψουρίζουν για το επίπεδο..
Αυτή ηταν η γραμμη του επιτελείου του Κούλη προκειμένου να εκλεγεί: πόλωση παντού,
τωρα δεν καταλαβαίνω γιατί ενοχλέιστε?
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8645
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 25 Οκτ 2021, 16:09

Εμένα μ' αρέσει το χιούμορ του Εξαρχίδη, όταν το καταλαβαίνω, τουλάχιστον.

Με τη Γεννηματά δεν το έπιασα ακριβώς.
Z

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2433
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Μποτάκια εκτός ορίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 25 Οκτ 2021, 16:22

Nομιζα οτι ηταν νημα για παπουτσια :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών