Να τι μπορεί να φταίει

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Να τι μπορεί να φταίει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Σεπ 2022, 02:36

έργο_μακέτο έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:24
Το να διαβάζεις όλη την ημέρα για εγκλήματα όντως είναι επιζήμιο για την ψυχική σου υγεία.
Γενικά οι φουλ στην αρνητικότητα ειδήσεις, δηλαδή οι ειδήσεις.
Ειλικρινά πάντως εμένανε με φαίνεται τρομερά περίεργο που υπάρχει κόσμος που ακόμη βλέπει πχ τηλεόραση ή άντε όχι βλέπει γενικά σούπερ συστηματικά αλλά βλέπει ρε παιδί μου.
Οκ, εγώ την έκοψα πρακτικά από την εποχή που ξεκίνησαν τα xfiles με το pinky and the brain, δηλαδή κοντά στο μηδέν θέαση από τότε με λίγες εξαιρέσεις ανά περιόδους.
Όσοι συνεχίζετε να βλέπετε κόφτε την, ή έστω θα σας έλεγα να σβήσετε το σκάϊ αλλά και πάλι... Κόφτε την και ελάτε μετά στην ενότητα εσωτερική πολιτική να τα πούμε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Να τι μπορεί να φταίει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 02 Σεπ 2022, 02:48

sys3x έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:36
έργο_μακέτο έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:24
Το να διαβάζεις όλη την ημέρα για εγκλήματα όντως είναι επιζήμιο για την ψυχική σου υγεία.
Γενικά οι φουλ στην αρνητικότητα ειδήσεις, δηλαδή οι ειδήσεις.
Ειλικρινά πάντως εμένανε με φαίνεται τρομερά περίεργο που υπάρχει κόσμος που ακόμη βλέπει πχ τηλεόραση ή άντε όχι βλέπει γενικά σούπερ συστηματικά αλλά βλέπει ρε παιδί μου.
Οκ, εγώ την έκοψα πρακτικά από την εποχή που ξεκίνησαν τα xfiles με το pinky and the brain, δηλαδή κοντά στο μηδέν θέαση από τότε με λίγες εξαιρέσεις ανά περιόδους.
Όσοι συνεχίζετε να βλέπετε κόφτε την, ή έστω θα σας έλεγα να σβήσετε το σκάϊ αλλά και πάλι... Κόφτε την και ελάτε μετά στην ενότητα εσωτερική πολιτική να τα πούμε.
Ναι ρε. Η συσκευή πλέον είναι για να βλέπεις γιουτού, σποτηφάε, τσόντα από το usb.

(Εννοείται ότι όλα τα ανοίγεις με αλέξα και γκούγκο)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Να τι μπορεί να φταίει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Σεπ 2022, 02:54

Χαοτικός έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:48
sys3x έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:36
έργο_μακέτο έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:24
Το να διαβάζεις όλη την ημέρα για εγκλήματα όντως είναι επιζήμιο για την ψυχική σου υγεία.
Γενικά οι φουλ στην αρνητικότητα ειδήσεις, δηλαδή οι ειδήσεις.
Ειλικρινά πάντως εμένανε με φαίνεται τρομερά περίεργο που υπάρχει κόσμος που ακόμη βλέπει πχ τηλεόραση ή άντε όχι βλέπει γενικά σούπερ συστηματικά αλλά βλέπει ρε παιδί μου.
Οκ, εγώ την έκοψα πρακτικά από την εποχή που ξεκίνησαν τα xfiles με το pinky and the brain, δηλαδή κοντά στο μηδέν θέαση από τότε με λίγες εξαιρέσεις ανά περιόδους.
Όσοι συνεχίζετε να βλέπετε κόφτε την, ή έστω θα σας έλεγα να σβήσετε το σκάϊ αλλά και πάλι... Κόφτε την και ελάτε μετά στην ενότητα εσωτερική πολιτική να τα πούμε.
Ναι ρε. Η συσκευή πλέον είναι για να βλέπεις γιουτού, σποτηφάε, τσόντα από το usb.

(Εννοείται ότι όλα τα ανοίγεις με αλέξα και γκούγκο)
Εγώ τα ανοίγω με την σκέψη μου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Να τι μπορεί να φταίει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 02 Σεπ 2022, 04:47

sys3x έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:36
έργο_μακέτο έγραψε:
02 Σεπ 2022, 02:24
Το να διαβάζεις όλη την ημέρα για εγκλήματα όντως είναι επιζήμιο για την ψυχική σου υγεία.
Γενικά οι φουλ στην αρνητικότητα ειδήσεις, δηλαδή οι ειδήσεις.
Ειλικρινά πάντως εμένανε με φαίνεται τρομερά περίεργο που υπάρχει κόσμος που ακόμη βλέπει πχ τηλεόραση ή άντε όχι βλέπει γενικά σούπερ συστηματικά αλλά βλέπει ρε παιδί μου.
Οκ, εγώ την έκοψα πρακτικά από την εποχή που ξεκίνησαν τα xfiles με το pinky and the brain, δηλαδή κοντά στο μηδέν θέαση από τότε με λίγες εξαιρέσεις ανά περιόδους.
Όσοι συνεχίζετε να βλέπετε κόφτε την, ή έστω θα σας έλεγα να σβήσετε το σκάϊ αλλά και πάλι... Κόφτε την και ελάτε μετά στην ενότητα εσωτερική πολιτική να τα πούμε.
εχω πεταξει την τηλεοραση απο το μπαλκονι απο το 2007... διοτι μια μερα σκεφτηκα αυτο που λεει ο χαος τωρα εν 2022... οπου κι αν ειμουν σε παρεα, μιλαγανε για οτι ειδανε την τηλεοραση και οπαδοποιουνταν ολοι με τα ειδωλα τους... και ειπα... αφου θα μου τα πουνε ολα οι αλλοι στην παρεα και θα ειναι δημοδιογραφικοτεροι των δημοσιογραφων και αναλυκοτεροι των αναλυτων και προφητικοτεροι των προφητων κ.τλ, κ.τλ, τι καθομαι και βλεπω τελεοραση σαν γκιωνης... θα μου τα πουνε ολα οι αλλοι γκιωνηδες και οι μπουφοι στην πλατέα... τέλος... και βρήκα την υγειά μου...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Αχθος Αρουρης
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 02 Ιουν 2022, 21:27
Phorum.gr user: Αχθος Αρουρης

Re: Να τι μπορεί να φταίει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αχθος Αρουρης » 07 Σεπ 2022, 23:52

περπατω εις το δασος,
οταν ο τιβιλυκος δεν ειναι εδω,
......

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23230
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Να τι μπορεί να φταίει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 10 Σεπ 2022, 15:06

Πες το με άλλα λόγια: Για μία μεγάλη μερίδα πχωρουμιτών, μία μόνο ενότητα υπάρχει και λέγεται "εσωτερική πολιτική". Οτιδήποτε συμβαίνει στο σύμπαν, το ανάγουν σε αυτή την ενότητα με φραστικές ακροβασίες και λογικά άλματα.

Αυτοί λοιπόν, δεν "βλέπουν" άλλη ενότητα εδώ μέσα.

Ακόμη κι αν πέσει μετεωρίτης θα το τροποποιήσουν κατάλληλα, ώστε να ενταχθεί στην εσωτερική πολιτική. Δηλαδή "δεξιοί Vs αριστεροί".

Ολο το πχώρουμ είναι... εσωτερική πολιτική με καραμπαμπικά χαρακτηριστικά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών