συνάντηση Αθήνας 2023

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: συνάντηση Αθήνας 2023

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 05 Ιαν 2023, 21:32

vantono έγραψε:
05 Ιαν 2023, 21:31
Cecily Anne έγραψε:
05 Ιαν 2023, 21:26
vantono έγραψε:
05 Ιαν 2023, 21:03

:smt005:
Σήμερα πήγα πρώτη φορά τον ανιψιό μου, γιατί έτρωγε δυο μέρες στη σειρά κινέζικο και τους είχε πρήξει, οπότε είπα να τον πάω σε κάτι διαφορετικό. Οι γονείς του θεωρούσαν ότι δε θα αγγίξει τίποτα ρε και πέσανε στοιχήματα. Καλά ένα θα σου πω, έφαγε μισό πιάτο τσικεν μπατερ μασάλα και μισό ρυζι με κύμινο και δεν ξέρω αν τα έχεις παραγγείλει ποτέ, αλλά μιλάμε για ΠΟΛΥ ΦΑΙ.
Που τα χώρεσε όλα αυτά ο πιτσιρίκος? Έχω φάει τέτοια και απ'οσο θυμαμαι είναι ποσοτηταρες. Ακόμα και εκείνη η πρασινη σαλάτα με το κοτόπουλο και το αβοκάντο είναι τεράστια ποσότητα, και τα σουβλάκια, γενικά ο,τι κάνουν εκεί.
Όταν δεν πεινάω του σκασμου, αλλά νορμάλ, με ζόρια τρώω ολόκληρο σουβλακι. Και με μισό αισθάνομαι να χορταινω.
Dude το σουβλάκι το γράφει "για δύο άτομα". :lol:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
filitsa
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: 16 Δεκ 2022, 00:46

Re: συνάντηση Αθήνας 2023

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από filitsa » 05 Ιαν 2023, 21:32

Beria έγραψε:
05 Ιαν 2023, 20:30
Στο booze ρε άτομο;
Τόσο θεριακλης είσαι;
Ειπα μήπως αποτελέσει κίνητρο για την αλικατ
Prepon έγραψε:
19 Αύγ 2021, 22:53
Όχι σκουλίκι, σαρανταποδαρούσα
hellegennes έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 08:19
Οκ, είσαι πραγματικά αξιοθρήνητη.
(απευθυνόμενοι σε γνωστή χρήστρια του πακυ)

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22901
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: συνάντηση Αθήνας 2023

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Ιαν 2023, 21:44

Cecily Anne έγραψε:
05 Ιαν 2023, 21:32
vantono έγραψε:
05 Ιαν 2023, 21:31
Cecily Anne έγραψε:
05 Ιαν 2023, 21:26


Σήμερα πήγα πρώτη φορά τον ανιψιό μου, γιατί έτρωγε δυο μέρες στη σειρά κινέζικο και τους είχε πρήξει, οπότε είπα να τον πάω σε κάτι διαφορετικό. Οι γονείς του θεωρούσαν ότι δε θα αγγίξει τίποτα ρε και πέσανε στοιχήματα. Καλά ένα θα σου πω, έφαγε μισό πιάτο τσικεν μπατερ μασάλα και μισό ρυζι με κύμινο και δεν ξέρω αν τα έχεις παραγγείλει ποτέ, αλλά μιλάμε για ΠΟΛΥ ΦΑΙ.
Που τα χώρεσε όλα αυτά ο πιτσιρίκος? Έχω φάει τέτοια και απ'οσο θυμαμαι είναι ποσοτηταρες. Ακόμα και εκείνη η πρασινη σαλάτα με το κοτόπουλο και το αβοκάντο είναι τεράστια ποσότητα, και τα σουβλάκια, γενικά ο,τι κάνουν εκεί.
Όταν δεν πεινάω του σκασμου, αλλά νορμάλ, με ζόρια τρώω ολόκληρο σουβλακι. Και με μισό αισθάνομαι να χορταινω.
Dude το σουβλάκι το γράφει "για δύο άτομα". :lol:
Δεν το έχω προσέξει καν αυτο στον κατάλογο λολ...
Για αυτό τα καλοκαίρια που κλείνει το στομάχι μου λόγω διατροφής, δεν μπορώ με τίποτα να φάω πάνω από μισό. Το χειμώνα το κατεβάζω και ολόκληρο αν πεινάω δυνατά, αλλά με βαραίνει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών