Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Φεβ 2023, 18:30

vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:22
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:13
vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:03


Μα ακριβώς επειδή έχουν θέματα με τον χαρακτήρα τους δε μιλάω.Τι να πώ σε κάποιον που έχει περάσει τα 2/3 της ζωής του για τον χαρακτήρα του.Μήπως θα αλλάξει κάτι?Μήπως θα προσπαθήσει?Η μήπως θα πάρει σοβαρά τις δικές μου απόψεις για την ζωή?
Βρε αγάπη μου χρυσή το να τους δίνω σημασία τους δίνει αξία μεγαλύτερη απο αυτήν που αξίζουν.
Εγώ δεν σου είπα να ασχοληθείς επισταμένως Βάγγο. Απλά να μην αφήνεις περιθώριο ανταπάντησης σε αισχρές και απειλητικές αναρτήσεις. Διαφορετικά δίνεις ''πάτημα'' στους μουρλούς, να ασχοληθούν περαιτέρω. Αν το κόψεις εν τη γεννέσει του, δεν θα υπάρξει πρόβλημα. Με τη βοήθεια του συντονισμού αν δεις τα ''σκούρα''.
Μπορεί να έχεις δίκιο ,πάντως δεν ''το΄χω '' με τα μπινελίκια ,δε μου βγαίνουν .Κάπου σε θαυμάζω που τους απαντάς όπως πρέπει ,αλλά εγώ δεν ''το΄χω''.Πές το και χαζομάρα αλλά θεωρώ ότι ο καθένας θα πάρει κάποια στιγμή αυτό που του ''αξίζει''.
Φέξε μου και γλύστρισε. :smt005:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Φεβ 2023, 18:34

Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:30
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:28
Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:19


Τι να πω κι εγώ που με το καλημέρα με απειλούσαν ότι θα με αρχίσουν στις γρήγορες
Ο Στυγιος και ο Ελληγεννής, προφανώς το διαχειρίζονται λάθος. Και αυτό διότι έχουν προηγούμενα βαρβάτα με τον Γιαννόπουλα όπως εικάζω. Δεν ξέρω αν είσαι κάποιος παλιός χρήστης και ούτε με νοιάζει, στο πλαίσιο εκείνο που προσωπικά μου φέρεσαι όμορφα, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν είσαι καινούργια, καλώς ήρθες, να λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα μας.
Καλώς σε βρήκα, φυσικά και δεν είμαι ο Γιαννόπουλος, εκτός και αν εκείνος ήταν γυναίκα και έλεγε ότι είναι άντρας.
Εν τω μεταξύ ψάχνω τι το κακό έχει κάνει και τον μισούν όλοι και δεν καταλαβαίνω.
Ψιτ, εγώ σε τέτοια τριπάκια δεν μπαίνω. Κάποια στιγμή είναι η αλήθεια πως σκέφτηκα ποιός παλιός μπορεί να είσαι και δη, μπαναρισμένος, αλλά κλάιν στην τελική. Σου ξεκαθάρισα, εμένα μην ενοχλήσεις και θα τα πάμε πρίμα. Καλή διαμονή στο πχορουμάκι μας. :wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 01 Φεβ 2023, 18:37

Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:30
vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:22
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:13


Εγώ δεν σου είπα να ασχοληθείς επισταμένως Βάγγο. Απλά να μην αφήνεις περιθώριο ανταπάντησης σε αισχρές και απειλητικές αναρτήσεις. Διαφορετικά δίνεις ''πάτημα'' στους μουρλούς, να ασχοληθούν περαιτέρω. Αν το κόψεις εν τη γεννέσει του, δεν θα υπάρξει πρόβλημα. Με τη βοήθεια του συντονισμού αν δεις τα ''σκούρα''.
Μπορεί να έχεις δίκιο ,πάντως δεν ''το΄χω '' με τα μπινελίκια ,δε μου βγαίνουν .Κάπου σε θαυμάζω που τους απαντάς όπως πρέπει ,αλλά εγώ δεν ''το΄χω''.Πές το και χαζομάρα αλλά θεωρώ ότι ο καθένας θα πάρει κάποια στιγμή αυτό που του ''αξίζει''.
Φέξε μου και γλύστρισε. :smt005:
Μάλλον προτιμάς τις άμεσες και γρήγορες απαντήσεις.
Τι να σου πώ κι ε΄γω ο άμοιρος?
Πάντως δεν μπήκα στο πχώρουμ με σκοπό να τσακώνομαι ,σκαρώνω κανα στιχάκι και περνά η μέρα πιο όμορφα.
Είναι αλήθεια πάντως ότι οι περισσότεροι σε ''σκανάρουν'' όπως το λένε ,για το τι Μάρκα κόμμα καπνίζεις ,έχει και το γούστο του αυτό. :102:
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Φεβ 2023, 18:40

vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:37
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:30
vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:22

Μπορεί να έχεις δίκιο ,πάντως δεν ''το΄χω '' με τα μπινελίκια ,δε μου βγαίνουν .Κάπου σε θαυμάζω που τους απαντάς όπως πρέπει ,αλλά εγώ δεν ''το΄χω''.Πές το και χαζομάρα αλλά θεωρώ ότι ο καθένας θα πάρει κάποια στιγμή αυτό που του ''αξίζει''.
Φέξε μου και γλύστρισε. :smt005:
Μάλλον προτιμάς τις άμεσες και γρήγορες απαντήσεις.
Τι να σου πώ κι ε΄γω ο άμοιρος?
Πάντως δεν μπήκα στο πχώρουμ με σκοπό να τσακώνομαι ,σκαρώνω κανα στιχάκι και περνά η μέρα πιο όμορφα.
Είναι αλήθεια πάντως ότι οι περισσότεροι σε ''σκανάρουν'' όπως το λένε ,για το τι Μάρκα κόμμα καπνίζεις ,έχει και το γούστο του αυτό. :102:
Εσύ προσπάθησε να περνάς καλά εδώ μέσα και αν αισθάνεσαι πως αδικείσαι απάντησε με τον τρόπο που επιθυμείς. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι, ούτε έχουμε τον ίδιο τρόπο αντιμετώπισης στα πράγματα. Αντιλαμβάνομαι το ''ταμπέλιασμα'', αλλά είναι σύνηθες.
Περιμένω να γράφεις συχνότερα. Σε συμπαθώ πολύ να ξέρεις. :P
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 01 Φεβ 2023, 18:43

Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:40
vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:37
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:30


Φέξε μου και γλύστρισε. :smt005:
Μάλλον προτιμάς τις άμεσες και γρήγορες απαντήσεις.
Τι να σου πώ κι ε΄γω ο άμοιρος?
Πάντως δεν μπήκα στο πχώρουμ με σκοπό να τσακώνομαι ,σκαρώνω κανα στιχάκι και περνά η μέρα πιο όμορφα.
Είναι αλήθεια πάντως ότι οι περισσότεροι σε ''σκανάρουν'' όπως το λένε ,για το τι Μάρκα κόμμα καπνίζεις ,έχει και το γούστο του αυτό. :102:
Εσύ προσπάθησε να περνάς καλά εδώ μέσα και αν αισθάνεσαι πως αδικείσαι απάντησε με τον τρόπο που επιθυμείς. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι, ούτε έχουμε τον ίδιο τρόπο αντιμετώπισης στα πράγματα. Αντιλαμβάνομαι το ''ταμπέλιασμα'', αλλά είναι σύνηθες.
Περιμένω να γράφεις συχνότερα. Σε συμπαθώ πολύ να ξέρεις. :P
Ναι βρε σύ γλυκια μου,κι εγώ σε συμπαθώ πολύ ,είσαι και συντοπίτισσα και έχω έναν λόγο παραπάνω. :P:+1:
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 01 Φεβ 2023, 18:45

Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:34
Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:30
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:28


Ο Στυγιος και ο Ελληγεννής, προφανώς το διαχειρίζονται λάθος. Και αυτό διότι έχουν προηγούμενα βαρβάτα με τον Γιαννόπουλα όπως εικάζω. Δεν ξέρω αν είσαι κάποιος παλιός χρήστης και ούτε με νοιάζει, στο πλαίσιο εκείνο που προσωπικά μου φέρεσαι όμορφα, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν είσαι καινούργια, καλώς ήρθες, να λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα μας.
Καλώς σε βρήκα, φυσικά και δεν είμαι ο Γιαννόπουλος, εκτός και αν εκείνος ήταν γυναίκα και έλεγε ότι είναι άντρας.
Εν τω μεταξύ ψάχνω τι το κακό έχει κάνει και τον μισούν όλοι και δεν καταλαβαίνω.
Ψιτ, εγώ σε τέτοια τριπάκια δεν μπαίνω. Κάποια στιγμή είναι η αλήθεια πως σκέφτηκα ποιός παλιός μπορεί να είσαι και δη, μπαναρισμένος, αλλά κλάιν στην τελική. Σου ξεκαθάρισα, εμένα μην ενοχλήσεις και θα τα πάμε πρίμα. Καλή διαμονή στο πχορουμάκι μας. :wave:
Γιατί να σε ενοχλήσω, ίσα ίσα που μου είσαι συμπαθής.

xioni
Δημοσιεύσεις: 1589
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 01 Φεβ 2023, 18:48

vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 17:25
Κανένα κακό δεν έχει το ο,τι πίνω ουίσκυ ,πόσο μάλλον το οτι πίνω μόνον τα Χριστούγεννα που έρχεται ο αδερφός μου απο την ξενιτιά για να μας δεί εμένα και την μάνα μου και να το γιορτάσουμε .Πίνω μόνον τότε και τον υπόλοιπο χρόνο απέχω απο το αλκοόλ,άλλά για κάποιους είναι επιλήψιμό για τι είμαι Κομμουνιστής
Όταν πίνεις γράφεις ποιήματα; :D

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 01 Φεβ 2023, 18:53

xioni έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:48
vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 17:25
Κανένα κακό δεν έχει το ο,τι πίνω ουίσκυ ,πόσο μάλλον το οτι πίνω μόνον τα Χριστούγεννα που έρχεται ο αδερφός μου απο την ξενιτιά για να μας δεί εμένα και την μάνα μου και να το γιορτάσουμε .Πίνω μόνον τότε και τον υπόλοιπο χρόνο απέχω απο το αλκοόλ,άλλά για κάποιους είναι επιλήψιμό για τι είμαι Κομμουνιστής
Όταν πίνεις γράφεις ποιήματα; :D
Μπα ,λέω εξυπνάδες :fp:
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Φεβ 2023, 19:14

vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:43
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:40
vag_el έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:37


Μάλλον προτιμάς τις άμεσες και γρήγορες απαντήσεις.
Τι να σου πώ κι ε΄γω ο άμοιρος?
Πάντως δεν μπήκα στο πχώρουμ με σκοπό να τσακώνομαι ,σκαρώνω κανα στιχάκι και περνά η μέρα πιο όμορφα.
Είναι αλήθεια πάντως ότι οι περισσότεροι σε ''σκανάρουν'' όπως το λένε ,για το τι Μάρκα κόμμα καπνίζεις ,έχει και το γούστο του αυτό. :102:
Εσύ προσπάθησε να περνάς καλά εδώ μέσα και αν αισθάνεσαι πως αδικείσαι απάντησε με τον τρόπο που επιθυμείς. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι, ούτε έχουμε τον ίδιο τρόπο αντιμετώπισης στα πράγματα. Αντιλαμβάνομαι το ''ταμπέλιασμα'', αλλά είναι σύνηθες.
Περιμένω να γράφεις συχνότερα. Σε συμπαθώ πολύ να ξέρεις. :P
Ναι βρε σύ γλυκια μου,κι εγώ σε συμπαθώ πολύ ,είσαι και συντοπίτισσα και έχω έναν λόγο παραπάνω. :P:+1:
:ty:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23120
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 01 Φεβ 2023, 19:20

vagabondo έγραψε:
01 Φεβ 2023, 00:17
GoBack έγραψε:
31 Ιαν 2023, 00:31
90% ο στοκερ της σεσιλ
5% γενιας
3% ορεστης
2% JJ σε καραντινα με προβιντ
Εγώ λέω πως είναι ο αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας. :roll:
Εγώ πάλι λέω ότι αν δεν είναι η Καρολίνα, είναι κάποιος καινούργιος ή κάποιος που έμπαινε παλιά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Φεβ 2023, 19:24

Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:45
Πασιφάη έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:34
Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 18:30


Καλώς σε βρήκα, φυσικά και δεν είμαι ο Γιαννόπουλος, εκτός και αν εκείνος ήταν γυναίκα και έλεγε ότι είναι άντρας.
Εν τω μεταξύ ψάχνω τι το κακό έχει κάνει και τον μισούν όλοι και δεν καταλαβαίνω.
Ψιτ, εγώ σε τέτοια τριπάκια δεν μπαίνω. Κάποια στιγμή είναι η αλήθεια πως σκέφτηκα ποιός παλιός μπορεί να είσαι και δη, μπαναρισμένος, αλλά κλάιν στην τελική. Σου ξεκαθάρισα, εμένα μην ενοχλήσεις και θα τα πάμε πρίμα. Καλή διαμονή στο πχορουμάκι μας. :wave:
Γιατί να σε ενοχλήσω, ίσα ίσα που μου είσαι συμπαθής.
:wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29165
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 02 Φεβ 2023, 20:21

AlienWay έγραψε:
01 Φεβ 2023, 19:20
vagabondo έγραψε:
01 Φεβ 2023, 00:17
GoBack έγραψε:
31 Ιαν 2023, 00:31
90% ο στοκερ της σεσιλ
5% γενιας
3% ορεστης
2% JJ σε καραντινα με προβιντ
Εγώ λέω πως είναι ο αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας. :roll:
Εγώ πάλι λέω ότι αν δεν είναι η Καρολίνα, είναι κάποιος καινούργιος ή κάποιος που έμπαινε παλιά.
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας = Καρολίνα = Μαλακαντρέας.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 02 Φεβ 2023, 22:44

Καρολίνα έγραψε:
02 Φεβ 2023, 18:40

Έχεις όντως φαντασία που καλπάζει, δεν έχω δει ότι την έπεσε στον Χέλλη, αλλά έχεις κάνει λάθος, εγώ δεν την έπεσα στον Χέλλη με το που γράφτηκα, εκείνος με αποπήρε με το καλημέρα, οπότε αγαπημένο μου αμυγδαλωτό μάτι, ο συλλογισμός σου είναι λανθασμένος.

Έχεις το κλασικό γυναικείο ελάττωμα: προτρέχεις :P

Πρώτα γράφτηκες εσύ. Μετά στην έπεσε ο χελλης γιατί σε πέρασε για τον γγ ή έκανε πλάκα δεν ξέρω αυτός θα μας πει. Και μετά αφού στην είχε πέσει, ένα πολυυυ καινούργιο μέλος ο bic (ή beeg για τους λάτρεις των κοινωνιολογικών ντοκιμαντέρ) την έπεσε στον χελλη σε νήμα που ο χελλης ήταν το θύμα της υποθέσεως άρα ή είναι ραντομ τρολ ο beeg ή ήταν κάποιος που ήθελε να σε υπερασπιστεί. Ήταν απλώς μια χαζούλικη υπόθεση αλλά ούτε κακοπροαίρετη ούτε αβάσιμη (Παρ όλα αυτά άλλο βάσιμη υπόθεση και άλλο πραγματικότητα) . Γιατί λέω οτι προτρέχεις; Επειδή πουθενά δεν είπα ότι γράφτηκες εσύ για να την πεις στον χελλη, αυτό ξεκαθαρίσαμε ότι συνέβη τυχαία και δοθείσης αφορμής. Είπα ότι ο beeg την λέει στον χελλη στα παρθενικά του ποστ.

Εδώ σταματάει η λογική και αρχίζει η καλπάζουσα φαντασία: σας φαντάστηκα να θυμάστε τα δύο σας τις διακοπές στο νησί και να χαχανίζετε έκαστος/η από το πισί του/της.

Τώρα ας περάσουμε σε πιο σημαντικά ζητήματα. Σου αρέσουν τα μανιτάρια πλευρωτους; αν ναι, με τι τα συνδυάζεις;

Υγ
Δεν είπες λέξη για την Μασαμπουκα οπότε μάλλον δεν σε ενθουσιασε η ιδέα. Οπότε ας μείνουμε στα ιδιωτικά γεύματα.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 02 Φεβ 2023, 23:16

αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας έγραψε:
02 Φεβ 2023, 22:44
Καρολίνα έγραψε:
02 Φεβ 2023, 18:40

Έχεις όντως φαντασία που καλπάζει, δεν έχω δει ότι την έπεσε στον Χέλλη, αλλά έχεις κάνει λάθος, εγώ δεν την έπεσα στον Χέλλη με το που γράφτηκα, εκείνος με αποπήρε με το καλημέρα, οπότε αγαπημένο μου αμυγδαλωτό μάτι, ο συλλογισμός σου είναι λανθασμένος.

Έχεις το κλασικό γυναικείο ελάττωμα: προτρέχεις :P

Πρώτα γράφτηκες εσύ. Μετά στην έπεσε ο χελλης γιατί σε πέρασε για τον γγ ή έκανε πλάκα δεν ξέρω αυτός θα μας πει. Και μετά αφού στην είχε πέσει, ένα πολυυυ καινούργιο μέλος ο bic (ή beeg για τους λάτρεις των κοινωνιολογικών ντοκιμαντέρ) την έπεσε στον χελλη σε νήμα που ο χελλης ήταν το θύμα της υποθέσεως άρα ή είναι ραντομ τρολ ο beeg ή ήταν κάποιος που ήθελε να σε υπερασπιστεί. Ήταν απλώς μια χαζούλικη υπόθεση αλλά ούτε κακοπροαίρετη ούτε αβάσιμη (Παρ όλα αυτά άλλο βάσιμη υπόθεση και άλλο πραγματικότητα) . Γιατί λέω οτι προτρέχεις; Επειδή πουθενά δεν είπα ότι γράφτηκες εσύ για να την πεις στον χελλη, αυτό ξεκαθαρίσαμε ότι συνέβη τυχαία και δοθείσης αφορμής. Είπα ότι ο beeg την λέει στον χελλη στα παρθενικά του ποστ.

Εδώ σταματάει η λογική και αρχίζει η καλπάζουσα φαντασία: σας φαντάστηκα να θυμάστε τα δύο σας τις διακοπές στο νησί και να χαχανίζετε έκαστος/η από το πισί του/της.

Τώρα ας περάσουμε σε πιο σημαντικά ζητήματα. Σου αρέσουν τα μανιτάρια πλευρωτους; αν ναι, με τι τα συνδυάζεις;

Υγ
Δεν είπες λέξη για την Μασαμπουκα οπότε μάλλον δεν σε ενθουσιασε η ιδέα. Οπότε ας μείνουμε στα ιδιωτικά γεύματα.
Έχω δηλώσει ότι θέλω να πάω στην Μασαμπούκα, αλλά με το ζόρι μου μιλάνε οπότε τι να το κάνεις;
Ναι μου αρέσουν όλα τα μανιτάρια.

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Γραφολογικό τεστ Καρολίνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 02 Φεβ 2023, 23:31

Καρολίνα έγραψε:
02 Φεβ 2023, 23:16
..

Ο σκληρός πυρήνας Μασαμπουκαίων (πλην Ερμή) δεν γράφει συχνά στο φόρουμ και κυρίως δεν γράφει στην ενότητα Περί ανέμων και Υδατων (αυτή η ενότητα για να μαθαίνεις περιλαμβάνει χοντρικά οποιοδήποτε τοπικ στο οποίο η Κάσπερ γράφει για την πεθερά του γλυκούλη, η Ναιδα γράφει ότι έκανε σεξ και εγώ γράφω σαν τον πεθερό της Ναιδας)

Επομένως η πλειοψηφία των Μασαμπουκαίων δεν γνωρίζουν την ύπαρξη σου και άρα δεν δύναται να έχουν και κάτι εναντίον σου. Ίσα ίσα αποζητανε νέα μέλη. Εγώ συνήθως πάω στο διπλα τραπέζι με περούκα και εφημερίδα αλλά κάποια στιγμή πρέπει να πάω και επισήμως γιατί όλο μανιτάρια σπίτι μόνος δεν λέει
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας την 02 Φεβ 2023, 23:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών